wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Super Show-Down - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 05-10-2018, 16:31
Już jutro czeka nas kolejna specjalna gala od WWE, która zorganizowana będzie na stadionie Melbourne Cricket Ground w australijskim Melbourne. Event będzie oczywiście emitowany na WWE Network, a jego początek wypada o dogodnej dla nas 11.00 czasu polskiego. Kilkadziesiąt tysięcy fanów zgromadzonych na trybunach zobaczy dziesięć pojedynków, z czego cztery mistrzowskie, a jeden to ostatnia w historii solowa potyczka dwóch legend WWE – Triple H’a z Undertakerem. Poniżej zapowiedź i typy redakcji. Jeśli chodzi o raport to relację będę zapewne pisał w trakcie trwania gali, być może z lekkim poślizgiem, więc raport powinien być na stronie mniej więcej do godziny po zakończeniu show.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.

WWE Cruiserweight Championship
Cedric Alexander vs. Buddy Murphy


Paweł: Jakoś ciężko sobie wyobrazić byłego mistrza tag teamowego NXT mistrzem Cruiserweight. Cedric Alexander od dłuższego czasu jest kojarzony z tą dywizją i wydaje się być pasującym mistrzem. Super Show-Down to gala, która raczej nie kojarzy mi się z najlepszym miejscem do zmiany właściciela tytułu cruiserów. Stawiam więc asekuracyjnie na Cedrica Alexandra.
Typ: Cedric Alexander

Rafał: Po niezłej walce Murphy może zgarnąć złoto, gdyż gala odbędzie się w jego kraju. Nadal uważam, iż Super Show-Down to, mimo wszystko, jedynie house show na stadionie, a zmiany mistrzów na takich galach to rzadkość.
Typ: Buddy Murphy

Piotrek: 205 jakoś tam wygląda, choć po przejęciu kontroli przez Triple H’a początek był mam wrażenie bardziej obiecujący niż to co finalnie oglądamy. Inna sprawa, że WWE ogólnie znów zaczęło mocno olewać dywizję, czego najlepszym przykładem było przesunięcie programu na środy, kosztem powiedzmy sobie szczerze niezbyt prestiżowego, choć momentami przyjemnego Mixed Match Challenge. Murphy to dla mnie największe zaskoczenie dywizji Cruiserów, bowiem pamiętamy go z niespecjalnych czasów w NXT, a tutaj pokazuje się z zupełnie innej strony. Mam wrażenie, że trochę świeżości by nie zaszkodziło i Murphy mógłby tu sięgnąć po tytuł.
Typ: Buddy Murphy

Asuka & Naomi vs. The IIconics


Paweł: Z jednej strony mamy absolutne faworytki w osobach Asuki i Naomi, a z przeciwnej dwie rodowite Australijki, które wystąpią przed swoją publicznością. W Melbourne także odbyły swój pierwszy try-out, więc zwycięstwo stanowiłoby uczczenie ich dotychczasowej przygody z WWE. Mimo to, Asuka i Naomi to dalej Asuka i Naomi. Biorąc pod uwagę ten fakt, nie mogę wskazać na Billie i Peyton.
Typ: Asuka & Naomi

Rafał: Jedyny plus jest taki, że Royce i Kay pochodzą z Australii. Pewnie z tego względu IIconics odniosą zwycięstwo, ale na nic szczególnego bym nie liczył. Połączenie Asuki i Naomi w tag team jest, delikatnie mówiąc, słabe.
Typ: The IIconics

Piotrek: Starcie raczej tygodniówkowe, ale te gale Network Special to właściwie takie trochę pomieszanie live eventu z czymś więcej, więc karta jest taka pół na pół. Wiemy gdzie odbywa się gala, więc prosiłoby się o zwycięstwo Iiconics, ale z drugiej strony WWE robi z reguły na przekór „domowym” publikom, więc pewnie wygrają Asuka z Naomi.
Typ: Asuka & Naomi

SmackDown Tag Team Championship
The New Day vs. The Bar


Paweł: Naprawdę nie widzę w tym drugiego dna. New Day już tyle razy obronili tytuły, że pewnie powtórzą to i tym razem. Kolejny szlif na lufie.
Typ: New Day

Rafał: Podbudowa tego starcia na SmackDown była bardzo przeciętna, a przewaga Cesaro i Sheamusa na tygodniówkach, może sugerować obronę tytułów przez New Day.
Typ: New Day

