wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Super ShowDown 2019 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 07-06-2019, 13:01
Już dzisiaj o 20.00 czasu polskiego w Jeddah w Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala WWE Super ShowDown. Poprzedzi ją godzinny Pre-Show w trakcie którego The Usos zmierzą się z The Revival. W głównej karcie znalazło się dziewięć pojedynków.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
3 on 1 Handicap Match
Lucha House Party vs. Lars Sullivan


Paweł: W przypadku Sullivana już na starcie jego kariery w głównym brandzie miała być mocna pompa, ale ze względu na „pewne” problemy osobiste Sullivan sam zjechał na boczny tor. Powrócił w mocnym stylu, a wtedy ponownie w grę weszły czynniki poboczne. Nazwijmy więc to trzecim podejściem, a skoro jak to mówią „do trzech razy sztuka”, postawię na niego.
Typ: Lars Sullivan

Rafał: Zanosi się szybki squash, więc nie ma co zbyt długo się rozpisywać. Lars jest prowadzony jak dziesiątki innych "potworów", ale nie wiem czy ostatecznie wyjdzie z tego coś ciekawego. Może po jakimś czasie Sullivan utkwi w mid-cardzie lub upper mid-cardzie, ponieważ nie będzie na niego pomysłu. O wiele bardziej w roli "potwora" przekonuje mnie jednak Strowman.
Typ: Lars Sullivan

Piotrek: Nic ciekawego. Sullivan podpadł, ale pomału pokazują go na większej intensywności i pewnie w drugiej części roku dostanie push, bowiem to zawodnik podpadający pod profil jaki lubi Vince i “jego” ludzie. W Arabii komentarze za które ukarany został Lars nie byłyby zresztą niczym złym, a wręcz normalnym, więc zwycięstwo pasuje mu tu jak ulał.
Typ: Lars Sullivan

Braun Strowman vs. Bobby Lashley


Paweł: Wystarczy już porażek Brauna Strowmana. Nie wydaje mi się nawet, aby w Arabii Saudyjskiej znieśli kolejne jego upokorzenie kolejną porażką tylko dlatego, że coś poszło nie tak na WrestleManii. Mam nadzieję, że wygra Strowman.
Typ: Braun Strowman

Rafał: Lashley po odejściu Rusha prezentuje się lepiej, ale to i tak jeszcze nie to. Ze Strowmanem bywa różnie i za każdym razem na własne życzenie odpada z main eventów oraz walk o największą stawkę. Nie uważam by zwycięzca miał zbliżyć się tytułu Universal, więc dostaniemy starcie dwóch gigantów, to wszystko. Może będzie jakiś brawl poza ringiem, ingerencje innych wrestlerów, niejasne zakończenie - podwójna dyskwalifikacja lub coś w tym rodzaju, aby pozycja żadnego zawodnika nie została osłabiona i po gongu trochę demolki w stylu Strowmana.
Typ: Podwójna dyskwalifikacja

Piotrek: Po tym co Strowman nawywijał na WrestleManii jak dla mnie powinien dostać wędkę i nie wąchać dużego pushu przez nadchodzące miesiące. Oczywiście można być zirytowanym bookingiem, ale pomijanie spotów czy nie dbanie o zdrowie innych zawodników to poważne błędy. Oglądając wrestling zawsze trzeba zachować szacunek wobec zdrowia zawodników, a gdy „kolega po fachu” to olewa to można o nim mówić tylko najgorzej, bo naraża nie siebie, lecz innych, a wiadomo, iż w ringu błędy mogą kosztować poważne kontuzje i trwałe uszczerbki na zdrowiu.
Typ: Bobby Lashley

