wrestling wwe tna ecw


Zamykamy ostatecznie sondę dotyczącą Waszego ulubionego WWE PPV zeszłego roku. Oto wyniki:
SONDA
Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:
Royal Rumble (408) 27%  
Elimination Chamber (56) 4%  
Fastlane (8) 1%  
Greatest Royal Rumble (115) 8%  
Backlash (16) 1%  
Money in the Bank (69) 5%  
Extreme Rules (33) 2%  
SummerSlam (126) 8%  
Hell in a Cell (54) 4%  
Super Show-Down (42) 3%  
Evolution (274) 18%  
Crown Jewel (83) 5%  
Survivor Series (51) 3%  
TLC (183) 12%  
Łącznie oddano
1518 głosów

Rozpoczynamy natomiast błyskawiczne głosowanie związane z Elimination Chamber oraz walką o mistrzostwo WWE. Kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko?


WWE potwierdziło, że Dean Ambrose odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu i opuści federację w kwietniu, gdy wygaśnie jego obecna umowa. Za decyzją Ambrose'a ma stać przede wszystkim niezadowolenie z prowadzenia jego postaci, co skłoniło Deana nawet do odrzucenia lukratywnej propozycji ze strony WWE.

WrestleMania 35 ma być pierwszą w historii, na której w ścisłej walce wieczoru wystąpią kobiety. W chwili obecnej na zamknięcie gali wytypowane jest zapowiedziane już starcie Rondy Rousey z Becky Lynch o mistrzostwo kobiet RAW. Być może do pojedynku zostanie jeszcze dodana Charlotte Flair.

Hideo Itami podjął ostatecznie decyzję o opuszczeniu WWE i federacja przystała na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Itami w dalszym ciągu nie potrafił odnaleźć się w Stanach Zjednoczonych i jeszcze w tym roku planuje powrócić na stałe do Japonii, by tam kontynuować swoją karierę. .


WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 20.02.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Elimination Chamber 2019 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 17-02-2019, 14:42
Już dzisiaj w nocy o 1.00 rozpocznie się gala Elimination Chamber, która odbędzie się w Houston. W głównej karcie znalazło się sześć pojedynków, z czego dwa tytułowe. Galę poprzedzi też godzinny Kick-Off z walką o WWE Cruiserweight Championship.

Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
WWE Cruiserweight Championship

Buddy Murphy vs. Akira Tozawa


Paweł: Akira Tozawa zdetronizował Adriana Neville’a, co faktycznie było sporym zaskoczeniem. Kolejnego się nie spodziewam. Murphy.
Typ: Buddy Murphy

Rafał: Świetnie ogląda się walki w 205 Live, są nietypowe jak na WWE TV, właściwie co tydzień dostajemy starcia na poziomie gal PPV, ale problem w tym, że promocja gali jest słaba i właściwie wysiłek wszystkich zawodników niewiele znaczy. Jestem zdania, iż 205 nie powinno być emitowane na żywo, ale nagrywane podobnie jak NXT, nawet w Full Sail, wtedy program miałby szansę na przetrwanie. Typuję Murphy'ego.
Typ: Buddy Murphy

Piotrek: Powinno być przyjemne starcie, ale utrzymuję, że Murphy jest jednym z lepszych mistrzów Cruiserweight jak do tej pory i zasługuje by potrzymać pas do WrestleManii.
Typ: Buddy Murphy

No DQ Match
Braun Strowman vs. Baron Corbin


Paweł: Sprawa wydaje się być prosta. Pojedynek ten jasno ma zamknąć temat ich konfliktu oraz walki na TLC, w której Strowman miał uczestniczyć, nie uczestniczył, a wygrał. Tu pojawia się problem. Czy będzie korekta? Raczej nie. Stawiam na Strowmana, bo porażka z Corbinem stanowiłaby gwóźdź do trumny człowieka, który powinien być mistrzem Universal.
Typ: Braun Strowman

Rafał: Zbędna walka, która chyba jest pseudo finałem bardzo naciąganego feudu. Szkoda, że Strowman znów tkwi w mid cardzie. Może w 2019 wreszcie sięgnie po tytuł Universal.
Typ: Braun Strowman

