wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Sasha Banks powraca do obowiązków związanych z WWE, Dean Malenko w AEW, Roderick Strong na galach EVOLVE, Joe Koff o All Elite Wrestling, Zawodniczka ze sceny niezależnej trenuje w WWE Performance Center, Mandy Rose na okładce popularnego magazynu, Konferencja i ważenie przed dzisiejszą galą Double or Nothing, Starrcast II, Jim Ross namawia Jerry'ego Lawlera na przejście do AEW, Cody Rhodes i Young Bucks o sytuacji PACa, Cody skrytykowany za szpilkę wbitą w obecną mistrzynię WWE
Dodano: 25-05-2019, 09:27
Sasha Banks powraca pomału do obowiązków związanych z WWE, bowiem w ten weekend przybyła do Nowego Jorku by popracować nad materiałami do gry WWE 2K20. Na razie nie wiadomo czy Banks dogadała się już z federacją odnośnie powrotu na ring. Spekuluje się, że w takim przypadku Sasha powróci latem by wdać się w program z Bayley o SmackDown Women’s Championship.

Dean Malenko dołączył do All Elite Wrestling i podpisał kilkuletni kontrakt na mocy którego będzie pełnił rolę producenta oraz trenera.

EVOLVE poinformowało, że na ich galach 29 oraz 30 czerwca wystąpi Roderick Strong, natomiast nie określono na razie z kim zmierzy się na tych eventach.

ROH COO, Joe Koff, postanowił w rozmowie z ESPN wypowiedzieć się w końcu szerzej o All Elite Wrestling. Koff podkreślił, że rzeczywiście jest pod wrażeniem i AEW najwyraźniej chce zdobyć sporą część rynku, ale wyraził obawy czy będzie to takie proste jak się niektórym wydaje. Jego zdaniem problem polega na tym, że wszystkie federacje poza WWE walczą tak naprawdę o tych samych widzów i dość trudno wyrobić sobie większą bazę lojalnych fanów, bowiem ci przewijają się przez kolejne gale mniejszych federacji. Jego zdaniem All In pokazało, że jest zapotrzebowanie na nowy produkt i nieco inny wrestling, ale to jedynie jedno show, więc ciężko w jakikolwiek sposób to oceniać. Nie mówi, że nie zrobią dobrego produktu telewizyjnego, gdyż pracuje nad tym wiele wartościowych osób, ale wystawianie jakichkolwiek ocen na podstawie jednego czy dwóch eventów byłoby po prostu głupotą. Koff stwierdził, że trzeba poczekać aż zorganizują kilkaset gal i wtedy będzie można wystawić jakieś rzetelne oceny całego projektu, patrząc na to w jakim będą się wtedy znajdowali punkcie. Zaznaczył na koniec, że życzy im jedynie wszystkiego dobrego i trzyma kciuki za sukces AEW.

„Squared Circle Sirens” informuje, że Karissa Rivera ze sceny niezależnej w New Jersey zjawiła się w tym tygodniu na treningach w WWE Performance Center. Wcześniej zawodniczka uczestniczyła w grudniu 2018 roku w try-outach do federacji. Rivera miała też okazję pojawić się już w NXT w walce z Lacey Evans, a potem w jednym z segmentów Velveteen Dreama.

Mandy Rose załapała się na okładkę najnowszego numeru „Muscle & Fitness Hers”.

Ważne rzeczy dzieją się tymczasem w Las Vegas, gdzie wczoraj odbyło się oficjalne ważenie oraz konferencja przed dzisiejszą galą Double or Nothing. Co do samego eventu to rozpocznie się on w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 2.00 naszego czasu. Godzinę wcześniej ruszy Pre-Show, który będzie można zobaczyć na YouTube – główna część gali dostępna jest już w ramach PPV.

Wczoraj osoby zgromadzone w Las Vegas uczestniczyły też w Starrcast II, gdzie można było spotkać się z obecnymi gwiazdami oraz legendami i posłuchać też kilku paneli dyskusyjnych. W wydarzeniu brali udział między innymi Rikishi, Brian Pillman Jr., Brutus Beefcake, Colt Cabana, Greg Valentine, Blue Meanie, Don West, Booker T, Sean Waltman, Kevin Nash, Ron Rimmons, Jerry Lawler czy Ken Shamrock.Na miejscu nie zabrakło też oczywiście osób związanych z AEW i był to choćby Jim Ross, który zdradził podczas „Q&A”, że będzie próbował namówić Jerry’ego Lawlera by ten dołączył do niego w AEW. Ross wspomniał, że w niedługim czasie wygasa obecna umowa Lawlera z WWE i doradza mu by nie przedłużał jej, tylko dołączył do nich.

