wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Ric Flair podpisał dłuższą umowę z AEW, Szczegóły odnośnie nowego reality-show WWE na Hulu, Oglądalność AEW Dynamite, Rywalki Rousey i Shafir na gali Wrestling Revolver, Samoa Joe z rekordem, Nowa walka na AEW Collision, Planowana walka o MLW World Heavyweight Championship, Dalsza pauza Alexa Shelley'a
Dodano: 03-11-2023, 08:26
Okazuje się, że Ric Flair pozostanie w AEW nie tylko do końca kariery Stinga, ale i znacznie dłużej. AEW wystosowało komunikat w którym poinformowało o podpisaniu paruletniego kontraktu z Flairem. Dodatkowym warunkiem umowy jest to, że jego napój energetyczny „Wooooo Energy” zostanie też wyłącznym energetykiem promowanym przez federację. Sam Flair potwierdził już na łamach „Wrestling Observer Radio”, że kontrakt jest dokładnie 2-letni.

Hulu poinformowało, że nadchodzące reality-show WWE na tej platformie o losach Bianci Belair i Monteza Forda będzie zatytułowane „Love & WWE: Bianca & Montez”, a premiera programu zaplanowana jest na 2 luty. Pierwszy sezon ma się składać z ośmiu odcinków.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 832 tysiące widzów, odnotowując wzrost względem 774 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł natomiast z poziomu 0.24 do 0.28. Głównymi konkurentami w środę był mecz NBA na ESPN i kolejny mecz MLB World Series na FOX.

Wspominałem już o walce tag teamowej Rondy Rousey i Mariny Shafir na gali Wrestling Revolver Unreal z 16 listopada w Los Angeles. Organizatorzy przekazali teraz, że ich rywalkami będą Athena i Billie Starkz.


Samoa Joe ustanowił nowy rekord, dobijając do 568 dni panowania z ROH TV Championship, co jest najdłuższym title reignem w historii tego tytułu. Joe pokonał właśnie 567-dniowe panowanie Jay’a Lethala z lat 2014-2015, które było dotychczasowym rekordem.

AEW dodało do karty jutrzejszego Collision 8-osobową walkę tag teamową: Gates of Agony, Big Bill & Ricky Starks vs. LFI & FTR.

Alex Kane stanie w obronie MLW World Heavyweight Championship przeciwko Mattowi Cardonie na gali MLW One Shot, która odbędzie się 7 grudnia. Rzecz jasna losy tej walki są uzależnione od zapowiedzianego na 18 listopada starcia Cardony z Mancem Warnerem w stypulacji „Loser Leaves MLW”. Tego samego dnia Kane będzie też jeszcze bronił tytułu przeciwko Jacobowi Fatu.


Problemy zdrowotne ciągną się na razie za Alexem Shelley’em, który dalej nie jest gotowy do akcji i musiał się wycofać z kolejnych nadchodzących gal. Shelley odwołał już swój występ 12 listopada dla Prestige Wrestling. Przypomnę, że zawodnik doznał niedawno urazu łydki.

----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.