Piotrek: Utknęli w martwym punkcie ze Strowmanem i ciężko znaleźć dla niego pomysł na WrestleManię. Coraz bardziej przekonuję się, że Brauna zestawią jednak z Drew McIntyrem, a dla Johna Ceny załatwią jakiegoś innego rywala (Elias czy Finn Balor), bo to chyba jedyna na ten moment opcja by dać jakąś porządną walkę Strowmanowi. O plotkach łączących go z walkami z Triple H’em czy Batistą raczej zapominam, bo dostalibyśmy już jakiś tego zalążek. Co do tej walki na Elimination Chamber to ciężko się tym jakoś emocjonować. Obstawiam, że No DQ pozwoli na ingerencję McIntyre’a, więc ewentualnie Baron może dostać jakieś fartowne zwycięstwo. Osobiście wydaje mi się jednak, że Braun wygra mimo ingerencji, a po walce może ewentualnie oberwać od Drew.
Typ: Braun Strowman

Handicap Match
WWE IC Championship

Bobby Lashley & Rio Rush vs. Finn Balor


Paweł: Sprawa również mocno rozgrzebana, gdzie Rush ma stanowić słabe ogniwo przejęcia tytułu przez Balora, a Lashley wyjść „z twarzą”. Finn Balor.
Typ: Finn Balor

Rafał: Jeśli Finn nie wygra walki odliczając Rusha, to nie wiem jaki sens ma ten Handicap Match... Rywalizacja Balor-Lashley jest mizernie bookowana, więc jednak podejrzewam, że dzisiaj zwycięzcami będą Lashley/Rush i wreszcie dojdzie do starcia jeden na jednego w którym Balor przejmie tytuł.
Typ: Lashley & Rush

Piotrek: Nienawidzę po prostu takich kretyńskich pomysłów z jakimiś Handicapami o tytuły mistrzowskie. Nie wiem czy ma to prowadzić koniec końców do solowej walki Balor-Lashley na WrestleManii czy będzie jakiś wieloosobowy pojedynek o tytuł IC. Zależnie od tych planów różnie może się ułożyć ta walka. Balor sięgający po tytuł po odliczeniu Rusha to byłby trochę banał, ale mój typ to taki sobie strzał. Jeśli Finn ma być mistrzem IC to wolałbym też, żeby zrobił to w bardziej „podniosłych” okolicznościach.
Typ: Lashley & Rush

RAW Women’s Championship
Ronda Rousey vs. Ruby Riott


Paweł: Praktycznie wszyscy skazują na porażkę Ruby Riott ze względu na promocję walki wieczoru WrestleManii z udziałem Rondy Rousey, Charlotte i zapewne Becky Lynch. Ruby vs Charlotte? Nie.
Typ: Ronda Rousey

Rafał: Teoretycznie wszystko jest możliwe w WWE, ale czy ktoś wierzy w zwycięstwo Ruby? Wiadomo, to tylko dalszy ciąg podbudowy starcia z WrestleManii, które po wydarzeniach z ostatniego RAW, musi być Triple Threat Matchem, najlepiej eliminacyjnym.
Typ: Ronda Rousey

Piotrek: Jak Sasha Banks na Royal Rumble była chociaż fajną wstawką, to Ruby jest dla Rondy kompletnie niewiarygodną rywalką. Riott Squad jest moczony na potęgę i na każdym kroku, więc liderka tej grupy może tu zostać nawet zesquashowana w minutę i wcale mnie to nie zdziwi. O sytuacji z RAW Women’s Championship na WM powiedziano już wystarczająco dużo. 3/4 osób chciałoby tam Rousey-Lynch, ale będzie Triple Threat.
Typ: Ronda Rousey

SmackDown Tag Team Championship
Shane McMahon & The Miz vs. The Usos


Paweł: Po wydarzeniach z udziałem zatrzymanego przez policję Jimmy’ego Uso, nie wydaje mi się, aby WWE poświęciło „najlepszych na świecie”, dlatego stawiam na McMizów. Innej opcji nie ma.
Typ: McMahon & Miz

Rafał: Nie wiem co tutaj wymyślą. Logiczne wydaje się zwycięstwo Usos i początek feudu Miz-Shane, ale chyba jednak trochę na to za wcześnie. Zakładam, że mistrzowie tym razem wygrają, a dopiero przy kolejnej obronie dojdzie do rozłamu.
Typ: McMahon & Miz