Roman Reigns vs. Shane McMahon


Paweł: Z Shanem wręcz odwrotnie jak ze Strowmanem. Najpierw miał przegrać z poniżanym przez siebie i pałającym chęcią zemsty na WrestleManii Mizem, wygrał. Potem niemalże pewna była jego porażka z praktycznie pewnym tym samym faworytem na Money in the Bank, wygrał. Znowu wygra? Moim zdaniem już wystarczy. Roman Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Ostatnio za dużo jest Shane'a w walkach na galach PPV, lecz nie sądzę by ten program był kontynuowany (chociaż przecieki dotyczące karty Extreme Rules mówią co innego). A więc mimo pomocy McIntyre'a oraz Eliasa, Shane nie da sobie rady z Big Dogiem. Jak pisałem kilka tygodni temu, niebawem Roman znów wróci do main eventów, to tylko kwestia czasu (może już na Survivor Series lub Royal Rumble) i ta wygrana jest mu potrzebna.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: McMahon pokonał dwa razy Miza, ale z Romkiem oczywiście nie ma szans. Być może sam Miz po prostu tu namiesza, przyczyni się do porażki Shane’a i latem dojdzie do ich finałowej potyczki.
Typ: Roman Reigns


WWE Intercontinental Championship
“Demon” Finn Balor vs. Andrade


Paweł: Jak Finn Balor mógłby wcielić się w „Demona”, jeśli w grę wchodziłaby porażka? Moim zdaniem podkreślenie jego osoby alter ego to oczywisty sygnał, że w grę wchodzi zwycięstwo. Ogólnie oceniając z boku to zestawienie, wręcz nie chce się wierzyć, aby odwrotny wynik wchodził w ogóle w grę.
Typ: Finn Balor

Rafał: Najciekawsza walka gali pod względem czysto wrestlingowym, ale nadal twierdzę, iż mimo wszystko, jest jeszcze za wcześnie na pas dla Andrade. Wypada bardzo dobrze itd., lecz nawet Zelina u jego boku nie jest dla mnie argumentem na to aby "El Idolo" zdobył mistrzostwo. Może w sierpniu, ale w sumie wszystko jest możliwe, więc ewentualny sukces Andrade nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
Typ: Finn Balor

Piotrek: Gimmick “Demona” sprawia, że wynik jest tu z góry znany. Szkoda, że wciąż nici z pushu dla Andrade, bo jak wspominałem dla mnie wraz z Vegą są kompletnym projektem. Balor jest ok, lecz w pełnym wymiarze czasowym jakoś super do siebie nie przekonuje, oczywiście w realiach WWE.
Typ: Finn Balor


Triple H vs. Randy Orton


Paweł: Tu trafia kosa na kamień, bowiem w sumie każdy wynik możliwy jest dla obu z nich, zwycięstwo, porażka, remis... Choć świta mi w głowie ten remis, jakoś bardziej pasuje mi wygrana Triple H’a, w szczególności po skorzystaniu pod nieuwagę sędziego z „jackhammera” za niecne słowa podczas RAW.
Typ: Triple H

Rafał: Po kilku kolejnych galach w Arabii, organizacji zaczną kończyć się pomysły na super walki i zobaczymy co wtedy zrobią. Wystarczy jedno promo, jeden wywiad i już mamy hit na Super ShowDown... Nie lubię takich starć "znikąd", ale w przypadku tych eventów, to normalka. Pojedynek będzie długi i mam nadzieję, że HHH nie złapie kolejnej kontuzji. 50/50. Wynik nie jest tu najważniejszy, lecz załóżmy, iż tym razem wygra Orton.
Typ: Randy Orton

Piotrek: Szejkowie płacą i dostają odgrzewane kotlety, które kiedyś wzbudzały emocje, a dziś po prostu się odbędą. Bogata historia za nimi, ale pamiętamy, że panowie nie serwowali między sobą najlepszych walk nawet w topowej formie, a jak wiadomo zwłaszcza Hunter jest już na takim etapie, iż nie powinien już występować w ringu. Randy się trzyma, lecz nie pociągnie czegoś takiego. Typ to strzał, bo i jakie znaczenie ma tu mieć wynik.
Typ: Randy Orton


Undertaker vs. Goldberg


Paweł: Sporą zagwozdką byłby dla mnie ten pojedynek na WrestleManii. Oceniając ich dorobek „nie mógłby przegrać żaden z nich”. Undertaker ze względu na streak (choć Goldberg pasowałby całkiem do Lesnara i Reignsa), a Goldberg ze względu na „cuda”, których dokonał po powrocie i zdobyciu mistrzostwa Universal. W zaistniałej sytuacji stawiam na Goldberga.
Typ: Goldberg

