wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Super ShowDown 2019 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 07-06-2019, 13:01
Już dzisiaj o 20.00 czasu polskiego w Jeddah w Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala WWE Super ShowDown. Poprzedzi ją godzinny Pre-Show w trakcie którego The Usos zmierzą się z The Revival. W głównej karcie znalazło się dziewięć pojedynków.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
3 on 1 Handicap Match
Lucha House Party vs. Lars Sullivan


Paweł: W przypadku Sullivana już na starcie jego kariery w głównym brandzie miała być mocna pompa, ale ze względu na „pewne” problemy osobiste Sullivan sam zjechał na boczny tor. Powrócił w mocnym stylu, a wtedy ponownie w grę weszły czynniki poboczne. Nazwijmy więc to trzecim podejściem, a skoro jak to mówią „do trzech razy sztuka”, postawię na niego.
Typ: Lars Sullivan

Rafał: Zanosi się szybki squash, więc nie ma co zbyt długo się rozpisywać. Lars jest prowadzony jak dziesiątki innych "potworów", ale nie wiem czy ostatecznie wyjdzie z tego coś ciekawego. Może po jakimś czasie Sullivan utkwi w mid-cardzie lub upper mid-cardzie, ponieważ nie będzie na niego pomysłu. O wiele bardziej w roli "potwora" przekonuje mnie jednak Strowman.
Typ: Lars Sullivan

Piotrek: Nic ciekawego. Sullivan podpadł, ale pomału pokazują go na większej intensywności i pewnie w drugiej części roku dostanie push, bowiem to zawodnik podpadający pod profil jaki lubi Vince i “jego” ludzie. W Arabii komentarze za które ukarany został Lars nie byłyby zresztą niczym złym, a wręcz normalnym, więc zwycięstwo pasuje mu tu jak ulał.
Typ: Lars Sullivan

Braun Strowman vs. Bobby Lashley


Paweł: Wystarczy już porażek Brauna Strowmana. Nie wydaje mi się nawet, aby w Arabii Saudyjskiej znieśli kolejne jego upokorzenie kolejną porażką tylko dlatego, że coś poszło nie tak na WrestleManii. Mam nadzieję, że wygra Strowman.
Typ: Braun Strowman

Rafał: Lashley po odejściu Rusha prezentuje się lepiej, ale to i tak jeszcze nie to. Ze Strowmanem bywa różnie i za każdym razem na własne życzenie odpada z main eventów oraz walk o największą stawkę. Nie uważam by zwycięzca miał zbliżyć się tytułu Universal, więc dostaniemy starcie dwóch gigantów, to wszystko. Może będzie jakiś brawl poza ringiem, ingerencje innych wrestlerów, niejasne zakończenie - podwójna dyskwalifikacja lub coś w tym rodzaju, aby pozycja żadnego zawodnika nie została osłabiona i po gongu trochę demolki w stylu Strowmana.
Typ: Podwójna dyskwalifikacja

Piotrek: Po tym co Strowman nawywijał na WrestleManii jak dla mnie powinien dostać wędkę i nie wąchać dużego pushu przez nadchodzące miesiące. Oczywiście można być zirytowanym bookingiem, ale pomijanie spotów czy nie dbanie o zdrowie innych zawodników to poważne błędy. Oglądając wrestling zawsze trzeba zachować szacunek wobec zdrowia zawodników, a gdy „kolega po fachu” to olewa to można o nim mówić tylko najgorzej, bo naraża nie siebie, lecz innych, a wiadomo, iż w ringu błędy mogą kosztować poważne kontuzje i trwałe uszczerbki na zdrowiu.
Typ: Bobby Lashley

