wrestling wwe tna ecw


WWE Survivor Series już za nami. W ostatniej Sondzie Waszym zdaniem miało zwyciężyć SmackDown. Głosowaliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE Survivor Series zwycięży:
RAW (247) 48%
SmackDown (265) 52%
Łącznie oddano
512 głosów

W najbliższym czasie skupimy się na osobie The Miza oraz posiadanym przez niego kontrakcie Money in the Bank. Głosujecie, jak Waszym zdaniem dalej potoczą się jego losy.


WWE startuje z większym projektem w Indiach, który docelowo ma prowadzić do nowego brandu NXT w tym kraju, wzorem tego brytyjskiego. W przedsięwzięcie zaangażowany jest Jeff Jarrett, a początkiem projektu ma być gala WWE Superstar Spectacle, która zostanie wyemitowana pod koniec stycznia w tamtejszej telewizji oraz na WWE Network.

Jay White może wkrótce opuścić NJPW i rozpocząć występy w Stanach Zjednoczonych. Jego dotychczasowa umowa wygaśnie pod koniec stycznia i White nie jest przekonany do podpisania nowego kontraktu. O zawodnika bardzo mocno zabiega WWE i w tej chwili wszystko wskazuje na to, że White wybierze między NJPW i WWE.

Sean "X-Pac" Waltman podda się operacjom więzadła krzyżowego przedniego oraz łąkotki, które mają pomóc w zaleczeniu doskwierających mu od dawna urazów. Zabiegi mają też przygotować WWE Hall of Famera do powrotu na ring, gdyż X-Pac chce w 2021 roku wznowić karierę. W grę wchodzą tutaj raczej występy na scenie niezależnej.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Uwaga!
Dni i godziny emisji ulegają obecnie zmianie w związku z premierami zaległych gal.
Program znajdziecie tutaj.

Ile nowych przypadków koronawirusa wykryto w WWE?, Plany względem gali WWE Superstar Spectacle, WrestleMania 24 wróciła na WWE Network, Oglądalność RAW, Mick Foley o tym jak przechodzi COVID-19, Zaprezentowano tytuły tag teamowe Knockouts
Dodano: 13-01-2021, 10:46
Dave Meltzer powiedział podczas „Wrestling Observer Radio”, że oprócz Drew McIntyre’a przynajmniej trzy inne osoby w WWE otrzymały w ostatnim czasie pozytywne wyniki testów na koronawirusa, a może być nawet więcej przypadków. W przypadku Drew zakażenie wykryto przed ostatnim RAW, a więc przy okazji testu robionego w minioną niedzielę. McIntyre miał natomiast negatywny wynik tydzień temu, gdy na RAW uczestniczył w segmencie z Goldbergiem, a oprócz tego na zapleczu miał kontakt z innymi legendami. Żadnej z nich nie naraził jednak w żadnym stopniu na niebezpieczeństwo, gdyż wtedy nie miał jeszcze po prostu koronawirusa.
Jeśli chodzi o nazwiska pozostałych zakażonych osób to można tylko spekulować, bo reporterzy nie mogą za bardzo ujawniać danych tych osób, jeśli nie wyrażą one na to zgody. PWInsider sugeruje, że na RAW nie było choćby Cedrica Alexandera, Asuki, Sheltona Benjamina, Nikki Cross czy Ricocheta – być może zakażona jest któraś z tych osób. Zagraniczne portale sporo mówią również o tym, że w ostatnich dniach pozytywny wynik testu na COVID-19 miała otrzymać jedna z ważnych gwiazd SmackDown, lecz ponownie nie wiemy na razie o kogo chodzi.

PWInsider informuje, że zapowiadana gala WWE Superstar Spectacle, która ma być eventem dedykowanym Indiom, będzie nagrana w WWE Capitol Wrestling Center, a więc tam, gdzie odbywają się eventy NXT. W gali mają wziąć udział adepci z Indii, którzy trenują w Performance Center, ale oprócz tego na gali prawdopodobnie wystąpią normalnie gwiazdy z RAW i SmackDown. Gala ma się ukazać 26 stycznia, gdy w Indiach świętowany jest Dzień Republiki. Federacja planuje natomiast, żeby Superstar Spectacle stało się coroczną galą, która będzie dedykowana Indiom – po unormowaniu się sytuacji na świecie, event zapewne może być już organizowany na terenie tego kraju, co ze zrozumiałych względów nie jest możliwe w tej chwili.

WrestleMania 24 powróciła już na WWE Network. PWInsider potwierdza, że powodem chwilowego wycofania show z platformy były ponowne problemy z prawami autorskimi do wykorzystanego wtedy theme songu Floyda Mayweathera.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.819 miliona widzów, odnotowując spadek względem 2.128 miliona oglądających sprzed tygodnia. Show miało poważnego rywala w postaci meczu futbolu amerykańskiego emitowanego na ESPN, który oglądało w poniedziałkowy wieczór ponad 18 milionów osób. Wracając jednak do samego RAW to rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.55 (0.68 przed tygodniem), a godzinowo oglądalność układała się następująco:
+ pierwsza godzina – 2.024 miliona widzów (rating 0.62)
+ druga godzina – 1.802 miliona (rating 0.53)
+ trzecia godzina – 1.632 miliona (rating 0.51).

W odpowiedzi na zapytania fanów na Twitterze, Mick Foley napisał, że nie przechodzi COVID-19 najgorzej, lecz choć minęło już sporo czasu od pozytywnego testu, to do tej chwili jest bardzo osłabiony, niezwykle łatwo się męczy i trudno mu o pełną jasność myślenia. Foley zaapelował do wszystkich o traktowanie pandemii na poważnie.

Impact Wrestling zaprezentowało tytuły mistrzowskie Knockouts Tag Team, które trafią wkrótce w ręce Havok i Nevaeh lub Kiery Hogan i Tashy Steelz. Finałowe starcie w turnieju o te tytuły odbędzie się podczas nadchodzącego wielkimi krokami Hard to Kill PPV.

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy uważasz, że The Miz zrealizuje kontrakt z walizki Money In The Bank przed WrestleManią 37?

Tak, zdobędzie mistrzostwo WWE
Tak, zdobędzie mistrzostwo Universal
Tak, ale przegra walkę mistrzowską
Nie, zaczeka do okresu po WrestleManii.
Utraci walizkę.


31. stycznia 2021Royal Rumble Match
Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet
20. grudnia 2020Mistrzostwo WWE
Triple Theat TLC Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
i Johna Morrisona

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Kevina Owensa

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Sasha Banks
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Hurt Business
pokonali
New Day

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Asuka i Charlotte Flair
pokonały
Shaynę Baszler i Nię Jax

Firefly Inferno Match
Randy Orton
pokonał
"Fienda" Braya Wyatta

8 Man Tag Team Match
Big E, Daniel Bryan,
Chad Gable i Otis
pokonali
Kinga Corbina,
Samiego Zaynz, Cesaro
i Shinsuke Nakamurę7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin KayDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.