wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Nie żyje wieloletni głos TNA/Impact Wrestling, Walka mistrzowska na SmackDown, AEW Dynamite z ponad milionem widzów, Turniej i nowy tytuł mistrzowski w NXT UK, Dwie walki mistrzowskie na najbliższe odcinki NXT UK, Kto poza Geraldem Brisco pożegnał się z WWE?
Dodano: 11-09-2020, 10:38
W wieku 65 zmarł Barry Scott, którego głos doskonale kojarzyli fani TNA i późniejszego Impact Wrestling. Scott od lat pracował przy galach wrestlingu tej federacji, przede wszystkim pełniąc rolę lektora w większości filmików promocyjnych, wyświetlanych choćby przed galami PPV i konkretnymi walkami.

Na dzisiejszym SmackDown dojdzie do walki o mistrzostwo Interkontynentalne, gdyż Jeff Hardy zmierzy się w rewanżowym starciu mistrzowskim z AJ Stylesem.

Druga środa bez konkurencji ze strony NXT posłużyła AEW Dynamite, gdyż pierwszy odcinek po gali All Out obejrzało przedwczoraj 1.016 miliona widzów. To wzrost względem 928 tysięcy widzów sprzed tygodnia i pierwszy raz kiedy AEW przekroczyło pułap miliona oglądających od bardzo długiego czasu. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce 16 października 2019 roku – ogółem jest to czwarty wynik AEW Dynamite powyżej miliona widzów i trzeci najwyższy w historii programu. Rating w przedziale wiekowym 18-49 wyniósł w minioną środę 0.37, czyli minimalnie lepiej niż przed tygodniem, gdy było to 0.36.

WWE zapowiedziało, że w przyszłym tygodniu w programach NXT UK wystartuje turniej NXT UK Heritage Cup. Wystąpi w nim ośmiu zawodników, w tym Noam Dar, Alexander Wolfe, Flash Morgan Webster, A Kid, Dave Mastiff, Trent Seven i Joseph Conners. Ostatni uczestnik zostanie potwierdzony w przyszłym tygodniu. William Regal ogłosił również, że wraz z turniejem wyłoniony zostanie nowy mistrz NXT UK Heritage Cup. Przypomnę, że od przyszłego tygodnia wreszcie czekają nas nowe odcinki NXT UK z pierwszymi materiałami nagranymi w dobie pandemii.

Na najbliższe odcinki NXT UK potwierdzono też dwie walki mistrzowskie. W odcinku z 17 września zobaczymy starcie o NXT UK Tag Team Championship, których Wolfgang i Mark Coffey będą bronili w starciu z Kennym Williamsem i Amirem Jordanem. Z kolei w epizodzie z 24 września czeka nas walka o NXT UK Women’s Championship, pomiędzy Kay Lee Ray i Piper Niven.

Oprócz Geralda Brisco z WWE został zwolniony inny wieloletni pracownik federacji, Mike „IRS” Rotunda. Od 2006 roku pracował on w roli producenta/agenta, choć w kwietniu był jedną z osób wysłanych na przymusowy urlop. Kolejną zwolnioną osobą jest Sarah Stock (aka Sarita), która od 2015 roku była trenerką w WWE Performance Center, a na galach pomagała też w roli producentki.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.