wrestling wwe tna aew


W ostatniej sondzie dotyczącej WarGames, jasno opowiedzieliście się po stronie Bloodline i scenariusz ten się sprawdził.
SONDA
WarGames zwycięży:
Bloodline (105) 78%
Brawling Brutes (30) 22%
Łącznie oddano
135 głosów

Tymczasem już na horyzoncie wyłoniło się rozpoczęcie drogi na WrestleManię. Oznacza to, że nasza nowa Sonda poświęcona będzie właśnie Royal Rumble, a dokładnie jego zwycięzcy.


Vince McMahon powrócił z emerytury i jako większościowy udziałowiec doprowadził do swojego powrotu do zarządu WWE. Wkrótce ukazała się informacja, że Stephanie McMahon zrezygnowała z funkcji prezesa WWE, a Vince został powołany na stanowisko prezesa wykonawczego. Wyłącznym CEO WWE jest obecnie Nick Khan.

WWE ogłosiło, że tegoroczne Money In The Bank odbędzie się w Wielkiej Brytanii, a konkretnie 1 lipca w The O2 Arenie w Londynie. Oprócz tego w tym roku może dojść jeszcze do jakiejś stadionowej gali w Europie.

Sasha Banks zakończyła oficjalnie swoją przygodę z WWE i rozpoczęła kolejny krok w wrestlingowej karierze. Zawodniczka zadebiutowała na początku stycznia w NJPW, gdzie będzie występować pod pseudonimem Mercedes Mone. Już w lutym Mercedes zmierzy się z KAIRI o IWGP Women's Championship.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble 2023
Premiera:

Środa
1. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Will Ospreay o swojej pracy w NJPW, ROH planuje kolejną galę poświęconą pamięci Jay'a Briscoe - Warner nie pozwoliło na takie show od AEW, Oglądalność NXT, Nowi adepci w WWE, Najnowsze informacje odnośnie stanu zdrowia córek Jay'a Briscoe po wypadku
Dodano: 20-01-2023, 09:36
Will Ospreay gościł w „The Sessions with Renee Paquette” gdzie stwierdził, że jednym z głównych atutów pracy w Japonii jest dla niego to, że może tam polecieć, zawalczyć na umówionych wydarzeniach, a potem ma wolne, więc może bez problemu wrócić do Anglii, gdzie na co dzień mieszka. Will przyznał, że jest dość rodzinnym człowiekiem, więc możliwość częstego przebywania w domu jest dla niego wyjątkowo ważna, gdyż może być w regularnym i bezpośrednim kontakcie ze swoimi rodzicami oraz dziadkami.
Ospreay zdradził, że jego kontrakt z NJPW wkrótce dobiega końca, ale wierzy, że dojdą do porozumienia w sprawie dalszej współpracy. Will przyznał przy tym, że jakaś część niego jest zaintrygowana perspektywą regularnych występów w Stanach Zjednoczonych i pewnie prędzej czy później do tego dojdzie, choć zasugerował, że raczej jeszcze nie w tej chwili.

Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że poza nagraną w minioną środę galą ku pamięci Jay’a Briscoe, ROH planuje poświęcić mu jeden z odcinków tygodniówki ROH na Honor Club, gdy tylko powróci ten program. Taki odcinek będzie miał jednak inną formę, opierając się na wywiadach i kompilacji walki z kariery Briscoe.
Meltzer wspomniał, że oryginalny plan AEW zakładał, iż to środowy odcinek Dynamite będzie galą z celebracją życia Briscoe, ale zgody nie wyraziło na to Warner Bros. Discovery. Przez to AEW musiało się ograniczyć do grafiki ku pamięci Briscoe na początku transmisji i paru innych akcentów w trakcie show, a galę dla Briscoe nagrano już po tapingach AEW, w oprawie ROH.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 600 tysięcy widzów przy ratingu 0.14 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem odcinka specjalnego NXT New Year’s Evil sprzed tygodnia, który oglądało 700 tysięcy osób przy ratingu 0.15.