Roman Reigns vs. Shane McMahon


Paweł: Z Shanem wręcz odwrotnie jak ze Strowmanem. Najpierw miał przegrać z poniżanym przez siebie i pałającym chęcią zemsty na WrestleManii Mizem, wygrał. Potem niemalże pewna była jego porażka z praktycznie pewnym tym samym faworytem na Money in the Bank, wygrał. Znowu wygra? Moim zdaniem już wystarczy. Roman Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Ostatnio za dużo jest Shane'a w walkach na galach PPV, lecz nie sądzę by ten program był kontynuowany (chociaż przecieki dotyczące karty Extreme Rules mówią co innego). A więc mimo pomocy McIntyre'a oraz Eliasa, Shane nie da sobie rady z Big Dogiem. Jak pisałem kilka tygodni temu, niebawem Roman znów wróci do main eventów, to tylko kwestia czasu (może już na Survivor Series lub Royal Rumble) i ta wygrana jest mu potrzebna.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: McMahon pokonał dwa razy Miza, ale z Romkiem oczywiście nie ma szans. Być może sam Miz po prostu tu namiesza, przyczyni się do porażki Shane’a i latem dojdzie do ich finałowej potyczki.
Typ: Roman Reigns


WWE Intercontinental Championship
“Demon” Finn Balor vs. Andrade


Paweł: Jak Finn Balor mógłby wcielić się w „Demona”, jeśli w grę wchodziłaby porażka? Moim zdaniem podkreślenie jego osoby alter ego to oczywisty sygnał, że w grę wchodzi zwycięstwo. Ogólnie oceniając z boku to zestawienie, wręcz nie chce się wierzyć, aby odwrotny wynik wchodził w ogóle w grę.
Typ: Finn Balor

Rafał: Najciekawsza walka gali pod względem czysto wrestlingowym, ale nadal twierdzę, iż mimo wszystko, jest jeszcze za wcześnie na pas dla Andrade. Wypada bardzo dobrze itd., lecz nawet Zelina u jego boku nie jest dla mnie argumentem na to aby "El Idolo" zdobył mistrzostwo. Może w sierpniu, ale w sumie wszystko jest możliwe, więc ewentualny sukces Andrade nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
Typ: Finn Balor

Piotrek: Gimmick “Demona” sprawia, że wynik jest tu z góry znany. Szkoda, że wciąż nici z pushu dla Andrade, bo jak wspominałem dla mnie wraz z Vegą są kompletnym projektem. Balor jest ok, lecz w pełnym wymiarze czasowym jakoś super do siebie nie przekonuje, oczywiście w realiach WWE.
Typ: Finn Balor


Triple H vs. Randy Orton


Paweł: Tu trafia kosa na kamień, bowiem w sumie każdy wynik możliwy jest dla obu z nich, zwycięstwo, porażka, remis... Choć świta mi w głowie ten remis, jakoś bardziej pasuje mi wygrana Triple H’a, w szczególności po skorzystaniu pod nieuwagę sędziego z „jackhammera” za niecne słowa podczas RAW.
Typ: Triple H

Rafał: Po kilku kolejnych galach w Arabii, organizacji zaczną kończyć się pomysły na super walki i zobaczymy co wtedy zrobią. Wystarczy jedno promo, jeden wywiad i już mamy hit na Super ShowDown... Nie lubię takich starć "znikąd", ale w przypadku tych eventów, to normalka. Pojedynek będzie długi i mam nadzieję, że HHH nie złapie kolejnej kontuzji. 50/50. Wynik nie jest tu najważniejszy, lecz załóżmy, iż tym razem wygra Orton.
Typ: Randy Orton

Piotrek: Szejkowie płacą i dostają odgrzewane kotlety, które kiedyś wzbudzały emocje, a dziś po prostu się odbędą. Bogata historia za nimi, ale pamiętamy, że panowie nie serwowali między sobą najlepszych walk nawet w topowej formie, a jak wiadomo zwłaszcza Hunter jest już na takim etapie, iż nie powinien już występować w ringu. Randy się trzyma, lecz nie pociągnie czegoś takiego. Typ to strzał, bo i jakie znaczenie ma tu mieć wynik.
Typ: Randy Orton


