wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Trwają prace remontowe w WWE Performance Center, Oglądalność SmackDown, Vince McMahon nie znalazł się na najnowszej liście Forbesa w USA, Billie Kay o rozbiciu The IIconics, Uwaga na spoilery z NXT: kto został mistrzem NXT?, walki na przyszły tydzień, rezultat walki wieczoru wczorajszego odcinka
Dodano: 09-09-2020, 08:41
„Fighful Select” donosi, że WWE Performance Center wciąż nie wznowiło jeszcze działalności w kontekście treningów dla adeptów WWE, którzy ćwiczą na razie w tymczasowym obiekcie zaaranżowanym naprzeciw WWE PC. Wszystko za sprawą prac, które odbywają się w Performance Center. Po zakończeniu tapingów telewizyjnych w tym miejscu, WWE postanowiło skorzystać z tego, że i tak trzeba się było zająć dekonstrukcją przygotowanej scenerii, więc postanowiono nieco przemodelować oraz odnowić cały ośrodek.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.129 miliona widzów, co było minimalnie gorszym wynikiem niż 2.144 miliona osób z poprzedniego tygodnia. Jeśli chodzi o rating w przedziale wiekowym 18-49, to ten jest w przypadku SmackDown bardzo stabilny, gdyż od czterech tygodni wynosi cały czas 0.6.

Vince McMahon nie załapał się w tym roku na listę Forbesa dotyczącą 400 najbogatszych Amerykanów. Miejsce w rankingu gwarantował majątek na poziomie 2.1 miliarda dolarów, a w przypadku McMahona jest to 1.8 miliarda (stan na końcówkę lipca). W samym opracowaniu wspomniano jednak o szefie WWE i powodach jego nieobecności w tegorocznym zestawieniu – wskazano tu skutki pandemii w kontekście działalności WWE, a przede wszystkim kolejną nieudaną inwestycję McMahona w XFL. McMahon zainwestował we wznowienie ligi około 200 milionów dolarów, lecz projekt upadł w marcu, gdy rozgrywki musiały zostać przerwane z powodu koronawirusa.

W rozmowie z Chrisem Van Vlietem, Billie Kay odniosła się do rozbicia The IIconics. Zawodniczka WWE stwierdziła, że choć oczywiście z Peyton Royce uwielbiają siebie nawzajem, to też mają pewne solowe ambicje i prędzej czy później musiało to nastąpić. Obecnie głównym wyzwaniem będzie zatem pewna ewolucja postaci Billie i Peyton z IIconics, w już solowe i niezależne od siebie zawodniczki. Gdy to się dopełni, jest przekonana, że obie będą miały jeszcze przed sobą wiele radości z występów.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Podczas wczorajszego NXT poznaliśmy nowego mistrza żółtego brandu, którym został Finn Balor, po pokonaniu Adama Cole’a. Przypomnę, że panowie rozstrzygali pomiędzy sobą kwestię mistrzostwa, gdyż obaj zdobyli równą i najwyższą liczbę punktów w ubiegłotygodniowym Fatal 4-Way Iron Man Matchu. Jeśli chodzi o Balora, to dla niego drugie mistrzostwo NXT w karierze i oczywiście pierwsze po powrocie do NXT. Finn był poprzednio mistrzem przez 292 dni w 2015 i 2016 roku.

WWE zapowiedziało tymczasem trzy walki na przyszłotygodniowe NXT, z czego dwie z nich to starcia mistrzowskie. W kolejnym NXT zobaczymy:
- Io Shirai vs. Shotzi Blackheart w Non-Title Matchu
- NXT North American Championship: Damian Priest vs. Timothy Thatcher
- NXT Tag Team Championship: Breezango vs. Imperium (Fabian Aichner & Marcel Barthel).

Z kolei jeśli chodzi o walkę wieczoru wczorajszego NXT, to Rhea Ripley pokonała Mercedes Martinez po naprawdę dobrym Steel Cage Matchu. Po gali Robert Stone ogłosił również, że jego drogi z Martinez się rozeszły i nie jest już ona członkinią jego „brandu”.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.