PWInsider informuje, że WWE zakontraktowało dwie nowe osoby, które rozpoczęły treningi w Performance Center, z myślą o przyszłej karierze w NXT. Są to:
+ Alexis Gray – pochodzi z Bahamów. Była gwiazdą lekkoatletyki na Texas Southern University. Ukończyła studia z tytułem z biologii
+ Ezekiel Balogun – były gracz koszykówki. Pochodzi z Lagos i grał w NCAA dla North Florida Ospreys.


Przyjaciel rodziny Briscoe, Josh Wharton, przekazał najnowsze informacje w sprawie córek Jay’a Briscoe i Ashley Pugh, które również brały udział w wypadku samochodowym w którym zginął ich tata, odnosząc przy tym poważne urazy. Wharton powiedział, że 12-letnia Gracie trafiła początkowo do najbliższego szpitala, nie czując nic od pasa w dół. Zdiagnozowano u niej przesunięcie kręgu L2 i złamanie kręgów L3 oraz L4, czyli kręgów lędźwiowych. Po ustabilizowaniu stanu pacjentki, przetransportowano ją do innego szpitala, bardziej wyspecjalizowanego w takich urazach. Na tym etapie Gracie odzyskała czucie w udach, ale nie czuła nóg poniżej kolan. Zabrano ją na rezonans, a potem przeprowadzono operację, która zakończyła się pomyślnie. Aktualnie sprawa jest rozwojowa, ponieważ przy leczeniu takich urazów pozostaje teraz czekać, gdyż zmniejsza się choćby obrzęk w okolicach kręgosłupa. Najnowsze informacje były takie, że Gracie ma czucie w udach, ale nie może poruszać nogami i nie ma czucia od kolan w dół. Delikatnie optymistycznym sygnałem było to, że wczoraj u Gracie czasowo powracało czucie w palcach u stóp. W tej chwili sytuacja będzie się już jednak rozstrzygać z dnia na dzień.
Młodsza córka, Jayleigh, doznała złamania kości piszczelowej i kości strzałkowej w nodze – poddano ją operacji już w pierwszym ośrodku medycznym do którego trafiły poszkodowane dziewczynki. Ponadto u Jayleigh również doszło do urazów kręgosłupa, ale takich, które nie wymagały operacji i mogą być leczone poprzez zamontowanie stosownych usztywnień na szyję i plecy. Dziewczynka ma złamany kręg szyjny C7, który będzie wymagał usztywnienia na szyję przez sześć tygodni. Ponadto doszło do złamania kręgów lędźwiowych L3 i L4, a założone usztywnienie na plecy będzie musiało być pozostawione na około dwanaście tygodni. Wreszcie Jayleigh ma złamany obojczyk i jedno z żeber z prawej strony. U dziewczynki pojawiła się odma płucna, ale niewielka, która nie wymagała żadnego zabiegu. Wczoraj zauważono, że w okolicach brzucha nagromadziły się płyny, co doprowadziło do krwotoku wewnętrznego, w związku z czym dziewczynce zamontowano specjalne rurki, które zostaną jednak wyjęte po unormowaniu się sytuacji, do czego powinno dojść w ciągu kilkunastu najbliższych godzin, dzięki czemu Jayleigh w końcu będzie mogła coś zjeść. Stan obu dziewczynek jest poważny i czeka je wiele miesięcy walki o powrót do zdrowia, a w przypadku Gracie dalej występuje niestety niepewność czy wróci do pełnej sprawności. Optymistyczne wieści są w zasadzie jedynie takie, że dziewczynki są pod dobrą opieką medyczną, a ich życiu nie zagraża w tej chwili niebezpieczeństwo.

