wrestling wwe tna ecw


TLC za nami. Wygląda na to, że zdecydowanie byliście przekonani o zwycięstwie The Shield. Oto wyniki:
SONDA
Handicapowy TLC Match zwyciężą:
The Shield (632) 80%
Braun Strowman, Kane, Miz, Sheamus i Cesaro (161) 20%
Łącznie oddano 793 głosy 

Przed nami międzybrandowe Survivor Series. Rok temu zwycięsko wyszło z niego SmackDown. Rozpoczynamy głosowanie, kto Waszym zdaniem wygra tym razem.


WWE szykuje się do świętowania 25-lecia Monday Night RAW. Podwójna gala odbędzie się 22 stycznia 2018 roku jednocześnie w Barclays Center i Manhattan Center. W celebracji weźmie udział wiele legend, w tym Shawn Michaels, czy Undertaker. Spekuluje się, że do WWE może wtedy powrócić także Hulk Hogan.

Wiele wskazuje na to, że WWE zrezygnuje z większych inwestycji w Indiach. Federacja odwołała jeden z live eventów zapowiedzianych na grudzień, a Jinder Mahal stracił ostatnio tytuł mistrzowski WWE, po tym jak okazało się, że nowy rynek nie generował wystarczającego zainteresowania i dochodów.

Daniel Bryan nie ukrywa, że z jego konsultacji z lekarzami wynika, iż z dużym prawdopodobieństwem będzie mógł jednak wrócić na ring. Na razie Bryana obowiązuje kontrakt z WWE, który wygasa dopiero jesienią 2018 roku, jednak po zakończeniu umowy były mistrz WWE może opuścić federację i wrócić do akcji.

Skrót wydarzeń:
WWE TLC 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE Survivor Series 2017
Niedziela 26.11.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 27.11.2017
godz. 20:00

WWE TLC 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 22-10-2017, 17:35
Już dzisiaj w nocy o 2.00 czasu polskiego w Target Center w Minneapolis odbędzie się PPV dedykowane dla RAW – TLC. Z uwagi na problemy zdrowotne Romana Reignsa i Bray’a Wyatta, w ostatniej chwili w karcie zaszły poważne zmiany i w akcji zobaczymy Kurta Angle’a, a także gościnnie zawodnika z brandu SmackDown – AJ Stylesa. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, w trakcie którego Sasha Banks zmierzy się z Alicią Fox. Poniżej zapowiedź poszczególnych walk.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Sasha Banks vs. Alicia Fox


Paweł: Raczej mało prawdopodobnie, aby wygrała ten pojedynek Alicia Fox. Według mnie niemalże pewną faworytką jest Sasha Banks i nie wbijając się w szczegóły przy takim wyniku pozostanę.
Typ: Sasha Banks

Rafał: Materiał do przewinięcia, ale raczej tylko wygrana Banks ma sens. Asuka może coś wreszcie w tej dywizji zmieni, gdyż od miesięcy w kółko dostajemy to samo tylko w innym opakowaniu.
Typ: Sasha Banks

Piotrek: Fox z reguły pokazuje się z niezłej strony w ringu, więc czysto ringowo pojedynek może być przyzwoity. Za zawodniczkami stoi jakaś tam historia, bo ich losy nieraz się już przeplatały, zwłaszcza przy okazji 205 Live. Wygrać może jednak tylko jedna.
Typ: Sasha Banks

Rich Swann & Cedric Alexander vs. The Brian Kendrick & Jack Gallagher


Paweł: Przyznam szczerze, nie mam pojęcia. Walki cruiserów kończą się najróżniejszymi rezultatami i nie ma tu żadnej reguły. Losując... Jack Gallagher i Brian Kendrick.
Typ: Kendrick & Gallagher

Rafał: Gallagher nie bez powodu przeszedł heel turn, także on i Kendrick są moimi faworytami. W 205 Live coś się zmienia, po części dzięki Enzo, ale to cały czas nie jest to. Gdyby robili tam takie starcia jak w dywizji cruiserweight znanej z WCW, to show były najchętniej oglądany na Network.
Typ: Kendrick & Gallagher

Piotrek: Kompletnie nie jest to dla mnie materiał na PPV – nie zakwalifikowałbym tej walki nawet do Kick-Off, a co dopiero do głównej karty. Zwycięzców też można tak naprawdę losować.
Typ: Swann & Alexander

