wrestling wwe tna ecw


Jak widać, większość z Was przekonana była o zwycięstwie Takera, jednak to Brock Lesnar wyszedł zwycięsko z Hell in a Cell.

SONDA
W Hell in a Cell zwycięży...
Brock Lesnar (1012) 49%
Undertaker (1053) 51%

Łącznie oddano 2065 głosów

Zmieniamy temat. W kwietniu uczestniczyliśmy w live evencie WWE na Torwarze. Zaczynamy głosowanie na temat przyszłego roku.


John Cena ponownie wyeliminowany z akcji. Po przebytej operacji pierścienia rotatorów czeka go kilkumiesięczna przerwa i istnieje bardzo nie wielka szansa, że odbędzie walkę na WrestleManii 32.

Roman Reigns, dzień walce rewanżowej na TLC, zdetronizował Sheamusa wchodząc po raz drugi w posiadanie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE.

Podczas WWE Hell in a Cell miał miejsce niespodziewany powrót Alberta Del Rio, który wprowadzony przez Zeba Coltera odpowiedział na otwarte wyzwanie Johna Ceny dotyczące obrony mistrzostwa Stanów Zjednoczonych i zarazem przejął tytuł pokonując Cenę.

Najważniejsze wydarzenia z WWE TLC w pigułce. Czekamy na WWE Royal Rumble!WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Royal Rumble
Niedziela 7.02.2016
godz. 17:00
Powtórka:
Poniedziałek 8.02.2016
godz. 20:00

TNA skorzysta z trudnych negocjacji Goldberga z WWE?, Potencjalni rywale Undertakera na WrestleManii 32, Nakamura żegna się z NJPW, Urodziny legendy, WWE rozważało inny scenariusz Royal Rumble?, Duże zainteresowanie nowym nabytkiem (uwaga na spoilery z Royal Rumble PPV!)
Dodano: 25-01-2016, 18:44
Podobno wciąż są szanse na sprowadzenie Goldberga na WrestleManię 32, natomiast dotychczas WWE wciąż nie złożyło zawodnikowi żadnej oficjalnej oferty. Okazuje się bowiem, że Goldberg byłby zainteresowany powrotem jedynie na jedną walkę na WM32, poprzedzoną dwoma lub trzema występami na RAW. To z kolei nie do końca pasuje WWE, które z początku myślało o rocznej umowie, a ogólnie wątpliwe czy zgodzi się na kontrakt krótszy niż 6 miesięcy.
Wiele wskazuje zatem na to, że rozmowy stanęły nieco w miejscu, a kto wie czy z sytuacji nie postanowi skorzystać TNA, które jest bardziej skłonne na ustępstwa przy negocjowaniu kontraktów, a obecnie posiada wystarczające środki finansowe by zakontraktować jakieś duże nazwisko.

Royal Rumble wyjaśniło nam wiele w kontekście karty WrestleManii 32, natomiast wciąż pytaniem pozostaje to z kim zmierzy się w tym roku Undertaker. Wcześniej pojawiały się plotki o Kevinie Owensie, ale ten jak wspominałem zawalczy raczej z Sami Zaynem lub ewentualnie z AJ Stylesem.
Wśród plotek wciąż pojawia się Sting, ale to raczej życzeniowe informacje, a obecnie dwie kandydatury wydają się bardziej realne, choć na pewno nie tak interesujące. Otóż według najnowszych informacji Undertaker może się zmierzyć na WM32 z kimś z dwójki: Kane lub Braun Strowman.

New Japan Pro Wrestling zorganizowało dzisiaj konferencję prasową, podczas której Shinsuke Nakamura raz jeszcze potwierdził, że żegna się z federacją i wkrótce rozpocznie nowy rozdział swojej kariery. Nakamura stoczy ostatnie walki w NJPW już 29 i 30 stycznia, a na początku lutego ma się udać do Stanów Zjednoczonych. Na razie wciąż nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale wiele źródeł podaje, że Nakamura odwiedzi w lutym Performance Center i przejdzie badania medyczne, po których okaże się czy podpisze kontrakt z WWE.

Swoje 63 urodziny świętuje dzisiaj The Honky Tonk Man.

Pojawiły się informacje, że WWE rozważało przez chwilę zmianę planów dotyczących Royal Rumble. Otóż w końcowej dwójce mieliby zostać Roman Reigns i Brock Lesnar, a w kontrowersyjnych okolicznościach miał triumfować dotychczasowy mistrz. To doprowadziłoby do walki Reigns-Lesnar o pas na Fast Lane, gdzie Brock miał przegrać za sprawą Wyatt Family i dopiero wtedy powróciłby Triple H, wyzywając Reignsa do walki na WrestleManii 32.
Ostatecznie jednak WWE zdecydowało się na scenariusz opracowany już ładnych kilka tygodni temu i bardzo przekonany do tej wersji był sam Vince McMahon, co rozstrzygnęło sprawę. Co ciekawe podczas Royal Rumble wspomniano, że Triple H jako zwycięzca nie tylko został nowym mistrzem, ale i zagwarantował sobie walkę wieczoru WrestleManii, co wskazuje na to, że WWE World Heavyweight Championship nie będzie ostatecznie bronione na Fast Lane PPV.