Undertaker vs. Goldberg


Paweł: Sporą zagwozdką byłby dla mnie ten pojedynek na WrestleManii. Oceniając ich dorobek „nie mógłby przegrać żaden z nich”. Undertaker ze względu na streak (choć Goldberg pasowałby całkiem do Lesnara i Reignsa), a Goldberg ze względu na „cuda”, których dokonał po powrocie i zdobyciu mistrzostwa Universal. W zaistniałej sytuacji stawiam na Goldberga.
Typ: Goldberg

Rafał: Ciekawe zestawienie i może nie byłoby najgorzej, ale jakieś 6-8 lat temu. Wejścia prawdopodobnie będą dłuższe od samego starcia. Raczej górą będzie Undertaker, który chyba jest w dużo lepszej formie niż podczas Crown Jewel, co i tak nie zmienia faktu, iż powinien zakończyć karierę i nie rozmieniać się na drobne, gdyż już od WrestleManii 33 nie wygląda to dobrze. Te "drobne" za walkę w Arabii to jednak dla każdej legendy kusząca oferta :)
Typ: Undertaker

Piotrek: Boję się jak to będzie wyglądało. Taker rozmienia się na drobne omijając WrestleManię, a potem z uśmiechem na ustach lecąc na galę do Arabii. W zasadzie ciekawy jestem jedynie czy Goldberg walczy tu jednorazowo czy pozostanie na SummerSlam.
Typ: Undertaker

50-Man Battle Royal


Paweł: Atrakcja sama w sobie, lecz tak naprawdę gra o pietruszkę, a my nie znamy uczestników (nie wspominając nawet o „wszystkich” uczestnikach). Na pewno nie postawię na Brauna Strowmana po potencjalnym gościnnym udziale, ale mam swojego cichego faworyta, który może zrobić niespodziankę. Myślę w tym przypadku o Big Shole.
Typ: Big Show

Rafał: Z pewnością zanosi się spore zamieszanie, ale czy wygrana cokolwiek komuś da? Wątpliwe. Może wymyślą jakiś pas mistrzowski lub trofeum, o którym za kilka dni wszyscy zapomną... Największe szanse powinien mieć ktoś z tej szóstki: Elias, Cesaro, Samoa Joe, McIntyre, Strowman lub może nawet Ali. Reigns i Lashley też nie są bez szans. Pewnie oficjele postawią na McIntyre'a, ale dla mnie w czołówce są Ali oraz Cesaro. Jeżeli poważnie chcą odbudować postać Cesaro, to właśnie on powinien zostać zwycięzcą. Zawsze to jakiś tam sukces.
Typ: Cesaro

Piotrek: Pewnie będzie to w formie Royal Rumble, bo nie wyobrażam sobie jak mieliby wcisnąć 50 osób od razu na ring. Będzie trochę niespodzianek z NXT, może uda im się dodać ze 2-3 legendy, bo w końcu szejkowie kasy nie oszczędzają. Nie mam pojęcia kto to może wygrać, ale to i tak raczej bez znaczenia. Znając wymogi Arabii Saudyjskiej to nie zdziwi mnie jakaś historia pokroju występ Hulka Hogana i jego triumf. Postawmy jednak na coś co miałoby powiedzmy jakikolwiek sens.
Typ: Drew McIntyre


WWE Championship
Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler


Paweł: Na ten pojedynek patrzę z identycznej perspektywy, jak na walkę o mistrzostwo Interkontynentalne. Choć Kofi nie musi robić z siebie demona, dorobek ostatnich miesięcy jakoby nie stawia go w roli przegranego i przy tym pozostanę.
Typ: Kofi Kingston

Rafał: Super ShowDown to stadionowy house show, więc zmian mistrzów nie powinno być wiele. Oczywiście atmosfera jest trochę podobna jak na WrestleManii, ale nie przesadzałbym twierdząc, iż to gala "kalibru WrestleManii, a nawet od niej lepsza". Moim typem jest Kingston i liczę na to, że Ziggler po tej rywalizacji nie zniknie znów z rosteru.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Miał być Owens lub Bryan, ale obaj nie chcieli wystąpić w Arabii, więc ściągnięto na chwilę Zigglera. Teoretycznie opcje rezerwowe czasem stają się pierwszymi planami, ale tutaj jest to bardzo wątpliwe, bo Dolph pewnie zniknie znów z TV. Może namiesza Lesnar? Bo jego powrót do pasa Universal byłby przewidywalny i nudny, a tutaj byłaby to chociaż jakaś odmiana.
Typ: Kofi Kingston


WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. Baron Corbin


Paweł: Choć zwycięstwo Setha Rollinsa wydawać się może oczywiste, jak budowa cepa, nie byłbym taki już pewny, czy opuści Arabię Saudyjską z tytułem mistrzowskim. To za sprawą wydarzeń z ostatniego RAW, gdzie Rollins wyjechał z areny w karetce, czeka go w końcu obrona tytułu przeciwko Baronowi Corbinowi, a do tego Lesnar głośno zwrócił się do Heymana, że kontrakt zrealizowany będzie w piątek. Obstawię wariant, w którym obolały po ataku Lesnara na RAW Rollins jednak pokona Corbina, ale wtedy dojdzie do realizacji kontraktu oraz odzyskania tytułu przez Lesnara.
Typ: Seth Rollins (+ cashing Brocka Lesnara)

Rafał: Nie wiem dlaczego Corbin awansował na main eventera, dziwna sprawa, ale nie mnie to oceniać. Może się to zakończyć w taki sposób, że Baron dostanie mistrzostwo Universal, a następnie Brock Lesnar zrealizuje na nim kontrakt i mamy feud Lesnar-Rollins z finałem podczas SummerSlam. Sądzę, iż to lepsze wyjście od letniej rywalizacji Rollinsa z Corbinem. Druga możliwość to cash-in na zmęczonym Rollinsie.
Typ: Baron Corbin (+ cashing Brocka Lesnara)

Piotrek: Seth jako face szału nie robi, ale jego panowanie jest stosunkowo ok i na pewno stanowi miłą odmianę po okresie w którym mistrza Universal oglądaliśmy raz na trzy miesiące. Corbin to Corbin – lubiany na zapleczu, zaprzyjaźniony z paroma ważnymi osobami, więc trzyma się stosunkowo wysoko, ale pas dla niego to byłaby farsa.
Typ: Seth Rollins

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 09-04-2019, 09:56
Host: 79.191.231.168.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.231.168

Wiadomo coś co z nowym designem pasów tag team? Miały debiutować na wm a tu nadal nic

autor: Dman

Dodano: 09-04-2019, 10:26
Host: user-5-173-71-18.play-internet.pl, IP: 5.173.71.18

Zgłupiała ta publika na RAW, kto normalny chciałby tak szybkiej unifikacji pasów, wgl chory pomysł z tą walką, Vincus celowo ich zprowokowal xD Lacey nie stoczyła żadnego pojedynku w głównym rosterze i od razu rzucają ja na becky? Na czyste pożarcie przeciwko twarzy WWE.

autor: MocarnyByk

Dodano: 09-04-2019, 10:34
Host: public-gprs404613.centertel.pl, IP: 37.47.211.198

Rowniez nie rozumiem zachowania publiki na raw. Jak zapowiedzieli ta walke na poczatku to cale show denerwowalem sie ze Kofi tak szybko zostanie pogrzebany, co z pasami na smackdown i tak dalej, a jak The Bar zainterweniowalo to jak grom z jasnego nieba.

autor: D1VIN3

Dodano: 09-04-2019, 10:37
Host: public-gprs212019.centertel.pl, IP: 46.134.167.116

Nie wiem co o tym sądzicie ale dla mnie AJ idzie na RAW i rozpoczyna program z Balorem. Zawodnicy o podobnych umiejętnościach. Dużo ciekawych zagrań i przede wszystkim podbudowa Finna i Mistrzostwa IC. Po okresie przejściowym z Lashleyem - tego właśnie ten tytuł potrzebuje.
Corbin zdecydowanie powinien zmienić ten durny Gimmick bo wyglada to tragicznie. Tak samo jak swego czasu Gallaher.