Rafał: Ciekawe zestawienie i może nie byłoby najgorzej, ale jakieś 6-8 lat temu. Wejścia prawdopodobnie będą dłuższe od samego starcia. Raczej górą będzie Undertaker, który chyba jest w dużo lepszej formie niż podczas Crown Jewel, co i tak nie zmienia faktu, iż powinien zakończyć karierę i nie rozmieniać się na drobne, gdyż już od WrestleManii 33 nie wygląda to dobrze. Te "drobne" za walkę w Arabii to jednak dla każdej legendy kusząca oferta :)
Typ: Undertaker

Piotrek: Boję się jak to będzie wyglądało. Taker rozmienia się na drobne omijając WrestleManię, a potem z uśmiechem na ustach lecąc na galę do Arabii. W zasadzie ciekawy jestem jedynie czy Goldberg walczy tu jednorazowo czy pozostanie na SummerSlam.
Typ: Undertaker

50-Man Battle Royal


Paweł: Atrakcja sama w sobie, lecz tak naprawdę gra o pietruszkę, a my nie znamy uczestników (nie wspominając nawet o „wszystkich” uczestnikach). Na pewno nie postawię na Brauna Strowmana po potencjalnym gościnnym udziale, ale mam swojego cichego faworyta, który może zrobić niespodziankę. Myślę w tym przypadku o Big Shole.
Typ: Big Show

Rafał: Z pewnością zanosi się spore zamieszanie, ale czy wygrana cokolwiek komuś da? Wątpliwe. Może wymyślą jakiś pas mistrzowski lub trofeum, o którym za kilka dni wszyscy zapomną... Największe szanse powinien mieć ktoś z tej szóstki: Elias, Cesaro, Samoa Joe, McIntyre, Strowman lub może nawet Ali. Reigns i Lashley też nie są bez szans. Pewnie oficjele postawią na McIntyre'a, ale dla mnie w czołówce są Ali oraz Cesaro. Jeżeli poważnie chcą odbudować postać Cesaro, to właśnie on powinien zostać zwycięzcą. Zawsze to jakiś tam sukces.
Typ: Cesaro

Piotrek: Pewnie będzie to w formie Royal Rumble, bo nie wyobrażam sobie jak mieliby wcisnąć 50 osób od razu na ring. Będzie trochę niespodzianek z NXT, może uda im się dodać ze 2-3 legendy, bo w końcu szejkowie kasy nie oszczędzają. Nie mam pojęcia kto to może wygrać, ale to i tak raczej bez znaczenia. Znając wymogi Arabii Saudyjskiej to nie zdziwi mnie jakaś historia pokroju występ Hulka Hogana i jego triumf. Postawmy jednak na coś co miałoby powiedzmy jakikolwiek sens.
Typ: Drew McIntyre


WWE Championship
Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler


Paweł: Na ten pojedynek patrzę z identycznej perspektywy, jak na walkę o mistrzostwo Interkontynentalne. Choć Kofi nie musi robić z siebie demona, dorobek ostatnich miesięcy jakoby nie stawia go w roli przegranego i przy tym pozostanę.
Typ: Kofi Kingston

Rafał: Super ShowDown to stadionowy house show, więc zmian mistrzów nie powinno być wiele. Oczywiście atmosfera jest trochę podobna jak na WrestleManii, ale nie przesadzałbym twierdząc, iż to gala "kalibru WrestleManii, a nawet od niej lepsza". Moim typem jest Kingston i liczę na to, że Ziggler po tej rywalizacji nie zniknie znów z rosteru.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Miał być Owens lub Bryan, ale obaj nie chcieli wystąpić w Arabii, więc ściągnięto na chwilę Zigglera. Teoretycznie opcje rezerwowe czasem stają się pierwszymi planami, ale tutaj jest to bardzo wątpliwe, bo Dolph pewnie zniknie znów z TV. Może namiesza Lesnar? Bo jego powrót do pasa Universal byłby przewidywalny i nudny, a tutaj byłaby to chociaż jakaś odmiana.
Typ: Kofi Kingston


WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. Baron Corbin


Paweł: Choć zwycięstwo Setha Rollinsa wydawać się może oczywiste, jak budowa cepa, nie byłbym taki już pewny, czy opuści Arabię Saudyjską z tytułem mistrzowskim. To za sprawą wydarzeń z ostatniego RAW, gdzie Rollins wyjechał z areny w karetce, czeka go w końcu obrona tytułu przeciwko Baronowi Corbinowi, a do tego Lesnar głośno zwrócił się do Heymana, że kontrakt zrealizowany będzie w piątek. Obstawię wariant, w którym obolały po ataku Lesnara na RAW Rollins jednak pokona Corbina, ale wtedy dojdzie do realizacji kontraktu oraz odzyskania tytułu przez Lesnara.
Typ: Seth Rollins (+ cashing Brocka Lesnara)

Rafał: Nie wiem dlaczego Corbin awansował na main eventera, dziwna sprawa, ale nie mnie to oceniać. Może się to zakończyć w taki sposób, że Baron dostanie mistrzostwo Universal, a następnie Brock Lesnar zrealizuje na nim kontrakt i mamy feud Lesnar-Rollins z finałem podczas SummerSlam. Sądzę, iż to lepsze wyjście od letniej rywalizacji Rollinsa z Corbinem. Druga możliwość to cash-in na zmęczonym Rollinsie.
Typ: Baron Corbin (+ cashing Brocka Lesnara)

Piotrek: Seth jako face szału nie robi, ale jego panowanie jest stosunkowo ok i na pewno stanowi miłą odmianę po okresie w którym mistrza Universal oglądaliśmy raz na trzy miesiące. Corbin to Corbin – lubiany na zapleczu, zaprzyjaźniony z paroma ważnymi osobami, więc trzyma się stosunkowo wysoko, ale pas dla niego to byłaby farsa.
Typ: Seth Rollins

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 07-06-2019, 13:19
Host: user-5-173-9-129.play-internet.pl, IP: 5.173.9.129

Raport jutro w godzinach porannych moi kochani, bo dzisiaj jest nieobecny. Pozdrawiam.

autor: RS

Dodano: 07-06-2019, 14:20
Host: user-94-254-177-44.play-internet.pl, IP: 94.254.177.44

Będzie cash lesnara na kofim. I będzie bił się o tytuł na SmackDown z goldbergiem bądź undertakerem. Zobaczycie

autor: piotr9625

Dodano: 07-06-2019, 15:03
Host: bkz187.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.193.187

#nikogo

autor: pan ze wsi

Dodano: 07-06-2019, 15:56
Host: public-gprs370259.centertel.pl, IP: 37.47.77.148

1. Sullivan
2. Maskotka vs drewno. Niech będzie Strowman
3. Hahahahahaha
4. Hahahahaha x2. Prędzej Shane wygra niż Andrade
5. Tryplak bo ostatnio przegrał z Ceną
6. Oby Taker. Będzie trzeba wyciągać drzazgi po tej walce
7. To powinno być o pas 24/7
8. Boring
9. Boring. Jak to będzie w walce wieczoru to już wiecie co się stanie

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 07-06-2019, 16:13
Host: e100-90.icpnet.pl, IP: 46.238.100.90

Na czym polega fenomen Barona na zapleczu, ma ktos o nim więcej informacji?

autor: End of Days

Dodano: 07-06-2019, 17:01
Host: afrl173.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 178.42.193.173

No, w końcu gala o cywilizowanej porze, będzie można spokojnie sobie obejrzeć

autor: fan

Dodano: 07-06-2019, 17:09
Host: dlx78.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.24.53.78

@End of Days

Ogólnie prywatnie to jest ponoć bardzo równy gość, ma dużo ciekawych zainteresowań (w tym związanych ze sportem, tatuażami, motoryzacją i muzyką), więc łatwo się dogaduje i zaprzyjaźnia z innymi. Ma też sporo znanych znajomych i ich kojarzy z ludźmi z WWE. Zakumplował się też mocno z samym Triple H'em i on wpływa akurat na jego push, a i Vince go polubił.

