wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Walka z ważną stypulacją na MLW Fightland, Zaręczyny wrestlingowej pary, Sting o przybyciu Rica Flaira do AEW, MJF oficjalnym rekordzistą, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 01-11-2023, 16:37
Major League Wrestling ogłosiło, że 18 listopada na ich gali Fightland dojdzie do starcia Matta Cardony z Mancem Warnerem, ale przy istotnej stypulacji, bo przegrany będzie musiał opuścić MLW. Gala odbędzie się w 2300 Arenie w Filadelfii i będzie dostępna w ramach FITE+.

Zawodniczka WWE Gigi Dolin poinformowała na Instagramie o zaręczynach ze swoim partnerem, zawodnikiem Impact Wrestling, Zacharym Wentzem.

W rozmowie ze „Sports Illustrated” Sting odniósł się do tego ile znaczy dla niego obecność Rica Flaira w ostatnich miesiącach jego kariery. Sting powiedział, że nie przyznawał tego jeszcze, ale prawdziwi mężczyźni nie powinni wstydzić się łez – jemu zdarzyły się takie dwa bardzo emocjonalne wieczory w karierze, gdy rzeczywiście miał oczy we łzach. Pierwszy taki moment to jego starcie z Riciem w ostatniej walce WCW na Nitro. Druga chwila była w minioną środę na Dynamite, bo gdy usłyszał muzykę Flaira i go zobaczył, powróciły mu wszystkie ich wspólne wspomnienia. To właśnie Flair pomógł mu stać się kimś ważnym, razem podróżowali, przeżyli bardzo wiele i to Flair uczynił go tym kim jest teraz. W środę poczuł się trochę jak przy tym pożegnaniu na Nitro, choć tym razem miało to oczywiście o wiele bardziej pozytywny wydźwięk. Sting dodał jeszcze, że ściągnięcie Flaira przez AEW sprawiło, iż postanowił występować aż do przyszłorocznego Revolution, a oryginalnie miał w planach odwiesić buty na kołek trochę wcześniej, prawdopodobnie w grudniu bieżącego roku.

Od paru dni wiedzieliśmy, że to już formalność, ale dzisiaj MJF ustanowił oficjalny rekord jeśli chodzi o długość panowania z AEW World Championship, które wynosi teraz 347 dni, co pozwoliło mu pokonać 346-dniowe panowanie Kenny’ego Omegi. MJF jest mistrzem od 19 listopada ubiegłego roku, gdy pokonał Jona Moxley’a na Full Gear 2022. Najbliższa obrona tytułu przypadnie na tegoroczną edycję Full Gear, która zaplanowana jest na 18 listopada, a jego rywalem będzie wtedy Jay White.

Zapowiedź AEW Dynamite:
- Tony Khan ma ważne ogłoszenie
- Chris Jericho & Kenny Omega vs. Angelo Parker & Matt Menard
- Bullet Club Gold vs. MJF i trzech innych zawodników
- AEW Women’s Championship: Hikaru Shida vs. Willow Nightingale
- AEW International Championship: Orange Cassidy vs. Claudio Castagnoli.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 01-11-2023, 19:12
Host: 89-64-32-252.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.252

Ktoś wie czy Babatunde będzie jeszcze występował w jakiś innych federacjach wrestlingowych, czy wraca do polski?

autor: rambo

Dodano: 01-11-2023, 19:57
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Kogo obchodzi koleś który jest gorszy od Omosa?

autor: Paweł jumper

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.