wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Brian Pillman Jr. wraca do MLW, Thunder Rosa planuje kolejne walki w MMA, Zmiana walki do Buy-In gali AEW All Out, WWE zakazało rosterowi działalności na zewnętrznych platformach, Uwaga na spoilery ze SmackDown: zapowiedź debiutu nowej zawodniczki, rozbity zespół, kto zawalczy o WWE Universal Championship na Clash of Champions?
Dodano: 05-09-2020, 10:42
Brian Pillman Jr. powróci do pracy w MLW. Federacja poinformowała, że będzie on uczestniczył w zaplanowanych na październik tapingach telewizyjnych – emisja nagranych programów ruszy w listopadzie. Podczas zawieszenia działalności MLW z powodu pandemii, Pillman występował w AEW.

Co ciekawe choć Thunder Rosa jest obecnie mistrzynią NWA, a dzisiaj na All Out zawalczy o AEW Women’s Championship, to myślami jest nie tylko przy wrestlingu. Rosa zdradziła w rozmowie z „Fightful”, że ma jeszcze kontrakt na trzy walki MMA – zawodniczka debiutowała w tej formule w ubiegłym roku i na wejściu zaliczyła porażkę z Nadine Mandiau. Rosa przyznała, że aktualnie jest w treningach MMA i na tym się skupia, więc pod względem wrestlingu zalicza oczywiście występy, natomiast na co dzień nie przeprowadza treningów stricte wrestlingowych.

AEW poinformowało o zmianie w kontekście karty dzisiejszej gali All Out. Ostatecznie Tooth & Nail Match pomiędzy Big Swole i Britt Baker został przesunięty do głównej karty, natomiast podczas wstępu Buy-In odbędzie się za to walka tag teamowa: Private Party vs. numery 3 i 4 z Dark Order.

WWE miało poinformować roster, że federacja nie pozwala zawodnikom i zawodniczkom na angażowanie się w działalność na „zewnętrznych platformach”, nawet po prawdziwymi imionami i nazwiskami. WWE przekazało, że osoby prowadzące takie działania mają je zakończyć w ciągu 30 dni pod groźbą grzywny, zawieszenia lub zwolnienia z WWE za naruszenie warunków kontraktu.
Nie zostało to na razie potwierdzone, lecz cała informacja dotyczy prawdopodobnie działalności pracowników WWE na platformach takich jak Twitch, YouTube czy Cameo. Sporo osób z WWE korzysta z nich tworząc prywatne konta i dorabiając tym samym pieniądze, zwłaszcza w czasie pandemii, gdy z powodu braku live eventów część rosteru ma mniejsze dochody z powodu utraty bonusów i wpływów z gadżetów sprzedawanych na nietelewizyjnych galach. Wiele wskazuje na to, że WWE będzie chciało wprowadzić pewną kontrolę, czyli działalność na takich platformach mogłaby być możliwa, ale pod nadzorem samej federacji.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
|
Podczas SmackDown wyemitowano promo jakiejś zawodniczki, lecz na razie możemy tylko zgadywać o kogo chodzi, gdyż w filmiku pokazano jedynie nogi rzeczonej kobiety, która chodziła po jakimś zadymionym pomieszczeniu w szpilkach. Wstępne spekulacje są takie, że może to być Vanessa Borne, Chelsea Green lub któraś zawodniczka z The IIconics, gdyż po rozbiciu tag teamu, Peyton Royce lub Billie Kay może się przenieść na SmackDown.

Na gali doszło do odwrócenia się Bayley od Sashy Banks. Po tym jak panie przegrały rewanżowy pojedynek o WWE Women’s Tag Team Championship, Banks zajęli się lekarze, lecz Sasha zamierzała opuścić arenę z pomocą Bayley. Ta jednak zamiast pomóc Banks, ostro ją zaatakowała.

Big E nie mógł ostatecznie uczestniczyć w walce o miano pretendenta do WWE Universal Championship, po tym jak wcześniej na parkingu został zaatakowany przez Sheamusa, który rozbił rywalem przednią szybę samochodu.

Wolne miejsce w Fatal 4-Way Matchu o miano pretendenta zajął Jey Uso i jak się później okazało wygrał on cały pojedynek. Uso zmierzy się zatem z Romanem Reignsem na gali Clash of Champions o WWE Universal Championship. Gala odbędzie się w niedzielę 27 września.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.