Już w czasach NXT się mówiło o tym, że szatnia przymyka oko na to, iż był trochę na siłę pushowany mimo braku podstaw w ringu (zaczynał od zera), bo go wszyscy lubią i to się otrzymuje w głównym rosterze.

autor: Sabinq

Dodano: 07-06-2019, 19:49
Host: static-dwasiedem-jedentrzy3.echostar.pl, IP: 109.232.27.133

Dzięki za taka informacje. No cóż, w takim razie Baron jest miłym, fajnym kolesiem który odgrywa dobrze rolę heela a taki np. Strowman niby face jednak dupek. To ja już wolę Barona od Brauna.

autor: End of Days

Dodano: 07-06-2019, 20:02
Host: 178.43.112.71.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 178.43.112.71

No właśnie zadziwia mnie, że Corbin dobrze się odnalazł w tej roli (grunt że ściął włosy bo się rzygać chciało wcześniej )

autor: Staszek

Dodano: 07-06-2019, 20:22
Host: 79.191.60.234.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.60.234

Czy komuś jeszcze przeszkadza praca kamery i to zmienianie ujęcia wręcz co sekundę?

autor: NYM

Dodano: 07-06-2019, 20:28
Host: afrl173.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 178.42.193.173

Przynajmniej nie ma w pierwszych rzędach chodzących szejków :D

autor: fan

Dodano: 07-06-2019, 20:35
Host: cpc86603-seve25-2-0-cust231.13-3.cable.virginm.net, IP: 86.29.4.232

moze dac ktos linka do stream

autor: mat

Dodano: 07-06-2019, 21:14
Host: public-gprs356479.centertel.pl, IP: 37.47.23.192

Krótko Corbin i Orton wygrają

autor: MOXLEY

Dodano: 07-06-2019, 21:52
Host: 87-207-25-157.dynamic.chello.pl, IP: 87.207.25.157

Shane niepokonany w Arabii

autor: Pazoxi

Dodano: 07-06-2019, 23:22
Host: 37.30.19.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 37.30.19.219

The Usos vs The Revival

zwycięzcy: The Usos

2. Seth Rollins vs Baron Corbin

zwycięzca: Seth Rollins

Rollins następnie obronił się przed Brockiem Lesnarem. Więcej o tym tutaj.

3. „Demon” Finn Balor vs Andrade

zwycięzca: Finn Balor

4. Shane McMahon vs Roman Reigns

zwycięzca: Shane McMahon

5. Lars Sullivan vs Luch House Party

zwycięzca: Lars Sullivan poprzez DQ

6. Randy Orton vs Triple H

zwycięzca: Randy Orton

7. Bobby Lashley vs Braun Strowman

zwycięzca: Braun Strowman

8. Kofi Kingston vs Dolph Ziggler

zwycięzca: Kofi Kingston

autor: Desperadis

Dodano: 07-06-2019, 23:45
Host: user-5-173-9-133.play-internet.pl, IP: 5.173.9.133

Naprawdę tragiczna gala, zrobiona kompletnie na odpierdziel.

autor: Serio..

Dodano: 07-06-2019, 23:49
Host: boh49.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.29.23.49

Zerwała z kimś dziewczyna? Straciłeś pracę? Masz depresję i nie możesz poprawić sobie humoru? Polecam odpalić walkę Undertakera z Gooldbergiem, od razu pomaga. :D

autor: Decha

Dodano: 07-06-2019, 23:49
Host: 178-214-9-193.mtm-info.pl, IP: 178.214.9.193

Ten main event...

autor: _.s

Dodano: 07-06-2019, 23:52
Host: afrl173.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 178.42.193.173

I tak chyba największy botch to wejściówka goldberga

autor: fan

Dodano: 07-06-2019, 23:52
Host: ecy45.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.22.240.45

Walka undertakera z goldbergiem to najgorsza walka jaką widziałem w historii. Tyle botchów to nie było nigdzie indziej

autor: piotr9625

Dodano: 07-06-2019, 23:59
Host: 178235147225.dynamic-zab-02.vectranet.pl, IP: 178.235.147.225

Sadzac po minie Takera to byl na mega wkur...ze ta walka az tak nie wyszla. Ale co by nie bylo Undertaker Forever

autor: Deadman

Dodano: 08-06-2019, 00:01
Host: 89-64-37-78.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.37.78

Syf bookingowo, syf ringowo, kolejne Crown Jewel, może trochę lepsze, ale wciąż 2 najgorsza gala w historii WWE, zaraz po nim. Kto to bookował.

autor: DEWASTATOR LF

Dodano: 08-06-2019, 00:01
Host: 89-76-190-244.dynamic.chello.pl, IP: 89.76.190.244

piotr9625 a czego się spodziewałeś po dwóch emerytach?

