wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


Nia Jax zmuszona została poddać się operacji więzadła krzyżowego zewnętrznego, co wyeliminuje ją na dłuższy czas z rywalizacji. W grę może wchodzić nawet 9 miesięcy przerwy.

WWE przeniosło termin planowanej na 3. maja gali w Arabii Saudyjskiej. Ma się ona odbyć 7. czerwca br., co mieć będzie bezpośredni wpływ na przesunięcie Backlash o tydzień z 16. na na 23. czerwca.

Dean Ambrose rozstał się z WWE. Ponoć nie ma w planach przejścia do żadnej innej organizacji, a wszystko o czym obecnie myśli, to długie wakacje.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

John Cena zakończył zdjęcia do filmu, Weteran opuści WWE latem tego roku?, Alicia Fox na WrestleMania Axxess, Nowy tag team w ROH, Amazing Red kończy karierę, Michael Elgin rozstał się z NJPW, Kurt Angle na Starrcast II, Hawkins i Ryder wyzwali Revival do walki w niedzielę, "Winner take all" w walce wieczoru WrestleManii 35, "Demon King" w walce o mistrzostwo Interkontynentalne
Dodano: 02-04-2019, 08:51
Na starcie dla formalności potwierdzenie, że oczywiście wczorajsze informacje o Romanie Reignsie kończącym WrestleManię, a także dodaniu pozostałych członków The New Day do walki o mistrzostwo WWE to zmyślone doniesienia w ramach Prima Aprilis.

Zakończyły się zdjęcia do „Playing With Fire”, zatem John Cena jest już wolny i będzie mógł przybyć do Nowego Jorku na czas WrestleManii. Z tego co wiadomo WWE zaaranżowało występ zawodnika na samej gali, lecz nie wiadomo do końca jaka będzie jego rola.

Rhyno poinformował, że nie wie czy WWE przedłuży z nim kontrakt, więc być może zmieni pracodawcę w lipcu. Zaznaczył jednak, że jest bardzo zadowolony ze współpracy z WWE, więc jeśli dostanie propozycję to chętnie zostanie.
Zawodnik przyznał także, że czuje się bardzo dobrze fizycznie i nie myśli o zakończeniu ringowej kariery, która może potrwać jeszcze dobrych kilka lat.

Alicia Fox prawdopodobnie pojawi się na WrestleMania Axxess, co oznacza dla niej powrót do pracy po raz pierwszy od czasu incydentu, po którym zwolniono Arna Andersona. Przypomnę, że Fox miała wtedy wystąpić na jednym z live eventów pod wpływem alkoholu.

Ring of Honor zakontraktowało nowy tag team pod nazwą Sons of Savagery. Jest to drużyna złożona z Bishopa Khana i Michaela Mosesa, a aktualnie panowie posiadają tytuły tag teamowe Maryland Championship Wrestling.

Amazing Red poinformował o zakończeniu kariery i odwołał swoje występy dla Destiny & Fight Club Pro oraz House of Glory. Wcześniej Red zawiesił buty na kołku w 2006 roku z powodu kontuzji, lecz wrócił na ring dwa lata później.

Michael Elgin zakończył z kolei swoją przygodę z New Japan Pro Wrestling. Obie strony zasiadły do rozmów i ustaliły rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Do formalnego rozstania doszło wraz z 31 marca 2019 roku.

Kurt Angle został zapowiedziany na Starrcast II, które odbędzie się pod koniec maja w Las Vegas, podczas weekendu Double or Nothing. Angle nie będzie jedyną osobą związaną z WWE, która pojawi się na tym wydarzeniu, bowiem wcześniej potwierdzono już obecność Jerry’ego Lawlera czy Undertakera.

W mediach społecznościowych WWE pojawiło się wideo z zaplecza RAW, w którym Curt Hawkins i Zack Ryder wyzywają The Revival do walki o RAW Tag Team Championship na WrestleManii. Mistrzowie odpowiadają, że rozważą tę propozycję. Na razie WWE nie zabookowało na WM pojedynku o te tytuły.

Stephanie McMahon poinformowała podczas RAW, że w walce wieczoru niedzielnej WrestleManii 35 na szali będą mistrzostwa kobiet RAW i SmackDown – zwyciężczyni zgarnia oba tytuły. Przypomnę, że w walce tej zmierzą się Ronda Rousey, Becky Lynch i Charlotte Flair. Podczas RAW promowano walkę segmentem w którym panie walczyły ze sobą nawet mimo ingerencji policji i zostały przez nią zatrzymane. WWE wydało już storyline’owe oświadczenie z informacją, iż zawodniczki zostały wypuszczone z aresztu.

Drugą zmianą względem karty było potwierdzenie, że na WrestleManii zobaczymy Finna Balora w gimmicku „Demona”, gdy zmierzy się on z Bobbym Lashleyem o mistrzostwo Interkontynentalne. Do karty WM nie trafiła żadna nowa walka.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.