wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Braun Strowman podpisał nowy kontrakt z WWE, Eric Bischoff rozpoczyna pracę, The Rock odwiedził WWE Performance Center, John Cena na planie Szybkich i wściekłych, Oglądalność SmackDown, Will Ospreay gotowy do akcji, Rhino oficjalnie poza WWE, Tommaso Ciampa zamierza wrócić do NXT, Nowy dział w strukturach WWE, WWE nagra walkę podczas San Diego Comic-Con, Walka o ROH Women of Honor Championship, AEW przedstawiło menedżera Shawna Spearsa, Pierwsza walka na NXT UK TakeOver: Cardiff, Walka wieczoru NXT TakeOver: Toronto II
Dodano: 18-07-2019, 08:02
Braun Strowman to kolejny zawodnik w ostatnim czasie, który zdecydował się przedłużyć swoją współpracę z WWE. Braun sam poinformował o tym fakcie na Instagramie, zdradzając, że jest to 4-letni kontrakt, więc obecnie pozostaje on związany z WWE do drugiej połowy 2023 roku. Strowman jest częścią rosteru od 2015 roku, a w ostatnim czasie zaangażowany jest w program z Bobbym Lashleyem.

Na przekór ostatnim doniesieniom PWInsider poinformował, że Eric Bischoff będzie pracował przy najbliższym SmackDown. Bischoff zameldował się już w Stamford i będzie się zapoznawał ze specyfiką obecnej pracy w WWE. Sam Eric potwierdził też w najnowszym podcaście „After 83 Weeks”, że zapoznaje się z tematem i rozpocznie pracę w przyszłym tygodniu. Na razie Eric prawdopodobnie nie przejmie jeszcze pełni obowiązków, lecz częściowo jego wpływ na produkt powinien być widoczny już na najbliższym SmackDown.

Co ciekawe w środę The Rock odwiedził WWE Performance Center w Orlando. Wspomniał o tym Sami Zayn, w wideo zamieszczonym na Twitterze w którym namawiał do wspierania swoich kampanii w sprawie Syrii. Sam The Rock nie napisał oficjalnie o tej wizycie, ale rzeczywiście wspomniał też w swoich mediach społecznościowych, że po konferencji prasowej odnośnie „Szybkich i wściekłych: Hobbs & Shaw” udał się na Wschodnie Wybrzeże. Na razie nie wiadomo jaki był cel jego wizyty w PC. Być może „Rocky” dogadywał z WWE dalsze plany – ponoć szanse na jego występ na RAW Reunion miały być niewielkie, ale „The Great One” niemal na pewno będzie zabookowany na pierwsze SmackDown na FOX. Możliwe, że w środę Rock nagrał w WWE PC jakiś materiał, który będzie wyemitowany podczas najbliższego RAW.

Tymczasem ruszyły już zdjęcia do filmu „Szybcy i wściekli 9”, który ma się ukazać 22 maja 2020 roku. W obsadzie nie zabraknie członków starej ekipy, w tym oczywiście Vina Diesela. Na planie jest już John Cena, natomiast w tej części nie weźmie udziału The Rock.Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.122 miliona widzów, co oznacza dość pokaźny wzrost względem 1.853 miliona sprzed tygodnia.

Will Ospreay dostał już zielone światło względem powrotu na ring i planowo stoczy swój pojedynek z Kotą Ibushm, zaplanowany w ramach turnieju G1 Climax. Wcześniej w tym tygodniu Will opuścił zaplanowany występ z powodu problemów zdrowotnych.

Wczoraj oficjalnie dobiegł końca kontrakt Rhino z WWE, więc jest już on formalnie wolnym agentem i lada moment powinien się związać oficjalną umową z Impact Wrestling, gdzie pojawił się już jako zamaskowany zawodnik na Slammiversary. W przypadku Rhino nie ma żadnej klauzuli pokontraktowej, więc już teraz może on podpisać umowę z kim chce.

Tommaso Ciampa przyznał w rozmowie ze „Sports Illustrated", że gdy powróci na ring to nie należy spodziewać się go na RAW czy SmackDown, ponieważ zagości z powrotem w NXT. Tam jest jego dom i pozostawił tam trochę niezałatwionych spraw.

WWE stworzyło nowy dział w swoich strukturach korporacyjnych, który będzie odpowiedzialny za indywidualne kwestie zawodników i zawodniczek niezwiązane dokładnie z ringiem. Osoby z tego działu będą pomagać członkom rosteru przy kreowaniu indywidualnych marek czy projektach spoza działalności w samym WWE.

Ponoć podczas dzisiejszego San Diego Comic-Con, a konkretnie panelu WWE/Mattel, nagrana zostanie walka R-Trutha z Drakiem Maverickiem o WWE 24/7 Championship. Obaj panowie mają już być na miejscu w San Diego.

Ring of Honor zapowiedziało walkę o Women of Honor Championship na ROH Summer Supercard, które odbędzie się 9 sierpnia w Toronto w Kanadzie. Kelly Klein zmierzy się o ten tytuł z Tashą Steelz.

Podczas pierwszego odcinka „Road to All Out” AEW potwierdziło ostatnie doniesienia, gdyż Tully Blanchard został menedżerem Shawna Spearsa.

Tymczasem ogłoszono pierwszą walkę na NXT UK TakeOver: Cardiff, które odbędzie się za ponad miesiąc, 31 sierpnia. Toni Storm stanie wtedy w obronie NXT UK Women’s Championship, a jej rywalką będzie Kay Lee Ray.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka wieczoru NXT TakeOver: Toronto II, podczas weekendu SummerSlam (10 sierpnia). William Regal ogłosił, że Adam Cole i Johnny Gargano zmierzą się o mistrzostwo NXT w 2 out of 3 Falls Matchu, lecz odbywającym się na jeszcze innych zasadach. Otóż Cole i Gargano będą mogli wybrać rodzaje walk w ramach dwóch pierwszych punktów tego pojedynku. Jeśli konieczne będzie trzecie starcie to wtedy rodzaj walki w tej odsłonie wybierze sam Regal. W praktyce można zatem powiedzieć, że będzie to Three Stages of Hell Match.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.