Piotrek: Nie jestem entuzjastą takich historii jak ta z Shanem i Mizem. Na początku tego storyline’u jeszcze to jakoś wyglądało, ale teraz to usilne wchodzenie Shane’owi w tyłek w wykonaniu Miza ogląda się z tygodnia na tydzień coraz gorzej. Dla Usos trochę wstydem byłoby przegrać z ekipą, która odnotowała w swojej „historii” tak naprawdę jeden normalny pojedynek. Pora kończyć szopkę i iść w stronę tego McMahon-Miz na WrestleManii, żeby było jeszcze trochę czasu na podbudowanie tego starcia. Usos podpiszą nowe umowy i będą mieli swoją chwilę na WrestleManii. Nie sądzę by wpadka Jimmy’ego miała jakiś wpływ, bo w przeszłości WWE puszczało im luzem znacznie gorsze sytuacje.
Typ: The Usos

Elimination Chamber Match
WWE Women’s Tag Team Championship

Sasha Banks & Bayley vs. Tamina & Nia Jax vs. Liv Morgan & Sarah Logan vs. The IIconics vs. Sonya Deville & Mandy Rose vs. Naomi & Carmella


Paweł: Informacje dochodzące nt. zdobycia tytułów przez Bayley i Sashę Banks, a następnie kłody, które trafiały pod ich nogi z każdej strony jasno wskazują, że to one wyjdą zwycięsko. Stawiam na nie, ale wcale się nie zdziwię, jeśli będą to np. Naomi i Carmella.
Typ: Banks & Bayley

Rafał: Sasha Banks i Bayley jako zwyciężczynie, a następnie ich walka z Trish i Litą na WrestleManii, to chyba najlepsze rozwiązanie. Nia Jax & Tamina mogą zgarnąć tytuły trochę później. W najbliższych miesiącach raczej nie dojdzie do pojedynku Sasha-Bayley, o którym plotkowano kilka miesięcy temu, ale może program został przesunięty np. na SummerSlam?
Typ: Banks & Bayley

Piotrek: Wydaje mi się, że można było lepiej się przygotować pod wprowadzenie tytułów tag teamowych kobiet. Ta walka była klejona trochę na siłę, co widać po zestawieniach typu Nia & Tamina czy tym bardziej Carmella & Naomi. Oczywiste wydaje się zwycięstwo Bayley i Banks, jedyny drugi zespół, któremu bym dawał jakieś szanse to Rose i Deville. Ale z akcentem na zasadzie 80% na Sashę i Bayley, a 20% na byłe członkinie Absolution.
Typ: Banks & Bayley

Elimination Chamber Match
WWE Championship

Daniel Bryan vs. Randy Orton vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Samoa Joe vs. Kofi Kingston


Paweł: Nie stawiałbym z miejsca na Daniela Bryana, ponieważ pamiętać należy, że przed nami jeszcze Fastlane. Imho zwycięży Orton. Błąd? Zobaczymy. Czasami najciemniej pod latarnią ;)
Typ: Randy Orton

Rafał: Liczę na jakąś niespodziankę, lecz bezpiecznym typem wydaje się Daniel Bryan. Chciałbym widzieć tu zwycięstwo Samoa Joe, ale niezbyt układa mi się to w sensowną całość. Hardy odpada, Styles raczej też, wygrana Ortona byłaby przesadą, więc zostają Joe i Kofi. Wątpię by Kingston nagle dostał taki push, czyli prowadziłoby to do rywalizacji Joe-Bryan. Zobaczymy.
Typ: Daniel Bryan

