wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Logan Paul planuje częstsze występy, SANADA najdłużej panującym IWGP World Heavyweight Championem, Tetsuya Naito podda się operacji, Ric Flair o przenosinach do AEW, Will Ospreay rozważy przejście do WWE?, Kairi Sane w rosterze SmackDown, Zawodnicy z NXT na dzisiejszych tapingach, NWA narobiło sobie problemów z umową telewizyjną?
Dodano: 06-11-2023, 07:44
Po zdobyciu mistrzostwa Stanów Zjednoczonych na Crown Jewel, Logan Paul zasugerował na łamach „ESPN”, że teraz będzie się pojawiał w WWE TV już zdecydowanie częściej niż dotychczas. Paul stwierdził, że jako mistrz chyba nie ma innego wyjścia, przy czym zasugerował, iż mogą to być występy zarówno na RAW, jak i SmackDown. Paul dodał, że jego zdaniem tytuł jest zasłużony, bo choć może nie ma go tu tak często jak innych, to wykonuje ciężką pracę i swoimi występami potwierdza określoną wartość. Logan stwierdził, że jest typem osoby, która w dwanaście godzin może zrobić więcej niż dużo osób przez dwanaście miesięcy i widać to w jego odczuciu również po występach w WWE, gdzie jednak dopiero się rozgrzewa i wszystko jeszcze przed nami.

SANADA został najdłużej panującym IWGP World Heavyweight Championem w historii, wczoraj dobijając do 212 dni panowania mistrzowskiego. Wyprzedził tym samym Shingo Takagi’ego, który miał pas 211 dni od czerwca 2021 do stycznia 2022 roku. W przypadku IWGP World Heavyweight Championship mówimy przy tym o niezbyt odległej historii, bo tytuł powstał w marcu 2021 roku z połączenia IWGP Heavyweight Championship i IWGP Intercontinental Championship. Najbliższa obrona tytułu przez SANADĘ jest przewidziana dopiero w styczniu na Wrestle Kingdom 18, gdzie jego rywalem będzie Tetsuya Naito.

Wspomniany Tetsuya Naito podda się tymczasem w najbliższym czasie trzeciej już operacji oka. Chodzi o jego problemy z mięśniem skośnym górnym w gałce ocznej, który jest sparaliżowany, co wywołuje u zawodnika podwójne widzenie. Naito poprzednio przechodził związane z tym zabiegi w 2019 i 2022 roku. Zawodnik zasugerował w rozmowie z „Tokyo Sports”, że początkowo planował tę trzecią operację na okres już po zakończeniu kariery, ale ostatecznie zdecydował się na zabieg już teraz. Operacja nie wpłynie jednocześnie na planowaną walkę Naito z SANADĄ na Wrestle Kingdom.

W rozmowie z „Variety” Ric Flair przyznał, że to on skontaktował się z Tonym Khanem jako pierwszy, ale raczej w kontekście tego, żeby nawiązać współpracę względem promocji jego napoju energetycznego. Khan odparł, że jest zainteresowany, po czym przedstawił mu propozycję podpisania przez niego umowy z AEW i wzięcia udziału m.in. w ostatnich miesiącach kariery Stinga. Ric wspomniał, że Tony zrobił na nim dobre pierwsze wrażenie, bo to człowiek, który nigdy nie daje po sobie poznać zmęczenia czy irytacji. Na pewno Khan ma jego zdaniem szacunek w szatni i to w dużej mierze za spokój, który potrafi zachować.
Flair zaznaczył, że jego współpraca z AEW raczej nie powinna wpłynąć na pojawienie się „złej krwi” w jego relacji z WWE. Ric stwierdził, że z WWE ma raczej stosunki oparte na wzajemnym szacunku i tak pozostanie. Na razie nie słyszał żadnych negatywnych komentarzy z tamtej strony, a on sam zapracował już chyba sobie na pozycję w ramach której może robić po prostu to na co ma ochotę.

Dave Meltzer zasugerował na łamach „Wrestling Observer Radio”, że przybycie Willa Ospreay’a do AEW, po wygaśnięciu jego umowy z NJPW, nie jest już wcale takie oczywiste jak odbierano to jeszcze parę miesięcy temu. Z ustaleń Meltzera wynika, że do gry weszło na poważnie WWE, które zamierza przedstawić zawodnikowi intratną ofertę, a z otoczenia Ospreay’a dobiegają głosy, iż ten zmienił już trochę swoje myślenie i wcale nie zamyka się na ewentualny transfer do WWE. Ponadto Will będzie miał na stole oczywiście oferty z AEW i Impact Wrestling, jak i propozycję przedłużenia kontraktu w NJPW. Przypomnę, że jego obecna umowa kończy się w lutym i właśnie wtedy Will będzie decydował o swojej przyszłości.

