|

WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA |
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży: |
RAW (247) |
48% |
SmackDown (265) |
52% |
Łącznie oddano
512 głosów |
|
W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.



WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00
Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.



|
|
|
Dlaczego Sashy Banks nie było na ostatnim SmackDown?, Nazwa zapowiadanej indyjskiej gali WWE, Oglądalność SmackDown, Renee Paquette o tym jak jej kanadyjski akcent przeszkadzał WWE, Walka i segment na kolejne SmackDown
|
Dodano: 10-01-2021, 14:36 |
|
Sasha Banks nie pojawiła się na ostatnim SmackDown, ale jak się dowiedziało „Ringside News” nie ma tu żadnych niepokojących sygnałów dla fanów zawodniczki. Sasha była na zapleczu Tropicana Field, jest zdrowa i gotowa do akcji, lecz po prostu WWE nie zabookowało jej żadnego segmentu czy walki na ostatniej tygodniówce.
Od dłuższego czasu spekuluje się o większych działaniach WWE w Indiach, których początkiem ma być gala, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network. Federacja w zasadzie potwierdziła wczoraj te doniesienia, gdyż na profilu „WWE India” w mediach społecznościowych podano informację, iż wkrótce odbędzie się gala „WWE Superstar Spectacle”. Póki co nie podano oficjalnej daty tego wydarzenia – nieoficjalnie event będzie nagrany 22 stycznia na Florydzie i zostanie pokazany 26 stycznia.
Wstępne wieści wskazują, że ostatnie SmackDown obejrzało 2.003 miliona widzów, na co złożyło się 2.036 miliona oglądających z godziny pierwszej i 1.969 miliona z godziny drugiej. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.5. Te liczby są odrobinę niższe od tych z poprzedniego odcinka, który oglądało 2.013 miliona widzów z ratingiem 0.53. Warto jednak pamiętać, że ostateczne dane odnośnie najnowszego odcinka poznamy dopiero na początku przyszłego tygodnia.
Podczas swojego podcastu Renee Paquette (aka Renee Young) zdradziła, że WWE nie było zachwycone jej kanadyjskim akcentem i po podpisaniu umowy z federacją musiała chodzić na specjalne lekcje. Raz w tygodniu odbywały się dla niej zajęcia podczas których miała pracować nad wymową, żeby jak najbardziej zniwelować swój rodzimy akcent.
Po wydarzeniach z ostatniego SmackDown na przyszłotygodniowy odcinek została zapowiedziana walka Shinsuke Nakamury z Jey’em Uso.
Oprócz tego na kolejnym SmackDown ma dojść do konfrontacji Romana Reignsa i Adama Pearce’a.
----------
Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.
Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu |
|
|
|
|
|


31. stycznia 2021

Royal Rumble Match
Mężczyzn
Royal Rumble Match
Kobiet


20. grudnia 2020

Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona
Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa
Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę
Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day
Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax
Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta
8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę


7. listopada 2020

"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona
Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho
The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę
Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR
Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose
Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa
Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera
Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show
Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay

|
|