wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

R-Truth stracił i błyskawicznie odzyskał tytuł 24/7 na polu golfowym, Uraz Bobby'ego Fisha, Czy Vince McMahon był na zapleczu TakeOvera?, Sztab NXT chce samodzielnych gal TakeOver, Sukces TakeOvera w Bridgeport, Taiji Ishimori kontuzjowany, Rey Mysterio uruchamia kampanię w sprawie autyzmu, Jon Moxley o walce z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 32
Dodano: 03-06-2019, 08:43
R-Truth znów stracił na chwilę tytuł 24/7, lecz szybko go odzyskał. Cała sytuacja miała miejsce na polu golfowym, na które Truth wybrał się z Carmellą. W pewnym momencie zaskoczył go Jinder Mahal, który uderzył mistrza i przerolował go, odliczając do trzech. Mahal nie nacieszył się jednak tytułem, bowiem jego uwagę zaabsorbowała krzycząca Carmella, a wtedy Truth sam wykonał Roll Up i odzyskał pas. Po chwili Truth uderzył Mahala i korzystając z okazji odjechał z Carmellą na wózku golfowym. Wideo z całego wydarzenia dostępne jest na kanałach społecznościowych WWE.

Bobby Fish ucierpiał podczas Ladder Matchu na NXT TakeOver: XXV. Zawodnik doznał urazu ramienia i gdy pod koniec show doszło do świętowania Undisputed Ery, miał już zabezpieczenia na ręce, choć było wtedy zbyt wcześnie na jakieś realne diagnozy. Istnieje jeszcze szansa, że to nic poważnego, lecz wszystko wyjaśnią dopiero prześwietlenia oraz dokładniejsze badania.

PWInsider informuje, że Vince McMahon nie zjawił się w ogóle w Bridgeport i nie było go na zapleczu NXT TakeOver: XXV. Nie jest to wielka niespodzianka, bowiem Vince nie interesuje się zbytnio NXT i zaglądał tam przeważnie tylko przy TakeOverach odbywających się przed największymi galami PPV głównego rosteru.

Według aktualnych informacji osoby zajmujące się NXT były bardzo zadowolone z organizacji gali w ten sposób i będą naciskały by w przyszłości żółty brand organizował TakeOvery niezależnie od eventów głównego rosteru. Przede wszystkim stwarza to pełną dowolność produkcyjną. W chwili, gdy TakeOvery odbywają się przy okazji WWE PPV, RAW i SmackDown, scenografia dopasowywana jest zwykle według późniejszych potrzeb dotyczących innych gal i sztab produkcyjny NXT musi się dostosowywać do tego czego będą chcieli ludzie z głównych rosterów, które są uważane za „priorytetowe”.

Wreszcie jeśli chodzi o ciekawostki odnośnie NXT TakeOver: XXV – okazuje się, że gala ta przyniosła największe dochody spośród wszystkich gal organizowanych kiedykolwiek przez WWE w Bridgeport.

NJPW poinformowało, że Taiji Ishimori doznał kontuzji ramienia podczas piątkowej gali i z tego względu nie wystąpi dzisiaj na evencie w Okayamie. Zawodnik zostanie poddany dokładniejszym badaniom, po których będzie wiadomo jak poważny jest to uraz.

Na ładny gest zdecydował się Rey Mysterio, który organizuje kampanię Fight4Autism, mającą na celu zwiększenie świadomości odnośnie autyzmu. Mysterio będzie też przygotowywał zbiórki, a pieniądze będą przeznaczone dla fundacji zajmujących się dziećmi zmagającymi się z tą chorobą.

