wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kagetsu żegna się z ringiem, Kulisy zamieszania związanego z walką Stardom na Wrestle Kingdom 14, Zarobki prezesa NJPW, W 2020 roku nie będzie transmisji programów NJPW w Stanach Zjednoczonych?, All Elite Wrestling rozważa wprowadzenie komisarza lub menedżera, Zmiana w walce o mistrzostwo kobiet AEW, Oglądalność NXT, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 27-12-2019, 19:36
Była mistrzyni Stardom, Kagetsu, ogłosiła zakończenie swojej kariery na początku 2020 roku. Zawodniczka stoczy ostatni pojedynek 26 stycznia na gali Stardom, po czym 24 lutego wypromuje jeszcze własną, pożegnalną galę. Przypomnę, że niedawno z ringiem rozstała się Hazuki, a więc była podopieczna Kagestu. Sama Kagetsu swego czasu prowadziła treningi w Stardom, lecz została odsunięta od tej roli, po skargach ze strony innych zawodniczek. Od tego czasu, zarówno Kagetsu jak i Hazuki, straciły pasję do pracy w Stardom, a teraz obie podjęły decyzje o zakończeniu swoich karier.

Okazuje się, że sprawa walki kobiet ze Stardom na gali Wrestle Kingdom 14 jest o wiele bardziej skomplikowana niż się wydawało. Ponoć samo NJPW było bardzo przeciwne takiemu działaniu, lecz ostatecznie musiało ulec naciskom ze strony Bushiroad, a więc firmy, która jest właścicielem NJPW, a od pewnego czasu także Stardom. Ponoć czołowe postacie z NJPW miały tłumaczyć przedstawicielom korporacji, iż w Japonii fani raczej dzielą się między oglądanie wrestlingu kobiet i mężczyzn, przez co mają trochę inne grupy docelowe i takie działanie będzie negatywnie odebrane przez sporą część fanów NJPW. Bushiroad pozostało jednak nieugięte, zwłaszcza, iż samo Stardom było oczywiście bardzo chętne na takie wydarzenie.
Wiadomo już także dlaczego walka kobiet została ustalona jedynie jako Dark Match i nie odbędzie się podczas transmitowanych części gali. Wynika to z kwestii czysto prawnych. Otóż Stardom jest emitowane na Tokyo MX oraz BS Nippon TV, a więc stacjach konkurencyjnych dla TV-Asahi, które jest współwłaścicielem New Japan World. Z tego względu nie ma zgody by jakiekolwiek materiały związane ze Stardom pojawiały się na NJ World.

Bushiroad opublikowało tymczasem raport finansowy, z którego wynika, że prezes NJPW, Harold Meij, otrzymał w tym roku około 850 tysięcy dolarów za samo prezesowanie japońskiej federacji. Oprócz tego mógł liczyć także na ponad 200 tysięcy dolarów pensji z tytułu pracy dla samego Bushiroad, gdzie zasiada w zarządzie.

Tymczasem NJPW poinformowało w mediach społecznościowych, że na ten moment nie ma żadnych planów dotyczących transmisji ich programów w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku. Ma to dotyczyć programu telewizyjnego oraz transmisji większych gal, w tym także Wrestle Kingdom 14. Od przyszłego roku nie będzie także emisji programu NJPW na AXS TV, co potwierdziła już sama stacja.

All Elite Wrestling rozważa ponoć wprowadzenie do telewizji jakiejś roli zarządczej, a więc czegoś w stylu komisarza czy generalnego menedżera. Miałaby to być rola czysto telewizyjna i niezwiązana z realną władzą w federacji. Jednym z głównych kandydatów do takiej roli ma być Tazz.

AEW ogłosiło, że 1 stycznia podczas Dynamite, Riho będzie bronić AEW Women's Championship jednak w Fatal 4-Way Matchu, a jej rywalkami będą Nyla Rose, Britt Baker i Hikaru Shida. Oryginalnie Riho miała się zmierzyć z Kris Statlander, która wywalczyła miano pretendentki, lecz Statlander została wycofana z gali, a jako powód podano "poważniejsze zobowiązania".

Bożonarodzeniowy odcinek NXT oglądało na USA Network 831 tysięcy osób, a więc o 37 tysięcy więcej niż przed tygodniem. Tym razem NXT nie miało konkurenta, gdyż AEW nie pokazało w minioną środę żadnego programu. Przypomnę, że samo NXT nie odbywało się natomiast na żywo, tylko był to odcinek zmontowany z nagranych wcześniej walk. W przyszłym tygodniu teoretycznie powrócimy do rywalizacji, choć AEW Dynamite raczej bez problemu pokona NXT, które znów nie odbędzie się na żywo i będzie to na dodatek program głównie z wręczeniem nagród i podsumowaniem roku. AEW postawiło tymczasem na noworoczne Dynamite, które odbędzie się na żywo.

Zapowiedź dzisiejszego SmackDown:
- Daniel Bryan, The Miz i King Corbin rywalizują o prawo do zmierzenia się z „The Fiendem” Brayem Wyattem na Royal Rumble
- Alexa Bliss powita Lacey Evans w „A Moment of Bliss”.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.