wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Zbiorowy pozew w sprawie wstrząśnień mózgu przeciwko WWE ostatecznie odrzucony, WWE wybrało gospodarza Royal Rumble 2021?, Oglądalność RAW, Walka o IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Championship na piątkowej gali NJPW
Dodano: 10-09-2020, 12:26
Wieloletnia sprawa zbiorowego pozwu przeciwko WWE w sprawie wstrząśnień mózgu, wreszcie dobiegła końca. Przypomnę, że ponad 50 byłych zawodników, głównie występujących w WWE w latach 80-tych i 90-tych, złożyło swego czasu zbiorowy pozew, oskarżając WWE o to, że federacja miała świadomość ryzyka urazów głowy u zawodników i nie robiła niczego, żeby temu zapobiegać. Sprawa toczyła się od lat. Dwa lata temu pozew został odrzucony przez sąd federalny, lecz po odwołaniu sprawa została przekazana do instytucji kolejnej instancji. W tym tygodniu sąd apelacyjny drugiego stopnia w Nowym Jorku podtrzymał decyzję o odrzuceniu pozwu przeciwko WWE i jest to już ostateczny werdykt, zamykający proces sądowy. Co więcej, strona pozywająca została zobowiązana do pokrycia kosztów sądowych, jakie przez całą sprawę poniosło WWE. Na razie trudno tu mówić o konkretnej kwocie, lecz przy tak długim procesie zapewne nie będzie ona niska.
Dla WWE to ważne wydarzenie. Po pierwsze sprawa ciągnęła się bardzo długo, a po drugie ostateczna decyzja jest dla WWE bardzo korzystna. W przeszłości podobne sprawy przegrywały NFL czy NHL – ostatecznie wspomniane ligi kończyły pozwy ugodami, odpowiednio na kwotę 765 milionów dolarów w przypadku NFL i blisko 20 milionów dolarów w kontekście NHL. Sprawa WWE została jednak oceniona inaczej, gdyż uznano, iż federacja nie mogła mieć w tamtym czasie wiedzy o ewentualnych konsekwencjach wstrząśnień mózgu i ostateczny werdykt jest taki, że WWE nie można obciążać odpowiedzialnością za problemy byłych zawodników, gdyż nie wynikały one z żadnych zaniechań federacji czy zatajania informacji przed pracownikami.

„WrestleVotes” sugeruje, że WWE wybrało wstępnie ewentualnego gospodarza Royal Rumble 2021 i federacja liczy na to, iż będzie to gala, którą uda się już zorganizować z fizyczną obecnością fanów na żywo. Na razie nie wiemy dokładnie o jakim mieście mowa. Oficjele WWE zamierzają tymczasem dokładnie przyglądać się NBA i NHL, pod kątem właśnie wpuszczania fanów na większe wydarzenia.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.725 miliona widzów, co jest spadkiem względem 1.896 miliona osób sprzed tygodnia. Rating w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł 0.48 (0.58 przed tygodniem). Godzinowo oglądalność układała się następująco:
+ pierwsza godzina – 1.762 miliona widzów
+ druga godzina – 1.800 miliona
+ trzecia godzina – 1.613 miliona.

Jutro poznamy rozstrzygnięcie NJPW Junior Tag Team Championship League i tym samym nowych IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Champions. W finale o tytuły mistrzowskie spotkają się El Desperado i Yoshinobu Kanemu z BUSHIM i Hiromu Takahashim. Pojedynek odbędzie się podczas jutrzejszej gali New Japan Road w Korakuen Hall.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.