W trakcie Starrcast zorganizowano też panel z Young Bucksami oraz Codym Rhodesem. Panowie odnieśli się do sytuacji z odwołaniem walki Adam Page vs. PAC i statusu tego drugiego względem AEW. Panowie zaznaczyli, że PAC pozostaje z nimi w kontakcie i próbują się z nim porozumieć w sprawie tego by pracował w AEW w pełnym wymiarze czasowym. Sytuacja jest dynamiczna, ale chcą znaleźć rozwiązanie. Cody wspomniał też by nie wierzyć dokładnie we wszystko co pojawia się w mediach, bo te żyją ze spekulacji i dodają wiele swoich zmyślonych elementów do prawdziwych historii.

Sporo krytyki spadło natomiast na Cody’ego za to, że w trakcie jednej ze swoich wypowiedzi zaatakował nieco obecną SmackDown Women’s Champion, Bayley. Cody mówił o zawodniczce AEW – Kylie Rae, podkreślając, iż jest to osoba dająca wiele pozytywnych emocji, a nie ktoś z nadmuchiwanym, dziwacznym ludzikiem, który ma stwarzać pozory miłej atmosfery. Była to oczywiście szpileczka w stronę zawodniczki WWE, co wywołało sporo krytyki w mediach społecznościowych, gdzie fani uznali, iż było to zupełnie niepotrzebne. Jeden z fanów podkreślił wręcz, że Cody ośmieszył się biorąc pod uwagę to, iż sama Rae nie ukrywa, że Bayley jest jej idolką i to właśnie na niej wzoruje się aktualna zawodniczka AEW. Samej Kylie chyba też niezbyt się to spodobało, bo odpowiedziała na ten właśnie wpis i sama stwierdziła, iż takie sytuacje wynikają chyba z tego, że zbyt wiele uwagi przykłada się do gimmicków, zapominając, iż kryją się za nimi prawdziwe osoby. Sam Cody próbował potem wybrnąć nieco z sytuacji pisząc w mediach społecznościowych, iż nie chciał obrazić Bayley i ta jest świetna.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-05-2019, 10:24
Host: 77-252-201-130.static.ip.netia.com.pl, IP: 77.252.201.130

Cody, Cody, Cody... Czy Tylko mnie śmieszy ta sytuacja? :D

autor: edge

Dodano: 25-05-2019, 10:47
Host: gwx-sub46-209-176.tvgawex.pl, IP: 46.238.209.176

"zbyt wiele uwagi przykłada się do gimmicków, zapominając, iż kryją się za nimi prawdziwe osoby"

Prawdziwe osoby to se siedzą w domu. W ringu są właśnie gimmicki.

autor: Rogos

Dodano: 25-05-2019, 11:26
Host: 088156046079.olsztyn.vectranet.pl, IP: 88.156.46.79

Ron Rimmons?! ... DAMN.

autor: TiKey

Dodano: 25-05-2019, 11:59
Host: b01b3389.bb.sky.com, IP: 176.27.51.137

Nie ma to jak promować swój nowy projekt i za każdym razem wspominać o najlepszej federacji w świecie wrestlingu WWE :) Ale widać, że Cody ma kompleks WWE i za każdym razem coś tam próbuje prowokować, ale zrobił z siebie jedynie pośmiewisko. :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 25-05-2019, 12:17
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

Dean Malenko to jeden z moich ulubionych byłych wrestlerów mistrz techniki w ringu brawo Aew za taki ruch

autor: cmpunk

Dodano: 25-05-2019, 13:26
Host: 79.191.66.192.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.66.192

Gość, który przez większość czasu na scenie niezależnej jechał na tym, że jest synem swojego ojca, robi wycieczki w stronę gimmicków innych xD

autor: NYM

Dodano: 25-05-2019, 16:11
Host: 94.199.211.159, IP: 94.199.211.159

Przecież autorem jego gimmicku było WWE dzbanie

autor: MocarnyByk

Dodano: 25-05-2019, 20:21
Host: user-5-173-241-41.play-internet.pl, IP: 5.173.241.41

I dpbrze jebabna nayley sratley

autor: Jessy

<<< newsboard WrestleFans >>>
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.