wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Więcej o statusie Bryana Danielsona, Matt Riddle chce walki z Jakiem Paulem, Mercedes Mone nie jest jeszcze w planach NJPW/STARDOM, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 03-11-2023, 21:43
Wiadomo już, że Bryan Danielson nabawił się urazu oczodołu w walce z Andrade El Idolo na Collision, a nie w późniejszej walce tag teamowej na Dynamite. Wbrew niektórym spekulacjom miało do tego dojść nawet nie przy obrotowym łokciu Andrade. Ponoć Danielson twierdzi, że sytuacja była szalenia pechowa, bo doszło do niej przy zwykłym zwarciu, gdy zahaczył o łokieć lub przedramię rywala. Aktualnie optymistyczny scenariusz zakłada powrót Danielsona pod koniec bieżącego roku.

„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że przedstawiciele Matta Riddle’a zgłosili się do sztabu Jake’a Paula z propozycją stoczenia przez nich walki. Paul nie był ponoć zainteresowany walką MMA, gdyż Matt miałby tu pewną przewagę dzięki doświadczeniu z przeszłości. Riddle miał zaproponować walkę bokserską i obecnie wszystko leży już w gestii Jake’a. Przypomnę tymczasem, że Riddle ustalił ostatnio swój pierwszy wrestlingowy booking po zwolnieniu z WWE i w marcu zawalczy z Robem Van Damem dla BTW.

Mercedes Mone w dalszym ciągu dochodzi do siebie pod względem zdrowotnym, a zdaniem „Wrestling Observera” NJPW i STARDOM nie mają jeszcze dla niej planów. Ponoć japońskie federacje czekają aż Mercedes dostanie zielone światło od lekarzy i dopiero wtedy chcą z nią rozmawiać o liczbie występów i ewentualnych walkach. Prawdopodobnie jest to powiązane z tym, że Mone otrzymuje bardzo duże pieniądze jak na standardy japońskiego wrestlingu, stąd federacje chcą dobrze przemyśleć wykorzystanie tej zawodniczki na swoich galach.

Zapowiedź SmackDown:
- Kevin Owens kontra Austin Theory
- Brawling Brutes podejmą Pretty Deadly w Donnybrook Rules Matchu
- Bianca Belair zmierzy się z Bayley
- Rey Mysterio i Logan Paul wezmą udział w ceremonii ważenia przed walką na Crown Jewel.


W dzisiejszym AEW Rampage:
- Skye Blue vs. Marina Shafir
- Trent Beretta vs. Daniel Garcia
- Day of the Dead Fight: El Hijo Del Vikingo vs. Penta El Zero Miedo vs. Komander
- Christopher Daniels & Matt Sydal vs. The Gunns.

--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-11-2023, 22:15
Host: ip-158-255-89-42.nette.pl, IP: 158.255.89.42

Faktycznie ta zmyła Andrade na ten łokieć wyglądała zawsze na dość ryzykowną i jest ofiara. Jeszcze kilka lat temu byłem zakochany jak bardzo te akcje niektóre brutalnie wyglądają, ale zdecydowanie jestem przeciw temu niż mieć chwilę zajawki i wypadki wrestlerów.

autor: Camuflash

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.