wrestling wwe tna ecw


Extreme Rules za nami. Tematem przewodnim przy tej okazji była walka AJ Stylesa z Rusevem o mistrzostwo WWE. Oto, jak typowaliście:
SONDA
Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:
AJ Styles (687) 70%
Rusev (301) 30%
Łącznie oddano
988 głosów

Do SummerSlam pozostało coraz mniej czasu i wiadomo już, że Brock Lesnar stanie w obronie mistrzostwa Universal przeciwko Romanowi Reignsowi. Rozpoczynamy głosowanie, którego z nich postrzegacie, jako swojego faworyta.


Istnieje spora szansa, że podczas SummerSlam powróci na stałe do WWE Rey Mysterio. Mysterio jest w kontakcie z federacją od czasu występu na Royal Rumble. Obecnie odwołał swoje występy w Northeast Wrestling, co może świadczyć o zakontraktowaniu z WWE.

13. sierpnia zmarł w swoim domu Jim "The Anvil" Neidhart. Anvil u szczytu swojej kariery współtworzył legandarny tag team u boku Breta "Hitmana" Harta dwukrotnie wchodząc w posiadanie tytułów mistrzowskich tag teamów. RIP.

29 lipca. w wieku 46 lat zmarł Brian Christopher. W WWE znany był jako Grand Master Sexey. W karierze wszedł w posiadanie mistrzostwa tag teamów w parze ze Scottym 2 Hottym. Christopher był synem Jerry'ego Lawlera. RIP.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam
Środa 22.08.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

WWE SummerSlam 2018 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 19-08-2018, 17:47
Przed nami największe wydarzenie tego lata w WWE, bowiem dzisiaj w nocy SummerSlam 2018. Początek Kick-Off o 23.00 czasu polskiego, a główna część gali rozpocznie się dwie godziny później. Podczas Kick-Off zobaczymy trzy walki, a w głównej karcie znalazło się ich aż dziesięć, a do tego zapowiedziano segment z udziałem Eliasa.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Andrade Almas & Zelina Vega vs. Rusev & Lana


Paweł: Zdecydowanie moimi faworytami jest para Rusevów, jednak osoba Aidena Englisha może sporo wnieść do tego pojedynku. Gdyby nie on, w pełni postawiłbym na nich, lecz biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia widzę dwa wątki. Pierwszy polegający na kolejnej niedźwiedziej przysłudze, kiedy English niczym słoń w składzie porcelany przyczynia się do porażki Rusevów. Druga, wreszcie coś mu się udaje i cała trójka odchodzi uradowana, pogodzona i zwycięska. Skłaniam się jednak ku pierwszemu rozwiązaniu będąc zdania, że English świadomie lub nie, przyczyni się do porażki Lany i Ruseva.
Typ: Andrade Almas & Zelina Vega

Rafał: Nie zaliczam się do grona wielkich zwolenników Ruseva i Lany, są tak bookowani, że ciężko brać ich na serio. Liczyłem, iż może tym razem będzie inaczej, ale Almas na 95% przepadnie w głównym rosterze lub trafi do 205 Live, normalka. Zelina Vega może jednak zrobić karierę w WWE i dlatego postawię na nich.
Typ: Andrade Almas & Zelina Vega

Piotrek: Zestawienie powiedzmy ok, choć wolałbym solowe Almas/Rusev w głównej karcie. Nie widzę by klarowały się jakieś większe plany dla któregoś z zawodników, więc stawiam, że feud będzie kontynuowany, więc ta wygrana nie ma większego znaczenia. Vega coś tam w ringu potrafi, ale w WWE jest traktowana właściwie stricte jako menedżerka, a Lana jaka jest w ringu wszyscy wiemy, więc udział pań w tej walce będzie raczej symboliczny. Szanse na zwycięstwo 50/50.
Typ: Rusev & Lana


Kick-Off
RAW Tag Team Championship

The B-Team vs. The Revival


Paweł: Kick-off musi stanowić dobrą rozgrzewkę przed imprezą, a jeśli mowa o tak prestiżowej gali, jaką jest SummerSlam, wręcz musi się coś wydarzyć. Choć zwycięstwo B-Team z pewnością rozbawiłoby fanów zgromadzonych w Barlcey’s Center, przejęcie tytułów przez Revival dodałoby więcej emocji. Zaryzykuję stawiając na Revival.
Typ: The Revival