Piotrek: Całość wypada trochę dziwnie, bo Bar przegrali walkę o miano pretendentów przed Hell in a Cell, a potem ogłoszono od razu ich title shota w Australii… ale cóż, logiki przestałem już wymagać. Segment z ostatniego Smacka pokazuje, że Vince McMahon dalej musi być zafascynowany New Day i o dziwo amerykańska publiczność wciąż ich kupuje. Obstawiam, że zachowają pasy, a WWE rozdzieli wkrótce Sheamusa i Cesaro, którzy dość długo są już zespołem, a przecież był to typowy tag team lepiony na potrzebę chwili.
Typ: New Day

John Cena & Bobby Lashley vs. Elias & Kevin Owens


Paweł: Następna walka po pojedynku kobiet z udziałem Asuki i Naomi, której wynik jest wręcz oczywisty. Również nie wydaje mi się, że Kevin Owens i Elias pokonają powracającego po długiej przerwie Cenę oraz Bobby’ego na oczach wielotysięcznej publiczności oraz gali, która jest wizytówką obu, jak i WWE wysłaną na cały świat.
Typ: John Cena & Bobby Lashley

Rafał: Tutaj wynik będzie chyba tylko jeden i powracający po dłuższej przerwie Cena, oraz jego tag team partner Lashley, odniosą sukces. Następny raz Cenę zobaczymy zapewne na Survivor Series lub Royal Rumble. Więcej do dodania w tym temacie nie mam.
Typ: John Cena & Bobby Lashley

Piotrek: Po tylu latach nieco dziwnie to wygląda, gdy Cena pojawia się parę razy w roku… :) Z tego tytułu jego rola jest jaka jest, ale w takiej walce tag teamowej i tak postawię na face’ów. Inna sprawa, że ich zwycięstwo wiele nie przyniesie, skoro Cena jak sam zapowiedział wraca zaraz po gali do Chin, gdzie będzie siedział do końca roku, więc w WWE zobaczymy go zapewne dopiero podczas „Road to WrestleMania”. Szkoda, że dalej nie ma pomysłu na KO.
Typ: John Cena & Bobby Lashley

#1 Contender’s Match for WWE Championship
The Miz vs. Daniel Bryan


Paweł: Pojawiły się głosy, że walka o tytuł mistrzowski WWE odbędzie się po Super Show-Down jako Fatal 4 Way. Oznaczałoby to, że pojedynek ten zakończy się remisem. Biorąc pod uwagę ostatnią podwójną porażkę Bryana, czy jego tag teamową z Brie na rzecz Miza i Maryse, wszystko wskazuje, że to on wygra ten pojedynek. Sęk w tym, że na lodzie pozostanie sam Miz, a to z kolei nie pasuje do całości. Pozostanę więc przy remisie lub kontrowersyjnym zwycięstwie Daniela Bryana, które zakwestionowane zostanie przez Miza, co doprowadzi do wspomnianej walki czteroosobowej. Skoro wskazać mogę tylko jeden wynik, postawię na zwycięstwo kontrowersyjne Daniela Bryana.
Typ: Daniel Bryan

Rafał: Liczyłem, że ten feud będzie prowadzony inaczej. Wychodzi na to, iż Miz zostanie pretendentem, kiedyś zgarnie tytuł WWE, a Bryan zdobędzie go dopiero w kolejnej walce, być może na WrestleManii lub Rumble w Phoenix.
Typ: The Miz

Piotrek: Po tym jak Brie Bella i Maryse zniknęły ze SmackDown feud wrócił na nieco lepsze tory, bo w okolicach Hell in a Cell zaczynało to wyglądać średnio. Miz prowadzi w aktualnym feudzie 2:0, więc teoretycznie to może być ten wielki triumf Bryana, ale z drugiej strony mówi się o tym, iż to nie będzie ich finałowe starcie. Teoretycznie może być jakieś No Contest, które doprowadzi nas potem do walki wieloosobowej o mistrzostwo WWE, ale korci mnie by postawić… na Miza. Na SmackDown dali sobie usprawiedliwienie w kontekście ewentualnego triumfu Miza i myślę, że miałoby to większy sens w kwestii przedstawianego w tym programie storyline’u, czyli The Miza, który dzięki nieczystym zagrywkom cały czas góruje nad Bryanem. Aż się prosi by podobnie było teraz, co doprowadziłoby Bryana do desperacji – ingerencji w walce Miza o mistrzostwo WWE, a potem finałowym starciu tych panów, gdzie Bryan mógłby już odnieść zwycięstwo kończące cały program. Patrząc jednak na poziom bookingu pójdą pewnie po najmniejszej linii oporu i Bryan wygra już dziś, ale postawię życzeniowo na swoją wersję.
Typ: The Miz