Dla mnie ważne ze Lesnar nie zdobył pasa uff, a Ziggler i Kingston mega mnie rozczarowali. I po co Lucha House Party vs. Lars Sullivan ta walka to nie wiem? Bez sensu.

autor: Miecio

Dodano: 08-06-2019, 00:25
Host: 185.38.43.189, IP: 185.38.43.189

Zobaczyłem tylko walkę takera z sentymentu, tragicznie wyszło. Z tym że moim zdaniem winę bardziej ponosi Goldberg, któremu jakby brakowało siły do wykonania akcji, serio nawet do chokeslamu nie mógł wyskoczyć. Niestety obaj już powinni zakończyć karierę szkoda zapamietywac tak legendy. Reszta walk mnie nic nie obchodzi i nawet kie zobaczę skrótów jak dla mnie tak umiera stare wwe i wspomnienia, właśnie ta walką.

autor: MocarnyByk

Dodano: 08-06-2019, 00:26
Host: apn-31-0-43-110.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.43.110

Taker biedak załamał się na koniec, bo zrozumiał wreszcie, że jego czas minął bezpowrotnie. Takie odniosłem wrażenie po jego minie. Inna sprawa, że Gopdberg też wirtuozem nie jest...

autor: Deeeeel rioooo

Dodano: 08-06-2019, 00:39
Host: n16-07-07.opera-mini.net, IP: 82.145.223.5

Autentycznie bałem się o zdrowie Undertaker'a podczas walki z Goldbergiem. Za niebezpieczne dla zdrowia i życia botche obwiniam Goldberga. Niestety, jest nieco młodszy ale tym Jackhammer'em na kark mało nie załatwił Taker'a. Co więcej, nie był wstanie poprawnie wyskoczyć do chokeslam a wynosząc Taker'a do tombstone osunął się na ring. Nie pomyślałbym, że rzeczywiście potrafi walczyć góra przez 2-3 minuty. Te botche były bardzo niebezpieczne. Mina Taker'a po walce wskazywała na złość/strach. Uważam że WWE nie powinno dopuszczać do walk dwóch starszych zawodników. Mimo tego, że Taker to mój idol, to walkę musi prowadzić ktoś młodszy. Sam się nawet trzymał, ale nie jest wstanie poprowadzić przeciwnika. Choć i tak z 3 razy musiał Goldbergowi mówić, co ma robić.

Podsumowując. Walka była niebezpieczna i miejmy nadzieję że ani jednemu ani drugiemu nic się nie stało. Liczę też, że WWE wyciągnie wnioski, i nie dopuści do kolejnych walk z udziałem wyłącznie starszych wrestlerów. Tylko i wyłącznie, legenda + młodszy zawodnik, który poprowadzi walkę.

autor: Tbd99

Dodano: 08-06-2019, 01:01
Host: ip-5-172-234-31.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.234.31

Goldberg XDDDDDDDDDDDDDD

Dobrze że ta drewniana pokraka nie złamała Takerowi karku. Poza tym cudnym main eventem obejrzałem tylko battle royal, reszty mi się nie chciało

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 08-06-2019, 01:02
Host: 62.93.45.11, IP: 62.93.45.11

Mówi się że podczas ataku Goldberga na narożnik, doznał wstrząsu mózgu.
Sam byłem zaskoczony, galę obejrzałem tylko dla tej walki i byłem niesamowicie zawiedziony i zgodzę się z poprzednikiem. Nie może być więcej walki legenda vs legenda. Na pewno nie w tym przypadku. Myślałem że Bill coś tam da radę jak z Lesnarem ale myliłem się.
Druga sprawa to taka że walka była przewidywalna. Wiedziałem że zaraz na początku będą Speary tak samo po Snake Eyes kolejny Spear, następnie kick out po Jackhammerze i Tombstonie.
Swoja droga skoro doszło do takiego zestawienia, to i za rok zrobią Taker vs. Sting

autor: ...

