wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE Experience w Arabii Saudyjskiej już w styczniu, Powrót War Games na Survivor Series, WWE zrezygnowało z powrotu zawodnika na SmackDown, MJF i Alicia Atout parą, Tony Deppen wraca do MLW, Data AEW Dynamite Winter is Coming, Omówienie wydarzeń z AEW Collision + aktualna karta najbliższego AEW Dynamite
Dodano: 05-11-2023, 08:57
„Time Out Riyadh” potwierdziło doniesienia o utworzeniu „WWE Experience” w Arabii Saudyjskiej, które zostanie otworzone w styczniu przyszłego roku. Punkt znajdzie się w Boulevard Riyadh City, gdzie utworzono już House of Hype, muzeum Legends: Home of Football czy salę bokserską Mike'a Tysona. Inne zapowiedziane inwestycje w tej lokalizacji to zamek Disney'a czy Nintendo Experience. W ramach „WWE Experience” okazyjnie będzie można zobaczyć gwiazdy na żywo, a poza tym zostanie tam utworzony sklep WWE oraz inne atrakcje dla fanów.

Przy okazji Crown Jewel, WWE potwierdziło oficjalnie, że na Survivor Series powróci motyw War Games. Ta gala Premium Live Event odbędzie się już 25 listopada w Chicago.


„Fightful Select” donosi, że WWE planowało wstępnie powrót Karriona Krossa na minionym SmackDown, gdzie miał on wziąć udział w segmencie ze Scarlett i Shotzi. Ostatecznie uznano, iż segment nie miałby jednak specjalnego sensu i usunięto go z planów 27 października na początku dnia (WWE nagrywało minione SmackDown tamtego dnia). Ponoć pojawiło się trochę zamieszania, bo przez czyjś błąd segment dalej widniał na oficjalnej rozpisce tapingów, podczas gdy odwołano go już kilka godzin wcześniej, co doprowadziło do pewnych nieporozumień.

MJF i Alicia Atout potwierdzili na Twitterze, że są w związku. MJF to oczywiście obecny AEW World Champion. Atout jest doskonale znana w świecie wrestlingu z pracy reporterki dla Impact Wrestling, AEW czy MLW. Obecnie pracuje dla Knotfest prowadząc ich kanał na Twitchu, a do tego prowadzi swojego bloga i kanał na YouTube.

MLW zakończyło już storyline’owe zawieszenie Tony’ego Deppena i poinformowało, że zawodnik powróci do akcji 18 listopada na gali MLW Fightland. Na razie nie ogłoszono jeszcze jego przeciwnika.

AEW ogłosiło, że tegoroczna edycja Winter is Coming powróci jako odcinek specjalny Dynamite z 13 grudnia, który odbędzie się w College Park Center w teksańskim Arlington.


Uwaga na spoilery z AEW Collision.
|
|
|
|
Darby Allin zdołał skraść zwycięstwo nad Lancem Archerem. Po walce Jake Roberts przedstawił tymczasem swoich nowych sojuszników w postaci The Righteous. Ci odwrócili uwagę Allina na tyle, żeby Archer mógł mu wykonać po chwili Blackout.


W spontanicznie ustalonej obronie tytułów, The Acclaimed i Daddy Ass pokonali Daltona Castle oraz The Boys, zachowując tym samym AEW Trios Championship.


W wywiadzie na zapleczu Andrade El Idolo odniósł się do oferty CJ Perry, która zaproponowała, że zostanie jego menedżerką. Andrade stwierdził, że przedstawi swoją decyzję za tydzień na Collision i chciałby to zrobić w osobistej rozmowie twarzą w twarz z samą Perry.

W walce wieczoru FTR oraz Rush i Preston Vance z La Facción Ingobernable pokonali Gates of Agony, Big Billa i Ricky’ego Starksa. Po walce LFI opuścili FTR bez dalszego świętowania, gdy na ekranie pojawili się House of Black, którzy zarzucili FTR, że ci są skupieni tylko na tytułach mistrzowskich, ale to ich dziedzictwo będzie warte więcej. Po chwili House of Black przystąpili do ataku na FTR, których uratowali jednak Claudio Castagnoli i Wheeler Yuta.


Po Collision aktualna karta najbliższego AEW Dynamite wygląda następująco:
- Julia Hart vs. Red Velvet
- Swerve Strickland vs. Penta El Zero Miedo
- ROH TV Championship: Samoa Joe vs. Keith Lee
- AEW World Championship: MJF vs. Daniel Garcia
- o miano pretendenta do AEW World Championship: Jay White vs. Mark Briscoe.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.