wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Koniec Lucha Brothers w Impact Wrestling?, Ile osób zjawiło się na trybunach Super ShowDown?, Jon Moxley vs. Kenny Omega na AEW All Out, Brak czołowych osób na zapleczu RAW i SmackDown, Odwołana walka Larsa Sullivana z Mattem Hardym, Dana Warrior pracuje z Lacey Evans, Nieplanowana końcówka walki na 205 Live, Cody Rhodes o CM Punku w AEW + sam Punk neguje swoje dołączenie do federacji, Zdementowane plotki o sprzeczce Goldberga z Undertakerem, Emerytowany wrestler z UK z zarzutem o morderstwo, Oddzielone spoilery z nagrań NXT: prawdopodobna karta NXT TakeOver: Toronto, powroty do NXT
Dodano: 14-06-2019, 07:57
Prawdopodobnie przygoda Reya Fenixa i Pentagona Jr z Impact Wrestling dobiegła końca – panowie zostali przesunięci do sekcji dla byłych zawodników i nie było ich już na ostatnich nagraniach. Z tego co wiadomo Lucha Bros będą występować na wyłączność w AEW jeśli chodzi o scenę amerykańską – wciąż mogą występować w dowolnych miejscach w innych krajach i stąd ich aktywność w Meksyku.

Ponoć realna frekwencja na gali WWE Super ShowDown wyniosła 21 tysięcy fanów. Zdecydowanie nie jest to imponujący wynik biorąc pod uwagę fakt, że rok temu na tym samym stadionie Greatest Royal Rumble oglądał komplet 60 tysięcy widzów. Sama federacja nie przejęła się tym zanadto, bowiem i tak otrzymuje pieniądze z góry w ramach podpisanej umowy z Arabią Saudyjską, więc ich zarobki nie są specjalnie uzależnione od frekwencji.
W ramach ciekawostki można też powiedzieć, że ponoć zainteresowanie programami WWE w tamtejszej telewizji opiera się głównie na najmłodszych widzach i starsi niespecjalnie interesują się tym kierunkiem, a na pierwszych galach wiele osób zjawiło się ze względów czysto wizerunkowych. Na Super ShowDown na trybunach były już głównie rodziny z dziećmi.

Na galę AEW All Out, która odbędzie się 31 sierpnia w Chicago zapowiedziano pojedynek Jona Moxleya z Kennym Omegą.


Co ciekawe na zapleczu tygodniówek WWE nie było w tym tygodniu Vince’a McMahona, Kevina Dunna, Triple H’a ani Stephanie McMahon. Vince miał jakieś spotkania biznesowe, a Dunn nie zjawił się z uwagi na brak Vince’a, bowiem jako jego bezpośredni współpracownik pojawia się ponoć tylko wtedy, gdy na galach jest McMahon. Triple H uznał, że woli polecieć na Florydę i przygotowywać nagrania NXT, a w Orlando towarzyszyła mu też Stephanie McMahon. W przypadku Stephanie ponoć nie angażuje się ona obecnie w obowiązki na zapleczu gal WWE i zjawia się tylko jeśli ma wystąpić w telewizji, a ostatnio nie było takiej potrzeby. Żadnej zakulisowej roli w dalszym ciągu nie chce też pełnić Shane McMahon, który odgrywa tylko postać telewizyjną i na tym jego obowiązki się kończą. W związku z tak licznymi absencjami kontrolę nad tygodniówkami miał w tym tygodniu Ed Koskey.

Na SmackDown planowana była walka Larsa Sullivana z Mattem Hardym, lecz plany anulowano w związku z drobnym urazem jakiego Lars nabawił się na RAW, co wyłączyło go z akcji na parę dni.

Według aktualnych wieści Dana Warrior została oddelegowana do bezpośredniej pracy z Lacey Evans i pomaga jej przy promach oraz kreowaniu całego wizerunku. Przypomnę, że Warrior w marcu została zatrudniona w Creative Teamie WWE.

Ponoć końcówka walki Chada Gable’a z Jackiem Gallagherem z 205 Live nie przebiegła zgodnie z planem, bowiem wcale nie miała się zakończyć wyliczeniem. Gallagher nie zdążył jednak wrócić na czas, a zalecenia dla sędziów są takie by w takich sytuacjach działać shootowo, więc arbiter doliczył do dziesięciu i ogłosił werdykt. Obaj panowie mieli być potem mocno rozczarowani tym, iż cała walka tak się zakończyła.

Wiele osób czekających na galę AEW All Out ma nadzieję, że do federacji zawita wtedy CM Punk, lecz nie zanosi się na to i ponoć niewiele zmieniło się względem statusu Punka, który po prostu nie jest już zainteresowany wrestlingiem. Jeden z fanów napisał do niego na Twitterze czy naprawdę rozczaruje swoich fanów i się tam nie zjawi, na co Punk odpisał po prostu „Tak”.
W rozmowie z ComicBook.com o plotki dotyczące CM Punka został spytany Cody Rhodes, który odparł, że drzwi zawsze będą dla niego otwarte, lecz nie zamierza też tracić czasu na nakłanianie kogoś do czegokolwiek, gdy ma wspaniałą grupę utalentowanych ludzi, którzy poczuliby się wtedy olani. Cody dodał, że rok temu na All In przez całą galę nie było chantów „CM Punk” i sądzi, że podobnie będzie tym razem, a dla nich jest to wbrew pozorom miłe, bowiem jest to sygnał, iż fani doceniają pracę jaką oni wkładają w tworzenie gal.

