wrestling wwe tna ecw


Zamykamy ostatecznie sondę dotyczącą Waszego ulubionego WWE PPV zeszłego roku. Oto wyniki:
SONDA
Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:
Royal Rumble (408) 27%  
Elimination Chamber (56) 4%  
Fastlane (8) 1%  
Greatest Royal Rumble (115) 8%  
Backlash (16) 1%  
Money in the Bank (69) 5%  
Extreme Rules (33) 2%  
SummerSlam (126) 8%  
Hell in a Cell (54) 4%  
Super Show-Down (42) 3%  
Evolution (274) 18%  
Crown Jewel (83) 5%  
Survivor Series (51) 3%  
TLC (183) 12%  
Łącznie oddano
1518 głosów

Rozpoczynamy natomiast błyskawiczne głosowanie związane z Elimination Chamber oraz walką o mistrzostwo WWE. Kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko?


WWE potwierdziło, że Dean Ambrose odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu i opuści federację w kwietniu, gdy wygaśnie jego obecna umowa. Za decyzją Ambrose'a ma stać przede wszystkim niezadowolenie z prowadzenia jego postaci, co skłoniło Deana nawet do odrzucenia lukratywnej propozycji ze strony WWE.

WrestleMania 35 ma być pierwszą w historii, na której w ścisłej walce wieczoru wystąpią kobiety. W chwili obecnej na zamknięcie gali wytypowane jest zapowiedziane już starcie Rondy Rousey z Becky Lynch o mistrzostwo kobiet RAW. Być może do pojedynku zostanie jeszcze dodana Charlotte Flair.

Hideo Itami podjął ostatecznie decyzję o opuszczeniu WWE i federacja przystała na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Itami w dalszym ciągu nie potrafił odnaleźć się w Stanach Zjednoczonych i jeszcze w tym roku planuje powrócić na stałe do Japonii, by tam kontynuować swoją karierę. .


WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Elimination Chamber
Środa 20.02.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dlaczego WWE chce Triple Threat Matchu w walce wieczoru WrestleManii 35?, Drugie dziecko Apollo Crewsa, WWE chce zarejestrować slogan z intro swoich programów, Długość kontraktu Daniela Bryana, WWE odwołało walkę Deana Ambrose'a z Nią Jax, Cody podda się operacji, Dwie australijskie gwiazdy podpisały umowy z WWE, Ceny biletów na galę AEW, MJF oświadczył się na gali wrestlingu, Krytyka Coreya Gravesa za wpisy na Twitterze, Nowa mistrzyni Ring of Honor
Dodano: 11-02-2019, 09:29
Według „Ringside News” jednym z powodów ewentualnego dodania Charlotte do walki Rondy Rousey z Becky Lynch ma być także chęć WWE by w walce wieczoru WrestleManii wzięły udział przynajmniej dwie zawodniczki, które będą kontynuowały regularne występy po WM. Z tego co wiadomo Ronda planuje bowiem przerwę od WWE po swojej walce w New Jersey.
Skoro o tym mowa to niedawno wspominałem, że lokalnie na Fastlane awizowane jest starcie Charlotte z Becky Lynch. Wysoce prawdopodobne, że właśnie w ten sposób WWE doda Flairównę do wspomnianego pojedynku na WM. Na Fastlane PPV mogłoby dojść do walki Lynch-Charlotte ze stypulacją, iż zwycięstwo tej drugiej daje jej przepustkę do dołączenia do walki o RAW Women’s Championship.

WWE pogratulowało Apollo Crewsowi i jego partnerce Lindzie, bowiem para powitała na świecie drugie dziecko. Jest to synek, któremu nadali imiona Kai Isaac.

Po tym jak CBS użyło przy okazji Super Bowl sformułowania „Then Now Forever”, WWE wystąpiło o zarejestrowanie tego sloganu, który federacja wykorzystuje już od 2012 roku i znajduje się on w intro programów WWE.

Podczas emitowanego ostatnio odcinka „Total Bellas” wydało się, że Daniel Bryan będzie związany z WWE jeszcze dwa i pół roku. W epizodzie pokazano rozmowę Bryana z Brie Bellą, podczas której Daniel wspomniał jej o 3-letnim kontrakcie. Przypomnę, że Bryan podpisał nową umowę z WWE we wrześniu 2018 roku.