Piotrek: Szkoda Mustafy, bo mógłby mieć kolejny fajny występ w ważnej walce, ale skład i tak jest w porządku. Kingston zaliczył popis na SmackDown, więc powinni mu tu dać pokazać się w miarę z dobrej strony, choć uczciwie powiedzmy, iż jest w tej walce mięsem armatnim. Mimo wielu spekulacji na razie nie robili w zasadzie nic w kierunku Styles-Orton, ale tutaj jest oczywiście ku temu dobra okazja i myślę, iż to będzie początek ich programu. Hardy jest tu za zasługi i chyba jedyna opcja na zmianę mistrza to Samoa Joe, ale skoro WWE nie dało mu pasa na jesieni to jakoś niespecjalnie wierzę, że mógłby zostać mistrzem tuż przed WrestleManią. Zresztą zmienianie mistrza WWE tak blisko WM to nigdy nie jest dobry pomysł. Bryan ma specyficzny gimmick, ale ja to kupuję, bo pierwszy raz od dawien dawna mamy coś zupełnie innego w obrazie mistrzowskim. Wciąż mam natomiast problem z rywalem dla Bryana, choć wysoce prawdopodobne, że będzie to Bray Wyatt, który powróci na tej gali. Pod względem historii złoży się to w całość, ale choć z początku zaliczałem się do entuzjastów talentu Wyatta to na dystansie jednak jego postać się wypaliła, a przypominając sobie babol z WrestleManii 33 umieszczanie go znów w walce mistrzowskiej byłoby delikatnym ryzykiem. Tak czy siak tutaj wygra Bryan.
Typ: Daniel Bryan


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-01-2019, 20:40
Host: 185.14.151.6, IP: 185.14.151.6

Najpierw motywy seksualne, teraz to. Zawsze jakieś plusy, że WWE przynajmniej w tym nie będzie się ograniczało do zera.

autor: HBKFan

Dodano: 29-01-2019, 20:43
Host: 178.212.146.202.siec.idealan.pl, IP: 178.212.146.202

Publika chce walki Becky vs Ronda ale Ci jak zawsze mądrzejsi i jeszcze Charlotte na doczepcze dadzą pewnie jeszcze dadzą jej wygrać żeby ich tylko reakcja fanów nie zdziwiła.

autor: Y2J85

Dodano: 29-01-2019, 20:44
Host: dslb-088-071-189-094.088.071.pools.vodafone-ip.de, IP: 88.71.189.94

Ja chce walki Becky vs Ronda, nie wpychac mi tej Charlotte!!!!

autor: Royal

Dodano: 29-01-2019, 20:49
Host: 62.244.131.88, IP: 62.244.131.88

Na Royal Rumble jak weszła Nia Jax sobie pomyślałem, skoro kobiety mogą wbijać do męskiego RR to czego nie można stworzyć historii i dać jakiegoś mężczyznę do walki kobiet? Ja bym chciał walkę Ronda vs Brock.

autor: fino123

Dodano: 29-01-2019, 20:58
Host: 79.191.58.29.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.58.29

Znowu znajomosci Flaira daja o sobie znac i wcisnie coreczke do walki na WM. Kiedys dzieki znajomosciom on byl mistrzem NWA i WCW. Teraz na znajomosciach korzysta coreczka...

autor: NYM

Dodano: 29-01-2019, 21:08
Host: user-5-173-160-182.play-internet.pl, IP: 5.173.160.182

Nie ma to jak mieć ustaloną kapitalną walkę na którą większość fanów czekała i na siłę dodawać do niej Charlotte... Po co ona jest tam potrzebna ja się pytam? Wszędzie tylko Charlotte i Charlotte, już rzygać mi się chce jak o niej słyszę (i pewnie nie tylko mi). Jak już muszą jej dać pas na WM to niech zawalczy rewanż z Asuką a nam niech dadzą to czego chcemy czyli Becky vs Ronda

autor: BelieveInTheShield

Dodano: 29-01-2019, 21:08
Host: apn-31-0-71-181.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.71.181

Wwe to jeden wielki syf. Pluje na to i czekam na AEW
Ogółem całe te dziękuję za tą wyoowiedz6

autor: Deeeeel rioooo

Dodano: 29-01-2019, 21:27
Host: user-5-173-168-103.play-internet.pl, IP: 5.173.168.103

Ja pierdziele po co w tej walce ma być ta flairowna... wszędzie muszą ja wcisnąć

autor: Worrior

Dodano: 29-01-2019, 21:29
Host: ip-5-172-232-27.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.232.27

@NYM
Jak ty uważasz, że Flair w WCW był najważniejszy, to chyba masz o jeden chromosom za dużo.

autor: Raptor

Dodano: 29-01-2019, 21:50
Host: 188.147.98.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 188.147.98.140

Jeśli chcą dorzucić Charlotte do walki to myślę, że nie oznacza to przeniesienia Becky i Flair na RAW. Mam nadzieję, że będą robić podbudowę na obu tygodniówkach.