Rafał: Drużynowa dywizja RAW musi być bardzo słaba, skoro przebił się taki tag team jak B-Team i jeszcze posiada tytuły... Idąc tym tokiem myślenia, Dallas & Axel znów zachowają mistrzostwo. Gdyby Revival zdobyli tytuł, większego szału nie będzie. Materiał do przewinięcia.
Typ: The B-Team

Piotrek: Nie trafia do mnie projekt B-Team i po prostu wolałbym Revival jako mistrzów. To tyle, nie wiem co mógłbym o tym starciu napisać :)
Typ: The Revival


Kick-Off
WWE Cruiserweight Championship

Cedric Alexander vs. Drew Gulak


Paweł: Nie wydaje mi się, aby miało dojść do jakiegoś spektakularnego przejęcia tytułu w dywizji półciężkiej, dlatego specjalnie nie rozpisując się w temacie, asekuracyjnie postawię na Cedrica Alexandra.
Typ: Cedric Alexander

Rafał: Cruiserzy dostają na swoje walki dużo czasu antenowego w 205 Live, ale oczywiście podczas PPV muszą trafić do Kickoff. Nie mogę przekonać się do Gulaka, ale Cedric posiada tytuł na tyle długo, iż zmiana mistrza jest realna.
Typ: Drew Gulak

Piotrek: Ringowe fajerwerki kontra dość wyrazista postać. Można powiedzieć, że interesujące zestawienie i pytanie czego szukamy. Ja jednak w dywizji Cruiserweight/205 Live szukam raczej tego pierwszego. Dlatego Alexander.
Typ: Cedric Alexander


SmackDown Tag Team Championship
Bludgeon Brothers vs. The New Day


Paweł: Ciekawa konfrontacja ze względu na fakt obecności przy ringu trzeciego członka New Day, który może mieć bezpośredni wpływ na rezultat. Dużo jednak mówiło się o rozłamie frakcji pozytywistów i kto wie, czy ten moment właśnie nie nastał. Poszedłbym nawet krok dalej sugerując, że ich porażka z Bludgeon Brothers przyczyni się do rozłamu oraz późniejszego Trilpe Threat Matchu pomiędzy Big E’m, Xavierem i Kofim.
Typ: Bludgeon Brothers

Rafał: Ulubiony tag team prezesa WWE chyba znów dostanie większy push i zgarnie tytuły. Nie wiem w jaki sposób miałoby do tego dojść i niezbyt mnie to interesuje, ale pajacujący New Day mogą dzisiaj wygrać z dominującymi Bludgeon Brothers by ustanawiać kolejne rekordy...
Typ: The New Day

Piotrek: Nie wiem skąd pomysł na kolejny title shot dla New Day, choć właściwie to wiem… pewnie uparł się Vince McMahon, który jak wiadomo nie od dziś jest ogromnym entuzjastą tego projektu i pewnie tylko z uwagi na niego wciąż on trwa. Skoro „wskrzesili” New Day na tyle poważnie by walczyli o pasy na SummerSlam, to nie zdziwi mnie też jeśli je zdobędą. Aczkolwiek osobiście mimo często dobrych walk, projekt ten w żaden chyba już sposób do mnie nie przemówi i wolałbym zobaczyć na przykład czy Big E byłby w stanie ugrać coś więcej solowo.
Typ: The New Day


Finn Balor vs. Baron Corbin


Paweł: W tym przypadku prawie pewny jestem zwycięstwa Finna Balora. Pierwszy triumf odniósł na PPV, po czym przegrał na RAW. Teraz czas powrócić na PPV, a do tego wyższej rangi, aby odnieść zwycięstwo również wyższej rangi i na taki właśnie wynik stawiam.
Typ: Finn Balor

Rafał: Walka dobra na sam początek Kickoff, a nie na główną kartę SummerSlam. Finn utknął w tym zbędnym konflikcie i przepadł na drugiej najważniejszej gali roku. Zwycięstwo żadnemu z zawodników raczej nic nie da, ale chyba mają większe plany dla Corbina. Niespodzianką może być powrót Balora w gimmicku Demona i wygrana z Baronem. Tak też typuję.
Typ: Finn Balor

