wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Tyson Fury zawalczy w ringu WWE na gali Crown Jewel?, Więcej o Cainie Velasquezu w WWE, Zarobki Brauna Strowmana, Wysoka oglądalność premiery SmackDown na FOX, Kanały FOX znów dostępne na DISH, FOX rozważało zatrudnienie Jima Rossa do WWE Backstage, Cody chciałby odkupić prawa do WarGames, Scarlett Bordeaux wkrótce zadebiutuje w NXT, Wkrótce trzecia edycja Mae Young Classic?, AEW będzie liczyło wyniki Dark Matchów do rekordów zawodników
Dodano: 06-10-2019, 17:16
Tyson Fury potwierdził w mediach społecznościowych, że pojawi się na najbliższym RAW, by wypowiedzieć się o spięciu z Braunem Strowmanem na ostatnim SmackDown. Tymczasem „Wrestling Observer” podaje, że cały angle jest pomyślany w kontekście walki Strowmana z Furym na gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, która odbędzie się już 31 października. Bardzo możliwe, że na tej gali dojdzie także do starcia Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem.

Tymczasem jeśli chodzi o Velasqueza to podpisał on jakąś umowę z WWE, lecz na razie nie wiadomo do końca jaki jest to kontrakt i czy obejmuje jedynie parę występów w nadchodzących tygodniach, czy będzie to jakaś dłuższa współpraca. Cain rozmawiał również z AEW i NJPW, lecz ponoć WWE było bardziej zdecydowane, zwłaszcza, iż Velasquez dostanie solidną wypłatę za ewentualny występ na Crown Jewel, gdzie wynagrodzenie opłaca sama Arabia Saudyjska.
Warto przy tym zaznaczyć, że choć w AAA Velasquez zadebiutował w ringu w masce, to WWE ma zdecydowanie inne podejście do jego osoby. Federacja zamierza przede wszystkim podkreślać przeszłość Caina w MMA i na tym będzie bazował też jego styl.

Braun Strowman podpisał w ostatnim czasie nowy, 4-letni kontrakt z WWE, na mocy którego wkroczył do grona osób z bardzo wysokimi zarobkami. Z tego co wiadomo Strowman może liczyć na 1,2 miliona dolarów rocznie z samej podstawy kontraktu – do tego dochodzą różne premie czy procent od sprzedaży gadżetów.

WWE i FOX mogą być bardzo zadowolone ze startu Friday Night SmackDown na kanale tej stacji, gdyż premierowy odcinek osiągnął oglądalność na poziomie 3.869 miliona widzów, z ratingiem 1.35 w grupie wiekowej 18-49, czym program zdecydowanie zdeklasował całą konkurencję tego dnia. W porównaniu z ostatnim odcinkiem SmackDown na USA Network jest to wzrost aż o 84%, gdyż zeszłotygodniowy epizod oglądało 2.099 miliona widzów. SmackDown osiągnęło również zdecydowanie większą oglądalność niż poniedziałkowe RAW na USA Network, które oglądało 2.571 miliona osób.

Dobrą informacją dla WWE jest także fakt, że FOX dogadało się w końcu z DISH i kanały stacji zostaną przywrócone do oferty tej platformy, co dość znacząco zwiększy zasięg względem odbiorców.

„Wrestling Observer” informuje, że FOX rozważało zatrudnienie Jima Rossa do programu WWE Backstage. Jest to o tyle zaskakujące, że Ross podpisał kilkuletni kontrakt z All Elite Wrestling, gdzie jest komentatorem. Portal podaje również, że WWE Hall of Famer odrzucił ofertę od stacji, choć pozostaje w dobrych stosunkach z samym FOX, gdyż współpracował już z nimi w przeszłości.

Cody wspomniał w tym tygodniu, że bardzo chciałby zorganizować w AEW pojedynek WarGames, w którym nawiązaliby do oryginalnej koncepcji tej walki. Zaznaczył jednak, że by tak się stało musiałby odkupić prawa do tej walki od WWE i nie wie czy jest to do zrealizowania.

Portal „Squared Circle Sirens” podaje, że Scarlett Bordeaux wkrótce zadebiutuje w NXT. Ponoć WWE planuje umieścić ją w rosterze jako zawodniczkę, natomiast Bordeaux ma też zostać sparowana z jednym z zawodników.

Spekuluje się, że w listopadzie WWE nagra trzecią edycję turnieju Mae Young Classic. Przez chwilę na stronie z biletami pojawiła się informacja o nagraniach w dniach 2-3 listopada, lecz szybko się z tego wycofano, a WWE poinformowało „Fightful”, że była to błędna informacja.

Matt Jackson z Young Bucksów potwierdził, że wyniki Dark Matchów przed nagraniami telewizyjnymi AEW będą uwzględniane w rekordzie zwycięstw i przegranych, który jest podawany dla każdego zawodnika. AEW stosuje tę zasadę, by produkt wyglądał nieco bardziej sportowo i rekord zawodników jest również podstawą do ich późniejszego bookowania w walkach mistrzowskich.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.