Lecz jeśli Charlotte odpuszcza pas SD to ja mega bym widział push Mandy Rose. Asuka dla mnie to porażka jako mistrzyni. Jednak babka z pasem pasowało by żeby coś na mikrofonie działała.
Na El Chamber Asuka vs Mandy Rose a na WM Mandy - Sonya Deville

autor: karoxpotter

Dodano: 29-01-2019, 22:01
Host: 176.122.232.2, IP: 176.122.232.2

Moim zdaniem akurat to dobrze że dodadzą do tego Charlotte. We trójkę będą mogły wykręcić zdecydowanie lepszą walkę pod względem ringowym, bo Flair jest naprawdę mega utalentowana, myślę że kobiety skradną show na WM.
Bardzo cieszy wiadomość o dobrym stanie zdrowia Romana. Czekamy The Big Dog!

autor: Born2Reign

Dodano: 29-01-2019, 22:02
Host: user-5-173-176-219.play-internet.pl, IP: 5.173.176.219

Dobrze zaczęło się dziać, i taki news że Regins może wkrótce wrócić. To znów będziemy oglądać co ME, walkach wieczoru jednego pana

autor: Szakal

Dodano: 29-01-2019, 22:11
Host: 79.191.58.29.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.191.58.29

@Raptor
Zalezy w ktorym okresie. Ale taki okres byl. I nie chodzilo, ze byl najwazniejszy, tylko ze mogl liczyc na jakis run z pasem.

autor: NYM

Dodano: 29-01-2019, 22:17
Host: public-gprs364291.centertel.pl, IP: 37.47.54.68

Chris Jerzego też dostałna na pożegnanie pas.

autor: Matsuda

Dodano: 29-01-2019, 22:46
Host: 89-64-2-32.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.2.32

Jak obniżyć prestiż pojedynku? Zrobić z niego Triple Threat.
Choć jestem ogromny fanem Asuki to dla mnie idealnym zwieńczeniem nadchodzącej WrestleManii byłyby Four Horsewomen z pasami.
Po tym jak Becky pokonuje Rondę w Main Evencie, dołączają do niej Mistrzyni SD Women's Charlotte (która pokonała Asukę) i Mistrzynie WWE Women's Tag Team Sasha i Bayley i razem świętują, co symbolicznie domknęłoby Women's Evolution.

autor: NiFi

Dodano: 29-01-2019, 22:46
Host: server-91-233-117-151.creanova.org, IP: 91.233.117.151

a to nie raptorek płakał, że nie będzie już tutaj komentował, a udziela się w co drugim newsie? Hipokryta :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 29-01-2019, 23:50
Host: 157.25.182.62, IP: 157.25.182.62

Roman to niech się aktorstwem zajmie.
Koleś tylko niszczy wrestling, niech już nie wraca. Nawet jeśli Rollins zajmie jego miejsce to i tak nie będę mógł znowu patrzeć na te uuuu aaaaa SPEAR
IM THE BIG GUY
Ciekawe ile ME WM by mu dali jakby był zdrowy. Ma chyba 33 lata w tym roku to myślę że spokojnie z 13.

autor: Connor

Dodano: 30-01-2019, 00:35
Host: 178.43.116.206.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 178.43.116.206

Lubię i szanuję Charlotte jej walka z Asuką na poprzedniej WM była swietna, ale chciałbym żeby to Becky naklepala 1vs1 Rondzie i żeby to zamykało WM ... Wgl po chuy wygrywać RR skoro ciągle tam triple treaty robią

autor: Staszek

Dodano: 30-01-2019, 00:55
Host: sub202-11.elpos.net, IP: 85.193.202.11

Jeszcze będzie tak że mecze o pas będą kobieta vs mężczyzna i mężczyźni Beda posiadaczami womans championa

autor: Mateush123

Dodano: 30-01-2019, 01:04
Host: public-gprs217118.centertel.pl, IP: 46.134.187.95

