wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zawodnicy niezadowoleni ze zmian w procesie kreatywnym AEW?, Data początku sprzedaży biletów na WWE Elimination Chamber, Kamille o swojej przyszłości, Akcja promocyjna AEW All In 2024 przy okazji live eventu WWE w Londynie
Dodano: 30-10-2023, 12:58
Dave Meltzer powiedział na łamach „Wrestling Observer Radio”, że źródła z AEW przekazały mu ostatnio informacje o znacznym pogorszeniu się procesu kreatywnego w tej federacji. Ponoć Tony Khan ma obecnie coraz większe skłonności do dokonywania zmian na ostatnią chwilę albo późnego rozpisywania gal, przez co pracownicy zwykle dowiadują się o ostatecznym przebiegu swoich segmentów i walk w bardzo niedługim czasie przed startem programów telewizyjnych.
Meltzer stwierdził, że dużo osób zaczyna to wręcz porównywać z tym co działo się kiedyś przy galach WWE, gdy pełną kontrolę miał jeszcze Vince McMahon. Sytuacja może być w dużej mierze spowodowana decyzją Tony’ego Khana, który uznał, że będzie sam rozpisywał od początku do końca wszystkie gale. W procesie kreatywnym wybrani pracownicy przekazują zatem jedynie swoje pomysły, natomiast Khan zbiera to potem i decyduje o wszystkim sam, biorąc na siebie całą rozpiskę gal, ponieważ Tony nie zorganizował sobie do pomocy żadnych writerów. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja, natomiast Meltzer twierdzi, że ostatnio w szatni AEW panuje spora frustracja związana z coraz większymi problemami kreatywnymi.

WWE poinformowało, że 10 listopada ruszy sprzedaż biletów na galę Elimination Chamber, która odbędzie się 24 lutego 2024 roku na Optus Stadium w Perth w Australii. Wcześniej, bo 8 listopada uruchomiona zostanie przedsprzedaż biletów. Bazowa pojemność stadionu to 61 266 miejsc. Zależnie od kwestii produkcyjnych, pod kątem gali WWE obiekt może być prawdopodobnie przygotowany nawet na około 65 tysięcy fanów.


W rozmowie z Jasonem Powellem na łamach „Pro Wrestling Boom Podcast” Kamille przyznała, że rozważa pozostanie na dłużej w NWA, bo czuje się tu świetnie i tu pracuje jej mąż. Była mistrzyni kobiet NWA stwierdziła jednocześnie, że dochodzi też jednak do pewnego etapu w życiu, gdy musi sobie zadać pytanie czy pozostać tutaj, czy może jednak opuścić tę „strefę komfortu” i spróbować sił w innym miejscu, jeśli chciałaby się jeszcze rozwinąć. Kamille wspomniała, że obecnie dużo nad tym myśli, ale ma jeszcze sporo czasu przed podjęciem ostatecznej decyzji.

WWE kończy jutro tour po Europie, natomiast jedną z minionych gal w ramach tej wyprawy był live event w OVO Wembley Arenie w Londynie. Ta znajduje się naprzeciw stadionu Wembley na którym w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja All In. Co ciekawe w związku z tym, przy okazji gali WWE przeprowadzono… akcję marketingową wydarzenia AEW. Po pierwsze na boku samego stadionu Wembley pojawiła się reklama All In, która była tym samym widoczna sprzed wejścia do hali Wembley, gdzie odbył się live event WWE. Do tego fani obecni na wydarzeniu donoszą, że w okolicy obiektu pojawiły się osoby rozdające ulotki AEW All In 2024.
----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 31-10-2023, 00:33
Host: 178235182052.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl, IP: 178.235.182.52

To, że Tony sam rozpisuje gale dużo by wyjaśniało...

autor: Marky

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.