Asuka vs. Emma


Paweł: Imho najłatwiejszy wynik do przewidzenia. Nie po to wygrała Fatal 5 Way najmniej widoczna w rosterze Emma, aby pokonać na dzień dobry Asukę. Takie zwycięstwo za podłożenie się. Wystarczy sobie wyobrazić, że to Bayley lub Sasha wychodzi zwycięsko. Wynik taki przekreśliłby na starcie cały dorobek Asuki z NXT oraz ciekawe plany dotyczące najbliższej przyszłości, a tym bardziej zwycięstwo Emmy. 99% Asuka. 1% Emma w przypadku ingerencji osoby trzeciej i początku jej rywalizacji z Asuką.
Typ: Asuka

Rafał: Nie kupuję ostatniego pushu dla Emmy, ale wynik tego pojedynku może być tylko jeden. Mam nadzieję, że Asuka nie zostanie w głównym rosterze zmarnowana i pójdzie drogą podobną do tej z NXT.
Typ: Asuka

Piotrek: Ciekawy jestem jak Asuka poradzi sobie w głównym rosterze, bo wiemy już, że wyróżniające się osoby w NXT często przepadają trochę na RAW czy SmackDown, zwłaszcza gdy Vince McMahon i jego poplecznicy na siłę próbują forsować swoje zmiany w ich gimmickach. Asuka powinna być równie dominująca jak w NXT, a będzie dobrze.
Typ: Asuka

WWE Cruiserweight Championship
Kalisto vs. Enzo Amore


Paweł: Stosunkowo ciężko przewidzieć rezultat, ponieważ wiadomo już, że Enzo zyskał sobie sojuszników. W przeciwnym razie z pewnością przegrałby ten pojedynek. W przypadku wmieszania się Dara, Gulaka, Nese’a i Divariego może być różnie. Jako, że jest jeszcze ktoś taki jak Mustafa Ali, stawiam na zwycięstwo Kalisty.
Typ: Kalisto

Rafał: Wszystko chyba wskazuje na odzyskanie tytułu przez Enzo. Tradycyjnie, będzie pewnie jakieś zamieszanie w końcówce oraz ingerencja całego rosteru 205 Live...
Typ: Enzo Amore

Piotrek: Gigantyczne zamieszanie wywołane odejściem Neville’a sprawia, że może się tu wydarzyć naprawdę wszystko. W ostatnim czasie pojawia się sporo plotek jakoby Amore miał dostać swojego „ochroniarza”, więc tutaj wydaje się, że to idealny moment do wprowadzenia takiej postaci, która pozwoliłaby mu pewnie odzyskać tytuł. Inną kwestią pozostaje to czy ktoś chce znów oglądać Enzo z pasem. Szkoda, że WWE poszło tą drogą, bo skoro mamy TLC to aż się prosiło o wrzucenie tutaj kilku dobrych ringowo lotników i dodaniu drabin do tej walki. Mielibyśmy coś spektakularnego, a tak będzie coś raczej mizernego.
Typ: Enzo Amore

„The Demon” Finn Balor vs. AJ Styles


Paweł: W związku z faktem, że pojedynek został ustalony w ostatniej chwili, aby ratować sytuację TLC jestem zdania, że wygra Finn Balor. Nie był co prawda moim faworytem w oryginalnym typerze, ponieważ byłem przekonany o zwycięstwie „Sister Abigail”, jednak w tym przypadku raczej nie spodziewałbym się zwycięstwa Stylesa na obcym gruncie. Możliwe, że nastąpi to wskutek interwencji np. braci Singh.
Typ: Finn Balor

Rafał: Walka będzie z pewnością fajna pomimo braku build-upu, ale naprawdę nie było nikogo z rosteru RAW dla Balora? Musiało dojść do szybkiej zmiany planów, ale skoro jest podział na rostery, to się go trzymajmy. Balor ma ponoć za kilka tygodni feudować z Lesnarem, więc prawdopodobnie wygra.
Typ: Finn Balor