Chyna kiedyś była mistrzem interkontynentalnym. I to 2 razy. Matko jaki to dzisiaj byłby shit storm, gdyby jakaś kobieta zdobyła „męski pas mistrzowski”

autor: NYM

Dodano: 30-01-2019, 01:18
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

NYM - akurat wtedy to tez byl straszny shit gdy Chyna zdobyla tytul IC, i to kosztem pushu Jericho co bylo tragedia takze kiedys tez byly shity ktore sie nie podobaly. a w WWE dzis wcale nie jest lepiej, co z tego ze taka Becky wypromowala sie sama i zostala wreszcie doceniona, co z tego ze Rollins (ktory wcale duza charyzma nie grzeszy) zostanie nowa twarza fedki jak poza tym wiele sie nie zmienia, nadal niewidac zmian na lepsze czego najlepszym przykladem jest prawdopodobne odejscie Ambrose'a - jednego z top zawodnikow Vince'a, i to w czasie powstawania zagrozenia w postaci AEW . WWE nie umie kreatywnie budowac postaci i samego produktu to teraz im to wychodzi

autor: logan

Dodano: 30-01-2019, 12:58
Host: nat.netcomjawor.pl, IP: 213.108.14.4

Mówiłem że "choroba" Romana to jeden wielki BS. Chodziło o to żeby zrobić reset i wielki powrót na który wszyscy będą czekać. Zrobili wydarzenie roku 2018 i powrót roku 2019 w jednym. Teraz połowa ludzi którzy buczeli na Romana będą go wychwalać i taki był cel.

Jeśli chodzi o dodanie szarlotki i zrobienie Triple Threat Matchu jestem jak najbardziej za. Jak już ostatnio wspomniałem za mało jest takich meczy i też Fatal 4 Wayów. Dodanie dramaturgii do tego meczu tylko pomoże Becky w odbiorze. Im więcej przeszkód tym lepiej jest face odbierany. Tym bardziej pasuje tu Charlotte, bo to podkreśli jak bardzo chce zepsuć sukces Becky. Tylko dobrze rozpisać proma i całe story i może być walka i feud roku głównego rosteru, a wy płaczecie bo chcecie nudnego pojedynku i łatwego zwycięstwa Becky z jakąś przecenioną kobitką z mma bez skilla, ale z fajterskim rodowodem. Poza tym Triple Threat Match gwarantuje No disqualification co dodatkowo jeszcze podkręca sam mecz. A jak Flairówna wygra to wtedy będzie można psioczyć. To wtedy zbierze taki heat że jej się odechce. Skończy jak Boooootista.

Mixed Match Challenge pokazywał właśnie to co jest najgorsze w intergender matchach. Nie chodzi tu o to żeby kobiety walczyły z mężczyznami. WMka najlepiej pokazała Ronda i Kurt vs Paul i Stephanie. Było coś czego nie było w innych tego typu meczach by WWE. Czyli akcje grapplingowe wykonywane przez kobietę na facecie i na odwrót (o ile TripleH wykonał choć jedną akcję na Rondzie). W PG erze zaw...

autor: OverAgresiv

Dodano: 30-01-2019, 12:59
Host: nat.netcomjawor.pl, IP: 213.108.14.4

W PG erze zawsze jak był tag to nie można było dopuścić, żeby facet był w ringu z kobietą. Jak były kobitki w ringu i był z jednej strony tag to z drugiej też z automatu musiał być. Całą koncepcję mixed tag team matchu można było wyrzucić do kosza bo równie dobrze można było walnąć dwa singles matche.

autor: OverAgresiv

<<< newsboard WrestleFans >>>


Elimination Chamber o mistrzostwo WWE zwycięży:

Daniel Bryan
Jeff Hardy
AJ Styles
Samoa Joe
Randy Orton
Kofi Kingston17. lutego 2019


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber
Daniel Bryan
vs
AJ Styles
vs
Randy Orton
vs
Jeff Hardy
vs
Samoa Joe
vs
Kofi Kingston

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Elimination Chamber
Nia Jax i Tamina
vs
Riott Squad
vs
Mandy Rose i Sonya Deville
vs
IIconics
vs
Bayley i Sasha Banks
vs
Naomi i Carmella

Mistrzosstwo Interkontynentalne
Handicap Match
Finn Balor
vs
Bobby Lashley i Lio Rush

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Ruby Riott

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Miz i Shane McMahon
vs
The Usos

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa

No Disqualification Match
Braun Strowman
vs
Baron Corbin
27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35
Zwycięzca:
Seth Rollins

Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35

Zwyciężczyni:
Becky Lynch

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura
pokonał
Ruseva

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Miz i Shane McMahon
pokonali
The Bar

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
pokonał
Akirę Tozawę
Kalisto
Hideo Itamiego

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.