SmackDown Women’s Championship
Becky Lynch vs. Charlotte


Paweł: Bardzo ciężko przewidzieć rezultat tego pojedynku z dwóch powodów. Niby jedna z wielu walk o tytuł, ale w przypadku obu stanowi istotny punkt w ich karierach. Becky utraciła po raz pierwszy złoto zaręczając, że kolejne panowanie będzie znacznie pewniejsze, a z popełnionych błędów wyciągnie wnioski. Charlotte tymczasem musi udowodnić wszystkim, że porażka na rzecz Becky była formą podbudowy kariery koleżanki, kiedy to odpuściła, ale minimalnym kosztem. Mimo wszystko stawiam na Becky.
Typ: Becky Lynch

Rafał: Od miesięcy domagałem się pushu dla Becky, więc cieszę się, że wreszcie do tego doszło. Wychodzi to nieźle. Feud będzie kontynuowany i nie zaskoczą mnie zmiany mistrzyni co miesiąc, ale tradycyjnie stawiam na Lynch.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Jestem przekonany, że będzie ich kolejna walka na WWE Evolution, więc tutaj tak naprawdę pozostaje jedno pytanie – czy najważniejsze osoby w WWE uprą się by Charlotte pojawiła się na tej gali jako mistrzyni. Niestety niespecjalnie mnie to zdziwi, ale bardzo liczę, że Lynch wygra cały feud, bo ogląda się ją obecnie jeszcze lepiej niż wcześniej i jest miłym powiewem świeżości względem obrazka, który utrzymywał nam się kilkanaście miesięcy, gdzie pasy trzymały albo Alexa Bliss albo Charlotte.
Typ: Becky Lynch

Ronda Rousey & The Bella Twins vs. The Riott Squad


Paweł: Podobnie, jak w przypadku Miza, tak i w odniesieniu do tego pojedynku pojawiały się okazjonalne plotki odnośnie możliwego rozwoju wydarzeń oraz jakoby miało dojść do heel turnu Rondy. Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz, a tak duża gala może stanowić doskonałą okazję do rozpoczęcia feudu mającego swój finał na WrestleManii. Mimo wszystko stawiam na Rondę Rousey i Belle, ponieważ przegrana na tak dużym wydarzeniu jest pamiętana i zawsze pozostanie głośna, a to nie byłoby na rękę ani Rondzie, ani powracającym niedawno do ringu Bellom. Wydaje mi się, że podbudowie przyszłych konfliktów służą mniej donośne porażki na tygodniówkach. To jednak tylko moja teoria, a WWE rządzi się swoimi prawami.
Typ: Ronda Rousey & Bella Twins

Rafał: Pierwsze dwie walki Rondy były całkiem przyzwoite, lecz w kolejnych wszystko wygląda już bardzo schematycznie i mechanicznie. Tak czy inaczej, wygrywają Ronda & Bella Twins, a Rousey może potrzymać pas nawet do WrestleManii.
Typ: Ronda Rousey & Bella Twins

Piotrek: Osobiście do przeciwników Rondy nie należę (choć powinna zacząć wprowadzać nowe elementy do swoich pojedynków), gorzej już u mnie z odbiorem Bella Twins, zwłaszcza, że znowu są wciskane do granic możliwości. Walka jak dla mnie tylko z myślą o zbudowaniu Rousey-Nikki Bella na WWE Evolution. Dlatego wygrają i odwrócą się od siebie po walce lub dojdzie do spięcia w trakcie pojedynku i to da wygraną Riott Squad.
Typ: Riott Squad

No DQ, No Count-Outs
WWE Championship

AJ Styles vs. Samoa Joe


Paweł: Długa rywalizacja, która w przypadku porażki Samoa Joe musi ostatecznie zamknąć temat. On z kolei jest tym przekreślonym wskutek swojego haniebnego zachowania proszącego się o publiczną chłostę. Znak zapytania w tym przypadku stawia natomiast stypulacja polegająca na braku dyskwalifikacji i wyliczeń pozaringowych. Sumując wszystko, dobrze mieszając i odlewając formuje mi się coś na kształt zwycięstwa AJ Stylesa i to on raczej zwycięży ten pojedynek.
Typ: AJ Styles

Rafał: Skoro AJ Stylesowi kazano wspomnieć na SmackDown o "Buried Alive", wszystko chyba zaczyna się wyjaśniać. Po ostrej walce w Australii, Styles jakoś zachowa mistrzostwo, a program obu panów zakończy się Buried Alive Matchem, pewnie na Crown Jewel, bo przecież gale w Arabii Saudyjskiej i Australii robią się ważniejsze od WrestleManii...
Typ: AJ Styles

