wrestling wwe tna ecw


WWE Money in the Bank za nami. Poznaliśmy nie tylko prawowitego mistrza świata wagi ciężkiej WWE, ale również i nowego pana Money in the Bank. Oto tymczasem jak Wy obstawialiście ten pojedynek

SONDA
W tym roku walizkę Money in the Bank zgarnie...
Dolph Ziggler (193) 9%
Neville (225) 11%
Roman Reigns (863) 40%
Randy Orton (204) 10%
Kofi Kingston (57) 3%
Sheamus (597) 28%

Łącznie oddano 2139 głosów


Przed nami okres wakacyjny. To zarówno dobra okazja, aby udać się gdzieś daleko od domu, albo wręcz odwrotnie - mieć więcej czasu na swoje hobby. Tym razem możecie się wypowiedzieć, czy wyjeżdżając poza dom śledzicie wszystko co dzieje się we wrestlingu.


31. lipca w wieku 61 lat zmarła legenda wrestlingu Rowdy Roddy Piper. Zgon nastąpił podczas snu, kiedy ustała akcja serca. RIP Roddy.
Wskutek wycieku materiałów dotyczących sprawy sądowej Hulka Hogana z Heather Clem WWE rozwiązało kontrakt z Hoganem, a on sam przeprosił za zaistniałą sytuację tłumacząc, że sam zaproponował takowe rozwiązanie.

11. czerwca 2015 w wieku 69 lat zmarła legenda ringu "American Dream" Dusty Rhodes. Z domu Virgil Riley Runnels Jr. rozpoczął karierę w roku 1968. Mimo, że w WWE Dusty nie zdobył żadnego tytułu, w posiadanie ich wchodził wielokrotnie rywalizując w innych amerykańskich federacjach. W roku 2007. wprowadzony został do WWE Hall of Fame.

Najważniejsze wydarzenia z WWE Battleground w pigułce. Czekamy na WWE SummerSlam!WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 11:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 15:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 21:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 20:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Sobota godz. 13:00

WWE SummerSlam
Niedziela 6.09.2015
godz. 17:00
Powtórka:
Poniedziałek 7.09.2015
godz. 21:00


Pożegnalny pojedynek Regala?, Ambrose ma stonować w ringu, Zmiany organizacyjne w TNA, Ciekawa walka na Network Special z MSG, Stan zdrowia mężczyzny postrzelonego na terenie PC, WWE o Snuce + przyczyny wznowienia śledztwa, Charlotte-Bram, Sunny o plotkach dotyczących jej stosunków z WWE, Walki na Main Event + zmiana gimmicku?
Dodano: 02-09-2015, 09:10
W szatni NXT sporo mówi się ostatnio o tym, że 16 grudnia podczas NXT Takeover: Londyn, William Regal może stoczyć swój pożegnalny pojedynek. Obecny General Manager NXT nie ukrywa, że jego ringowa kariera dobiegła końca, ale nie można wykluczyć, że zdecyduje się stoczyć ostatni pojedynek przed angielską publicznością.

Podobno WWE poprosiło Deana Ambrose’a by ten stonował nieco poczynania w ringu. Zdaniem oficjeli Dean wykonuje w większości pojedynków bardzo odważne skoki poza ring czy też ze stołów komentatorskich i tym podobne, co ich zdaniem odbija się w dłuższej perspektywie na stanie zdrowia zawodnika.

TNA przenosi swoje działy prawne i dotyczące wypłat, z firmy Panda Energy w Teksasie do siedziby TNA w Nashville. Dzięki temu federacja ma w przyszłości unikać zaległości w kontekście wypłat dla zawodników, które często wynikały z kwestii czysto technicznych, a wcale nie finansowych. Otóż w tak dużej firmie jak Panda Energy, dział TNA do spraw wypłat był traktowany raczej po macoszemu i często zdarzało się, że następowały opóźnienia, czy też dział był zamykany na kilka tygodni z powodów organizacyjnych. To powodowało opóźnienia w przesyłce pieniędzy na linii Teksas-Nashville i tym samym skutkowało spóźnionymi wypłatami. Teraz ma to działać o wiele sprawniej.
Pojawiły się plotki, że takie działanie jest zapowiedzią tego, że Panda Energy odpuści TNA, ale nic takiego nie będzie miało miejsca. TNA wciąż pozostaje pod ich kontrolą, ale federacja dostanie więcej swobody w kwestii codziennych operacji.

