wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE na stałe zmieni dzień emisji NXT?, Gabe Sapolsky żegna się ze sceną niezależną, Walka o tytuł otworzy przyszłotygodniowe NXT, Eric Young potwierdził doniesienia o umowie z Impact Wrestling, Renee Young krytycznie o postawie WWE względem jej zakażenia koronawirusem, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 02-09-2020, 21:13
„WrestleVotes” sugeruje, że WWE rozważa przeniesienie emisji NXT na stałe na inny dzień niż środę. Oznaczałoby to oczywiście koniec „Wednesday Night Wars” z AEW Dynamite. Na razie nie zapadły żadne wiążące decyzje. Podobno wiele zależy również od rezultatów oglądalności z tego i kolejnego tygodnia – WWE chce zobaczyć ile osób obejrzy odcinki NXT emitowane we wtorki.

Gabe Sapolsky poinformował oficjalnie, że opuszcza szeregi WWN i jest to jego koniec jeżeli chodzi o scenę niezależną. Raczej nie oznacza to końca przygody Sapolsky’ego z wrestlingiem, gdyż ten po transakcji przejęcia EVOLVE przez WWE, na 99% też zwiąże się z tą federacją. Można zakładać, że Gabe dalej będzie kierował EVOLVE, lecz już pod banderą WWE – nieoficjalnie mówi się o tym, iż będzie przy okazji pracował przy NXT.

WWE poinformowało, że zapowiadana walka o NXT Championship pomiędzy Adamem Colem i Finnem Balorem, otworzy przyszłotygodniowy odcinek NXT, odbywający się ponownie we wtorek.

Eric Young potwierdził medialne doniesienia o podpisaniu 2-letniej umowy z Impact Wrestling. Zawodnik przyznał również, że jest to kontrakt na wyłączność i nie planuje występów w innych federacjach. Young wspomniał, że ma na oku kilka pobocznych projektów rozrywkowych, natomiast w kontekście wrestlingu chce się skupić w pełni na IW.

Po odejściu z WWE, Renee Young ma już oczywiście większą swobodę wypowiedzi i ostatnimi czasy poruszyła kilka tematów. Jednym z nich był fakt, iż złapała koronawirusa, a WWE miało podobno pretensje, że to publicznie ogłosiła. Young przyznała w rozmowie ze „Sports Illustrated”, że rzeczywiście po tym jak poinformowała na Twitterze o swoim zakażeniu, spotkała się z oschłym kontaktem ze strony oficjeli WWE, którzy wyraźnie nie byli zadowoleni z jej wpisu. Renee stwierdziła, że na co dzień jest bardzo otwarta i raczej transparentna jeśli chodzi o swoje życie, a w tym przypadku czuła również, iż po prostu poinformowanie o chorobie jest zachowaniem społecznie odpowiedzialnym w takiej sytuacji. Renee podkreśliła, że ogłaszając to na Twitterze nie miała w żaden sposób złych intencji i zdziwiła ją negatywna reakcja WWE – nie była też zadowolona, że potem nikt z federacji nie wyraził specjalnego zainteresowania jej stanem zdrowia.
Young odniosła się też do sytuacji z marca/kwietnia i początku pandemii, gdy WWE mimo wszystko uzyskało status „ważnej działalności” i co za tym idzie dalej odbywały się tapingi, na które miały przyjeżdżać osoby z innych miast. Young stwierdziła, że było to wręcz szokujące i na pewien sposób trudne do zrozumienia. Ona nie mogła tym bardziej zrozumieć dlaczego miałaby podróżować w tym czasie z Los Angeles do Orlando, podczas gdy w samym mieście przebywają na stałe dwie reporterki – Kayla Braxton i Sarah Schreiber, a do tego na Florydzie większość czasu spędza Charly Caruso. Nie ukrywa zatem, że konieczność podróżowania w takich warunkach była dla niej na swój sposób absurdalna i zastanawiała się nad sensem tego wszystkiego.

Zapowiedź dzisiejszego AEW Dynamite:
- Jon Moxley vs. Mark Sterling (adwokat MJF)
- Santana & Ortiz vs. Best Friends
- Chris Jericho vs. Joey Janela
- Private Party & SCU vs. Young Bucks & Jurassic Express (zwycięskie zespoły zmierzą się przeciwko sobie na AEW All Out PPV)
- w akcji będzie NWA World Women's Champion, Thunder Rosa.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.