wrestling wwe tna ecw


Extreme Rules za nami. Tematem przewodnim przy tej okazji była walka AJ Stylesa z Rusevem o mistrzostwo WWE. Oto, jak typowaliście:
SONDA
Mistrzostwo WWE na Extreme Rules zwycięży:
AJ Styles (687) 70%
Rusev (301) 30%
Łącznie oddano
988 głosów

Do SummerSlam pozostało coraz mniej czasu i wiadomo już, że Brock Lesnar stanie w obronie mistrzostwa Universal przeciwko Romanowi Reignsowi. Rozpoczynamy głosowanie, którego z nich postrzegacie, jako swojego faworyta.


Istnieje spora szansa, że podczas SummerSlam powróci na stałe do WWE Rey Mysterio. Mysterio jest w kontakcie z federacją od czasu występu na Royal Rumble. Obecnie odwołał swoje występy w Northeast Wrestling, co może świadczyć o zakontraktowaniu z WWE.

13. sierpnia zmarł w swoim domu Jim "The Anvil" Neidhart. Anvil u szczytu swojej kariery współtworzył legandarny tag team u boku Breta "Hitmana" Harta dwukrotnie wchodząc w posiadanie tytułów mistrzowskich tag teamów. RIP.

29 lipca. w wieku 46 lat zmarł Brian Christopher. W WWE znany był jako Grand Master Sexey. W karierze wszedł w posiadanie mistrzostwa tag teamów w parze ze Scottym 2 Hottym. Christopher był synem Jerry'ego Lawlera. RIP.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam
Środa 22.08.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Spoilery i wiadomości z WWE SummerSlam 2018
Dodano: 20-08-2018, 10:47
* Podczas kick-offu SummerSlam pojawiła się dawna dobrze wszystkim znana gwiazda WWE John Bradshaw Layfield.* Kolejną dawno nieobecną legendą był Jerry "The King" Lawler. On także wziął udział w kick-offie.* Za kulisami Barcley's Center obecny również był dwukrotny Hall of Famer WWE i zarazem ojciec zdobywczyni mistrzostwa kobiet SmackDown Charlotte, "Nature Boy" Ric Flair.

* W kick-offie Cedric Alexander pokonał Drew Gulaka broniąc mistrzostwo Cruiserweight. Pojedynek trwał 7 minut, a zakończony został kilkoma roll-upami, z których zwycięsko wyszedł dotychczasowy mistrz.

* Zelina Vega przypięła Lanę dając zwycięstwo swojej drużynie.

* W trzecim pojedynku kick-offowym B-Team pokonali The Revival po tym, jak Axel znalazł się za sprawą Dallasa na Dawsonie, a sędzia doliczył do trzech.* SummerSlam oficjalnie rozpoczął pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Dolphem Zigglerem i Sethem Rollinsem. Pierwszy na rampie znalazł się jednak Dean Ambrose, który stanął w narożniku Rollinsa, który odzyskał tytuł pokonując Zigglera. Po walce Rollins podziękował Ambrose'owi za wsparcie.* The Bludgeon Brothers ratowali się dyskwalifikacją w walce z The New Day zachowując tytuły mistrzowskie. Rowan uderzył młotem Big E'ego zmuszając sędziego do przerwania walki.

* Charlotte zwyciężyła Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet SmackDown odliczając swoją przyjaciółkę Becky Lynch, odbierając zarazem tytuł Carmelli. Po walce poproszona została za kulisami o komentarz nt. obrócenia się przeciwko niej Becky, lecz odmówiła odpowiedzi.* Dyskwalifikacją zakończył się również pojedynek o mistrzostwo WWE po tym, jak Samoa Joe sprowokował AJ Stylesa gestykulując w kierunku jego rodziny. Przerwanie walki nastąpiło po ataku stalowym krzesłem.

* Finn Balor pojawił się na SummerSlam jako Demon pokonując Barona Corbina po niespełna półtorej minuty Coup de Grace.* Shinsuke Nakamura pokonał Jeffa Hardy'ego zachowując mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Po walce przy ringu pojawił się Randy Orton, jednak nie zaatakował Hardy'ego.* Ronda Rousey przejęła tymczasem mistrzostwo kobiet RAW zmuszając w armbardze do odklepania Alexę Bliss. Po walce pogratulowała jej Natalya, która pojawiła się na arenie w kurtce swojego ojca z roku 1990, kiedy wraz z Bretem Hartem zdobył na SummerSlam mistrzostwo tag teamów WWE(F).* Roman Reigns zaskoczył spearem atakującego go krzesłem Brocka Lesnara, po czym odliczył do trzech zdobywając po raz pierwszy w karierze mistrzostwo Universal.


* SummerSlam wyprzedane zostało do ostatniego miejsca. W Barlcays Center zasiadło 16.169 widzów.

* Na trybunach pojawił się zeszłoroczny gospodarz gali Jon Stewart.

* Tegoroczne SummerSlam wzorem Takeover zakończyło się bez dark matchu. Galę zakończył Roman Reigns opuszczający arenę z tytułem mistrzowskim, za którym podążył z walizką Money in the Bank Braun Strowman, spoglądając jeszcze w kierunku publiczności.

* Roman Reigns oraz Ronda Rousey, jako nowi mistrzowie, pozowali za kulisami do zdjęć.* Randy Orton zapytany, dlaczego nie zaatakował po przegranej walce Jeffa Hardy'ego z Shinsuke Nakamurą opowiedział, że tylko on decyduje, jak będzie postępował z Jeffem.

Autor:
Paweł Borkowski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Pojedynek o mistrzostwo WWE Universal zwycięży na SummerSlam:

Brock Lesnar
Roman Reigns19. sierpnia 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Roman Reings

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dolph Ziggler
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Carmella
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludgeon Brothers
vs
???

Walka o kontrakt
Money in the Bank

Braun Strowman
vs
Kevin Owens
15. lipca 2018


Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Ruseva

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
30-minute Iron Man Match

Dolph Ziggler
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Shinsuke Nakamura
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
B-Team
pokonali
Deleters of Worlds

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bludeon Brothers
pokonali
Team Hell No

Mistrzostwo Kobiet RAW
Extreme Rules Match
Alexa Bliss
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Carmella
pokonała
Asukę
(James Ellsworth zawieszony nad ringiem w klatce)

Steel Cage Match
Kevin Owens
pokonał
Brauna Strowmana

Bobby Lashley
pokonał
Romana Reignsa

Finn Balor
pokonał
Barona Corbina

Tables Match
Pre-show

Sanity
pokonali
New Day

Pre-show
Andrade "Cien" Almas
pokonał
Sin Carę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.