wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Walka z RAW zakończona botchem?, Oglądalność RAW, Pochwały dla Damiana Priesta, Wyniki finansowe TKO za trzeci kwartał roku, Vince McMahon sklasyfikowany jako "czynnik ryzyka" dla TKO?
Dodano: 08-11-2023, 17:18
Bryan Alvarez powiedział na łamach „Wrestling Observer Radio”, że zakończenie walki o miano pretendenta do WWE Intercontinental Championship z RAW mogło się odbyć z poważnym botchem. Według informacji reportera planowane zakończenie zakładało, iż The Miz odliczy Bronsona Reeda, ale w tym samym czasie Ivar odliczy Ricocheta, co zapewne miało prowadzić do Triple Threat Matchu o tytuł. Jak już wspominałem w trakcie walki Ricochet doznał urazu głowy, prawdopodobnie wstrząśnienia mózgu. Wszystko wskazuje na to, że oszołomiony trochę urazem zawodnik odkopał instynktownie z liczenia Ivara, podczas gdy według planu miał zostać odliczony do trzech. Ostatecznie pomimo pewnego zamieszania po walce, jedynym zwycięzcą został ogłoszony The Miz.

Oglądalność RAW wyniosła 1.522 miliona widzów przy ratingu 0.47 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując wzrosty względem 1.390 miliona oglądających i ratingu 0.43 sprzed tygodnia. Show uzyskało najlepszy rating od 2 października, podczas gdy widownia była najwyższa od 9 października.

PWInsider donosi, że Damian Priest zbiera ostatnio dużo pochwał na zapleczu. Zawodnik wyrobił sobie markę ciężko pracującego zawodnika, na którego można liczyć w każdej sytuacji, nawet gdy jest lekko poobijany czy doskwierają mu drobne urazy. W Prieście pokładano już spore nadzieje od pewnego czasu, stąd przyznanie mu walizki Money In The Bank, natomiast ponoć od czasu zdobycia walizki Priest zyskał jeszcze więcej w oczach oficjeli WWE, którzy rozpatrują go jako jedną z przyszłych topowych gwiazd federacji.

TKO Holdings, czyli spółka zrzeszająca UFC i WWE, poinformowała o wynikach finansowych za trzeci kwartał 2023 roku. Warto dodać, że udział WWE to tylko okres od 12 do 30 września, podczas gdy dla UFC jest to 1 lipca do 30 września, co jest oczywiście związane z dopełnieniem transakcji przejęcia WWE przez Endeavor. Ogółem jednak przychody TKO za trzeci kwartał tego roku wyniosły 449,1 miliona dolarów, podczas gdy zysk operacyjny wyniósł 22 miliony.

Sporą ciekawostką po najnowszym sprawozdaniu finansowym TKO jest to, że część zarządu spółki oficjalnie sklasyfikowała obecność Vince’a McMahona we władzach TKO jako „czynnik ryzyka”. Decyzję uchwaliła część zarządu, z wyłączeniem przedstawicieli WWE, gdyż uznano, iż ci mogą nie być obiektywni w tej sprawie. W dokumencie, który trafił do instytucji nadzoru finansowego, zwraca się uwagę na aferę z udziałem McMahona i trwające cały czas śledztwo w tej kwestii, które generuje koszty, a do tego nakłada na TKO ryzyko negatywnej prasy oraz tego, iż sytuacja z McMahonem może wpłynąć na niekorzystne sytuacje operacyjne oraz finansowe dla całego TKO.
Uwzględnienie takiej kwestii w oficjalnej dokumentacji dla SEC jest ciekawym zagraniem, które sugeruje, że spora część zarządu ma wątpliwości względem obecności McMahona w strukturach spółki. Przypomnę, że w obecnym układzie zarząd może w razie potrzeby przegłosować usunięcie Vince’a ze spółki. McMahon ma pewne zabezpieczenia finansowe i w takiej sytuacji otrzyma sowitą rekompensatę pieniężną, ale przy obecnym rozkładzie sił nie będzie mógł nic zrobić względem samej decyzji o jego usunięciu. Warto zaznaczyć, że na razie raczej się na to nie zanosi, oczywiście pod warunkiem, iż nie wypłyną jakieś kolejne sprawy w aferze z McMahonem. Zarząd najwyraźniej postanowił jednak dać jasno do zrozumienia, że w razie czego jest gotowy odsunąć Vince’a, który pełni obecnie funkcję prezesa zarządu TKO.


-------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-11-2023, 19:51
Host: 178.43.54.200.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 178.43.54.200

No to ciekawe czy na Raw Ivar pokona Miza, żeby go dorzucić do walki o pas, czy już zostawią jak jest walkę 1 na 1.

autor: Broski

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.