wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE potwierdziło najbliższą galę PPV, Gadżety Brocka Lesnara wycofane ze sprzedaży, Więcej o zestawieniu Paula Heymana z Romanem Reignsem, Kiedy wrócą programy MLW?, Jim Ross przeprowadził się do Jacksonville, Reporterka zaliczyła debiut na WWE PPV, Wade Barrett negocjuje kontrakt z WWE, Zapowiedź RAW
Dodano: 31-08-2020, 19:52
WWE potwierdziło podczas Payback, że kolejną galą PPV w ich kalendarzu jest Clash of Champions, które odbędzie się 27 września. Co ciekawe, w materiałach promocyjnych wykorzystywanych przed galą, pokazano datę 20 września – jak informowałem jakiś czas temu, taki był oryginalny plan, lecz WWE przesunęło PPV o tydzień. 27 września jest zatem w tym przypadku ostateczną datą najbliższej gali WWE PPV.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości możemy nie zobaczyć Brocka Lesnara w WWE i możliwe, iż nie jest on już związany kontraktem z federacją. Brock widnieje jeszcze na liście zawodników na oficjalnej stronie internetowej, natomiast WWE zaprzestało sprzedaży jego gadżetów, co może być sygnałem o wstrzymaniu lub zakończeniu współpracy. Oczywiście dodatkową sugestią, że Lesnar nie wróci szybko do akcji jest fakt, iż WWE przydzieliło jego menedżera, Paula Heymana, do Romana Reignsa.

A skoro o tym mowa, było ponoć parę powodów, dlaczego WWE zdecydowało się sparować Paula Heymana z Romanem Reignsem. Jednym z najbardziej błahych miał być fakt, że Heyman ma dość lukratywny kontrakt z WWE, tymczasem po zwolnieniu z roli dyrektora wykonawczego RAW, Paul pobierał wysoką pensję nie mając do wypełniania żadnych obowiązków. Federacja chciała go zatem wykorzystać w telewizji, a jak wspominałem, nie ma obecnie w planach powrotu Brocka Lesnara. Połączenie Heymana z Reignsem było czymś o czym spekulowano od dawna, jeszcze gdy Roman feudował z Lesnarem. Obaj panowie ponoć bardzo się polubili i doskonale się dogadują. Jeśli chodzi o heel turn Reignsa, WWE długo odsuwało się od tej myśli, za wszelką cenę chcąc pushować go na topowego face’a federacji, lecz najwyraźniej ostatnie miesiące odmieniły coś w tej kwestii. Sam Reigns już od dłuższego czasu chciał przejść heel turn, natomiast przeciwny był temu Vince McMahon. Możliwe, że WWE postanowiło pójść tym tropem w nadziei na zyskanie na wynikach oglądalności – heel turn Romana na pewno jest dość głośnym wydarzeniem i czymś co wielu fanów chciało zobaczyć, więc WWE liczy, iż znajdzie to odzwierciedlenie w rezultatach oglądalności SmackDown.

MLW potwierdziło, że federacja powróci z nowymi programami w listopadzie, a pierwsze tapingi po obecnej przerwie spowodowanej pandemią, zaplanowane są już na październik.

Jim Ross poinformował, że na czas nieokreślony przeprowadził się do Jacksonville, gdyż w nadchodzących miesiącach chce móc bez problemu pracować przy tapingach AEW Dynamite, bez konieczności częstego podróżowania.

Przy okazji Payback swój debiut na gali WWE PPV jako reporterka na zapleczu zaliczyła Alyse Ashton (prawdziwie imię i nazwisko to Alyse Zwick). Została ona zatrudniona przez WWE w październiku 2019 roku, natomiast dotychczas pokazywała się tylko na SmackDown. Alyse to aktorka, która pracowała też jednak jako prezenterka w programach telewizyjnych i reporterka dla FOX5 w obrębie Nowego Jorku. Oczywiście po odejściu Renee Young, w kontekście reporterek może dojść do małych przetasowań w hierarchii. Obecnie główne role w tym zakresie odgrywają Charly Caruso i Kayla Braxton, a do tego dochodzą Sarah Schreiber, właśnie Ashton oraz McKenzie Mitchell (pracująca przy NXT). Możliwe, że Ashton jest osobą, która wskoczy nieco wyżej w hierarchii pod nieobecność Renee. Caruso oraz Braxton przejmują natomiast część innych zajęć, które wypełniała Renee, choćby w kontekście prowadzenia Kick-Offów, czy innych programów na WWE Network.

Wade Barrett powrócił w ubiegłym tygodniu przepracowując tapingi NXT w roli komentatora (zobaczymy go także w najbliższym odcinku), co było na razie chwilowym działaniem, lecz wiele wskazuje na to, iż pozostanie jednak w WWE na dłużej. Ponoć w ostatnich dniach ruszyły rozmowy między Barrettem i WWE w sprawie dłuższej umowy, na mocy której Barrett pracowałby pełnoetatowo jako komentator – w umowie nie ma być mowy o jakimkolwiek powrocie na ring. Spekuluje się, że Barrett może zostać komentatorem NXT UK, które ma powrócić już 17 września.

WWE nie opublikowało pełnej zapowiedzi dzisiejszego RAW i jedyną potwierdzoną atrakcją jest pojedynek Rey'a Mysterio z Sethem Rollinsem. Oczywiście możemy oczekiwać następstw wydarzeń z Payback. Zobaczymy także czy na gali pojawi się grupa Retribution, której zabrakło na ostatnim SmackDown oraz Payback PPV.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.