Piotrek: Nie wiem co to robi w głównej karcie. Strzelając – Corbin.
Typ: Baron Corbin


WWE United States Championship
Shinsuke Nakamura vs. Jeff Hardy


Paweł: Mam wrażenie, że Jeff Hardy z tytułem mistrzowskim Stanów Zjednoczonych to już przeszłość. Shinsuke Nakamura po nieudanej próbie przejęcia mistrzostwa WWE pasuje do nowo zdobytego tytułu, a jako heelowy mistrz otwiera drogę do kilku ciekawszych rywalizacji. Z tego względu stawiam właśnie na niego.
Typ: Shinsuke Nakamura

Rafał: Nakamura powinien zachować tytuł U.S. na dłużej, a w to starcie musi też jakoś ingerować Randy Orton, co chyba ustawia program Nakamura vs. Orton. Nie wiem gdzie w tym wszystkim mógłby znaleźć się w najbliższych tygodniach Jeff Hardy, ale chyba najszybciej na urlopie w wyniku łomotu jaki po walce sprawi mu Orton.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: Trochę dziwne, że po całych wydarzeniach ze SmackDown nie dorzucili tu Ortona, ale na pewno swoją rolę on tutaj odegra. Nie widzę sensu w przerzucaniu tytułu z powrotem na Jeffa, więc powiedzmy, że przegra on właśnie przez ingerencję Randy’ego.
Typ: Shinsuke Nakamura


WWE Intercontinental Championship
Dolph Ziggler (w/Drew McIntyre) vs. Seth Rollins (w/Dean Ambrose)


Paweł: Wprowadzenie do gry Deana Ambrose’a przed SummerSlam może mieć nieco głębszy sens niż tylko odzyskanie mistrzostwa przez Setha Rollinsa. Widzę dwie opcje. Pierwsza, Ambrose przyczynia się do zwycięstwa Rollinsa, co w następstwie rozpoczyna rywalizację i prowadzi do ich walki na WrestleManii z tytułem. Druga, Ambrose niespodziewanie obraca się przeciwko Rollinsowi, co w następstwie rozpoczyna rywalizację i prowadzi do ich walki na WrestleManii bez tytułu. Postawię jednak na opcję zwycięstwa Rollinsa, ponieważ wejście przez niego w posiadanie tytułu skutecznie przyczyniłoby się do rozłożenia w czasie konfliktu między nimi.
Typ: Seth Rollins

Rafał: Jeśli na SummerSlam nie dojdzie do heel turnu Ambrose'a, to Rollins ma zwycięstwo w kieszeni. Dean może zaatakować byłego kolegę z The Shield już na RAW i dostaniemy ciekawą rywalizację. McIntyre mógłby "przypadkowo" zaszkodzić Dolphowi i jest kolejny świeży mid-cardowy konflikt.
Typ: Seth Rollins

Piotrek: Głupio, że nie tak dawno walczyli w Iron Man Matchu, a teraz dostają z powrotem klasyczną walkę. Jedyne wyłamanie się ze schematu to dodanie McIntyre’a i Ambrose’a do narożników (właściwie tego drugiego, bo Drew namieszał na Extreme Rules), którzy odegrają w tym pewnie kluczową rolę, ale to z kolei może obniżyć wartość samej walki. Najbanalniejsze pod słońcem rozwiązanie to Ambrose przeszkadzający Rollinsowi i przechodzący na nim heel turn. A czasem proste rzeczy są najlepsze.
Typ: Dolph Ziggler


Daniel Bryan vs. The Miz


Paweł: Jak mógłby wygrać to Miz? Nie ma opcji. Tylko Daniel Bryan. Czy trzeba więcej pisać? :)
Typ: Daniel Bryan