Piotrek: Jak większość fanów życzyłbym sobie by do ich spotkania doszło w jakiś lepszych okolicznościach i przede wszystkim z jakąkolwiek większą historią. Pojedynek powinien być bardzo fajny i mam nadzieję, że publiczność mimo wszystko zaangażuje się w to starcie, choć zostało ono wrzucone zupełnie na ostatnią chwilę. Biorąc pod uwagę historię obu panów, a także fakt, iż obaj mają odgrywać dalej ważne role w swoich rosterach – aż się prosi by namieszali w tej walce Luke Gallows i Karl Anderson.
Typ: Finn Balor

RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Mickie James


Paweł: Mocno wątpię w to, aby WWE przyznało tytuł Mickie. Owszem wychodziła lepiej podczas konfrontacji z Alexą, jednak mimo wszystko nie wydaje mi się, aby miała zostać mistrzynią. Stawiam w 60% na zwycięstwo Alexy lub w 40%, że będzie to wygrana Mickie przez dyskwalifikację, ale Alexa zachowa tytuł.
Typ: Alexa Bliss

Rafał: Nie wiem jakie są plany na tytuł kobiet RAW do końca roku i na początek 2018, ale zwycięstwo Mickie miałoby tutaj sens. Konflikt na RAW prowadzony tak sobie, szału nie ma, ale w wolnej chwili można na walkę popatrzeć.
Typ: Mickie James

Piotrek: Choć wątpliwe by James zgarnęła tytuł to ten pojedynek jest jedną z niewielu rzeczy na RAW, za które wypadałoby pochwalić ostatnio WWE. Segmenty tych zawodniczek oglądało się z przyjemnością i myślę, że sama walka też powinna wypaść dobrze, a James powinna zostać kolejnym znaczącym nazwiskiem, które pokona obecnie jedna z głównych kobiecych gwiazd WWE – Alexa Bliss.
Typ: Alexa Bliss

5 on 3 Handicap TLC Match
Seth Rollins, Kurt Angle & Dean Ambrose vs. Braun Strowman, The Miz, Kane, Cesaro & Sheamus


Paweł: Przed zmianami przekonany byłem o zwycięstwie The Shield. Zastępstwo Reignsa przez Kurta Angle może jedynie to potwierdzać, ponieważ powrót na ring Kurta planowany był w zupełnie innej, pompatycznej okazji związanej z pewnością z WrestleManią, jednak skoro WWE zdecydowało wprowadzić go już teraz, świadczyć to może o poważnych problemach w rosterze związanych z infekcją, ale także potwierdzać moją spekulację dotyczącą zwycięstwa The Shield. Dlaczego? Kurt nie może przegrać wracając na ring. The Shield również. Z tego właśnie względu stawiam na tę trójkę.
Typ: Rollins, Angle & Ambrose

Rafał: Poprzedni plan zakładał wygraną The Shield, więc to nie powinno się zmienić i raczej wygrają Angle, Ambrose oraz Rollins. Może powróci Joe i zaatakuje Strowmana? Uważam, iż taka forma powrotu Kurta do akcji jest, delikatnie mówiąc, dziwna. Wydaje mi się, że w ringu Angle nie wypadnie rewelacyjnie. Przecież miejsce Romana mógł zająć Balor i problem rozwiązany...
Typ: Rollins, Angle & Ambrose

Piotrek: Nawet z udziałem The Shield koncepcja tej walki była mocno przesadzona, a po dodaniu Kurta Angle’a już zupełnie nie wiem czego tu oczekiwać. Podobnie jak w starciu Balor/Styles – przyjemnie będzie zobaczyć Kurta z powrotem w ringu, choć możemy żałować, że odbywa się to w takich okolicznościach. Oryginalnie typowałbym, że The Shield pokonają rywali po tym jak jeden z zawodników z licznej drużyny The Miza, odwróci się od kolegów. Teraz mamy teoretycznie równie mocną kartę przetargową w postaci wielkiej gwiazdy jaką jest Angle, ale wiemy, że jego powrót na ring wypada w mocno przypadkowy sposób i WWE może też przedstawić tę historię w taki właśnie sposób, iż Kurt nie jest jeszcze do końca gotowy do walki i finalnie okaże się tym razem słabszym ogniwem. Ciężko tu coś jednoznacznie przewidywać – na pewno będzie mnóstwo chaosu.
Typ: Strowman, Miz, Kane, Cesaro & Sheamus

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-08-2017, 21:43
Host: 89-64-13-255.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.13.255

- Enzo Amore, Gran Metalik & Cedric Alexander vs. Drew Gulak, Tony Nese & Noam Dar.

