wrestling wwe tna ecw


Extreme Rules za nami. Tematem przewodnim przy tej okazji była walka AJ Stylesa z Rusevem o mistrzostwo WWE. Oto, jak typowaliście:
SONDA
Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:
AJ Styles (687) 70%
Rusev (301) 30%
Łącznie oddano
988 głosów

Do SummerSlam pozostało coraz mniej czasu i wiadomo już, że Brock Lesnar stanie w obronie mistrzostwa Universal przeciwko Romanowi Reignsowi. Rozpoczynamy głosowanie, którego z nich postrzegacie, jako swojego faworyta.


Istnieje spora szansa, że podczas SummerSlam powróci na stałe do WWE Rey Mysterio. Mysterio jest w kontakcie z federacją od czasu występu na Royal Rumble. Obecnie odwołał swoje występy w Northeast Wrestling, co może świadczyć o zakontraktowaniu z WWE.

13. sierpnia zmarł w swoim domu Jim "The Anvil" Neidhart. Anvil u szczytu swojej kariery współtworzył legandarny tag team u boku Breta "Hitmana" Harta dwukrotnie wchodząc w posiadanie tytułów mistrzowskich tag teamów. RIP.

29 lipca. w wieku 46 lat zmarł Brian Christopher. W WWE znany był jako Grand Master Sexey. W karierze wszedł w posiadanie mistrzostwa tag teamów w parze ze Scottym 2 Hottym. Christopher był synem Jerry'ego Lawlera. RIP.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam
Środa 22.08.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

NXT TakeOver: Brooklyn IV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 18-08-2018, 16:04
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w Barclays Center w Nowym Jorku odbędzie się czwarta edycja gali, która na dobre rozsławiła żółty brand – NXT TakeOver: Brooklyn IV. W karcie znalazło się pięć pojedynków, z czego aż cztery mistrzowskie.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
EC3 vs. The Velveteen Dream


Paweł: Mam nieodparte wrażenie, że po sukcesach ECIII przyszedł czas na promocję Velveteen Dreama. Zazwyczaj konfrontacje prowadzące do walki na PPV są nieco mylące. Ostatnio w Full Sail oberwało się Dreamowi, ale wcale nie przekłada się to na rezultat walki z Takeover, dlatego po cichu stawiam właśnie na niego.
Typ: Velveteen Dream

Rafał: Dobrze ogląda się Dreama w walkach na TakeOver, więc nudno nie będzie, ale cudów się nie spodziewam. Trochę trudno wytypować zwyciezcę. EC3 powinien chyba powoli zmierzać w kierunku main eventera i postawię na niego, chociaż bez większego przekonania.
Typ: EC3

Piotrek: Same segmenty jako tako wypadły, choć były oczywiście nietypowe, aczkolwiek nie do końca jestem przekonany odnośnie tego zestawienia. Głównie mam obawy o to co będzie w ringu, bo Dream pokazywał się z dobrej strony, ale z mocnymi ringowo przeciwnikami, a EC3 to ringowo raczej średnia półka i myślę, że jak na standardy tegorocznych TakeOverów ten pojedynek może być odrobinę poniżej przeciętnej. Obym się jednak mylił i widowisko było solidne. Typuję mimo wszystko EC3, choć prawdę mówiąc nie porywa mnie na razie w NXT.
Typ: EC3


NXT North American Championship
Adam Cole vs. Ricochet


Paweł: Adam Cole, jako pierwszy mistrz, od dłuższego czasu jest w posiadaniu tytułu Ameryki Północnej. Ciężko uznać, że nie jest postacią barwną i, że nie pasuje mu nowowprowadzone złoto, jednak sam tytuł nieco blednie, jeśli nie jest eksponowany, nie ma o niego mocniejszej rywalizacji oraz nie przechodzi z rąk do rąk. Ricochet jak najbardziej zasługuje na niego, a Takeover jest doskonałą okazją, aby zarówno on, jak i sam tytuł mistrzowski znalazł się w blasku reflektorów. Ricochet.
Typ: Ricochet

