wrestling wwe tna ecw


Za nami głosowanie dotyczące podziału rosteru. Waszym zdaniem najlepiej jest tak, jak jest, czyli część gwiazd ma pozostać na RAW, a druga część na SmackDown.
SONDA
Czy uważasz, że WWE powinno zrezygnować z podziału rosterów na RAW i SmackDown?
Tak, gwiazdy powinny się pojawiać w obu programach. (371) 25%
Nie, obecna sytuacja jest optymalna. (1132) 75%
Łącznie oddano
1503 głosy

Zdecydowanie czas na kolejną sondę, która także dotyczyć będzie gorącego tematu, jakim jest przeniesienie dużych gal WWE do Amway Center w Orlando, czyli tzw. WWE Thunderdome.


Na przełomie sierpnia i września wygasła umowa Brocka Lesnara z WWE. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, więc Brock został wolnym agentem. Na razie nie wiadomo jaki będzie kolejny krok "Bestii", lecz spekuluje się, że zwiąże się on z nowym pracodawcą dopiero w 2021 roku.

Seth Rollins zaliczy prawdopodobnie przynajmniej parę miesięcy przerwy od występów w WWE. Zawodnik planuje wziąć wolne w okresie, w którym termin porodu ma wyznaczony jego partnerka, także zawodniczka WWE - Becky Lynch. Lynch ma urodzić w grudniu, więc spekuluje się, że Seth zniknie z WWE TV w listopadzie i powróci już podczas "Road to WrestleMania 37".

Z WWE pożegnał się dotychczasowy komentator NXT, Mauro Ranallo. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, które rozeszły się w pełnej zgodzie. Mauro zmaga się z problemami natury mentalnej (m.in. chorobą dwubiegunową), a do tego zajmuje się obecnie chorą matką, dlatego chciał zrezygnować ze stresującej i wymagającej pod względem grafiku pracy w WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

Matt Sydal o niedoszłym powrocie do WWE, Prawdopodobna tożsamość kobiety z ostatnich filmików promocyjnych na SmackDown, Portal "Squared Circle Sirens" kończy działalność po śmierci właściciela, Renee Young o swoim odejściu z WWE, Potencjalni członkowie grupy Retribution, Uwaga na spoilery z RAW: gwiazda SmackDown wzięła udział w RAW Underground, nowa walka na Clash of Champions i zmiana we wcześniej ogłoszonym pojedynku
Dodano: 15-09-2020, 09:21
W wywiadzie udzielonym „WrestleTalk” Matt Sydal zdradził, że niewiele brakowało, by powrócił do WWE w 2016 roku. Federacja skontaktowała się z nim wtedy, gdy planowano pierwszy turniej Cruiserweight Classic, którego mógł być uczestnikiem. Temat był poważny, lecz równolegle prowadził również negocjacje z NJPW i ostatecznie wybrał dalsze występy w Japonii, gdyż w tamtym czasie uważał to za zdecydowanie lepszy kierunek. Przypomnę, że Sydal debiutował w WWE w 2008 roku i występował w federacji przez kilka lat jako Evan Bourne. Opuścił on WWE w 2014 roku i dołączył do Ring of Honor, rok później rozpoczynając też występy w NJPW. Niedawno Sydal zadebiutował w AEW, występując na gali All Out PPV.

Wiele wskazuje na to, że za tajemniczymi promami kobiety na SmackDown, które były pokazane przez ostatnie dwa tygodnie, będzie się kryła Carmella. Najwięksi fani zawodniczki dokładnie przeanalizowali promo z ostatniego SmackDown, zauważając na ramieniu kobiety subtelny tatuaż, dokładnie taki sam jak ma Carmella, co zdaje się potwierdzać, iż filmiki dotyczą właśnie tej zawodniczki.

Niestety nie przeczytamy więcej doniesień z portalu „Squared Circle Sirens”, który zajmował się informacjami ze świata kobiecego wrestlingu. Po śmierci 26-letniego właściciela portalu, o czym pisałem jakiś czas temu, redakcja podjęła decyzję o zakończeniu działalności strony. W wiadomości dla czytelników zespół portalu napisał, że „Squared Circle Sirens” było dzieckiem Casey’a Michaela i uważają, iż strona powinna w związku z tym odejść razem z nim. Do śmierci Michaela w tak młodym wieku przyczyniły się poważne problemy zdrowotne, z którymi zmagał się już od pewnego czasu. We wrześniu ubiegłego roku poddał się on drugiej operacji wycięcia sporej części jelit. Sześć miesięcy spędził w szpitalu, z wieloma powikłaniami. Na początku roku jego stan zdrowia nieco się poprawił, lecz najwyraźniej ostatni czas przyniósł ponowne pogorszenie, tym razem zakończone tragiczną śmiercią.