Rafał: To kulminacja ośmioletniej historii i wygrać może tylko Daniel Bryan, ale... pozycja Miza jest obecnie w WWE o wiele lepsza. Gdyby zdecydowali się to na dobre zakończyć już podczas SummerSlam, wygra Bryan, ale jeśli ma dojść do rewanżu lub rozciągnięcia tego programu na kilka gal PPV, zacznie się od zwycięstwa Miza. Chyba lepsze będzie jednak pierwsze rozwiązanie.
Typ: Daniel Bryan

Piotrek: Prosiło się o to starcie i ma ono oczywiście największą historię z całej karty, choć WWE oczywiście odpowie na to, że przecież Lesnar-Reigns to rywalizacja, którą od lat “żyją” fani… :) Nie wierzę by były jakiekolwiek szanse na odejście Bryana z WWE i z tego względu ten feud może potrwać jeszcze spokojnie parę pojedynków. Dlatego teraz postawię na Miza. Swoją drogą nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale mam wrażenie, że można by coś odświeżyć w gimmicku Bryana, bo „Yesowanie” było modne przy WrestleManii XXX, a teraz coraz częściej jest to motyw, który trzeba wręcz z fanów na siłę wyciągać.
Typ: The Miz


SmackDown Tag Team Championship
Carmella vs. Becky Lynch vs. Charlotte


Paweł: Bardzo ciekawe zestawienie stawiające wykrzyknik ze znakiem zapytania przy osobie Carmelli jako mistrzyni oraz Becky i Charlotte jako pretendentkach, ale co ważniejsze przyjaciółkach. Charlotte idąc za radą ojca od dawna ustaliła sobie hierarchię, co jest priorytetem w WWE. Dla niej z pewnością nie jest to przyjaźń. Niemalże pewne jest, że jej interwencja mająca rzekomo na celu stanięcie w obronie Becky było skrzętnie zaplanowanym posunięciem mającym na celu wpisanie się w krajobraz z tytułem mistrzowskim w tle. Prawdopodobny wydaje mi się wątek, w którym Becky i Charlotte puszczają nerwy, ruszają na siebie, a Carmella podkrada zwycięstwo. Stawiam kontaktowo na Carmellę.
Typ: Carmella

Rafał: Wiadomo, prowadzi to do walki przyjaciółek, która odbędzie się prawdopodobnie na Evolution. Pięć minut Carmelli już minęło. Pozostaje tylko wybrać zwyciężczynię pomiędzy Charlotte i Becky. Jak zawsze, wybieram Becky, a Charlotte i tak wkrótce ten kolejny tytuł przecież dostanie.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Wiem, że zaraz znów będę skrytykowany, iż się czepiam i przecież będzie lepiej ringowo, ale Charlotte jest tu dla mnie po prostu zbyteczna, nawet jeśli Becky Lynch wciąż wygra tytuł. Po prostu czasem nawet ponad to czy będzie to ciut lepsze w ringu, wolałbym żeby zamknąć w ładny sposób historię, którą przez jakiś czas budowano, a tak było z Lynch. I skoro czepiamy się notorycznego pushowania Reignsa, to nie wiem czemu nie wypadałoby ponarzekać, że i Charlotte nie mogłaby jakiś czas odpocząć od walk mistrzowskich, nawet jeśli jej panowania z reguły wypadają w porządku i jest to dobra zawodniczka. Po prostu jestem już nią trochę zmęczony w głównych walkach i WWE mogłoby na chwilę spuścić z tonu, nikomu to jeszcze nie zaszkodziło. Powinna wygrać Lynch, Carmella ma raczej marne szanse skoro zaraz Evolution, a Charlotte jak to Charlotte – WWE zawsze może zabookować jej wygraną, nawet jak to nie będzie do końca logiczne. Do głowy przychodzi mi tu analogiczna sytuacja z WrestleManii 32, gdy wszyscy byli przekonani, że wreszcie pas dostanie Sasha Banks (tak jak to ma miejsce teraz z Becky Lynch), a kto wygrał świetnie pamiętamy.
Typ: Becky Lynch


