wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Przerwa Mickie James w Impact Wrestling, Nagrania TNA w Orlando na początku przyszłego roku, Ślub Deliriousa z Mandy Leon, Oglądalność NXT, Dlaczego WWE nagrało z wyprzedzeniem przyszłotygodniowe NXT?, Flip Gordon w CMLL, WWE porozumiało się z Panini
Dodano: 16-11-2023, 20:28
PWInsider informuje, że Mickie James została wycofana z wewnętrznej rozpiski aktywnego rosteru Impact Wrestling. Zawodniczka chce ponoć zaliczyć przerwę od występów, natomiast jej stosunki z federacją pozostają bez zmian i będzie ona mogła wrócić w dowolnym momencie. „Fightful Select” dotarł z kolei do informacji, że relacje na linii James-Impact Wrestling od dawna są bardzo luźne, bo ostatni „run” zawodniczki przebiegał bez żadnej wiążącej umowy i odbywał się na bazie swobodnych porozumień, lecz formalnie James cały czas pozostawała wolną agentką.

Jak wiadomo od stycznia Impact Wrestling powróci do nazwy TNA Wrestling, a okazuje się, że jedne z pierwszych nagrań w przyszłym roku będą powrotem do Orlando na Florydzie. Tym razem nie chodzi jednak o Universal Studios, gdzie federacja nagrywała od lat 2004 do 2013, a potem w mniejszej hali do roku 2018, lecz Osceola Heritage Park, gdzie odbędą się dwudniowe nagrania 19 i 20 stycznia.

Przedwczoraj odbył się ślub Huntera Johnsona, znanego lepiej jako Delirious, z Mandy Leon. PWInsider donosi, że w ceremonii wzięli udział byli oficjele ROH, Joe Koff i Cary Silkin. Oprócz tego nie zabrakło innych byłych i obecnych pracowników ROH, ponieważ na ślubie pojawili się m.in. Damian Priest, Cheeseburger, Rhett Titus, Matt Taven, Danny Cage, Dalton Castle, Bobby Cruise czy Vincent. Na zdjęciu Para Młoda z Carym Silkinem.


Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 703 tysiące widzów przy ratingu 0.21 w grupie wiekowej 18-49, co oznacza spadki względem 794 tysięcy oglądających i ratingu 0.26 sprzed tygodnia.

Przypomnę, że przyszłotygodniowy odcinek nagrano tymczasem w miniony wtorek i zostanie on wyemitowany z odtworzenia. Ponoć decyzja jest związana z tym, iż WWE chciało dać rosterowi NXT wolne w tygodniu w którym wypada Święto Dziękczynienia (obchodzone w USA w czwartek 23 listopada). Jeśli chodzi o rostery RAW i SmackDown to może nie otrzymają one całego tygodnia wolnego, ale mają szanse na kilkudniowe urlopy. Roster RAW zaliczy swoją tygodniówkę w poniedziałek 20 listopada, po czym wróci do pracy dopiero w niedzielę przy live evencie w Peorii. Roster SmackDown ma wolne od 20 do 23 listopada. 24 listopada odbędzie się SmackDown, po czym część rosteru weźmie udział we wspomnianym live evencie z niedzieli, ale reszta może liczyć na kolejnych kilka dni wolnego.

CMLL poinformowało o zakontraktowaniu Flipa Gordona. Zawodnik wystąpi w piątek na CMLL Viernes Espectacular, w zespole z Mistico i Mascarą Doradą, a ich rywalami będą Volador Jr., Titan i Star Jr.

Prawdopodobnie wkrótce rozstrzygnie się sprawa na linii WWE-Panini, czyli z firmą, która zajmowała się dotychczas przygotowywaniem akcesoriów kolekcjonerskich z wizerunkami gwiazd WWE. Przypomnę, że WWE chciało zerwać obowiązującą do końca 2025 roku umowę tłumacząc, że firma przestała wywiązywać się z warunków kontraktu. Panini nie chciało jednak rezygnować z umowy i sprawa trafiła do sądu. Ostatecznie jednak obie strony doszły ponoć do porozumienia zanim rozpoczęły się właściwe rozprawy sądowe. Rozmowy prowadził Nick Khan ze strony WWE z dwójką przedstawicieli Panini – Markiem Warsopem (CEO Panini America) oraz Elisabettą Mussini (Group Licensing Director). Porozumienie zostało już nawet spisane i wkrótce ma dojść do jego formalnego podpisania oraz zatwierdzenia.

----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 17-11-2023, 14:55
Host: user-5-173-176-17.play-internet.pl, IP: 5.173.176.17

Pasy RoH powinny być na tygodniowkach RoH, wyjątkiem powinien być być tytuł RoH World które przykładowo mógłby być wykorzystywany na Collision jako ,,główny" tytuł tygodniowki. Bo tak na Dynamite mamy tytuł główny World i midcardowy International a na Collision byłby RoH World i TNT. Tak jak jest to trochę bałagan jest

autor: Elytarny

Dodano: 17-11-2023, 20:24
Host: 213-134-176-80.home.aster.pl, IP: 213.134.176.80

@Elytarny

Nie zesraj się, jeszcze powiedz o tym piąty raz swojej starej.

autor: rambo

Dodano: 18-11-2023, 11:21
Host: user-5-173-176-17.play-internet.pl, IP: 5.173.176.17

@rambo
Odzywaj się lepiej, kasztanie.
Za pierwszym razem komentarz mi się niby nie dodał to napisałem drugi raz, ale w ten pierwszy jednak się upublikował xd.

autor: Elytarny

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.