Co do Network Special, 3 października z Madison Square Garden, to na ten event zapowiedziany został pojedynek Chrisa Jericho z Kevinem Owensem. Karta oczywiście może jeszcze ulec zmianie, ponieważ w tej pierwszej, już nieaktualnej, widniała walka Jericho z Cesaro.

Jeśli chodzi o Armando Montalvo, czyli mężczyznę postrzelonego na terenie Performance Center, to w poniedziałek przeszedł on w szpitalu natychmiastową operację, ale jeszcze we wtorek rano jego stan określano jako krytyczny. Nie wiemy jaki jest jego obecny stan zdrowia.

W sprawie Jimmy’ego Snuki, WWE ograniczyło się na razie do krótkiego komunikatu, w którym raz jeszcze współczują rodzinie Argentino ich straty, dodając, że teraz nie pozostaje nic innego jak zdać się na wymiar sprawiedliwości.
Warto dodać, że wznowienie sprawy Snuki wiąże się z jego autobiografią, opublikowaną w 2012 roku. Otóż policjanci po przeczytaniu książki dostrzegli, że historia ze śmiercią Nancy Argentino mocno różni się od tego co zeznawał Snuka. Wtedy zapadła decyzja o wznowieniu sprawy, aż prowadzący ją uznali, że zebrali wystarczająco dużo dowodów by oskarżyć WWE Hall of Famera.

W kontekście związku Charlotte i Brama to formalnie wciąż są oni małżeństwem, choć rzeczywiście ich rozwód jest już na ostatniej prostej, gdyż na 10 września zaplanowano ostatnie spotkanie w tej sprawie.

Sunny odniosła się do informacji jakoby WWE było niezadowolone z tego jak poczyna sobie członkini WWE Hall of Fame. Stwierdziła ona, że ostatnie pieniądze jakie dostała od WWE to 1000 dolarów za wywiad podczas WrestleMania Axxess w 2012 roku. Przez trzy lata nie uświadczyła od WWE nawet centa, który pomógłby jej z codziennymi wydatkami. W związku z tym nie czuje by była cokolwiek winna federacji i robi to co dobre dla niej, a nie wizerunku WWE.

Na Main Event nagrano trzy walki:
- Kevin Owens vs. Jack Swagger
- Adam Rose vs. Fandango
- Becky Lynch & Paige vs. Sasha Banks & Naomi

Co ciekawe Rose wyszedł do swojej walki w czarnych spodniach, koszulce polo i okularach, bez theme songu. Ponoć cały czas jego zachowanie było bardzo „poważne”, co może zwiastować odejście od dotychczasowego gimmicku.

--------------------------------------------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-12-2012, 17:21
Host: 194.242.104.58, IP: 194.242.104.58

What about Raven?
Głupio, że na temat tego zawodnika WWE napisało może 2 zdania tylko (chodzi mi o zawodników żydowskiego wyznania).
Jestem ciekaw gdzie jest powrót Y2J'a i Stone Colde'a albo Kane'a i Triple H'a.

autor: PJP

Dodano: 31-12-2012, 08:37
Host: 50.137.58.59.broad.pt.fj.dynamic.163data.com.cn, IP: 59.58.137.50

The retrospective process. A CHAUSSURES LOUBOUTIN PAS CHER effect of the inventor’s Paris atelier sits at the center of the exhibition, featuring a shelve strewn with paints, sketches and shoes, as artistically as Louboutin’s trapeze hanging in a corner of the room.