Bray tylko i wyłącznie program z Danielem po powrocie. Nie widzę innej opcji. Kofi kilka randomowych walk o pas, a potem może Owens? Samoa Joe mógłby zacząć walczyć z Andrade. Przejdzie face turn, gdy Joe zaatakuje Reya, a ten będzie go bronił.
Rollins... chciałbym żeby tak samo jak u Kofiego, przez pewien okres randomowe pojedynki, w międzyczasie jest rozwijany konflikt Romka z Drew bo liczę, że się nie skończył po WM i w pewnym momencie hellturn Setha który wypomina Romanowi, że nie jest tym samym wrestlerem po powrocie.

Co o tym sądzicie?

autor: Zangetsu

Dodano: 09-04-2019, 11:30
Host: 62.244.155.3, IP: 62.244.155.3

WWE same sobie zaprzeczyło na RAW. Dlaczego The Revival dostało rewanż, przecież nie ma już automatycznych rewanży. Powinni go najpierw wywalczyć.

autor: fino123

Dodano: 09-04-2019, 11:39
Host: 23.50.235.37.in-addr.arpa, IP: 37.235.50.23

Podsumowanie kariery rudego zakolaka

- zrobił sobie kolczyk, jak baba
- upadł na swój głupi ryj i leżał, jak dziecko na stole :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 09-04-2019, 11:43
Host: adrg6.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.166.6

Nie oglądałem Raw czytałem tylko co tam się działo i mam pytania. Co robią gwiazdy Smackdown na Raw? Ta walka o oba główne pasy też dziwna. Nie trzymają się już podziału?

autor: przemb

Dodano: 09-04-2019, 11:45
Host: user-5-173-84-222.play-internet.pl, IP: 5.173.84.222

AJ nigdzie nie pójdzie bo chce go FOX, Corbina gimmick jest idealny zbiera Heat, wkurza ludzi i tak ma być, poradził sobie dobrze z publiką jak na niego. Po co znowu powtórka Bryan vs wyatt było minęło i tyle, Kofim się znudzą max po 3 miechach i pas straci, już w tej chwili na micu nie wyrabia, ten pas dostał bo jest 1 murzynem z pasem i publikę tego chciała. Co do Rollinsa to im dalej Romek się trzyma od pasa tym lepiej, już na wmce zebrał złe reakcje, dla dobra samego zawodnika, bielizna go forsowac tak szybko.

autor: MocarnyByk

Dodano: 09-04-2019, 11:46
Host: 23.50.235.37.in-addr.arpa, IP: 37.235.50.23

a gdzie jest ameba loganek? :) Czyżby zniknął, jak rudy zakolak? hahahahaha

Powinieneś teraz WSZYSTKICH przeprosić za to, jakie głupoty wypisywałeś na temat tego rudego pajaca :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 09-04-2019, 11:47
Host: host-140-52.jkns.pl, IP: 91.189.140.52

Podobno spedalona grupa the new gay nie mogła wytrzymać i musieli się pokazać na RAW. Nie mam nic do Kofiego Big E czy Xaviera ale ta grupa jest bardzo spedalona że oczy bolą....

autor: DNO

Dodano: 09-04-2019, 11:48
Host: public-gprs364082.centertel.pl, IP: 37.47.53.115

Kto by się spodziewał że Corbin może być ciekawą postacią i zgarniać takie emocje.

autor: Staszek

Dodano: 09-04-2019, 11:56
Host: apn-31-0-44-162.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.44.162

Tylko, że Corbin nie jest ciekawy.

autor: Walrok

Dodano: 09-04-2019, 11:56
Host: 23.50.235.37.in-addr.arpa, IP: 37.235.50.23

Nie dość, że loganek został WIELOKROTNIE zgaszony przeze mnie, to jeszcze został zgaszony rudy zakolak przez WWE :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 09-04-2019, 11:57
Host: ip-5-172-233-251.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.233.251

Fajny Undertaker wyszedł z pudełka. Ale co młotki z SD robią na Raw? NIE DLA ZACIERANIA GRANICY MIĘDZY BRANDAMI! No i publika ssała pałę, każdego fana beachballa powinno się karać zakazem stadionowym.