Money In The Bank On The Line
Braun Strowman vs. Kevin Owens


Paweł: Jeszcze przed Money in the Bank moim faworytem na zdobycie walizki był Kevin Owens. Ostatecznie zwyciężył Braun Strowman. Zadałem sobie wtedy pytanie, po co komuś takiemu jak Strowman kontrakt? W końcu to osoba niepotrzebująca tego typu atrybutów, aby wejść w posiadanie mistrzostwa. Idealnym kandydatem dla mnie był Owens i pozostanę przy tym. Stawiam na Kevina Owensa oraz bardzo ciekawy i zarazem zabawny dalszy wątek prowadzący do wykorzystania przez niego kontraktu, gdy mistrzem będzie już Strowman.
Typ: Kevin Owens

Rafał: Niezbyt przekonuje mnie ta rywalizacja i chyba powinna zakończyć się na Extreme Rules. Odebranie walizki Strowmanowi byłoby fatalną decyzją, gdyż to niemal pewne, że wcześniej czy później Braun zostanie mistrzem Universal. Cash-in może mieć miejsce nawet dzisiaj, co zapoczątkowałoby konflikt Strowmana z Reignsem i obecność tytułu Universal co tydzień na RAW.
Typ: Braun Strowman

Piotrek: Program jest słaby i ta walka też do najlepszych raczej nie będzie należeć. Chciałbym prawdę mówiąc przekazania walizki Owensowi, bo jak już wspominałem zupełnie nie pasuje mi ona do Strowmana – chyba, że Braun zachowa walizkę i wykorzysta ją jeszcze na SummerSlam.
Typ: Kevin Owens


RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Ronda Rousey


Paweł: Ronda Rousey obecna już jest w WWE od wielu miesięcy, jednak jej obecność w ringu jest znacznie ograniczona. Przypomina tym nieco Brocka Lesnara, jednak on miał bardzo bogate doświadczenie wrestlingowe w przeciwieństwie do Rondy. To właśnie stawia największy znak zapytania przy rezultacie tego pojedynku. Moim zdaniem Ronda nie zdobędzie złota do czasu WrestleManii. Stawiam na jej zwycięstwo przez dyskwalifikację, bądź zwycięstwo Alexy. Wszystko sprowadza się do jednego, Ronda nie opuści Barcley’s Center z tytułem.
Typ: Alexa Bliss

Rafał: Nie wiem co musiałoby się wydarzyć aby Rousey nie zdobyła tytułu. Ronda z mistrzostwem doskonale wypromuje zbliżającą się galę Evolution i WWE przyciągnie w ten sposób uwagę wielu fanów, którzy nie śledzą ich produktu regularnie. Jak długo Ronda może posiadać mistrzostwo? Nawet do WrestleManii 35.
Typ: Ronda Rousey

Piotrek: Oczywiście trochę szybki ten push Rousey, ale myślę, że wypada ona dobrze, a WWE też kuje żelazo póki gorące, a więc gdy Ronda mimo okoliczności w jakich żegnała się z UFC, wciąż jest w USA bardzo mocnym nazwiskiem. Jak na swoje doświadczenie, a właściwie jego brak, Ronda pokazywała w swoich dotychczasowych walkach czystą rozrywkę i choć ma braki w obyciu przy mikrofonie, to z czasem będzie to do nadrobienia. Ronda.
Typ: Ronda Rousey


WWE Championship
AJ Styles vs. Samoa Joe


Paweł: AJ Styles od dawna dumnie dzierży mistrzostwo WWE, a od pewnego czasu przy każdej walce o tytuł nasuwa się pytanie, czy to już teraz? Identycznie jest w przypadku walki z Joe, a smaczku wszystkiemu dodaje fakt, że pojedynek między nimi odbędzie się na SummerSlam. Czy Samoa Joe zdetronizuje Stylesa? Moim zdaniem nie.
Typ: AJ Styles

Rafał: Trudno powiedzieć kto jest tutaj faworytem i szanse rozkładam 50/50. Długi oraz chwilami bardzo przeciętny feud Stylesa z Nakamurą sprawił, że mistrz trochę stracił w moich oczach. Wygrana Joe wydaje się więc tu możliwa, ale chyba ten pojedynek miał za krótki build-up i konflikty Strowman/Owens oraz Ziggler/Rollins zostały lepiej wypromowane, co może oznaczać zwycięstwo Stylesa i dalszy ciąg tej rywalizacji. Ostatecznie postawię jednak na Joe.
Typ: Samoa Joe

