wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Kilka gwiazd WWE odmówiło przedłużenia umów w drugiej połowie 2020 roku, Kolekcja o Luke'u Harperze na WWE Network, Mistico i Mick Foley z COVID-19, Uwaga na spoilery ze SmackDown: walka mistrzowska na przyszły tydzień, powrót do WWE TV, angle na koniec show
Dodano: 02-01-2021, 11:08
„Fightful Select” informuje, że kilka osób z WWE, które otrzymały w drugiej połowie 2020 roku oferty przedłużenia dotychczasowych kontraktów, odmówiło podpisania proponowanych umów. Kością niezgody były warunki – w dobie pandemii WWE oszczędniej podchodzi do wydatków, więc nie były to aż tak lukratywne propozycje na jakie można było liczyć choćby w roku 2019. Warto dodać, że wspomniane źródło podaje, że rzeczone osoby, pochodzące ponoć ze wszystkich trzech amerykańskich brandów WWE, nie zaznaczyły przy tym, że chcą odejść z WWE, lecz będą wolały wrócić do rozmów, gdy sytuacja na świecie nieco się unormuje. Pracownicy mają nadzieję, że otrzymają wtedy po prostu lepsze propozycje – WWE miało przystać na takie odłożenie rozmów o nowych umowach.

WWE poinformowało, że wśród nowości na WWE Network w styczniu znajdzie się specjalna kolekcja „Best of Luke Harper”, upamiętniająca zmarłego pod koniec grudnia zawodnika.

Zawodnik CMLL, Mistico, otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Oprócz tego o wykryciu u niego koronawirusa poinformował WWE Hall of Famer, Mick Foley. Obu panom pozostaje życzyć zdrowia i bezproblemowego przejścia choroby.
Jeśli chodzi o Foley’a to do zakażenia miało dojść 12 grudnia. Zorganizował wtedy wirtualne Meet & Greet dla fanów, natomiast wraz z nim w jednym pomieszczeniu były dwie osoby. Mick wspomniał, że chcąc lepiej wykonać swoje zadania, zdjął na ten czas maseczkę. Potem okazało się, że jeden z mężczyzn z którymi współpracował otrzymał pozytywny wynik testu i podobnie wyszły badania na które zdecydował się Foley. Mick przebywa na odosobnieniu w hotelu, przez co nie mógł też spędzić z rodziną Świąt oraz Nowego Roku.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
Na przyszłotygodniowe SmackDown ustalono pierwszą obronę mistrzostwa Interkontynentalnego przez Big E’go. Po tym jak Big E i Apollo Crews pokonali na SmackDown w walce tag teamowej Kinga Corbina i Samiego Zayna, Big E rzucił otwarte wyzwanie w kontekście walki o tytuł i wyzwania podjął się Crews. Walka nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, lecz na 90% wiemy już, że Big E i Apollo zawalczą o tytuł w przyszłym tygodniu.

Podczas SmackDown do WWE TV powróciła Sonya Deville, pojawiając się po raz pierwszy od porażki z Mandy Rose na SummerSlam, gdzie zgodnie ze stypulacją, przegrana miała opuścić WWE. Przerwa Deville w WWE wynikała z sytuacji z prywatnego życia, gdy Sonya została napadnięta we własnym domu przez stalkera. Sprawa cały czas jest sądzona, natomiast Deville odpoczęła pod koniec 2020 roku od pracy w WWE, skupiając się właśnie na prowadzeniu tej sprawy.
Podczas SmackDown zobaczyliśmy jak Deville idzie zapleczem, ku zaskoczeniu innych członków rosteru. Przy stoliku komentatorskim Corey Graves wyjaśnił natomiast, że Deville została przywrócona do pracy w WWE.

Na zakończenie wczorajszego SmackDown doszło do dość dużego spotu, w którym Roman Reigns zrzucił Kevina Owensa ze scenografii na stojące na podłodze stoły. Wszystko zmierza oczywiście w stronę jeszcze jednej walki Reignsa z Owensem, do której miałoby dojść na Royal Rumble 2021.----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.