Piotrek: Zwykle nie porywają mnie takie “rodzinne” feudy, ale ten program wypadł dobrze, choć nie zmienia to faktu, że wypadałoby go w najbliższym czasie zakończyć. Z wielką chęcią zobaczyłbym teraz Joe z pasem, ale po pierwsze oznaczałoby to przedłużenie wspomnianego programu, a po drugie rzadko zdarza się rozpisywanie triumfu „tych złych” w tego typu storylinie. To wskazuje mi jednak na Stylesa, choć nie obraziłbym się na miłą niespodziankę w postaci zwycięstwa Joe.
Typ: AJ Styles

The Shield vs. Braun Strowman, Dolph Ziggler & Drew McIntyre


Paweł: Wątpliwości temu pojedynkowi dodaje osoba Deana Ambrose’a. Nadarza się bowiem idealna okazja, aby rozpocząć jakiś wewnętrzny feud w The Shield, co mogłoby stanowić zalążek rywalizacji Ambrose’a z Sethem Rollinsem o mistrzostwo Interkontynentalne. Czy nastąpi to już teraz? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Gdyby sprawdził się ten wariant, porażka Shield byłaby druzgocząca i ewidentnie stałby za tym Ambrose. Nie wysunę jednak tak daleko idących tez i pozostanę przy zwycięstwie The Shield, choć z niewielką przewagą w ocenie sytuacji... powiedzmy 55:45 na rzecz ekipy Reignsa.
Typ: The Shield

Rafał: Powrót The Shield to był mocno naciągany pomysł, podobnie zresztą jak heel turn Strowmana. Strowman, Ziggler i McIntyre wydają się być faworytami, ponieważ jeśli nie jutro, to może za miesiąc lub dwa, Ambrose przejdzie ten do przesady sugerowany heel turn.
Typ: Strowman, Ziggler & McIntyre

Piotrek: Wszyscy widzą jak wygląda Shield po powrocie i dobrze widać to chyba także po lecącej oglądalności RAW. Logika nakazuje zatem rozbicie grupy i odświeżenie programów na czerwonej tygodniówce, ale z drugiej strony mamy tu Romana Reignsa, w przypadku którego WWE żadnej bookingowej logiki się nie trzyma, więc może być różnie. Obstawiam, że WWE poczeka mimo wszystko z heel turnem Deana Ambrose’a do Survivor Series, choć nijaka sytuacja na RAW sprawia, że aż chce się krzyknąć – zróbcie to teraz!
Typ: The Shield

Undertaker (w/Kane) vs. Triple H (w/Shawn Michaels)


Paweł: Niemalże w stu procentach przekonany jestem o zwycięstwie Undertakera. Po pierwsze pojawi się na WrestleManii, gdzie nie może zjawić się jako przegrany, a po drugie u jego boku znajdzie się nowy burmistrz Knox County Kane. Porażka wydaje się niemożliwa. Nie oznacza to jednak, że w tych składach nie zmierzą się ze sobą raz jeszcze w starciu drużynowym. Wtedy Taker miałby powód do zemsty na obu wracając wraz z Kanem na „swoje podwórze”. Koncepcja realna zważywszy, że od jakiegoś czasu mówi się o powrocie HBK’a do ringu i jego walkę tag teamową przeciwko Undertakerowi. Idąc tym tropem wszystko układa się w całość – Triple H pokonuje Undertakera przy udziale HBK’a, a następnie Brothers of Distruction ruszają po odwet i na WrestleManii dochodzi do ostatecznej konfrontacji i zarazem powrotu na ringu HBK’a. Czy tak to będzie wyglądało? Choć patrząc zupełnie z boku przekonany jestem o wygranej Takera, biorąc pod uwagę okoliczności zaryzykuję i postawię na zwycięstwo Triple H’a przy znaczącym udziale Shawna Michaelsa.
Typ: Triple H

Rafał: Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Wbrew pozorom, tu nawet nie chodzi o ostatnie starcie Undertaker-HHH, ale o powrót Michaelsa i walkę DX vs. Taker & Kane na Crown Jewel, a docelowo o Taker vs. Michaels. Musi więc raczej wygrać Triple H aby doszło do tag teamowego rewanżu. Wszystko byłoby super, ale jest inaczej. Taker porusza się i wygląda już jak Hogan pod koniec ringowej kariery, a może nawet gorzej. Michaels nie powinien wracać. Fason trzyma tylko HHH.
Typ: Triple H