Apropo tej walki. Niech oni już tego Enzo w końcu zwolnią. Jak jego walki mają tak wyglądać, że dostaje cały czas baty a potem wyprowadza jeden cios, w dodatku kopnięcie wnętrzem stopy pod pachę, i przeciwnik nie może tego odkopać to ja dziękuję za takie walki na RAW.

autor: rambo

Dodano: 29-08-2017, 21:44
Host: edf206.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.22.247.206

po tym segmencie widać, że Reigns nie jest przyszłością, na pewno nie w tym gimmicku

autor: AJ Styles

Dodano: 29-08-2017, 23:16
Host: cms56.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.31.146.56

Kto by przypuszczał, że w dzisiejszych czasach przyjdzie (przynajmniej mi) wyczekiwać Ceny (który tak czy inaczej dawał dobre proma) i Miza (nie przepadałem za gościem) żeby dobrze się bawić oglądając RAW. Proma, które się ocierają o "pozaskryptowe", bądź są częściową improwizacją dużo lepiej się ogląda niż te sztywne pamięciowe teksty.
UP
Racja Roman Reigns mierząc się z Ceną po prostu się zesrał.. i to było widać

autor: Marian

Dodano: 30-08-2017, 00:57
Host: server-185-153-197-44.cloudedic.net, IP: 185.153.197.44

important resource cialias - price of cialis, is there a generic for cialis

autor: RicardoRON

Dodano: 30-08-2017, 04:20
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

a mnie dziwi czemu nagle jest narzekanie ze Cena-Reigns bedzie juz na No Mercy, przeciez WWE lubi zjebac swoje wielkie walki majace potencjal na ME WM dajac je na podrzedne PPV - najlepszy przyklad to Triple Threat Shield ktore bylo na marnym Battleground zamiast na WM, albo Cena/Nakamura ktore bylo na zwyklym SD. to jest wlasnie WWE gdzie niepotrafia myslec dlugofalowo a jesli juz to daja rematche ktorych nikt niechce jak Lesnar-Reigns.

autor: logan

<<< newsboard WrestleFans >>>


Zwycięsko z Survivor Series wyjdzie:

RAW
SmackDown19. listopada 2017


Mistrz WWE Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Miz
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Baron Corbin

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Cesaro i Sheamus
vs
Mistrzowie Tag Teamów SmackDown
The Usos

Mistrzyni Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Natalya

5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW

Kurt Angle (k)
Braun Strowman
Finn Balor
Samoa Joe
Triple H
vs
Team SmackDown
Shane McMahon (k)
Randy Orton
Bobby Roode
Shinsuke Nakamura
John Cena

Women's 5 on 5 Survivor Series Match
Team RAW
Alicia Fox (k)
Nia Jax
Asuka
Sasha Banks
Bayley
vs
Team SmackDown
Becky Lynch (k)
Carmella
Naomi
Tamina
???

6 Man Tag Team Match
The Shield
vs
The New Day

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Pre show

Enzo Amore
vs
Kalisto
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
pokonał
Johnny'ego Impacta

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
pokonał
Sonjay Dutta
Petey'ego Williamsa
Matta Sydala
Garzę Jr.
Dezmonda Xaviera

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
pokonali
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Three-way match

Gail Kim
pokonała
Siennę
i Allie

Six Sides of Steel tag team match
Lashley i King Mo
pokonali
Moose'a i Stephana Bonnara

Monster's Ball match
Abyss
pokonał
Grado

Six-man tag team match
Team Impact
(ECIII, Eddie Edwards i James Storm)
pokonało
Team AAA
(El Hijo del Fantasma, Pagano i Texano)
22. października 2017


3-on-5 Handicap TLC Match
Kurt Angle
Seth Rollins
Dean Ambrose
pokonali
Miza
Sheamusa
Cesaro
Brauna Strowmana
Kane'a

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Enzo Amore
pokonał
Kalisto

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
pokonała
Mickie James

The Demon
pokonał
AJ Stylesa

Asuka
pokonała
Emmę

Tag Team Match
Cedric Alexander
i Rich Swann
pokonali
Briana Kendricka
i Jacka Gallaghera

Jason Jordan
pokonał
Eliasa Samsona

Pre-show
Sasha Banks
pokonała
Alicię FoxDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.