wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE ogłosiło współpracę z Big 12 Conference, Dedykowane gadżety z motywami drużyn MLB w sklepie WWE, Chris Jericho o incydencie z Dynamite, Oglądalność AEW Dynamite, Mercedes Mone nie trafi do AEW?, Cięcia w NWA, Kenny King poza Impact Wrestling, Kiedy poznamy nowego ROH TV Championa?, Wpływy AEW od sponsora walki z Dynamite, Zapowiedź SmackDown oraz AEW Collision i Rampage
Dodano: 17-11-2023, 20:53
WWE ogłosiło współpracę z Big 12 Conference (konferencja zrzeszająca uniwersytety w ramach rozgrywek w futbolu), która będzie konkretnie dotyczyła meczu Big 12 Football Championship (mecz najlepszych drużyn z konferencji) z 2 grudnia, który odbędzie się na doskonale znanym już fanom wrestlingu AT&T Stadium w Arlington w Teksasie. Logo WWE znalazło się na oficjalnej grafice tej ważnej rozgrywki, a MVP spotkania otrzyma dedykowany, pamiątkowy pas mistrzowski WWE, który wręczy mu osobiście jedna z gwiazd federacji.


Z kolei we współpracy z drużynami z MLB, WWE wypuściło w swoim sklepie maski lucha z logotypami czterech ekip tej ligi: St. Louis Cardinals, Texas Rangers, Boston Red Sox i Chicago Cubs.

W odpowiedzi na spekulacje fanów związane z obrazkiem telewizyjnym z AEW Dynamite, Chris Jericho potwierdził, że podczas gali został poparzony w rękę pyro… wykorzystanym podczas wejściówki Kenny’ego Omegi.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 823 tysiące widzów przy ratingu 0.28 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym delikatne wzrosty względem 804 tysięcy oglądających i ratingu 0.27 sprzed tygodnia.

Według „Fightful Select” na zapleczu AEW mówi się, że zapowiadaną nową osobą w AEW, która ma zostać przedstawiona na Full Gear, nie jest na pewno Mercedes Mone. Zawodniczka wciąż jest kontuzjowana, a po powrocie zacznie od występów w NJPW, natomiast w kontekście AEW prawdopodobnie w grę będą wchodzić przyszłe wspólne gale NJPW z AEW.

„Haus of Wrestling” donosi, że NWA szykuje cięcia finansowe, które dotkną praktycznie wszystkie obszary federacji. Spodziewane są zwolnienia wśród zawodników i sztabu produkcyjnego. Oprócz tego wiele innych działów będzie miało obcięte finansowanie. NWA planuje też zmiany względem tapingów, żeby sprowadzać na nie tylko i wyłącznie niezbędnych pracowników zakulisowych oraz zawodników, którzy na pewno znajdują się w planach jeśli chodzi o występy na nagraniach.

„Fightful Select” poinformowało, że Kenny King rozstał się z Impact Wrestling, po tym jak federacja przystała na jego prośbę o rozwiązanie umowy. King był częścią IW od lutego 2022 roku.

Tony Khan ogłosił, że nowy ROH TV Champion zostanie wyłoniony na Final Battle w walce Six-Way Survival of the Fittest. Przypomnę, że niedawno tytuł mistrzowski został zwakowany przez Samoa Joe.

SEGA porozumiała się ostatnio z AEW w sprawie promocji ich gry „Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name Street Fight”, którą uwzględniono nawet w ramach walki wieloosobowej Street Fight. Tak mocna ekspozycja sponsora w programie nie była przypadkowa, gdyż AEW otrzymało ponoć w zamian solidny zastrzyk finansowy. Nie jest znana dokładna kwota, ale według ustaleń „Fightful Select” AEW otrzymało od SEGI aż 6-cyfrową kwotę.

Zapowiedź SmackDown:
- Solo Sikoa chce zaliczyć dominujący powrót
- LA Knight zmierzy się z Jimmym Uso.


Przypominam, że w związku z jutrzejszą galą Full Gear, dzisiaj w nocy odbędzie się nowy odcinek Collision do którego zapowiedziano:
- Saraya & Ruby Soho vs. Hikaru Shida & Kris Statlander
- Daniel Garcia vs. Miro
- Dax Harwood vs. RUSH.

Po Collision odbędzie się Rampage do którego potwierdzono:
- wywiady Renee Paquette z MJF’em i Jay’em Whitem
- Emi Sakura vs. Toni Storm.


-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 18-11-2023, 08:18
Host: 83.8.168.79.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.168.79

Sami Callihan.

autor: Wildness

Dodano: 18-11-2023, 11:01
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Wildness
Co Calihan? Sami byłby najbardziej randomowym transferem w ich historii. Skoro promują na Indysach stary tag z Moxleyem to trzeba czekać, aż BCC w końcu zdobędą jakieś drużynowe pasy. Raczej nie popełnią takiego idiotyzmu jak z przypadkowym debiutem Edge'a.

autor: Sauberg

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.