wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Nowy członek zarządu WWE, Oglądalność RAW, Zmiana w systemie liczenia oglądalności, Duży datek WWE na badania nad rakiem, Uwaga na spoilery z Impact Wrestling i NXT: duży powrót i bardzo ważne wydarzenie we wczorajszym odcinku Impact Wrestling, Steel Cage Match na przyszłotygodniowe NXT, jaki był rezultat Iron Man Matchu na NXT?
Dodano: 02-09-2020, 10:47
W ostatnich dniach powołano nowego członka zarządu WWE, którym został Steve Pamon, a więc prezes i COO Parkwood Entertainment, założonego przez dobrze znaną w świecie rozrywki Beyonce. Wcześniej Pamon pracował również w dziale marketingu JPMorgan. Od paru lat jest on mocno znany w świecie biznesu i jest odnotowywany na wielu listach wpływowych pracowników wyższego szczebla.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.896 miliona widzów, odnotowując spadek względem 2.028 miliona osób sprzed tygodnia. Rating w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł 0.58, co także jest słabszym rezultatem od 0.66 z poprzedniego poniedziałku. Godzinowo oglądalność wyglądała tym razem następująco:
+ pierwsza godzina – 2.104 miliona widzów
+ druga godzina – 1.882 miliona
+ trzecia godzina – 1.703 miliona.

Wkrótce ma dojść do zmian w systemie liczenia oglądalności według Nielsena, co będzie dotyczyć choćby widowni programów WWE czy AEW. Aktualnie liczone są odbiorniki tylko z gospodarstw domowych, a teraz mają być uwzględnieni także telewidzowie oglądający programy poza domem, dzięki urządzeniom mobilnym. Zobaczymy jak nowe pomiary wpłyną na rezultaty, choć spodziewane jest to, że publikowane dane będą zapewne trochę wyższe.

WWE oraz Dick Vital przekazały po 900 tysięcy dolarów, a więc łącznie 1,8 miliona dolarów na rzecz The V Foundation, które to środki są grantem na rzecz badań nad nowotworem, ze szczególnym uwzględnieniem przypadków u dzieci.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling i NXT.
|
|
|
|
|
Wczorajsze Impact Wrestling przyniosło powrót do dywizji Knockouts Tenille Dashwood. Zawodniczka zapowiedziała, że na jej celowniku jest Deonna Purrazzo i posiadane przez nią obecnie mistrzostwo Knockouts.

Jeszcze większe wydarzenie dotyczyło z kolei walki wieczoru wczorajszego odcinka IW. W tym Eric Young pokonał Eddiego Edwardsa i sięgnął tym samym po Impact World Championship. Young zdobył ten tytuł po raz drugi w swojej karierze, choć pierwsze takie wydarzenie miało miejsce w dość odległej już przeszłości – w 2014 roku. Panowanie Edwardsa zakończyło się natomiast zaledwie po 36 dniach.
Warto przy okazji nadmienić, że choć Eric Young powrócił do Impact Wrestling bez podpisania formalnej umowy, to uległo to już zmianie i obecnie mistrz ma już być związany z IW 2-letnim kontraktem. Jest to również umowa na wyłączność, zatem Young nie będzie się pojawiał w innych federacjach, chyba że za zgodą Impact Wrestling.

WWE ustaliło na przyszłotygodniowe NXT pojedynek Steel Cage, w którym spotkają się Rhea Ripley oraz Mercedes Martinez. Ten epizod, podobnie jak miało to miejsce w tym tygodniu, zostanie pokazany na USA Network wyjątkowo we wtorek.

Jeśli chodzi o główną atrakcję tego NXT, czyli Iron Man Fatal 4-Way Match o NXT Championship, to zakończył się on wynikiem remisowym pomiędzy Adamem Colem oraz Finnem Balorem, którzy zgarnęli w trakcie walki po dwa punkty. William Regal ogłosił zatem, że Balor zawalczy z Colem w przyszłym tygodniu już jeden na jeden – zawodnik, który jako pierwszy podda lub odliczy rywala, zostanie mistrzem NXT.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.