------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 20-01-2023, 10:26
Host: adtl101.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.223.101

O co chodzi z Warnes Bros i Briscoe?

autor: Gumix

Dodano: 20-01-2023, 10:31
Host: apn-31-0-54-198.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.54.198

Wygłosił kiedyś homofobiczne komentarze za które potem przepraszal, tłumacząc że mówił to w ramach gimmicku, a nie prywatnych poglądów. Warner nie chciało go jednak przez to na swoich antenach, przez co zablokowało choćby transfer Briscoes do AEW.

autor: Sabinq

Dodano: 20-01-2023, 11:26
Host: user-5-173-30-83.play-internet.pl, IP: 5.173.30.83

Warner lewacko/żydowskie czerepy.

autor: Elytarny

Dodano: 20-01-2023, 13:09
Host: 83.24.152.82.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.24.152.82

A ludzie chcą żeby Warner kupił WWE xD

autor: Gryt

Dodano: 20-01-2023, 14:08
Host: public-gprs526923.centertel.pl, IP: 31.61.177.140

Nie nazwałbym tego jego promo homofobicznym. Z tego co pamiętam to będąc w jakimś dużym mieście, powiedział, że jest tam śmieszny klimat bo wszędzie chodzą jakieś pedały. Nie powiedział, że się boi tam wśród nich chodzić, ani że ich pobije tylko, że ma bekę.

No, ale ogólnie Warner poza tym pewnie dodał do tego jeszcze fakt, że jest wierzący i jawnie popiera armię separatystów z wojny domowej więc postanowili prześladować go politycznie i robią to nawet po jego śmierci.

autor: Rambo

Dodano: 20-01-2023, 15:08
Host: apn-31-0-62-159.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.62.159

Nie tylko, napisał na Twitterze m.in. W odpowiedzi na zalegalizowanie związków jednej płci, że jak ktoś będzie chciał powiedzieć jego dzieciom że to normalne to kogoś takiego zastrzeli.

autor: Sabinq

Dodano: 20-01-2023, 16:46
Host: 89-64-33-111.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.33.111

A, no to o strzelaniu mógł nie mówić. Chociaż też pokazał przez to, że troszczy się o cudze zdrowie bo poinstruował wszystkich co zrobić, żeby nas nie zastrzelił. I skoro nikogo nie zastrzelił to wnioskuję, że nikt tego jego dzieciom nie powiedział. Wszyscy żyją, dalej to jest wyolbrzymianie problemu i ograniczanie konstytucyjnej swobody wypowiedzi, zwłaszcza, że groźba nie była kierowana do określonych osób tylko do ogółu ludzkości.

autor: rambo

Dodano: 20-01-2023, 16:51
Host: 89-64-33-111.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.33.111

Wydaje mi się, że idąc tym torem rozumowania to mogliby równie dobrze zablokować w telewizji MJF'a, który publicznie podkreśla przywiązanie do swojej kultury i religii. A jak wiadomo, Bóg nakazał żydom zabijanie homoseksualistów. Jakby się uprzeć to też możnaby powiedzieć, że skoro wyznaje taką religię to jest homofobem i też go zbanować. Zresztą wypowiedzi i poglądy Jaya mają źródło w tej samej książce. Czyli banujemy kogoś za to w to wierzy, ale tylko jeśli głośno o tym mówi, bo jak druga osoba uważa to samo, ale po cichu to jest ok. Bezsensowne zakłamanie.

autor: rambo

Dodano: 20-01-2023, 17:12
Host: 89-64-33-111.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.33.111

(sorry za 3 komentarze z rzędu)

Innymi słowy, nie można jednocześnie uznawać za legalne religii judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, które są nierozerwalnie połączone z tym co nazywasz homofobią, i jednocześnie wymagać od ludzi by nie byli homofobami. Bo skoro chrześcijaństwo jest legalne, a Jay wypowiadał się zgodnie z jego dogmatami, to blokowanie go przez Warner Media podchodzi pod prześladowania na tle religijnym. To, że to co on mówi można podciągnąć pod prześladowanie mniejszości seksualnych to druga sprawa. Moim zdaniem te dwa światopoglądy na dłuższą metę nie mogą istnieć obok siebie bo społeczeństwo prędzej czy później rozpadnie się od środka.