Piotrek: Nie lubię narzekać na legendy, bo należy je szanować, ale samo starcie i cała jego otoczka są dla mnie mega naciągane. Eventy stadionowe w Australii i Arabii Saudyjskiej zdają się sygnalizować w jaką stronę idzie WWE, a musimy się przy tym liczyć, że organizatorzy tych gal będą wymuszać tego typu historie. I to jest dla mnie właśnie taka typowo wymuszona historia. Najbardziej skupiam się w tym wszystkim na osobie Shawna Michaelsa, którego osobiście uwielbiam, ale jeśli wróci on na ring na poczet gali w Arabii Saudyjskiej to załamię ręce. Mam też niestety spore obawy, że wszystko co dobre w tej walce skończy się… na wejściówkach.
Typ: Undertaker

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-10-2018, 17:47
Host: bgq26.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.80.26

Wins Makmen to taki pazerny dziad że gdyby jakiś szejk zaproponowałby mu hajs za segment w którym boss dablju obrabia mu pałę to ten by tylko zapytał czy ma to zrobić z połykiem. Chciałbym żeby dablju upadło któregoś dnia.

autor: dablju sucks

Dodano: 05-10-2018, 18:43
Host: ip-37-248-153-230.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.153.230

Do wypowiedzi powyżej pasowałaby ta koza machająca jęzorem.

Oby Triple H tyn razem wygrał. I oby Joe zdobył pas.

#DeleteLashley
#DeleteNewDay
#DeleteShield
#DeleteBellaTwins
#DeleteStupidNameIIconics

autor: Raptor

Dodano: 05-10-2018, 19:49
Host: accv46.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.9.145.46

Nie rozumiem troche fenomenu Samoa Joe. Gość wykreca strasznie słabe walki. w ringu gorzej od eliasa. Naprawde nie rozumiem.

autor: JV

Dodano: 05-10-2018, 20:40
Host: 90-156-34-6.internetia.net.pl, IP: 90.156.34.6

Joe w ringu jest solidny, ale jego siła to przede wszystkim odgrywanie gimmicku i dobry mic skill, choć czasem czyta z nadgarstka. Ja go nie trawię i nie będę trawił za zakończenie kariery Tysona Kidda.

autor: ???

Dodano: 05-10-2018, 21:07
Host: host179.212.gci-net.pl, IP: 91.223.212.179

Mam rozumieć że 11:00 przed południem czy 23:00?

autor: Daras

Dodano: 05-10-2018, 21:19
Host: ip-37-248-153-230.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.153.230

23 u nas to w Australii 7 rano.

autor: Raptor

Dodano: 05-10-2018, 21:21
Host: host179.212.gci-net.pl, IP: 91.223.212.179

Dobra obczaiłem w necie, oby więcej gal wwe w Australii :D

autor: Daras

Dodano: 05-10-2018, 21:29
Host: 78.10.141.184, IP: 78.10.141.184

Popieram w 200% pierwszy komentarz przecież nie można w nieskończoność ignorować fanów i ratingów mam nadzieję,że Vince zapłaci w bliższej lub dalszej przyszłośći za swoją pazerność.

autor: adamek 26

Dodano: 05-10-2018, 22:18
Host: asp84.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.227.84

gala do której ma trwać?

autor: Fan WWE

Dodano: 05-10-2018, 22:43
Host: user-5-173-8-72.play-internet.pl, IP: 5.173.8.72

A może Romana turnują

autor: The Big Dog

Dodano: 06-10-2018, 02:03
Host: 89-64-43-241.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.43.241

1. Murphy def. Alexander by DQ/Count-out

Alexander nie straci pasa ze względu na to że musi pobić rekord Nevilla - sorry taka polityka WWE - najwcześniej Survivor Series, przykro mi. Mimo to sądzę że jako lokalny zawodnik, Murphy wygra przez jakieś wyliczenie lub DQ i zatriumfuje u siebie.

2. The IIconics def. Asuka & Naomi

Tutaj podobnie ze względu na pochodzenie wygrają IIconics, z tą różnicą że nic ich nie broni przed zwykłym zwycięstwem.

3. The Bar def. The New Day

Zaskoczę was, ale obstawiam że WWE postanowi również zaskoczyć i zabawić się w hot potato tylko po to by podbić statystyki murzynom.

4. Cena & Lashley def. Elias & Owens

Trzeba podbudowywać Cenę po porażce z Takerem - si. Święto faceów - si. Lashley przegrywał na tygodniówkach - si. I w sumie mógłbym tak do rana, ale i tak wszyscy wiemy że Cena i Lashley to wygrają.