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 09-04-2019, 11:58
Host: apn-31-0-44-162.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.44.162

Szkoda, że Ambrose odchodzi. Ambrose > Rollins > Reigns.

Ja się nie dziwię publice. Brand split jest beznadziejny.

autor: Walrok

Dodano: 09-04-2019, 12:00
Host: 088156142179.unknown.vectranet.pl, IP: 88.156.142.179

@dno

twoj stary jest spedalony wypierdalaj stad troglodyto ;D

raw takie sobie, brakowalo jakiegos dobrego spota/shockera. cale szczescie wrestlemania byla dobra

autor: fanandrade

Dodano: 09-04-2019, 12:02
Host: apn-31-0-44-162.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.44.162

Na prawdę dobrze publika zrobiła. Nie może być tak, żeby dawać sobie wcisnąć każda kupę.

autor: Walrok

Dodano: 09-04-2019, 12:07
Host: ip-5-172-233-251.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.233.251

Kiedy była ta ostatnia walka Ambrose'a? Przecież z Lashleyem się nawet nie zaczęło bo pobili się przed gongiem.

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 09-04-2019, 12:12
Host: acbu66.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.9.118.66

Mi sie wydaje ze ambrose nie odejdzie. Wróci niedługo. Przecież nie mogą zrobić tak by osoba z najwiekszego tag teamu w wwe od lat odeszla. Pachni storylinem.

autor: JV

Dodano: 09-04-2019, 12:19
Host: ip-5-172-233-251.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.233.251

Tak samo jak w 1993 nie mogli zrobić tak by osoba która main eventowała im siedem Wrestlemanii odeszła do WCW? XD

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 09-04-2019, 12:32
Host: e100-90.icpnet.pl, IP: 46.238.100.90

Tak tylko spojrzałem szybko na yt co tam na RAW było i jestem zawiedziony. A jak wy jeszcze piszecie że i publika nie dopisała... To słabo :/

autor: End of Days

Dodano: 09-04-2019, 12:36
Host: acbu66.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.9.118.66

Co wy mówicie dobre było raw.

autor: JV

Dodano: 09-04-2019, 12:44
Host: 23.50.235.37.in-addr.arpa, IP: 37.235.50.23

Właśnie RAW było DOBRE i tylko DOBRE. A jednak człowiek oczekuje czegoś więcej na RAW po WRESTLEMANII :)

Prawda jest taka, że Undertaker uratował gale :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 09-04-2019, 12:46
Host: user-5-173-84-222.play-internet.pl, IP: 5.173.84.222

Nikt nie napisał że publika ssała, tylko że chyba oszaleli jak oczekiwali unifikacji pasów, podział pasów to najlepsze co może być z tak dużym rosterem, później Ci sami ludzie co chcieli unifikacji narzekaliby że wielu zawodników się marnuje bo nie ma o co walczyc.

autor: MocarnyByk

Dodano: 09-04-2019, 12:56
Host: 79.191.60.195.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.60.195

Publika dobrze zrobiła? Okazując brak szacunku wrestlerom, którzy poświęcają swoje ciała, zdrowie i życie, by dać im rozrywkę? Nie no rewelacyjne zachowanie. Chcą się bawić piłką to won na plażę. To było tylko promo, ale Zayn powiedział całą prawdę. Szkoda, że Rollins, Kofi, Cesaro i Sheamus nie przerwali walki, bo powinni to zrobić po zachowaniu tego bydła.

autor: NYM

Dodano: 09-04-2019, 13:04
Host: e100-90.icpnet.pl, IP: 46.238.100.90

I tak obejrzał bym to RAW jednak miniaturka Kofiego z Sethem i napis winner takes all mnie przerazila. Ale widzę że była interwencja więc git.