Mike Johnson z PWInsidera zdementował plotki, które pojawiły się po Super ShowDown jakoby po zakończeniu tej gali miało dość do jakiegoś spięcia na linii Goldberg-Undertaker. Ten pierwszy był bardzo rozczarowany swoim występem i oddał się w ręce sztabu medycznego, a ponoć jedyne późniejsze spotkanie obu panów miało miejsce, gdy Taker podszedł do Goldberga by sprawdzić jak ten się czuje.

Emerytowany brytyjski wrestler – Jim Breaks, doczekał się już formalnych zarzutów dotyczących zamordowania swojej byłej partnerki, Donny Cowley. 80-latek pozostawał w areszcie od czerwca 2017 roku, gdy ustalono, że był on zamieszany w śmierć Cowley. Cała sytuacja miała miejsce w wakacyjnym kurorcie na wyspie Gran Canaria. Po kłótni z Cowley, Breaks uderzył ją kilka razy w głowę oraz tułów i rozbił jej na głowie kubek, po czym porzucił ją w łazience w jej mieszkaniu. Cowley zdołała jakoś zawiadomić pogotowie, ale choć trafiła do szpitala to zmarła tam następnego dnia, gdyż obrażenia były zbyt rozległe. Breaks ponoć przyznał się do tych czynów wkrótce po tym jak zatrzymała go policja, stwierdzając, że zirytowało go to, iż Cowley próbowała go niańczyć i to było motywem do jej pobicia. W sprawie 80-latka wystąpiono teraz o 15 lat pozbawienia wolności.

Uwaga na spoilery z nagrań NXT!
|
|
|
|
|
|


W środę i czwartek w Full Sail University odbyły się nagrania NXT, które zapewniły już materiał aż do kolejnego TakeOvera, czyli NXT TakeOver: Toronto, które odbędzie się 10 sierpnia. Z uwzględnieniem spoilerów prawdopodobna karta tej gali będzie wyglądała następująco:
- NXT Breakout Tournament Finals: Jordan Myles vs. Cameron Grimes (ACH vs. Trevor Lee)
- NXT Tag Team Championship: Street Profits vs. Kyle O’Reilly & Bobby Fish
- NXT Women’s Championship: Shayna Baszler vs. Mia Yim
- NXT North American Championship: Velveteen Dream vs. Roderick Strong vs. Pete Dunne
- NXT Championship: Adam Cole vs. Johnny Gargano.

Inne potencjalne pojedynki, które mogą się odbyć (prawdopodobnie w ramach nagrań telewizyjnych przed rozpoczęciem samego TakeOvera):
- Io Shirai vs. Candice LeRae
- Killian Dain vs. Matt Riddle
- Tyler Breeze & Fandango v. Forgotten Sons.

Ponoć sztab kreatywny NXT był bardzo zadowolony z tapingów oraz tego jaką kartę TakeOvera udało im się ułożyć, uznając, iż rzucili w tym momencie wszystko co mają najlepszego do zaoferowania.

Podczas wspomnianych nagrań do NXT powrócili Fandango, Apollo Crews oraz Killian Dain, natomiast nie wiadomo na razie czy są to chwilowe działania, czy powroty do żółtego brandu na stałe.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-04-2019, 11:04
Host: public-gprs364873.centertel.pl, IP: 37.47.56.138

Myślałem że shinsuke jest pewniakiem do przejścia do AEW, ale z drugiej strony wcale mu się nie dziwię, bo nie wiadomo czy to w ogóle wypali

autor: Zalewski

Dodano: 15-04-2019, 11:31
Host: user-5-173-59-14.play-internet.pl, IP: 5.173.59.14

Nakamura to do WWE na emeryturke przyszedł, po co miałby do AEW się pchać.

autor: MocarnyByk

Dodano: 15-04-2019, 13:09
Host: gkw178.internetdsl.tpnet.pl, IP: 83.3.22.178

Widać Gargano w slady Bo Dallasa poszedł :)

autor: PJP

Dodano: 15-04-2019, 15:21
Host: 157.25.182.62, IP: 157.25.182.62

Przecież Shinsuke jest ustawiony jak mało kto.
Prawie wcale nie musi wygłaszać prom a jak musi to wypowie jedno zdanie.
Walczy rzadko i to w kilkominutowych walkach, powolnych i z samymi "bezpiecznymi" ruchami.
I po co ma stawiać na federację która nie wiadomo czy wypali, albo wracać do Japonii i odwalać hardkorowe walki i to za mniejszą kasę?
Byłoby to możliwe jedynie gdyby gość chciał dopiec WWE ale chłop ma wywalone w rynek.

autor: Connor

Dodano: 15-04-2019, 15:41
Host: 178.209.50.137, IP: 178.209.50.137

Prawda jest taka, że z Shinsuke coś jeszcze może być. Nawet bym zobaczył jego feud z Rollinsem. Oczywiście pod warunkiem, że jego menedżerem by został np: Paul Heyman.

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 15-04-2019, 15:46
Host: apn-31-0-64-8.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.64.8

Ja bym zrobił z Nakamury monster heela, który czysto niszczy wszystkich kopnięciami. Dać mu dobrego menago co zrobi z niego tajemniczego Terminatora z Japonii. Niech posklada Lesnara na początek

autor: Deeeeel rioooo

Dodano: 15-04-2019, 17:18
Host: ip-31-0-120-58.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.120.58

Z jednej strony szkoda, że Nakamura zostaje w WWE, ale oby został tam gdzie jest, czyli walczył w nic nie znaczących walkach i żeby najlepiej jeszcze jobbował, bo tylko do tego się nadaje. Dobrze jednak, że nie będzie go w AEW, bo tam pewnie by go pushowali na siłę, co byłoby dużym błędem.

autor: ???

<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.