5. Daniel Bryan vs The Miz - No Contest

F4Way na Crown Jewel byłby chyba najlepszą opcją i tak obstawiam. Realne jest też wygranie przez Bryana, bo w ich feudzie jest 2:0, ale sądzę że koziołek skopie Miza w brawlu po walce.

6. Becky Lynch def. Charlotte

Becky musi to wygrać, Charlotte posiadała ten pas już za długo, a run Becky dopiero się zaczął - nikt chyba nie chce Charlotte kolejny raz z pasem, ani jednego dnia.

7. Ronda Rousey & Bella Twins def. Riott Squad

Nawet jak Nikki lub obie Belle zdradzą Rondę, to i tak ona dokończy w handicapie i wygra. Wszystko dlatego że ma podobny streak jak Asuka - co jest...

autor: DEWASTATOR LF

Dodano: 06-10-2018, 02:04
Host: 89-64-43-241.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.43.241

7. Ronda Rousey & Bella Twins def. Riott Squad

Nawet jak Nikki lub obie Belle zdradzą Rondę, to i tak ona dokończy w handicapie i wygra. Wszystko dlatego że ma podobny streak jak Asuka - co jest dla mnie głupie, tak samo jak głupie było w przypadku Asuki. Jak będzie inaczej, szczerze się zaskoczę, ale umówmy się, jakieś jobberki odliczą Rondę? W życiu.

8. Samoa Joe def. AJ Styles

Styles jest mistrzem zdecydowanie za długo - ponad 330 dni co jest dla mnie kolejnym beznadziejnym wynikiem w obecnym WWE. Oby zdropił pas dla Joe, nic go przy pasie nie trzyma, nic do runu nie wnosi, jest piekielnie nudny i blokuje miejsce młodszym. Nie ma argumentów aby dalej trzymał pas - tak wiem, okładka, ale przypomnę tylko 2014 rok i Cenę na okładce gry trzymającego pas.

9. The Shield def. Braun, Dolph & Drew

Tutaj Shield, na zdradę Deana jest jeszcze za wcześnie - najprawdopodobniejsza jest zdrada na Survivor Series w Corbin-Angle o miano GMa. I to jest dobre - niech story z Shield się trochę rozkręci zamiast niszczyć go w zarodku.


10. Undertaker def. Triple H

Zważywszy na to że BoD przegra w Arabii z DX - bo tamta walka będzie o przywrócenie kariery Shawna - tutaj wygra The Undertaker. Po za tym The Game jest za słabo wypromowany by pokonać grabarza.

Dobrymi walkami będą 6-man, Styles-Joe, Lynch-Charlotte, Miz-Bryan, Bar-New Day i Alexander-Murphy, może dobrymi może złymi to Taker-HHH i tag team match panów, a złymi 6woman panów i tag team match panów.


I mam...

autor: DEWASTATOR LF

Dodano: 06-10-2018, 02:04
Host: 89-64-43-241.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.43.241I mam nadzieję że 6man tag będzie ME, bo zasługują na to bardziej niż dziadki.

autor: DEWASTATOR LF

Dodano: 06-10-2018, 08:55
Host: 088156046079.olsztyn.vectranet.pl, IP: 88.156.46.79

Bedzie jakis preshow tez?

autor: TiKey

Dodano: 06-10-2018, 10:36
Host: static-46-238-239-31.awacom.net, IP: 46.238.239.31

Mnie zastanawia kolejny raz nieobecność Nakamury z pasem. Jak to jest możliwe że on cały czas ma ten pas będąc tak beznadziejnym. Każdy byłby lepszym mistrzem, niby wielka gwiazda w Japonii i oczekiwania przy przyjsciu też były wielkie ale jednak on miał jedną JEDNĄ dobra walkę (z Samim). Nie trafia do mnie jego styl, nie wygląda jak mistrz i to jest skrajnie nierealistyczne. Odnoszę wrażenie że jego akcje są w zwolnionym tempie, jego kopnięcia zwalniają na pół metra przed przeciwnikiem i wygląda to śmiesznie. No nikt mnie tak nie wku***a z pasem jak on. Zniose Lesnara raz na pół roku, na siłę heroicznego Romana, już Mahal z pasem mniej irytował. A tak kolejna gala bez pasa bo jego posiadacz prezentuje realistyke walk na poziomie tych na niby z podstawówki...

autor: Tofft

Dodano: 06-10-2018, 12:26
Host: host-89-230-4-127.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.4.127