W rozmowie z Wadem Kellerem, Jon Moxley wypowiedział się szeroko o swojej walce z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 32, która mimo sporych oczekiwań otrzymała raczej negatywne recenzje od krytyków i fanów. Moxley stwierdził, że po pierwsze to, iż doszło do tej walki to jego zasługa, bowiem on wpadł na taki pomysł po Triple Threat Matchu w którym rywalizowali też z Romanem Reignsem. Jon powiedział, że inicjatywa segmentu po walce na Fastlane wyszła od niego i całość przyjęła się u fanów, więc WWE poszło w taki plan na WrestleManii 32, choć oryginalnie on miał walczyć tam z Chrisem Jericho, a Lesnar z Brayem Wyattem. Był podekscytowany, bo to jego wymarzony rywal, a do tego Street Fight, więc w głowie miał już coś spektakularnego. Zaznaczył, że po tym sprawa trafiła już do „maszynki produkcyjnej” i wszystko zaczęło się sypać. Odrzucono jego pomysły dotyczące choćby wykorzystania pinezek lub chociaż zakończenia w którym Lesnar wymierza mu serię shootowych łokci i dochodzi do zatrzymania walki przez sędziego (coś co potem wykonał z Randym Ortonem na SummerSlam). Moxley zaznaczył, że nie mogli nawet wykorzystać stołów, bo te zostały zarezerwowane na inną walkę, więc w praktyce ich „polem do popisu” były krzesełka i kije do kendo.
Moxley wspomniał, że sam miał wiele pomysłów na ten pojedynek i był gotów przyjąć naprawdę wiele, lecz sztab kreatywny olewał jego pomysły, ponieważ writerzy i Vince McMahon byli skupieni na innych walkach, które były dla nich ważniejsze. W przypadku ich walki wychodzono z założenia, że skoro jest tam Lesnar to i tak się to sprzeda, więc mogą się skupić na tym co wymaga prawdziwej promocji. Jon skrytykował też Lesnara, który totalnie olewał temat i nie było w nim widać specjalnej chęci do tego pojedynku. Wszystkie walki na WrestleManię są przetrenowane w hotelu, gdzie przygotowywane są dla nich specjalne sale z ringami, bowiem każdy chce tego dnia wypaść jak najlepiej. On powinien mieć swoją próbę z Lesnarem późnym wieczorem w przeddzień gali, ale ostatecznie do tego nie doszło, bo Lesnar uznał, iż nie ma takiej potrzeby. W samą niedzielę WrestleManii Brock zjawił się późno i był bardziej zainteresowany przywitaniem się ze wszystkimi niż rozmową z nim. Odrzucono wszystkie jego pomysły na bardziej efektowne spoty, a końcówkę swojej walki dogadali tak naprawdę już w trakcie trwania show, na kilkadziesiąt minut przed ich pojedynkiem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-04-2019, 21:08
Host: chp33.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.13.33

NXT Huntera >>>> dabjlu wąsenta

autor: dablju sucks

Dodano: 05-04-2019, 21:15
Host: public-gprs370077.centertel.pl, IP: 37.47.76.222

1. Dream jest ciekawszy.
2. Tu wiadomo że wygrają ci grubi
3. Tu też ten gruby powinien wygrać
4. Niech ta brzydka siostra Rondy Rousey straci już ten pas
5. Adam Cole niech najpierw nabierze mięśni bo wygląda jak gimnazjalista a potem się bierze za walkę o główny pas. Gargano win

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 06-04-2019, 02:43
Host: static.kpn.net, IP: 31.161.139.93

Wiadome że black z ricochet przegraja to bo na WM sięgają po pasy TT SD

autor: takwyszlo111

Dodano: 06-04-2019, 07:19
Host: apn-46-76-117-95.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 46.76.117.95

The Undertaker bedzie walczyl w Arabii Saudyjskiej z Eliasem.

autor: Deadman

Dodano: 06-04-2019, 07:41
Host: 178235086080.zary.vectranet.pl, IP: 178.235.86.80

Za rok proponuje w main evencie wrestlemanii 36 pojedynek midgetów balor vs gargano,banda indie joberów w main evencie Smarki będą zadowolone

autor: PG INDY SHIT

Dodano: 06-04-2019, 08:12
Host: aedo84.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.186.92.84

Tradycyjnie świetny Takeover, świetne walki jedyne czego można żałować to że Baszler znowu ten tytuł kobiet obroniła. Main Roster powinien uczyć się od NXT jak robić dobre gale i wykręcac dobre starcia bo w tej kwestii NXT bije ich na głowę.

autor: WrestlingFan

Dodano: 06-04-2019, 08:30
Host: cnb28.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.155.28

Pamiętam jak oglądałem Though Enough i jak Patrick Clark się wyróżniał spośród wszystkich uczestników. Teraz widać doskonale jaki ma potencjał, charyzmę. Czy jest heelem czy facem, w tym wieku kręcić tak dobre walki to jest coś pięknego.

Całe TakeOver było świetne, w walce o pasy TT gdy Black i Ricochet trafili finishery rzeczywiście myślałem, że na WM pójdą jako mistrzowie. Dunne vs WALTER kandydat do walki roku tak jak i Main Event. Wreszcie Gargano dostał pas, jestem tylko ciekaw czy gdyby walczył przeciwko Ciampie też by miał wygrać. Troszkę panie odstawały, bo rzeczywiście mogli przerzucić pas na Belair albo Io Shirai, ale cóż jest jak jest. 4,5 gwiazdki to odpowiednia ocena i przy takim poziomie TakeOver G1 i WM mogą się schować.

autor: just another victim

Dodano: 06-04-2019, 08:53
Host: arl19.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.197.19

Walter vs dunnr nie był tak dobry jak main event. To było coś genialnegk

autor: Piotr

Dodano: 06-04-2019, 09:47
Host: static-dwasiedem-jedentrzy3.echostar.pl, IP: 109.232.27.133

Panama Sunrise!! Genialny takeover. Cole jak zayebal superkicka Gargano raz w potylice to aż się w domu obudziłem :D

autor: End of Days

<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.