wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Operacja i przerwa Bryana Danielsona, MJF z podwójnym występem na Full Gear, Dlaczego Tony Khan zaczął ogłaszać decyzje kreatywne na ostatnią chwilę?, Carmelo Hayes gotowy na awans, Potencjalne zmiany względem dzisiejszego RAW, Zapowiedź RAW
Dodano: 30-10-2023, 19:05
W ostatnim czasie kariera Bryana Danielsona w AEW jest naznaczona kontuzjami. Po czerwcowym złamaniu ręki i powrocie do akcji we wrześniu, w październiku Danielson doznał złamania kości oczodołu. Ponoć AEW liczyło, że uraz okaże się w miarę delikatny, stąd zwlekało trochę z oficjalnym komunikatem. Jak podaje Dave Meltzer po ocenie lekarzy jasnym było już jednak, że uraz uda się prawidłowo i całkowicie wyleczyć tylko poprzez interwencję chirurgiczną. Tym samym Danielson poddał się operacji i znowu wypada z akcji, na razie nie wiemy na jak długo.
Przypomnę, że Danielson ogłosił, iż w przyszłym roku zamierza zakończyć ringową karierę. W tej chwili ciężko powiedzieć czy kolejny uraz może wpłynąć na odłożenie w czasie tej decyzji i zapewne wiele będzie zależało od długości pauzy związanej z tą oraz ewentualnymi przyszłymi kontuzjami.

AEW ogłosiło, że MJF zaliczy podwójny występ 18 listopada na Full Gear PPV. Zawodnik stanie w obronie AEW World Championship w starciu z Jay’em Whitem, co będzie prawdopodobnie walką wieczoru tego PPV. Przed główną galą, MJF wystąpi jednak w Zero Hour, czyli Pre-Show do PPV, gdzie wraz z tajemniczym partnerem staną w obronie ROH Tag Team Championship przeciwko The Gunns.


Wspominałem dzisiaj o tym, że ostatnio Tony Khan ma dokonywać więcej zmian na ostatnią chwilę i informować zawodników o ich planach w niedługim czasie przed galami. Na medialne doniesienia odpowiedział na Twitterze jeden ze współpracowników Khana, Jerry Lynn, który oficjalnie pracuje w AEW na stanowisku trenera. Lynn stwierdził, że nowe zasady Khana wynikają z tego, iż był on zdenerwowany na ciągłe przecieki w serwisach internetowych oraz podcastach, które pochodziły prawdopodobnie od samych zawodników, stąd teraz dowiadują się oni o wielu rzeczach raczej na ostatnią chwilę.

W wywiadzie dla PWInsidera, Carmelo Hayes stwierdził, że jest bardzo zadowolony z pobytu w NXT, ale jest gotowy na kolejny krok i zasugerował, iż czeka na ewentualny transfer do rosteru RAW lub SmackDown.

„Ringside News” donosi, że dzisiejsze RAW może być nieco nietypowe, bo część gwiazd poleciała już do Arabii Saudyjskiej w związku z obowiązkami medialnymi przed galą Crown Jewel, która odbędzie się już za kilka dni. Na galę jest awizowany Seth Rollins, ale może zabraknąć kilku innych czołowych gwiazd. Według wspomnianego źródła można się natomiast spodziewać paru osób z NXT, które dostaną okazję do pokazania się szerszej publiczności. Przypomnę, że spekulowano już choćby o występie Creed Brothers, którzy mogą zawalczyć z Alpha Academy.

Tymczasem oficjalna zapowiedź RAW jest następująca:
- Candice LeRae kontra Xia Li
- Natalya zmierzy się z Chelsea Green w pojedynku Trick or Street Fight
- Johnny Gargano & Tommaso Ciampa zmierzą się z Giovannim Vincim i Ludwigiem Kaiserem
- „Dirty” Dom kontra Ricochet w Non-Title Matchu
- JD McDonagh zmierzy się z Sethem Rollinsem w imieniu Judgment Day.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 31-10-2023, 00:36
Host: 178235182052.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl, IP: 178.235.182.52

Te urazy generalnie pokazują, że dobrą decyzję Danielson podjął, bo chłop się zaczyna sypać po prostu i refleks też nie ten co kiedyś...

autor: Marky

Dodano: 31-10-2023, 04:42
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Zaczyna się sypać? To nie były jakieś losowe kontuzje jak u Cole'a czy Punka tylko dwa specyficzne urazy w walkach z Okadą, dlatego ja bardziej stawiałbym na efekt uboczny nadmiernego zaangażowania. Danielson najzwyczajniej w świecie za bardzo chce pokazać, że jest lepszy od najlepszych Japońców, co kończy się niebezpieczeństwem przy tym wieku i grafiku.

autor: Sauberg

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.