WWE odwołało lokalnie awizowaną walkę Deana Ambrose’a z Nią Jax, która miała się odbyć 22 lutego na jednym z live eventów. Z tego co wiadomo potwierdziły się obawy WWE o reakcję sponsorów, co przez ostatnie lata zmuszało federację do ograniczenia interakcji między kobietami i mężczyznami. Jeden ze sponsorów miał się skontaktować z WWE i poinformować, że zrezygnuje ze współpracy jeśli federacja będzie dopuszczała do poważniejszych walk między płciami.

Cody Rhodes potwierdził, że podda się dzisiaj wreszcie operacji, bowiem nie ma już innego wyjścia. Cody doznał kontuzji kolana jeszcze w ubiegłym roku, ale nie chciał opuścić między innymi Wrestle Kingdom 13, więc ograniczył się do rehabilitacji i występował z urazem. Teraz zawodnik potwierdził już, że nie ma szans by wyleczył się bez zabiegu.

„Fox Sports Australia” informuje, że WWE podpisało kontrakty z dwoma australijskimi zawodnikami – Jonah Rockiem i Elliotem Sextonem. Obaj mieli podpisać umowy rozwojowe i w tym miesiącu rozpoczną treningi w WWE Performance Center.

All Elite Wrestling opublikowało ceny biletów na Double or Nothing i wejściówki zaczynają się od 36 dolarów za miejsca w ostatnich sektorach, dochodząc do 211 dolarów za najlepsze miejsca przy ringu.

MJF i Ally Kat są już zaręczeni, po tym jak zawodnik oświadczył się swojej dziewczynie podczas niedzielnej gali Bizzaro Lucha w Indianapolis, a Kat zgodziła się zostać jego żoną.

Z dużą krytyką za swoje wpisy na Twitterze spotkał się Corey Graves. Ten w odpowiedzi na jeden z krytycznych wpisów odnośnie jego komentarza w programach WWE, odpisał pewnej osobie krytykując ją za korzystanie z tzw. Food Stamps (SNAP), czyli pomocy społecznej i pisząc jej by lepiej wzięła się do roboty. Oczywiście po tym odezwało się sporo osób, które muszą korzystać z pomocy z uwagi na sytuacje niezależne do końca od nich i które poczuły się urażone klasyfikowaniem ich jako kogoś gorszego. Sam Corey nie widział jednak nic złego w swoich słowach i dalej polemizował z niektórymi użytkownikami, wspominając też, iż nie zamierza przepraszać za swoje słowa.

Podczas wczorajszej gali ROH Bound by Honor dobiegło końca panowanie Kelly Klein jako Women of Honor Champion, bowiem zawodniczka przegrała tytuł na rzecz Mayu Iwatani. Klein była mistrzynią przez 58 dni, po tym jak zdetronizowała Sumie Sakai na ROH Final Battle 2018.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Elimination Chamber o mistrzostwo WWE zwycięży:

Daniel Bryan
Jeff Hardy
AJ Styles
Samoa Joe
Randy Orton
Kofi Kingston17. lutego 2019


Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber
Daniel Bryan
vs
AJ Styles
vs
Randy Orton
vs
Jeff Hardy
vs
Samoa Joe
vs
Kofi Kingston

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Elimination Chamber
Nia Jax i Tamina
vs
Riott Squad
vs
Mandy Rose i Sonya Deville
vs
IIconics
vs
Bayley i Sasha Banks
vs
Naomi i Carmella

Mistrzosstwo Interkontynentalne
Handicap Match
Finn Balor
vs
Bobby Lashley i Lio Rush

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Ruby Riott

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Miz i Shane McMahon
vs
The Usos

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa

No Disqualification Match
Braun Strowman
vs
Baron Corbin
27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35
Zwycięzca:
Seth Rollins

Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35

Zwyciężczyni:
Becky Lynch

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura
pokonał
Ruseva

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Miz i Shane McMahon
pokonali
The Bar

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
pokonał
Akirę Tozawę
Kalisto
Hideo Itamiego

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.