wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Opóźnienie w pracy nad wczorajszym RAW, Paul Heyman odpowiada za kwestie kreatywne związane z Romanem Reignsem, Uwaga na spoilery z RAW: kontuzja zawodnika, potencjalny feud Dabby-Kato, heel turn na RAW, powrót Brand to Brand Invitational i dwa pojedynki zapowiedziane na przyszłotygodniowe RAW
Dodano: 08-09-2020, 09:57
Jak wspominałem wczoraj, na kilka godzin przed RAW, WWE nie potwierdziło żadnej atrakcji na tygodniówkę i okazuje się, że było to nieprzypadkowe. Otóż wczorajsze RAW było ponoć bardzo późno rozpisane, a Vince McMahon miał się zająć skryptem dopiero w poniedziałek rano, więc na parę godzin przed show nie wszystko było jeszcze gotowe. Nie do końca wiadomo z czego wynikały takie opóźnienia w pracy nad RAW, lecz zza kulis dobiegają głosy, że od czasu odsunięcia Paula Heymana z roli dyrektora wykonawczego, przy pracach nad RAW panuje spory chaos. Wcześniej Heyman brał na siebie sporo obowiązków, więc nawet przy ewentualnych nagłych zmianach zaordynowanych przez Vince’a McMahona, program był z grubsza opracowany ze sporym wyprzedzeniem. Aktualnie szef WWE znów zaczął domagać się pełnej kontroli nad programami, za które zabiera się jednak dość późno, co generuje ogromne zamieszanie.

Tymczasem „Fightful” donosi, że po powrocie do pracy w roli menedżera Romana Reignsa na SmackDown, Paul Heyman odgrywa rolę telewizyjną, ale i wykonuje nieco pracy kreatywnej. Schemat jest tu podobno taki sam jak w przypadku współpracy Heymana z Brockiem Lesnarem. Wtedy to Paul odpowiadał za większość rzeczy kreatywnych przy segmentach i walkach z udziałem Brocka, a teraz podobnie jest w kontekście wydarzeń dotyczących Reignsa.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Podczas 8-Man Tag Team Matchu na RAW kontuzji nabawił się Ivar z Viking Raiders, przy okazji wyskoku poza ring. Uraz jest prawdziwy, a WWE potwierdziło po gali, że chodziło o dyskomfort w okolicach szyi. Ivar został przetransportowany do szpitala, gdzie badania nie wykazały jednak niczego poważnego i zawodnik wkrótce powinien powrócić do pełni zdrowia.

Tymczasem dość ciekawie może wyglądać przyszłość naszego rodaka, Babatunde Aiyegbusiego, występującego obecnie w segmentach RAW Underground pod pseudonimem Dabba-Kato. Po pewnej przerwie ten powrócił na wczorajszym RAW, kończąc segmenty Underground atakiem na Aleistera Blacka i Kevina Owensa. Prawdopodobny jest zatem feud Kato z oboma panami, rozpoczynając prawdopodobnie od Owensa, który wyzwał Kato podczas „RAW Talk”, już po samym RAW. Zobaczymy czy ich program będzie utrzymany w RAW Underground czy może zobaczymy jakieś pełnoprawne starcie tych panów w ringu WWE.

Cedric Alexander przeszedł heel turn, odwracając się od Ricocheta oraz Apollo Crewsa i dołączając do grupy The Hurt Business, prowadzonej przez MVP, do której należą też Bobby Lashley i Shelton Benjamin. Jeszcze podczas samej gali Alexander wystąpił u boku nowych kolegów, wygrywając 8-Man Tag Match z Viking Raiders, Ricochetem i Apollo Crewsem.

WWE powróciło najwyraźniej do koncepcji Brand to Brand Invitational, na mocy której osoby z określonych rosterów mogą się okazyjnie pojawiać na galach drugiego brandu. Pomysł wprowadzono w maju, choć potem wydawało się, że z niego zrezygnowano. Powołując się na tę zasadę, na RAW pojawili się jednak SmackDown Tag Team Champions, Cesaro i Shinsuke Nakamura. Panowie wyzwali też na przyszły tydzień Street Profits do walki Champions vs. Champions. Poza tym, na przyszłotygodniowe RAW zatwierdzono walkę Asuki z Mickie James o RAW Women’s Championship.------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.