Rafał: Kolejna ingerencja członków grupy Undisputed Era i zwycięstwo Ricocheta przez DQ lub count-out to będzie słaby pomysł. Panowanie Cole'a jakoś nie zachwyca i typuję Ricocheta, a następnie kontynuację tego feudu. Równie dobrze Adam może obronić tytuł, a Ricochet zgarnie go w rewanżu. 50/50.
Typ: Ricochet

Piotrek: Cole ringowym wirtuozem nie jest, ale jak ma motywację i dobrego rywala to widowisko potrafi być bardzo dobre. Mam też wrażenie, że zawodnik ewidentnie odżył w NXT i naprawdę trzyma przez ten rok fajny poziom. Łatwo jest mi sobie wyobrazić pas dla Ricocheta, ale o ile WWE nie planuje jakiejś promocji Undisputed Era na RAW czy SmackDown, to myślę, że Cole może tu jeszcze wygrać kantem i panowie spokojnie mogą się spotkać w starciu rewanżowym.
Typ: Adam Cole


NXT Tag Team Championship
Undisputed Era vs. Moustache Mountain


Paweł: W tym przypadku mam odmienne zdanie, niż w odniesieniu do mistrzostwa Ameryki Północnej. Mustache Mountain przejęli tytułu na swoim terenie, co było doskonałych chwytem marketingowym ze strony WWE wobec rynku brytyjskiego, lecz powrót ich w ręce Undisputed Ery otworzył ciekawe możliwości kolejnych rywalizacji, lecz już nie z udziałem Anglików. W końcu tag teamów w NXT nie brakuje. Stawiam na ekipę Cole’a
Typ: Undisputed Era

Rafał: Zdobycie mistrzostwa przez Moustache Mountain w Londynie to była zagrywka pod publikę. Nie wydaje mi się by ponownie dostali pasy, chyba że zabiorą je ze sobą do NXT UK. To jednak wątpliwe rozwiązanie. Po TakeOver Undisputed Era potrzebuje nowych rywali.
Typ: Undisputed Era

Piotrek: Ciekawe to było, żeby zobaczyć Moustache Mountain z pasami, ale chyba wynikało to raczej z chęci mocnego zaakcentowania gali WWE UK, niż większego planu. Oba zespoły tworzyły już świetne widowiska i nie mam wątpliwości, że podobnie będzie tym razem. UE utrzymają tytuły i już czekają na nich War Raiders, co zostało zresztą zasugerowane niedawno w NXT TV.
Typ: Undisputed Era


NXT Women’s Championship
Shayna Baszler vs. Kairi Sane


Paweł: Bardzo się waham, jeśli chodzi o ten pojedynek. Chciałbym postawić na Kairi Sane, lecz jakoś nie widzę jej zwycięstwa, co argumentowałbym faktem, żę Shayna moim zdaniem jeszcze pozostanie przez jakiś czas w NXT. Wydaje mi się, że będzie heelową panującą mistrzynią, a jej detronizacja nastąpi dopiero za jakiś czas. Z drugiej strony SummerSlam stanowiłoby doskonałą okazję na zmianę posiadaczki tytułu. Kairi również pasuje mistrzostwo kobiet NXT, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak się stało. Muszę jednak wskazać jedną opcję i postawię raczej na tę pierwszą. Baszler.
Typ: Shayna Baszler

Rafał: Baszler spisuje się na tyle dobrze jako mistrzyni, że powinna zachować tytuł przynajmniej do gali Evolution. Brakuje trochę godnej przeciwniczki dla Shayny, Nikki Cross prezentowała się chyba trochę lepiej od Kairi Sane. Nie przeszkadza mi styl Sane, lecz jakoś nie widzę jej z mistrzostwem.
Typ: Shayna Baszler