Po powrocie zawodniczki na Crown Jewel, Kairi Sane została dodana przez WWE do rosteru SmackDown. Zawodniczka figuruje już nawet w oficjalnej rozpisce na stronie internetowej federacji. PWInsider podkreśla, że Sane wraz z resztą rosteru WWE poleciała z Arabii Saudyjskiej prosto do Stanów Zjednoczonych, gdzie przenosi się teraz na stałe.

Według PWInsidera na dzisiejsze nagrania WWE ściągnięci zostaną Meta-Four z NXT, czyli grupa, w skład której wchodzą: Noam Dar, Ora Menah, Jakara Jackson i Lash Legend. Na razie nie jest pewne czy mają oni pojawić się na RAW, czy może zostają sprowadzeni z myślą o występie w programie WWE Main Event, nagrywanym standardowo przed RAW.

NWA mogło sobie napytać biedy jednym niewielkim segmentem na minionej już gali Samhain PPV. W jej trakcie pojawił się motyw w którym zasugerowano, że Father James Mitchell wciąga kokainę. Segment był kontrowersyjny i spotkał się ze sporą krytyką ze strony fanów, a informacje w tej sprawie dotarły do The CW, czyli nowego partnera medialnego NWA. Jak donosi „Haus of Wrestling” do CW napłynęło wiele krytycznych wiadomości związanych z wykorzystaniem motywu narkotykowego na gali NWA, co może nawet zagrozić umowie telewizyjnej NWA. Wspomniane źródło sugeruje, że istnieje obecnie duże prawdopodobieństwo, że nowe reality-show NWA, jak i program NWA Powerrr wylądują ostatecznie w aplikacji The CW, a nie na ich kanałach telewizyjnych.

---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-11-2023, 08:44
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Will ma jeszcze czas, żeby zahaczyć o WWE w momencie, gdy będzie na większej fali. Obecnie byłby wyłącznie jednym z wielu o niewiele wyższym statusie co Nakamura, Riccochet czy wcześniej Samoa Joe. Zaś gdyby poczekał możliwe, że skończyłoby się identyczną przygodą do Stylesa. Po prostu nie ma sensu lecieć na łatwy zarobek.

autor: Sauberg

Dodano: 06-11-2023, 09:32
Host: 77-253-80-223.dynamic.inetia.pl, IP: 77.253.80.223

Najlepszy Wrestler Na Świecie rozmawia z wwe :D i juz wiadomo kto zabierze pas od romka :D

autor: cmpunk

Dodano: 06-11-2023, 09:42
Host: cgn-14-0.fiberway.pl, IP: 185.157.14.0

Logan oszukuje mówiąc, że mistrz musi występować. Przecież nie musi, może siedzieć w domu, wróci kiedyś

autor: Kadet

Dodano: 06-11-2023, 09:50
Host: adqh103.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.141.103

Ospreay niech nie robi sobie jaj z tym dablju bo zostanie tylko popychadłem dla drewnianego Romualda. Roczny przystanek w TNA i lżejszy grafik a potem AEW

autor: jak tu pięknie

Dodano: 06-11-2023, 10:26
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

Nie zgodzę się. To w AEW Ospreay byłby jednym z wielu. Zresztą mamy świeży przykład Whita, który może i wygrywa, ale wśród wielu wrestlerów o podobnym profilu jego postać się rozmowa. Z Willem mogłoby być podobnie.

W WWE łatwiej byłoby mu odcisnąć piętno, zwłaszcza że są w trakcie zmian pokoleniowych, a na dodatek w przyszłym roku ruszą z europejskim rosterem. Zresztą nowi właściciele tuż po przejęciu wskazywali, że WWE ma spore rezerwy w Europie i z tego rynku można więcej wyciągnąć. Co zresztą już widzimy po zapowiedzi wydarzeń w Europie. Ospreay mógłby stać się twarzą europejskiego WWE i pociągnąć na początku ten wózek. Jak sam mówił chciałby mieć możliwość występów w Anglii.

autor: Wildness

Dodano: 06-11-2023, 10:38
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

Do tego dochodzi kwestii pensji. Jeśli trafi do WWE, to pewnie z gwiazdorskim kontraktem, co z automatu sprawia, że byłby inaczej traktowany i na starcie dostałby spory push.