Piotrek: Poszli w trochę dziwnym kierunku w samej promocji (choć taka historia w sumie dość typowa jak na standardy WWE), ale myślę, że nie będzie tu takiego rozczarowania jak było ze Styles-Nakamura i tym razem otrzymamy walkę o mistrzostwo WWE na naprawdę mistrzowskim poziomie. Jedyne co pozostaje irytujące to fakt, że nawet w obliczu takiej farsy jaką mamy obecnie z tytułem Universal, Styles wciąż nie może się doczekać by jego pojedynek kończył show i pewnie tym razem też raczej nie będzie kończył.
Typ: AJ Styles


WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Roman Reigns


Paweł: W ostatnim okresie tematem numer jeden związanym z Brockiem Lesnarem był powrót do oktagonu UFC, o czym mogła świadczyć wizyta w klatce po walce mistrza świata wagi ciężkiej Daniela Corniera, z którym prawdopodobnie zmierzy się w przyszłym roku. W jakim stopniu rzutuje to na jego pozycję w WWE? O tym wiedzą wyłącznie ludzie na górze. Teraz póki co, trzeba wyjaśnić, czy Lesnar opuści Barcley’s Center z mistrzostwem Universal, czy nie? Osobiście bardzo bym chciał, aby pojawił się w UFC z tytułem WWE, a następnie pokonał mistrza tej organizacji. Byłby to policzek wymierzony w stronę nadgorliwych fanów mma doszukujących się ciągle cyrku we wrestlingu i dominacji nad nim ich dyscypliny. Stawiam na Lesnara, jeśli WWE pójdzie na całość. Na Reignsa, jeśli chodzi wyłącznie o to, aby show musiało wyłącznie „go on”. Lesnar-Reigns 50:50 z niecierpliwością czekając na tę walkę. Obstawiając wynik z konieczności: Roman Reigns.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Decyzja zapadnie w ostatniej chwili, może nawet w niedzielę na kilka godzin przed galą i jeśli Lesnar zdecyduje się na pracę w WWE oraz UFC, wtedy może obronić tytuł, ale oznacza to kontynujacę obecnej sytuacji, czyli brak mistrzostwa Universal na RAW. Jeżeli Brock na dobre odejdzie z WWE i skupi się tylko na UFC, raczej musi stracić mistrzostwo. Po drodze jest jeszcze Strowman. Jakaś zmiana jest bardzo potrzebna.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Naprawdę nie chciało mi się wierzyć, że znowu nam to wcisną w niezmienionej formie. Życzyłbym sobie i wszystkim widzom WWE by dali to na końcu, a fani opuścili w dużej mierze arenę – może dopiero taki sygnał sprawiłby, że do oficjeli WWE cokolwiek dotrze. Lubię Lesnara, ale jego „panowanie” z tytułem Universal przerodziło się w farsę i cokolwiek musi się wydarzyć, bo to już przestało być nawet zabawne. Niech to wygra Reigns, czy niech wykorzystane zostanie Money In The Bank – cokolwiek, ale jak SummerSlam nie zakończymy z nowym mistrzem to będzie to już farsa.
Typ: Roman Reigns


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Pojedynek o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na SummerSlam:

Brock Lesnar
Roman Reigns19. sierpnia 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Roman Reings

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dolph Ziggler
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
???

Walka o kontrakt
Money in the Bank

Braun Strowman
vs
Kevin Owens
15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Ruseva

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
30-minute Iron Man Match

Dolph Ziggler
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Shinsuke Nakamura
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
B-Team
pokonali
Deleters of Worlds

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludeon Brothers
pokonali
Team Hell No

Mistrzostwo Kobiet RAW
Extreme Rules Match
Alexa Bliss
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Carmella
pokonała
Asukę
(James Ellsworth zawieszony nad ringiem w klatce)

Steel Cage Match
Kevin Owens
pokonał
Brauna Strowmana

Bobby Lashley
pokonał
Romana Reignsa

Finn Balor
pokonał
Barona Corbina

Tables Match
Pre-show

Sanity
pokonali
New Day

Pre-show
Andrade "Cien" Almas
pokonał
Sin Carę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.