wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Wysokie morale w Impact Wrestling, Erik z Viking Raiders po operacji, Dralistico podpisał umowę z AEW, Data początku sprzedaży biletów na AEW All In 2024, Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite + karta Full Gear i atrakcje na najbliższe odcinki Rampage oraz Collision
Dodano: 02-11-2023, 07:25
PWInsider donosi, że Impact Wrestling jest bardzo zadowolone z zakończonego już touru po Wielkiej Brytanii. Ponoć morale na zapleczu jest obecnie wysokie, bo sam wypad okazał się sukcesem, przyciągając sporo fanów. Dużo osób w IW uważa, że federacja znajduje się aktualnie w swoim najlepszym momencie od wielu lat, co wywołuje optymizm względem przyszłości IW/TNA.

Przeciągają się problemy zdrowotne Erika z Viking Raiders, który przekazał w środę na Instagramie, że poddał się właśnie operacji kręgosłupa w odcinku kręgów C6 i C7. Zawodnik podziękował WWE za najlepszą możliwą opiekę medyczną i dodał, że po zabiegu rozpocznie teraz rehabilitację, która ma go znów doprowadzić do pełni zdrowia.

Dralistico poinformował w środę, że podpisał już oficjalnie pełnoetatowy kontrakt z AEW. Nie ujawniono przy tym długości samej umowy.

Ważne ogłoszenie, które Tony Khan zapowiadał na Dynamite, okazało się być informacją o biletach na przyszłoroczne AEW All In w Londynie. Bilety na to wydarzenie trafią do ogólnej sprzedaży 1 grudnia, a przedsprzedaż rozpocznie się 27 listopada. Przypomnę, że gala odbędzie się 25 sierpnia 2024 roku, ponownie na stadionie Wembley w Londynie.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Orange Cassidy pokonał Claudio Castagnoli’ego w obronie AEW International Championship, natomiast po walce doszło do jego zaciekłej bójki z Jonem Moxley’em.

Brian Cage i Gates of Agony z Embassy pokonali Hangmana Page’a i Young Bucksów z The Elite, przejmując tym samym ROH Six-Man Tag Team Championship. Do zwycięstwa Embassy przyczynił się również Swerve Strickland, który zajął Page’a, bo ten pogonił za nim na zaplecze. Elite mieli pasy 43 dni.


Na Dynamite powrócił Paul Wight, który okazał się wsparciem dla Chrisa Jericho i Kenny’eo Omegi w ich zmaganiach z frakcją Dona Callisa. Całość ma prowadzić do 8-osobowego Street Fightu za dwa tygodnie na Dynamite, gdy stajnia Callisa zmierzy się z Jericho, Omegą, Wightem i Kotą Ibushim.


Hikaru Shida pokonała Willow Nightingale i obroniła AEW Women’s Championship. Po walce panie okazały sobie szacunek, a Shida zaatakowała Toni Storm, która pojawiła się na rampie. W ringu doszło tymczasem do konfrontacji Willow z Julią Hart, w którą wmieszała się jeszcze Skye Blue.

W rywalizacji z Bullet Club Gold, MJF mógł liczyć na wsparcie The Acclaimed. Z walki wieczoru górą wyszli jednak BCG, którzy potem spróbowali ponownie zaatakować, choć Acclaimed powstrzymali część rywali i w ringu pozostali MJF oraz Jay White. Po chwili Max Caster przyjął na siebie cios wymierzony w MJF’a, za co ten po walce przybił z Acclaimed znak „Scissors” i tym akcentem zakończyliśmy ten odcinek.

Aktualna karta AEW Full Gear z 18 listopada:

Zero Hour
ROH Tag Team Championship

MJF & ??? vs. The Gunns

Adam Page vs. Swerve Strickland

Christian Cage, Luchasaurus & Nick Wayne vs. Sting, Darby Allin & Adam Copeland

AEW International Championship
Orange Cassidy vs. Jon Moxley

AEW Women’s Championship
Hikaru Shida vs. Toni Storm

AEW World Championship
MJF vs. Jay White


Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- Skye Blue vs. Marina Shafir
- Trent Beretta vs. Daniel Garcia
- Day of the Dead Fight: El Hijo Del Vikingo vs. Penta El Zero Miedo vs. Komander
- Christopher Daniels & Matt Sydal vs. The Gunns.


Jeśli chodzi o sobotnie AEW Collision to potwierdzono segment The Acclaimed, którzy będą świętowali 69 dni panowania z tytułami AEW Trios. Oprócz tego na sobotnią tygodniówkę zapowiedziano dwie walki:
- Swerve Strickland vs. AR Fox
- Darby Allin vs. Lance Archer.


--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 02-11-2023, 08:53
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Z jednej dużej głupoty na drugą. Naprawdę przykro patrzy się jak AEW zamienia swoje DNA na tanią, poprawnie polityczną komedię.
Ok, trochę takiego humoru w postaci charakterów jak Pomarańcza, Toni Storm czy Acclaimed nie zaszkodzi, ale wrzucanie tego w 4 tytułowe obrazki to zdecydowanie za dużo. Potem taki brak umiaru w połączeniu z bezmyślnymi wrzutkami starszych legend w stylu Vince'a odbija się na oglądalności Dynamite.

autor: Sauberg

Dodano: 02-11-2023, 17:14
Host: 89-64-33-23.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.33.23

Bishop Kaun i Toa Liona też chyba dostali kontrakty bo wcześniej nie byli uwzględnieni jako członkowie szatni AEW, tylko jako osoby z Ring of Honor.

autor: rambo

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.