autor: Wildness

Dodano: 06-11-2023, 11:06
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Europejskie WWE to będzie to samo co NXT UK czyli ograniczony budżet i byle monopolizować lokalny rynek. Na więcej przy długach Endeavor nie liczyłbym. Ogólnie, gdyby Ospreay dostał ofertę od NXT Europe, a nie gwarancji bycia upper carderem w WWE to w ciągu miesiąca zadebiutowałby na Dynamite, bo TK przebiłby dwukrotnie ich ofertę. Żeby zrozumieć ten projekt wystarczy poszukać newsów o reakcji WWE na średniego finansowo przedłużenie Rusha przez AEW. Tam nie będzie żadnych gwiazdorskich kontraktów.

autor: Sauberg

Dodano: 06-11-2023, 11:10
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

zadebiutowałby na Dynamite jako pełnoetatowy członek rosteru. *

autor: Sauberg

Dodano: 06-11-2023, 14:20
Host: aebx164.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.186.49.164

Dobra jeśli ktoś śledzi Instagrama Willa to zobaczcie co wstawił:) sugeruje jakby miał ruszyc do WWE w najbliższym czasie, ja jestem w stanie uwierzyć że ten człowiek nawet z Romanem by wykręcił 5 gwiazdkowy match i ogólnie ten człowiek ma wszystko aby być główna gwiazdą.

autor: Savior

Dodano: 06-11-2023, 15:13
Host: 77-253-80-223.dynamic.inetia.pl, IP: 77.253.80.223

Ospreay to max dobry mid nic wiecej! i nigdy nie bedzie wiecej!
CM Punk wraca do WWE!!! :D

autor: cmpunk

Dodano: 06-11-2023, 16:16
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

Nie napisałem, że byłby zakontraktowany przez WWE Europe, tylko że mógłby być twarzą, magnesem na początek. Gdyż jakiś czas temu sam mówił, że chciałby mieć możliwość występów w Anglii. A powrót WWE do Europy, dałby mu taką możliwość - jeśli bardzo by chciał.

autor: Wildness

Dodano: 06-11-2023, 16:17
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

Moim zdaniem, jedyną kwestią która może stanąć na przeszkodzie, są kwestie związane z prawami, z nazwą "Will Ospreay".

autor: Wildness

Dodano: 06-11-2023, 16:34
Host: ip-158-255-89-42.nette.pl, IP: 158.255.89.42

Przecież Ospreay nie nadaje się swoim stylem do WWE. To taki typowy jak to mówicie trampoliniarz, a tutaj to nie przejdzie. Tu nawet z Bucków by zrobili sleeperów.

autor: Camuflash

Dodano: 06-11-2023, 17:06
Host: 104.28.130.104, IP: 104.28.130.104

No pięknie NWA, lata ponownego budowania wizerunku, bardzo dużo dobrych decyzji, nadchodzącą premiera w telewizji a tu lekki przyps się zrobił. Szkoda że ze względu na jeden głupi bo jednak głupi segment NWA miałoby zwinąć żagle zanim je dobrze rozstawiło.

autor: OBSERWATOR

Dodano: 06-11-2023, 17:12
Host: user-5-173-166-12.play-internet.pl, IP: 5.173.166.12

Tak myślałem jak dali Loganowi wygraną z Reyem. Nie zdejmowaliby z niego pasa gdyby Paul miał zaliczyć zaraz stratę, albo się nie pokazywać w WWE do Royal Rumble. Ciekawe jak będą to kontynuować - czy dalej feud z Reyem czy zacznie program z kimś innym?

autor: Marky

Dodano: 06-11-2023, 17:25
Host: 77-253-80-223.dynamic.inetia.pl, IP: 77.253.80.223

nie dotrwa do kolejnego ppv z pasem

autor: cmpunk

Dodano: 06-11-2023, 17:26
Host: 77-253-80-223.dynamic.inetia.pl, IP: 77.253.80.223

a jak dotrwa to bez walki

autor: cmpunk

Dodano: 06-11-2023, 17:33
Host: user-5-173-29-105.play-internet.pl, IP: 5.173.29.105

Pójdzie Ospreay do WWE i jeszcze zrobią z niego ludzi. Szkoda zdrowia na AEW patrząc na ich topowe gwiazdy i ciągłe kontuzje.

autor: Mastermind

Dodano: 06-11-2023, 18:32
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

WWE w 2025 roku:
- mistrz WWE - nadal Roman Reigns (4 występy rocznie)
- mistrz WHC - John Cena (2 występy rocznie)
- mistrz IC - Logan Paul (3 występy rocznie)
- mistrz US - Bad Bunny (1 występ rocznie)
- mistrzowie TT - IShowSpeed i KSI (występują tylko wirtualnie)
- Money in the Bank - The Rock (termin wykorzystania wydłużony do 10 lat)
- mistrzyni kobiet - Nia Jax (wszystkie inne wrestlerki jeżdżą już na wózkach inwalidzkich, więc pasy TT zostały zlikwidowane)
- zwycięzca Royal Rumble - syn Shane'a McMahona