Podczas wizyty w podcaście „Sunday Night’s Main Event” Renee Young wypowiedziała się szerzej o swoim odejściu z WWE. Renee stwierdziła, że nie było to nic osobistego przeciwko federacji, tylko po prostu dojrzała w niej świadomość tego, iż spędziła tam osiem lat i dosłownie nie ma już tam przed nią żadnych wyzwań. Próbowano nadawać jej różne role, ale nie czuła się dobrze jako komentator i od tamtej chwili też samo WWE nie do końca wiedziało co mogłoby z nią jeszcze zrobić. Powrót do roli reporterki na zapleczu był już niejako krokiem wstecz, a dla osób niezwiązanych z ringiem nie ma wielu wyżej obsadzonych ról w wrestlingu. Przez pewien czas miała jeszcze przed sobą nowe wyzwanie w postaci prowadzenia „WWE Backstage” na FOX i to była dla niej świetna sprawa, natomiast po anulowaniu programu przez stację, wiedziała, że to już czas, żeby odejść z WWE i szukać nowych wyzwań. Wkrótce skończy 35 lat, więc ma też świadomość, iż nie ma co zwlekać, jeżeli chce się jeszcze rozwinąć, stąd podjęła decyzję o zakończeniu tego etapu w swoim życiu.

John Pollock z „POST Wrestling” sugeruje, że wśród członków grupy Retribution mają się znaleźć na pewno Dominik Dijakovic, Mercedes Martinez, Shane Thorne, Dio Maddin i Mia Yim.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Braun Strowman pojawił się na RAW w ramach przywróconego niedawno Brand-to-Brand Invitational, lecz zaliczył występ nie tyle w samym ringu RAW, co w RAW Underground. Na razie nie wiemy czy było to jednorazowe, czy można oczekiwać dalszego udziału Strowmana w tym projekcie.

WWE zapowiedziało, że na Clash of Champions zobaczymy walkę Nii Jax i Shayny Baszler z Liv Morgan i Ruby Riott o WWE Women’s Tag Team Championship. Morgan i Riott wypracowały sobie szansę mistrzowską niedawnym triumfem nad IIconics, który doprowadził do rozpadu tag teamu Australijek.

Podczas RAW ogłoszono tymczasem, że zapowiadana wcześniej walka Drew McIntyre’a z Randym Ortonem o WWE Championship, będzie Ambulance Matchem. Aktualna karta Clash of Champions PPV (27 września) jest następująca:

SmackDown Women’s Championship
Bayley vs. Nikki Cross

WWE Women’s Tag Team Championship
Nia Jax & Shayna Baszler vs. The Riott Squad

WWE Universal Championship
Roman Reigns vs. Jey Uso

Ambulance Match
WWE Championship

Drew McIntyre vs. Randy Orton

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE Thunderdome oceniam:

Pozytywnie
Negatywnie27. września 2020


Mistrzostwo WWE
Drew McIntyre
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Jey Uso

30. sierpnia 2020


Mistrzostwo Universal
No Holds Barred Triple Threat
Roman Reigns
pokonał
"The Fienda" Braya Wyatta
Braun Strowman

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Bobby Lashley
pokonał
Apollo Crewsa

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet
Shayna Baszler i Nia Jax
pokonały
Bayley i Sashę Banks

Tag Team Match
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Setha Rollinsa i Murphy'ego

Keith Lee
pokonał
Randy'ego Ortona

Big E
pokonał
Sheamusa

Matt Riddle
pokonał
Kinga Corbina

Kick-off
Tag Team Match

Riott Squad
pokonały
The IIconics23. maja 2020


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Brodiego Lee

Stadium Stampede 
Matt Hardy & The Elite
pokonali
The Inner Circle


Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo TNT
Cody
pokonał
Lance'a Archera

Miano pretendentów do mistrzostwa Tag Teamowego AEW
Private Party
vs
Best Friends 

Casino Ladder Match
Brian Cage
pokonał
Darby'ego Allina
Colta Cabanę
Orange'a Cassidy'ego
Joeya Janela
Scorpio Sky'a
Kipa Sabiana

Frankiego Kazaiana
Luchasaurusa


Dustin Rhodes
pokonał
Shawna Spearsa

Kris Statlander
pokonała
Britt Baker


MJF
pokonał
Jungle Boya 


Miano pretendentów
do mistrzostwa
Tag Teamowego AEW

Pre-show
Best Friends
pokonali
Private PartyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.