wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Druga duża walka mistrzowska na Crown Jewel?, Shawn Michaels na ostatnim RAW przed Super Show-Down, Najnowsze informacje w sprawie urazu Alexy Bliss, WWE otrzyma zwrot kosztów za sprawę z wstrząśnieniami mózgu?, Nagrania NXT, Stu Bennett nie myśli nad powrotem do wrestlingu
Dodano: 21-09-2018, 14:11
Według informacji „Ringside News” WWE przyszykuje drugą dużą walkę mistrzowską na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Potwierdzono już Triple Threat Match o mistrzostwo Universal, a według informacji portalu, oprócz tego szykowany jest Fatal 4-Way Match o mistrzostwo WWE w którym mieliby się zmierzyć AJ Styles, Samoa Joe, Daniel Bryan i The Miz. Przypomnę, że na razie przed nami Super Show-Down, na którym Styles będzie bronił tytułu w starciu z Joe, a Bryan i Miz mają ustaloną walkę o miano pretendenta do mistrzostwa WWE.

PWInsider informuje, że Shawn Michaels ma się zjawić na RAW z 1 października, które będzie ostatnim epizodem czerwonej tygodniówki przed Super Show-Down. W Australii Michaels ma stanąć w narożniku Triple H’a przy okazji jego walki z Undertakerem.

Z najnowszych wieści dotyczących Alexy Bliss wynika, że miewa ona momenty zdrętwienia kontuzjowanej ręki i to sprawiło, iż jest obecnie wyłączona z akcji. Jeśli sytuacja się utrzyma, to Bliss może pojawić się w WWE TV, ale w ograniczonej roli, bo nie będzie oczywiście mowy o stoczeniu przez nią jakiegoś pojedynku. Raczej wątpliwe, by zagrożona była jej walka z Trish Stratus na WWE Evolution, do której pozostał ponad miesiąc.

„The New York Post” podał więcej informacji o zamknięciu sprawy pozwu przeciwko WWE w sprawie wstrząśnień mózgu, o którym pisałem ostatnio. Okazuje się, że sędzia Vanessa J. Bryant miała stanowczo skrytykować prawnika reprezentującego pozywających wrestlerów, a więc Konstantina Kyrosa. Został on skrytykowany za składanie wniosków bez przedstawiania konkretnych dowodów, a także poruszanie przedawnionych spraw. Co więcej, sędzia miała nakazać Kyrosowi pokrycie kosztów sądowych jakie poniosło w związku z tą sprawą WWE, co liczone jest w setkach tysięcy dolarów. Po rozprawie sam Kyros miał nie zgadzać się z orzeczeniem i zapowiadał odwołania do kolejnych instancji.

Wczoraj w Full Sail University odbyły się nagrania telewizyjne NXT, które zagwarantują materiał na najbliższych kilka tygodni. Przed weekendem Survivor Series, podczas którego odbędzie się gala NXT TakeOver: WarGames II, odbędą się jeszcze jedne nagrania w Full Sail.

Stu Bennett (aka Wade Barrett) przyznał podczas podcastu Sama Robertsa, że choć porzucenie wrestlingu na rzecz aktorstwa było ryzykowne, to jest zadowolony z tej decyzji i w nowym środowisku czuje się o wiele lepiej. Przyznał jednak, że gdy odchodził z WWE, to nie wiedział jeszcze, iż zaangażuje się akurat w tym kierunku i wtedy zdecydował się na taki ruch, bo po prostu miał dość wrestlingu. Na karierę aktorską zdecydował się później, pamiętając choćby pierwszą styczność z branżą jeszcze poprzez WWE Studios. Bennett zaznaczył, że dobrze czuje się w obecnym układzie, gdy jego życie ma odpowiedni balans. Z tego także względu nie zamierza wracać na stałe do wrestlingu.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]


Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.