Piotrek: Uważałem push Baszler za przedwczesny i wciąż myślę, że było to robione nieco na siłę, ale muszę oddać też zawodniczce, iż z czasem zaczęła się wyrabiać jako mistrzyni. Tworzy przyzwoite pojedynki, do tego jest w miarę wyrazista i gdy nabrała już większej pewności oraz przekonania – wypada naprawdę nieźle. Sane oczywiście jest sympatyczna i dobra w ringu, ale pomału zaczyna to jednak doskwierać, że Japończycy za mikrofonem po prostu się w WWE nie poprawiają. Przykłady Asuki czy Nakamury pokazały, że w NXT jeszcze się jakoś obronią czysto w ringu, ale potem te osoby przepadają w głównych rosterach, gdzie akcenty kładzie się już na inne kwestie. Nie miałbym problemu z Sane jako mistrzynią NXT, ale zbliża się gala Evolution i myślę, że Baszler utrzyma tytuł przynajmniej do tego czasu.
Typ: Shayna Baszler


Last Man Standing Match
NXT Championship

Tommaso Ciampa vs. Johnny Gargano


Paweł: Nie bardzo jestem przekonany, czy nawet bez wycofania Aleistera Blacka z walki o mistrzostwo, postawiłbym na niego. W zaistniałej sytuacji, kiedy Black jest poza konkurencją, jestem praktycznie przekonany o potencjalnym zwycięstwie Tommaso Ciampy. Nie wiadomo, jak potoczyłaby się dalej ta rywalizacja, gdyby Black był w grze, jednak najrozsądniejsze dla mnie wydaje się, że zachowanie tytułu przez Ciampę najzwyczajniej rozłożyłoby w czasie ten wątek. Gargano wygra, jeśli miał wygrać Triple Threat Match. W przeciwnym wypadku musi wygrać Ciampa i stawiam właśnie na niego.
Typ: Tommaso Ciampa

Rafał: Nie wiem czy kolejna walka Ciampa-Gargano jest potrzebna, może w listopadzie, ale nie tak szybko. Ich feud był długi i doskonały, lecz teraz dobrze zrobiłaby im przerwa oraz zupełnie nowe programy, a następnie wznowienie konfliktu za kilka miesięcy. Wszystko wskazuje na zwycięstwo Gargano, ale ja bym z tym jeszcze trochę zaczekał.
Typ: Tommaso Ciampa

Piotrek: Biorąc pod uwagę ich feud ciężko narzekać na kolejną odsłonę, ale jednak strasznie żałuję tej pechowej kontuzji Aleistera Blacka. Otrzymalibyśmy miły przerywnik i odmianę, a do finałowej walki Ciampa/Gargano mogłoby dojść pod koniec roku, a tak mamy ją już teraz i na trzecim TakeOver z rzędu. Tak czy siak feud rozpisany jest tak genialnie, że to po prostu nie może wypaść poniżej bardzo dobrego poziomu, nawet biorąc pod uwagę rodzaj walki, który jak wiemy czasem zabija tempo pojedynków. W tym przypadku mamy to jednak podszyte taką historią, że jestem przekonany, iż to będzie godny, finałowy rozdział. Jeśli będzie to rzeczywiście finał konfliktu to oczywiście prosiłoby się o zwycięstwo Gargano, choć prawdę mówiąc Ciampa zaczął na mnie robić tak doskonałe wrażenie, iż z chęcią zobaczyłbym jego dalsze panowanie. Wątpię jednak żeby mieli ten feud jeszcze przeciągać i dlatego obstawię Gargano.
Typ: Johnny Gargano

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Pojedynek o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na SummerSlam:

Brock Lesnar
Roman Reigns19. sierpnia 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Roman Reings

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dolph Ziggler
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
???

Walka o kontrakt
Money in the Bank

Braun Strowman
vs
Kevin Owens
15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Ruseva

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
30-minute Iron Man Match

Dolph Ziggler
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Shinsuke Nakamura
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
B-Team
pokonali
Deleters of Worlds

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludeon Brothers
pokonali
Team Hell No

Mistrzostwo Kobiet RAW
Extreme Rules Match
Alexa Bliss
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Carmella
pokonała
Asukę
(James Ellsworth zawieszony nad ringiem w klatce)

Steel Cage Match
Kevin Owens
pokonał
Brauna Strowmana

Bobby Lashley
pokonał
Romana Reignsa

Finn Balor
pokonał
Barona Corbina

Tables Match
Pre-show

Sanity
pokonali
New Day

Pre-show
Andrade "Cien" Almas
pokonał
Sin Carę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.