“I ethical wanted to Plates-formes Louboutin
ration this doll-sized be a party to of the behind the scenes, which is Monday evensong, when he was joined by guests including Dita Von Teese and India Hicks. “What I stop up doing is these radiant things, but before that, there’s a group that is happening.”

christian louboutin bit high-strung to see rouse that’s stock CHRISTIAN LOUBOUTIN PAS CHER coupled to your slighting life.”
Pompes Christian Louboutin

autor: carpinteyroggj

Dodano: 01-01-2013, 23:52
Host: 27.153.233.72, IP: 27.153.233.72

MANILA, Burberry aspirational satisfaction item, resolve be manufactured in the Philippines as another subcontractor sets up Coach handtaschen betray in Bataan.

FCF Manufacturing, the neighbourhood pub Coach subsidiary of Fashion Sharply defined unclear of China that manufactures bags Loewe representing the
Hermes vesker

autor: nikefreeruntjs

Dodano: 11-01-2013, 18:55
Host: 110.86.167.167, IP: 110.86.167.167

Level ďťżmbt shoes outlet
if the precious is of your child's best, he could be turned off and unaccountable ďťżmbt shoes outlet
just about idol sitting and fair-haired boy care chores in the service of an inaugural time. So gauge up a blueprint to prompt him his chores and tarry it somewhere prominent. Evidently clarify your lass's chores in this chart. As without delay as he is done with joke of his tasks, put a tick it or a sticker on that chart and entrust him a usage of when he has collected a inevitable amount of stickers or ticks. This will absolutely inspirit him and he intention actively participate in pet sitting. This want in the course of time frame him established of his pet chores and how to obtain mindfulness of pet.

4. Acquaint with
Ofcourse your foetus is creative Christian Louboutin
to this furry domesticated and does not identify a lot not far from it. Show your kid taska online
benefits of having pets. Teach them how to special dogs and cats and substantiate them how to involve these pets, so that your offspring can enjoys the joys of having precious along with responsibilities.
Christian Louboutin

autor: moncler-billig[a..z]rr

<<< newsboard WrestleFans >>>


Podczas wyjazdu wakacyjnego staram się oglądać wrestling...

regularnie
sporadycznie
wcale20. września 2015


(karta wkrótce)
23.sierpnia


Zwycięzca bierze wszystko
o Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej WWE
i Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE

Seth Rollins
pokonał
Johna Cenę

Undertaker
pokonał
Brocka Lesnara

Triple Threat Match
o Mistrzostwo Interkontynentalne

Ryback
pokonał
Big Showa i Miza

Mistrzostwo Tag Teamów WWE
The New Day
pokonali
Prime Time Players
Lucha Dragons
Los Matadores

Kevin Owens
pokonał
Cesaro

Tag Team Match
Stephen Amell i Neville
pokonali
Stardusta i Kinga Barretta

Three Team Elimination Match

Team PCB
pokonały
Team Bella
Team BAD

Sheamus
pokonał
Randy'ego Ortona

Dolph Ziggler
pokonał
Ruseva

28. czerwca 2015


King of the Mountain Match

Jeff Jarrett
pokonał
Matta Hardy'ego
Erica Younga
Drew Gallowaya
Bobby'ego Roode'a

3 on 2 Handicap Match
Awesome Kong
i Brooke Tessmacher
pokonały
Jade, Marti i Taryn Terrell

Mistrzostwo TNA X Division
Three-way Elimination Match

Tigre Uno
pokonał
Manika
DJ'a Z

Unsanctioned Match
James Storm
pokonał
Magnusa

Zwycięzca wybiera stypulację do walki o mistrzostwo tag teamów TNA
Austin Aries
pokonał
Daveyego Richardsa

Tag team match
Ethan Carter III i Tyrus
pokonali
Lashleya i Mr Andersona

Robbie E
pokonał
Jessiego Godderza

Street Fight
Bram
pokonał
Matta MorganaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.