wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Czy WWE jest złe na Snoop Dogga za występ w AEW?, MLW planuje występy mistrza w innych federacjach, Status Nicka Jacksona, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Sean Waltman podda się operacjom, Pretendentka do NXT UK Women's Championship
Dodano: 08-01-2021, 10:57
WWE Hall of Famer Snoop Dogg pojawił się na ostatnim AEW Dynamite, natomiast według informacji „Fightful Select” nie ma on przez to żadnego heatu w WWE. Oczywiście federacja nie była tym zachwycona, lecz ponoć od pewnego czasu zakładano, że raper wystąpi w AEW, gdyż jest on pasjonatem wrestlingu, a łączy go umowa z TNT i Snoop Dogg brał udział z Codym Rhodesem w programie „Go-Big Show”, więc i dla wszystkich w WWE było oczywiste, iż pewnie pojawi się on prędzej czy później w AEW. Federacja nie miała z tym nadmiernego problemu, gdyż raper nie jest też formalnie związany z WWE, poza historią swoich występów dla tej organizacji – WWE pozostaje również otwarte na występy Snoop Dogga w ich programach w przyszłości.

MLW planuje, żeby nowy Middleweight Champion, Lio Rush, bronił pasa również na galach innych federacji. MLW chce żeby Rush występował też w zagranicznych federacjach, choć to będzie z wiadomych względów możliwe zapewne dopiero w perspektywie najwcześniej kilku miesięcy, gdy – jak wszyscy liczą – sytuacja z pandemią koronawirusa nieco się uspokoi.

Według doniesień „Wrestling Observera” noga Nicka Jacksona jest po prostu stłuczona, ale na szczęście nie doszło do złamania i zawodnik nie będzie musiał decydować się na żadną pauzę od ringowych występów.

Ostatni odcinek AEW Dynamite, z pierwszą częścią New Year’s Smash, obejrzało 662 tysiące widzów z ratingiem 0.25 w grupie wiekowej 18-49. To mocny spadek względem 977 tysięcy widzów i ratingu 0.40 sprzed tygodnia, gdy po program AEW sięgnęło jednak wyjątkowo dużo oglądających, gdyż było to show upamiętniające Brodiego Lee. Mimo wszystko rezultat Dynamite jest rozczarowujący, gdyż była to najniższa widownia od odcinka z 24 czerwca.
Tymczasem NXT zyskało na oglądalności i zbliżyło się do Dynamite, choć wciąż przegrywając. NXT New Year’s Evil obejrzało 641 tysięcy osób z ratingiem 0.16 we wspomnianej grupie. Tydzień temu było to 586 tysięcy widzów i rating 0.12. Warto przy okazji wspomnieć, że oba programy mogły nieco ucierpieć na oglądalności, przez to, że w środowy wieczór mnóstwo osób oglądało jednak wiadomości z relacją z zamieszek w Waszyngtonie.

Sean Waltman poinformował na Twitterze, że podda się długo odwlekanym operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki. Przypomnę, że nie tak dawno Waltman wspomniał o chęci poddania się tym zabiegom, gdyż planuje on powrócić jeszcze na ring, a nie mogło do tego dojść bez tych operacji.

Podczas najnowszego NXT UK, Jinny pokonała Piper Niven i zyskała tym samym miano pretendentki do NXT UK Women’s Championship. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy zmierzy się o tytuł z Kay Lee Ray.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.