autor: End of Days

Dodano: 09-04-2019, 13:23
Host: adsl27.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.197.27

Co nie zmienia faktu, że wwe ma jakiś dziwny pomysł z połączeniem obydwu tytułów i prędzej czy później może do tego dojść. Skoro WWE nie bało się postawić na rollinsa, to myślę, że roman na raw za dużo już nie osiągnie. Lesnar został pokonany, teraz będzie cały czas mocno podkreślane "beast slayer". Koniec shield oznacza też, iż nie będzie potrzeby trzymać obydwu w jednym brandzie. Za tydzień Roman trafia na SD i zaczynamy jego powolną drogę ku głównemu tytułowi.

autor: fan

Dodano: 09-04-2019, 13:46
Host: e100-90.icpnet.pl, IP: 46.238.100.90

Okres po WM to w większości nowe rozdania i nowe storyline'y jestem ciekawy kto w nowym roku wrestlingowym dostanie push. Oprócz Romka :)

autor: End of Days

Dodano: 09-04-2019, 13:52
Host: ip-5-172-232-39.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.232.39

Ale oczywiście że publika ssała, tylko śmieć bawi się piłeczką i olewa wrestlera który między innymi dla niego się stara i ryzykuje swoje zdrowie

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 09-04-2019, 13:58
Host: ckh106.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.83.106

TA FEDERACJA MUSI UMRZEĆ!!!! AEW 4Life!!

autor: dablju sucks

Dodano: 09-04-2019, 14:17
Host: 77.52.209.178.in-addr.arpa, IP: 178.209.52.77

Jestem ciekaw, czy The Usos przejdą na RAW, a Finn Balor na SD.

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 09-04-2019, 14:19
Host: public-gprs404035.centertel.pl, IP: 37.47.209.132

Raw zawiodło. Raw After Mania ma zaskakiwać i wprowadzać nowe postaci i nowe storyline. A tu tylko Sullivan, powrót SZ i pojawienie się Takera, co akurat wyszło nieźle. Co roku publika daje czadu, ale w tym roku nie miała szczególnych powodów. Czy naprawdę spodziewaliscie się unifikacji? Ja i chyba publika też spodziewała się czegoś dużego co przerwie pojedynek, jakaś nowa grupa heelowa albo Wyatt z jakimiś nowymi członkami rodziny. A tu wchodzi The Bar... Tylko po co? Można było stworzyć coś fajnego a weszło The Bar żeby przerwać, bez powodu. Stad moim zdaniem frustracja fanów i pojawienie się piłki plażowej. Chyba w ramach protestu a nie braku szacunku.

autor: Shango

Dodano: 09-04-2019, 14:43
Host: apn-37-248-166-37.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.248.166.37

1 Kto Interweniował w walce kingston vs Rollins
2 po co była walka unifikujaca pasy Universal i WWE
3 Sami Zayn po powrocie przypomina mi Killera Krossa z brodą
4 Lynch ma walczyć teraz z Evans? To pomyłka

autor: Nowy

Dodano: 09-04-2019, 15:07
Host: agov178.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 217.99.253.178

Chyba każdy oglądał inne Raw, bo z tego co ja widziałem ludzie na trybunach żyli i bawili się świetnie. Kto miał dostać dobrą reakcję to dostał, kto miał zebrać heat to zebrał. A z tą unifikacją widać było ściemę, a wszyscy łyknęli to jak pelikany. Czasem się zastanawiam czemu większość z Was w ogóle ogląda WWE? Mi osobiście też się wiele nie podoba, ale takie jest życie. Widać dla niektórych lepiej by Lesnar trzymał pas w nieskończoność pojawiając się 2 razy w roku, albo cały czas te same osoby się kręciły wokół tytułów. Nie ważne, że Kofi to pozytywne odświeżenie, coś nowego. Nie ważne, że Roman jest po ciężkiej chorobie, bo przecież to był tylko storyline i teraz będzie masakrować i grzebać wszystkich. Juz nie będę o innych wsppminać. Szkoda m jedynie Ambrosea, bo mogli go zdecydowanie lepiej wykorzystać.