Jakie to ku*wa jest smutne. Walka o pas WWE jest niżej od walki Miza z Danielem o 1 contender o pas. Jaki jest sens w tym? To pokazuje jak Vince sra na SmackDown i pas mistrzowski.

autor: TooSweet

Dodano: 06-10-2018, 12:51
Host: public-gprs370555.centertel.pl, IP: 37.47.78.188

Styles znowu obronił pas... Na SD nie widzę nikogo kto mógłby odebrać mu pas

autor: Roman SUCKS

Dodano: 06-10-2018, 12:59
Host: 162.243.166.138, IP: 162.243.166.138

Nie widzisz, żeby ktoś mógł zabrać pas AJ'owi? Jesteś tak głupi czy udajesz? Jest paru zawodników, którzy mogą to zrobić... Jak np: Randy Orton, Daniel Bryan czy The Miz.

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 06-10-2018, 12:59
Host: apn-5-60-92-139.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 5.60.92.139

Może dlatego że Joe ich zaatakuje i będzie remis a w Arabii Saudyjskiej walka 4 rywali o pas

autor: kaczmarek0304@wp.pl

Dodano: 06-10-2018, 13:13
Host: public-gprs370555.centertel.pl, IP: 37.47.78.188

Naprawde myślisz człowieku że ktoś chce znowu oglądać nudny run ortona z pasem?

autor: Roman Sucks

Dodano: 06-10-2018, 13:17
Host: 188.146.234.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 188.146.234.22

Orton to obecnie najciekawsza postać na Smackdown jako Heel więc np ja twierdze że tak chciałbym go oglądać z pasem, bo ma charyzme i jest zaje**sty w swojej obecnej roli

autor: Kaczy316

Dodano: 06-10-2018, 14:05
Host: 162.243.166.138, IP: 162.243.166.138

Daniel Bryan vs AJ Styles!!

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 06-10-2018, 14:05
Host: host-89-230-4-127.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.4.127

Super walka brawo Vince za super booking Brayana i Miza

autor: TooSweet

Dodano: 06-10-2018, 14:05
Host: 90-156-34-6.internetia.net.pl, IP: 90.156.34.6

Co tu się odwaliło w tej walce Miza z Bryanem. Ale botch.

autor: ???

Dodano: 06-10-2018, 14:06
Host: host-89-230-4-127.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.4.127

Nie ważne, że ramiona Miza nie były na macie. BOTCHAMANIA

autor: TooSweet

Dodano: 06-10-2018, 14:54
Host: 162.243.166.138, IP: 162.243.166.138

THE UNDERTAKER > triple h i shawn michaels.

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 06-10-2018, 14:58
Host: public-gprs359095.centertel.pl, IP: 37.47.33.248

Z całym szacunkiem dla Undertakera ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.

autor: Stanley15

Dodano: 06-10-2018, 14:59
Host: host-89-230-4-127.dynamic.mm.pl, IP: 89.230.4.127

Dla samego momentu zaj*bista walka super emocje końcówka coś pięknego :D

autor: TooSweet

Dodano: 06-10-2018, 15:02
Host: 162.243.166.138, IP: 162.243.166.138

@Stanley15 przestań płakać i ciągle pisać to samo. Ja wolę oglądać Undertakera pod formą niż 99% śmiesznego rosteru :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 06-10-2018, 15:05
Host: 89-64-32-158.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.158

Ta walka Taker vs Game to jakis teatrzyk.... HBk tak robil ten swój super Kick jakby miał sie posrać w majty, Hunter robil zjebane Te swoje Pediggree , przytulali sie jak kumple po walce bo oczywiscie Mr CIAO musiał wygrać ale no rozpykali ich po walce , Nie lubie wymuszanych walk jak Nikole i Bre z Riot Squad i Ronda Rousey ,Jedyna walka która była spoko to walka o Cruiserweight Cedric Vs Murphy , walka dobra takie 7,5/10
Generalnie gala moim zdaniem wyszła 6/10 .
Pozdrawiam :)

autor: Pawcio

Dodano: 06-10-2018, 15:06
Host: ip-5-172-237-141.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.237.141

Mówcie, co chcecie, ale walka Triple H'a z Undertakerem według mnie, zjadła CAŁĄ galę. :) Coś pięknego, emocje do ostatniej sekundy, nawet przyjąłem zwycięstwo Triple H'a, bo wiem, że kroi się starcie BoD z DX! Czekam na to! Czekam i chcę to zobaczyć, ale potem jeszcze jedna walka Shawn'a z Undertakerem na WM! Tak, tak, tak!
Gratuluję również Cedricowi i Buddemu, fajnie się to oglądało! Joe z Aj, również fajne starcie, ale liczyłem na zwycięstwo Samoa...reszta walk, do przewinięcia. ;)

autor: REY MYSTERIO

Dodano: 06-10-2018, 15:07
Host: 89-64-32-158.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.158