AEW w 2025 roku: gala bez zmiany mistrzowskiej to nie gala, zwykle co najmniej po dwie na jedno show, pas 24/7 nie jest potrzebny, bo co drugi tytuł ma zasadę 24/7, w rosterze jest 150 osób z czego połowa występuje raz na rok albo wcale, a dziesięciu tych samych pojawia się na każdej gali, oczywiście dalej promowani są tylko członkowie Elite i ich retardowi kumple typu Guevara i Cassidy, a MJF wciąż wygrywa wszystkie pierścionki zaręczynowe i bije nimi przeciwników

autor: Paweł jumper

Dodano: 06-11-2023, 18:54
Host: ns3038872.ip-164-132-162.eu, IP: 164.132.162.219

mowcie co chcecie ale Will Ospreay powinien isc do WWE - a czemu?
po 1. gdyby wybral AEW bylby tam tylko jednym z wielu (a maja tam zbyt duzy juz roster) a przeciez tam nie brakuje tez utalentowanych "trampoliniarzy".
po 2. dla WWE bylby to powiew swiezosci i wprowadzenie kogos z tak rozbudowanym ring skillem (zwlaszcza po utracie Riddle'a ktory mial za*ebisty move-set) jest absolutnie konieczne dla urozmaicenia tego zbyt bezpiecznego stylu jaki prezentuje obecnie wiekszosc w WWE.
po 3. WWE i tak nie sciagnie nikogo wielkiego z AEW w najblizszym czasie (z Jay Whitem sie nieudalo a sam MJF napewno tez przedluzy kontrakt z Khanem by dalej budowac swoja legende, jesli juz tego nie zrobil) wiec moga zgarnac chociaz Ospreya co itak bedzie wielkim transferem jakiego od dawna nie bylo.
po 4. sam Ospreay w WWE moze sie stac pewnym nastepca Stylesa ktory juz ma swoje lata i zmierza bardziej ku koncowi swej kariery.
Will przejmujacy paleczke po Stylesie jako ten "fenomenalny" w ringu to bylby strzal w 10. i moze dzieki temu powoli udowadniac, tak jak swego czasu AJ, ze "SD is the house that he build!".
takze niech w okolicach WM40 Ospreay idzie do WWE a konkretnie na SD. do tego jako wisienka na torcie powracajacy CM Punk na Raw i bedzie wszystko jak nalezy.

autor: logan

Dodano: 06-11-2023, 18:58
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

Zwłaszcza, że AJ pewnie w przyszłym roku odejdzie, wątpię aby przedłużyli z nim kontrakt.

autor: Wildness

Dodano: 06-11-2023, 21:47
Host: 104.28.130.104, IP: 104.28.130.104

No pięknie NWA, lata ponownego budowania wizerunku, bardzo dużo dobrych decyzji, nadchodzącą premiera w telewizji a tu lekki przyps się zrobił. Szkoda że ze względu na jeden głupi bo jednak głupi segment NWA miałoby zwinąć żagle zanim je dobrze rozstawiło.

autor: OBSERWATOR

Dodano: 07-11-2023, 08:43
Host: 31-178-10-219.dynamic.chello.pl, IP: 31.178.10.219

@Wildness

Niekoniecznie. Dla WWE to dobry worker, który wykona robotę i nie narzeka. Z kolei Styles wielokrotnie już podkreślał, że obecny status mu odpowiada i jeśli tylko WWE będzie chciało, to zakończy tam karierę.

autor: Sabinq

Dodano: 07-11-2023, 13:24
Host: 79.163.182.230.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.230

AEW pozwoliłoby mu się odbić, jego kariera nabrałaby świeżości. Jeszcze gdyby udało się ogarnąć kontrakty Gallowsa i Andersona, już na starcie rysowałby się fajny wątek BC.
Owszem, dla WWE do dobra opcja, ale też nie mają na niego pomysłu. A u sportowców zawsze gdzieś tli się płomień rywalizacji, więc gdyby miał propozycję z AEW, nie zdziwię się jeśli postanowiłby do nich przejść.

autor: Wildness

Dodano: 07-11-2023, 13:28
Host: public-gprs403835.centertel.pl, IP: 37.47.208.188

Jak zwykle Wasze slogany o tym AEW. Jaka była gwiazda WWE odbiła się w AEW? Miro? Andrade? Malakai? Athena? Keith Lee? 2.0? Swagger? Hardy? Christian ma dobry run. Koniec. Federacja, która stoi upadłymi gwiazdami z WWE, które nic nie pokazują.

autor: Mastermind

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.