autor: just another victim

Dodano: 09-04-2019, 15:42
Host: 89-64-4-251.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.4.251

Szkoda, że Vince woli dalej męczyć Marka w gimmicku Deadmana zamiast pozwolić mu wystąpić jako American Badass.

autor: adi95

Dodano: 09-04-2019, 16:32
Host: ip-5-172-232-39.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.232.39

Widzę jeszcze jeden plus na tym Raw - całe odbyło się bez udziału Triple H'a, Romana i jakiegokolwiek McMahona :)

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 09-04-2019, 18:47
Host: 178235184040.unknown.vectranet.pl, IP: 178.235.184.40

Tak jak w trakcie przerwy wymuszonej kontuzją Kevin trochę schudł, to Sami widzę odwrotnie - przybrał na wadze i teraz wygląda trochę jak brat Deana :)

A całe to odejście Deana wygląda dla mnie na work po tym co zobaczyliśmy dziś na RAW i co działo się po zejściu programu z anteny czyli kolejny reunion Shield, a wcześniej Bobby Lashley mówił, że zajmie się żonką Deana jak ten odejdzie, co doprowadziło do brawlu, który Dean przegrał. Normalnie jak WWE sięga po takie chwyty, to partner obrażanej wygrywa, a nie dostaje oklep, szczególnie gdy to jego ostatnia walka. Zobaczycie... za kilka tygodni max Dean wróci, bo Bobby będzie napastował Renee.

autor: marky

Dodano: 09-04-2019, 19:43
Host: 77.52.209.178.in-addr.arpa, IP: 178.209.52.77

Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo rudy zakolak powinien opuścić WWE, bo jest nudny.

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 09-04-2019, 19:43
Host: bwu15.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.29.244.15

Dean nie wroci, wgl widzieliscie w main evencie RAW bylo pozdrowienie dla Logana z trybun^^ moim zdaniem kozackie RAW, ingerencja w ME byla pewna juz przed sama walka, skonczy sie to prawdopodobnie na MITB, szkoda ze Kofi raczej straci pas w walce z SFR, walka Alexy rownież na plus, zarabiste promo SZ, ogolem dobre RAW bez wiekszych minusow

autor: YaSiu

Dodano: 09-04-2019, 20:07
Host: adsl27.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.197.27

Szkoda bo Logan jako ekspert i fan Deana to była jedna z lepszych rzeczy w ostatnim czasie. Jego komentarze wprowadzały powiew świeżości i czytało się to wszystko z zaciekawieniem.

autor: fan

Dodano: 09-04-2019, 20:10
Host: 89-64-42-196.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.42.196

Ja jestem najbardziej ciekawy czy będą kontynuować wątek unifikacji po tym Raw, zobaczyłbym to w Ladder Matchu na MITB, dać im 30 minut, a na sam koniec Seth turnujący na Kofim i zdobywający oba pasy... wow, to byłoby epic.

autor: DEWASTATOR LF

Dodano: 09-04-2019, 20:36
Host: ip-37-248-155-98.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 37.248.155.98

Taak niech Seth turnuje a potem walczy z Romanem o pas Universal, no przecież wszyscy chcą to zobaczyć. Niech zostanie facem to przynajmniej będzie na razie feudował z kimś innym niż Romek

autor: Karol Krawczyk

Dodano: 09-04-2019, 22:14
Host: 89-64-42-196.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.42.196

Feud na linii Seth-Roman jest kwestią czasu i tak, dwóch pogromców bestii, dwóch braci z Shield, dwie największe gwiazdy z tych co zadebiutowali w ost. kilku latach. Obstawiam Summerslam, niezależnie od tego czy będzie to face-face czy heel-face, a taki turn Rollinsa byłby świetny, sam przyznaj.

autor: DEWASTATOR LF

<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.