WWE może być bardzo zadowolone ze sprowadzenia AJ Stylesa, bo nie dość, że zawodnik został gorąco przywitany przez publiczność w Orlando, to jego koszulki sprzedają się jak świeże bułeczki. Federacja wystawiła trochę koszulek na stoiskach przy wejściu z hali (wszystkie rozeszły się w mgnieniu oka), a potem rozpoczęła się sprzedaż przez internetowy sklep WWE i większa część zapasu już się rozeszła. Aktualnie pozostała resztka koszulek, ale już nie we wszystkich rozmiarach.

-----------------------------------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 10-12-2012, 17:21
Host: 194.242.104.58, IP: 194.242.104.58

What about Raven?
Głupio, że na temat tego zawodnika WWE napisało może 2 zdania tylko (chodzi mi o zawodników żydowskiego wyznania).
Jestem ciekaw gdzie jest powrót Y2J'a i Stone Colde'a albo Kane'a i Triple H'a.

autor: PJP

Dodano: 31-12-2012, 08:37
Host: 50.137.58.59.broad.pt.fj.dynamic.163data.com.cn, IP: 59.58.137.50

The retrospective process. A CHAUSSURES LOUBOUTIN PAS CHER effect of the inventor’s Paris atelier sits at the center of the exhibition, featuring a shelve strewn with paints, sketches and shoes, as artistically as Louboutin’s trapeze hanging in a corner of the room.

“I ethical wanted to Plates-formes Louboutin
ration this doll-sized be a party to of the behind the scenes, which is Monday evensong, when he was joined by guests including Dita Von Teese and India Hicks. “What I stop up doing is these radiant things, but before that, there’s a group that is happening.”

christian louboutin bit high-strung to see rouse that’s stock CHRISTIAN LOUBOUTIN PAS CHER coupled to your slighting life.”
Pompes Christian Louboutin

autor: carpinteyroggj

Dodano: 01-01-2013, 23:52
Host: 27.153.233.72, IP: 27.153.233.72

MANILA, Burberry aspirational satisfaction item, resolve be manufactured in the Philippines as another subcontractor sets up Coach handtaschen betray in Bataan.

FCF Manufacturing, the neighbourhood pub Coach subsidiary of Fashion Sharply defined unclear of China that manufactures bags Loewe representing the
Hermes vesker

autor: nikefreeruntjs

Dodano: 11-01-2013, 18:55
Host: 110.86.167.167, IP: 110.86.167.167

Level ďťżmbt shoes outlet
if the precious is of your child's best, he could be turned off and unaccountable ďťżmbt shoes outlet
just about idol sitting and fair-haired boy care chores in the service of an inaugural time. So gauge up a blueprint to prompt him his chores and tarry it somewhere prominent. Evidently clarify your lass's chores in this chart. As without delay as he is done with joke of his tasks, put a tick it or a sticker on that chart and entrust him a usage of when he has collected a inevitable amount of stickers or ticks. This will absolutely inspirit him and he intention actively participate in pet sitting. This want in the course of time frame him established of his pet chores and how to obtain mindfulness of pet.

4. Acquaint with
Ofcourse your foetus is creative Christian Louboutin
to this furry domesticated and does not identify a lot not far from it. Show your kid taska online
benefits of having pets. Teach them how to special dogs and cats and substantiate them how to involve these pets, so that your offspring can enjoys the joys of having precious along with responsibilities.
Christian Louboutin

autor: moncler-billig[a..z]rr

<<< newsboard WrestleFans >>>


Czy WWE odwiedzi Polskę w 2016?

Tak
Nie24. stycznia 2016


Royal Rumble Match
o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WWE

Last Man Standing o mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dean Ambrose
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych WWE

Alberto Del Rio
vs
Kalisto

Mistrzostwo Div WWE
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo
Tag Teamów WWE

The New Day
vs
The Usos
13. grudnia 2015


TLC Match
o mistrzostwo świata wagi ciężkiej WWE

Sheamus
pokonał
Romana Reignsa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE

Dean Ambrose
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE

Alberto Del Rio
pokonał
Jacka Swaggera

Triple Threat Ladder Match
o mistrzostwo Tag Teamów WWE

The New Day
pokonali
Lucha Dragons
Usos

Mistrzostwo Div WWE
Charlotte
pokonała
Paige

8 Man Tag Team Elimination Tables Match
The Wyatt Family
pokonali
ECW Originals
(Dudleyz, Rhyno
i Tommy Dreamer)

Rusev
pokonał
Rybacka

Sasha Banks
pokonała
Becky Lynch
4. października 2015


King of the MounTriple Threat o mistrzostwo świata wagi ciężkiej TNA
Matt Hardy
pokonał
Drew Gallowaya
Ethana Cartera III
Sędzia specjalny: Jeff Hardy

Mistrzostwo TNA King of the Mountain
Bobby Roode
pokonał
Lashleya

Mistrzostwo TNA Knockouts
Gail Kim
pokonała
Awesome Kong

Ultimate X o mistrzostwo TNA X Division
Tigre Uno
pokonał
Andrew Everett
Manika
DJ Zemę Iona

Mistrzostwo Tag Teamów TNA
The Wolves
pokonali
Briana Myersa i Trevora Lee

Bound For Gold Gauntlet Match
Tyrus
pokonał
Abyssa
Aidena O'Shea
Ala Snow
Chrisa Melendeza
D'Angelo Dinero
Eliego Drake'a
Jessiego Godderza
Mahabaliego Sherę
Mr. Andersona
Robbiego E
Tommy'ego Dreamera

Kurt Angle
pokonał
Erica Younga

Shawn Schultz
pokonał
SkyleraDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.