Dodano: 08-06-2019, 02:50
Host: static-dwasiedem-jedentrzy3.echostar.pl, IP: 109.232.27.133

Szkoda ze w takim późnym etapie kariery Goldberg zaczął wykonywać dopiero Brainbustera, bo dobrze mu on wychodzi :) tak na serio, ta walka nie powinna się odbyć. Undertakera jako tako dał radę ale Bill powinien mieć kompletny zakaz bycia w ringu jako czynny zapasnik. I gratuluję dobrego wytypowania zwycięzcy tego Battle royale. Ktoś tu z komentujących pisał o tym Arabku że może wygrać.

autor: End of Days

Dodano: 08-06-2019, 08:29
Host: 10.60.136.195.intelly.pl, IP: 195.136.60.10

Jakie z was wykręty. To wina undertakera a nie goldberga

autor: TheBigShow

Dodano: 08-06-2019, 09:03
Host: public-gprs207678.centertel.pl, IP: 46.134.150.127

Po co się oszukiwać-Taker już dawno jest NIKIM w ringu i nawet z młodszym wrestlerem NIC nie pokaże. Gość jest w tragicznej formie i max. 2 minuty mu dać to strach, a coś na dłuższy czas....nie mówiąc o tym, że totalnie nie czuć jego klimatu. Choć należy wspomnieć, że jednak i tak do HHH panom z ME zabrakło, bo ten się bookuje do walk 25-minutowych XD kolejny nie warty oglądania event od WWE.

autor: Spangeboy

Dodano: 08-06-2019, 09:27
Host: ip-31-0-85-161.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.85.161

Bo oni wszyscy są tam nudni i tyle. Jak piszecie Taker już powinien skończyć te ośmieszanie się. Ja bym wpisał nowy story w którym Alister Black okazuje się potomkiem zmarłego i ten przekazuję mu swoją moc bo śmierć trwa wiecznie. Taker idzie spokojnie na emeryturę a Black odwala cały ten cyrk z pojawianiem się z nikąd i atakowaniem innym i może jakaś seria wygranych ale na na Royal Rumble ale Summerslame żeby nie było że ma wr

autor: Szwagier

Dodano: 08-06-2019, 09:43
Host: public-gprs363151.centertel.pl, IP: 37.47.49.208

Dobra, to teraz wezmę w obronę Panów z ME. :) Prawdą jest, że poziom nie powalał, ale nie oszukujmy się, bo Panowie mają już 50 lat na karku i ciężko od nich wymagać młodzieńczej formy. Ja mam dla nich wielki szacunek! I to serio, nie zamierzam wypisywać bzdur, że są żałośni itp., bo ja się lepiej bawiłem na tym ME, niż na całej gali. Żadna walka na SSD, nie wzbudziła u mnie takiego klimatu i emocji, jak walka Goldberga z Undertakerem. ;) Oni chyba nie przećwiczyli tej walki, bo Goldberg powinien wiedzieć, że nie da rady wykonać Jackhammera, a ta akcja była bardzo niebezpieczna. Wystarczy spojrzeć, jak Golbderg coś mówi do Takera, po wykonaniu tej akcji. Zapewne go przepraszał, lub ustalali końcówkę walki, bo skończyła się po tej akcji błyskawicznie. Podejrzewam nawet, że Goldberg dostał kontuzji karku. Nie pamiętam walki, z ostatnich kilkunastu lat, gdy Taker kończył walkę Chokeslamem, dlatego podejrzenie kontuzji karku Goldberga, jest bardziej pewne.

Reasumując, gdyby nie było tej wpadki z Jackhammerem, to walka wyglądałaby o wiele lepiej, ale i tak cieszę się, że się odbyła. Dla mnie to są legendy i warto by dla mnie było obejrzeć nawet ich 2 minutową walkę. ;) I nie bawcie się, w takie gierki, bo walka Takera, ze Stingiem, czy Kanem, której tak chcecie, wyglądałaby zapewne jeszcze gorzej.

autor: REY MYSTERIO

Dodano: 08-06-2019, 10:32
Host: ip-5-172-234-31.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.234.31

@TheBigShow
W którym miejscu była wina Takera? Tam gdzie Goldberg nie potrafił go podnieść do Jackhammera? Czy tam gdzie się wywalił przy kontrowaniu Tombstone Piledrivera?

autor: Karol Krawczyk

<<< newsboard WrestleFans >>>
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.