Nie powiem, wykazał sie Taker ale coś wyczuwam ze rzeczywiscie bedzie walka tag team at Crewn Jewel haha

autor: Pawcio

Dodano: 06-10-2018, 15:10
Host: bnj212.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.255.212

Co to za cios, którym Cena pokonał Eliasa?

autor: Gumix

Dodano: 06-10-2018, 15:10
Host: public-gprs359095.centertel.pl, IP: 37.47.33.248

*Fenomenalny
Ja wcale nie płaczę tylko stwierdzam fakt. Ale zgodzę się z tym że oglądanie jego jest lepsze niż 99%rosteru. A to musi świadczyć o całej federacji. Ale nie ma co płakać są inne federacje.
Pozdrawiam

autor: Stanley15

Dodano: 06-10-2018, 15:13
Host: 89-64-32-158.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.158

@Up Cios który wykonał Cena na Eliasie to jego marny finisher , nie wiadomo po co taki , skoro tyle lat mial Atitude Adjustment

autor: Pawcio

Dodano: 06-10-2018, 15:15
Host: 89-64-43-177.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.43.177

Mówcie co chcecie, Taker i HHH jak na dziadziusiów to dali czadu. Powiedzmy sobie szczerze jak na ich lata to były fajerwerki, nawet w porównaniu do większości innych walk, w których walczyli przecież młodzi zawodnicy. Czekam na tag team match. Z jednej strony nie chciałam żeby Michaels wracał, ale z drugiej - we czwórkę dają czadu. Gdyby to było czyste 1-1 to nie było by tak ciekawie

autor: Andi

Dodano: 06-10-2018, 15:23
Host: user-5-173-144-56.play-internet.pl, IP: 5.173.144.56

Main event KOZACKI. Tak, było powoolnie, ale bylo brutalnie i emocjonalnie. Naorawde walka gali. Młodzi zawodnicy nigdy, PRZENIGDY nie dadzą tyle radości, emocji co legendarna 4 obecna w ME. Az sie zatęskniło za czasami 2009-12.

autor: Chwdp

Dodano: 06-10-2018, 15:27
Host: public-gprs174601.centertel.pl, IP: 46.134.21.74

Podajcie walki godne luknięcia z tego całego eventu z Australii. Z góry thx za odpowiedź.

autor: Spangeboy

Dodano: 06-10-2018, 15:35
Host: public-gprs412082.centertel.pl, IP: 37.47.240.243

Spangeboy

Opener, Styles vs. Joe, Cruiserzy i Shield vs. Ekipa Strowmana.

Main Eventu nie widziałem, ale Csonka pisze że to kandydat do najgorszej walki roku

autor: Triple X

Dodano: 06-10-2018, 15:50
Host: accv46.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.9.145.46

Ten finisher Ceny XDDD nie moge ze smiechu

autor: JV

Dodano: 06-10-2018, 16:08
Host: 37-128-10-226.adsl.inetia.pl, IP: 37.128.10.226

dajcie namiary gdzie oglądacie

autor: The Big Dog

Dodano: 06-10-2018, 16:13
Host: public-gprs359095.centertel.pl, IP: 37.47.33.248

*The Big Dog
Ja oglądam na watch wrestling

autor: Stanley15

Dodano: 06-10-2018, 16:36
Host: 37-128-10-226.adsl.inetia.pl, IP: 37.128.10.226

@Stanley15

myślałam że gdzieś indziej bo mi przestała działać ta strona

autor: The Big Dog

Dodano: 06-10-2018, 16:39
Host: 37-128-10-226.adsl.inetia.pl, IP: 37.128.10.226

A nie już działa

autor: The Big Dog

Dodano: 06-10-2018, 18:56
Host: 89-64-43-241.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.43.241

New Day- The Bar 3,5*
Charlotte-Becky 3,25*
TT panów 1,75*
TT pań 1,5*
Styles-Joe 3,5*
6woman 1,75*
Cruiserzy 3,75*
6man 4,25*
Miz-Bryan DUD
Dziadki 2*autor: DEWASTATOR LF

Dodano: 08-10-2018, 09:55
Host: gateway.nfz-krakow.pl, IP: 62.148.86.130

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak ten cena wyglądał !!!!!!

autor: spinacz

<<< newsboard WrestleFans >>>


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.