wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Roppongi 3K zrzekli się IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Championship, Status Nigela McGuinnessa względem WWE, Na jesieni powróci program Miza i Maryse, Oglądalność AEW Dynamite, Triple H sprzedał sporą część udziałów w WWE, WWE planowało inne zestawienie w walce zapowiedzianej na Payback?, Były zawodnik WWE zadebiutuje w NJPW, Rey Mysterio vs. Seth Rollins na RAW
Dodano: 29-08-2020, 14:40
NJPW przekazało, że Roppongi 3K zrzekli się IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Championship. SHO ogłosił to wczoraj po gali Summer Struggle w Korakuen Hall, informując, że YOH uszkodził więzadło krzyżowe przednie i wypada z akcji na dłuższy czas, więc nie mogą bronić pasów i zdecydowali się z nich zrezygnować. YOH walczył ostatnio pod koniec czerwca, przegrywając w 2020 New Japan Cup.

PWInsider informuje, że pomimo spekulacji dotyczących przyszłości Nigela McGuinnessa w WWE, zwłaszcza po powrocie Wade’a Barretta, ten wciąż pozostaje związany z federacją. Być może Nigel będzie teraz pracował przy NXT UK, choć nie zostało to na razie w żaden sposób potwierdzone.

The Miz i Maryse przekazali w mediach społecznościowych, że drugi sezon ich programu „Miz and Mrs.” powróci na antenę USA Network w listopadzie.

Oglądalność pokazanego w czwartek odcinka AEW Dynamite wyniosła 813 tysięcy widzów, przy ratingu 0.29 w przedziale wiekowym 18-49. Poprzedni epizod Dynamite, emitowany z kolei w ostatnią sobotę, oglądało 755 tysięcy widzów przy ratingu 0.31 we wspomnianej grupie wiekowej. Dla porównania NXT oglądało w tym tygodniu 824 tysiące widzów, przy ratingu 0.24 w grupie 18-49.

W ostatnich dniach Triple H sprzedał ponad 50 tysięcy swoich akcji WWE, wartych łącznie niecałe 2,5 miliona dolarów. Hunter wciąż posiada ponad 80 tysięcy akcji.

Jak już wiemy na niedzielnej gali Payback dojdzie do walki o WWE Women’s Tag Team Championship pomiędzy Sashą Banks i Bayley a Shayną Baszler i Nią Jax. Okazuje się, że prawdopodobnie nie był to oryginalny plan, gdyż partnerką Baszler na gali miała być zapewne Asuka. Fani bacznie śledzący media społecznościowe WWE zauważyli, że gdy w opisach stosowano poprawne zestawienie, na grafikach promocyjnych w wielu postach wykorzystano właśnie obrazek z Asuką. Tak przygotowane grafiki są oczywiście jasnym sygnałem, że najwyraźniej oryginalnie WWE planowało, żeby na Payback to Baszler i Asuka powalczyły o pasy, lecz w niedługim czasie musiała zapaść decyzja o podmianie Asuki na Nię Jax.

Fred Rosser, znany z występów w WWE jako Darren Young, zadebiutuje niedługo w NJPW. Zawodnik ma się pojawić w pierwszej części emisji NJPW Fighting Spirit Unleashed w ramach NJPW Strong, 4 września.

Rey Mysterio dostanie okazję zrewanżowania się Sethowi Rollinsowi w walce jeden na jeden, która została zapowiedziana na najbliższy epizod RAW. Przypomnę, że na jutrzejszej gali Payback dojdzie z kolei do walki tag teamowej: Dominik & Rey Mysterio vs. Seth Rollins & Buddy Murphy.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.