autor: rambo

Dodano: 20-01-2023, 17:17
Host: bmt60.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.239.60

Po prostu mógł nie mówić tego w taki sposób, z czego sam sobie zresztą zdawał sprawę, bo publicznie potem przepraszał. Poglądy poglądami, każdy ma swoje, ale są pewne granice zdrowego rozsądku zwyczajnie.

autor: Sabinq

Dodano: 20-01-2023, 17:23
Host: bmt60.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.239.60

Postawiłeś sobie tezę i jej na siłę bronisz :) Jakby ktoś inny palnął, że będzie strzelał do każdego kto powie jego dziecku, że jego religia/ideologia jest właściwa czy normalna, to też czekałyby go takie same banicje w sporej części przestrzeni publicznej.

Poglądy niech sobie każdy ma jakie chce, zwyczajnie trzeba uważać co się mówi, tym bardziej jak się jest osobą publiczną i się powinno z tego zdawać sprawę.

Jay powiedział co powiedział, potem przyznał, że zrobił źle i przeprosił, więc Warner by mogło sobie podarować, ale z drugiej strony osoby publiczne muszą się liczyć z tym, że zawsze takie rzeczy mogą sprawiać problemy.

autor: Sabinq

Dodano: 21-01-2023, 07:45
Host: 89-64-4-136.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.4.136

To ja od siebie dodam że to całe kochane Warner Bros Discovery jest także właścicielem TVN-u...

Ale spoks, bo Polsat i tak lepszy:)

autor: AltOne

Dodano: 23-01-2023, 20:50
Host: 213-134-164-196.home.aster.pl, IP: 213.134.164.196

"Poglądy niech sobie każdy ma jakie chce, zwyczajnie trzeba uważać co się mówi, tym bardziej jak się jest osobą publiczną i się powinno z tego zdawać sprawę."

No ok. Załóżmy, że masz małe dziecko. Ja zacznę mówić, że walenie małych dzieci w dupala jest spoko. Nie masz prawa mnie krytykować bo jesteś walenio w dupala dzieci fobem.

"Jay powiedział co powiedział, potem przyznał, że zrobił źle i przeprosił, więc Warner by mogło sobie podarować, ale z drugiej strony osoby publiczne muszą się liczyć z tym, że zawsze takie rzeczy mogą sprawiać problemy."

Jay powiedział prawdę, a potem ugiął się pod ciężarem zła które na niego spadło. I osoby publiczne nie mogą liczyć się z tym, że takie rzeczy mogą sprawiać problemy. Osoby publiczne są zobowiązane do czynienia dobra, a nie walenia sobie wzajemnie kloca na klatę bo taka jest aktualnie moda i do tej mody się przychyla np redakcja tej strony.

autor: rambo

Dodano: 23-01-2023, 21:49
Host: bmt60.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.239.60

Ale pier*olisz. Mówisz o pedofilii która jest nielegalna i surowo karana.

A co do osób publicznych to muszą uważać co mówią, bo mają wpływ na obserwujących ich ludzi. O ile Ty swoimi wysrywami możesz najwyżej zirytowac pare osób a reszta to oleje po prostu, o tyle to samo w przestrzeni publicznej bywa groźna.

autor: Sabinq

Dodano: 23-01-2023, 21:52
Host: bmt60.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.28.239.60

Ale widzę że jesteś klasycznie z tych co uważa że jego poglądy są jedyne słuszne, więc wszelkie argumenty jak grochem o ścianę. Żyj sobie w swojej banieczce.

autor: Sabinq

<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Royal Rumble zwycięży:

powracająca wielka gwiazda.
rywalizująca aktualnie gwiazda.28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.