wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W wieku 75 lat zmarł Rocky Johnson, a więc członek WWE Hall of Fame i ojciec jednej z największych gwiazd w historii całego biznesu, The Rocka. W trakcie swojej kariery Johnson był lubiany przez fanów i bardzo szanowany przez innych zawodników, przełamując też pewne bariery dla ciemnoskórych zawodników. W 1983 roku z Tonym Atlasem jako pierwszy czarnoskóry zespół sięgnęli po tytuły tag teamowe WWF.

Marty Scurll pozostaje w Ring of Honor i podpisał prawdziwie wyjątkowy kontrakt z federacją. Scurll stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii ROH, a poza tym objął także rolę jednego z bookerów w federacji. Jego kontrakt umożliwia mu także występy w innych federacjach, w tym NWA, NJPW i prawdopodobnie AEW.

TNT przedłużyło umowę telewizyjną z All Elite Wrestling do końca 2023 roku. Na mocy kontraktu AEW otrzyma 175 milionów dolarów, czyli blisko 45 milionów rocznie. Poza dalszą emisją Dynamite, TNT ma zacząć emitować także drugi program AEW. Będzie to zmodyfikowana wersja obecnego show AEW Dark, publikowanego dotychczas jedynie na YouTube.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 29.01.2020
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dlaczego Randy Orton nie zdecydował się na przejście do AEW?, Frank Mir o swoim przejściu do pro wrestlingu, NJPW zatwierdziło stypulację do walki na Wrestle Kingdom 14, Pierwsza część nagród Impact Wrestling za rok 2019, Shawn Michaels dostał kontrolę nad NXT UK, Triple H o ostatnich słowach Tommaso Ciampy na temat przejścia na RAW lub SmackDown i jego przyszłości po zakończeniu ringowej kariery
Dodano: 29-12-2019, 19:07
Wcześniej w tym roku Randy Orton sugerował w mediach społecznościowych czy wywiadach, że być może zdecyduje się na przejście do All Elite Wrestling, lecz ostatecznie nic z tego nie wyszło i podpisał on nową, 5-letnią umowę z WWE. Okazuje się jednak, że działania Ortona nie były czysto rozrywkowe i naprawdę pojawił się temat podpisania przez niego umowy z AEW. „Sportskeeda” informuje, że na pewnym etapie rzeczywiście doszło do rozmów Ortona z AEW i nawet przedstawienia ewentualnej umowy. Wtedy jednak temat upadł, gdyż Tony Khan zaoferował Ortonowi nie takie warunki, jakich oczekiwał Randy. Ponoć Khan zaoferował Ortonowi niższy kontrakt niż ten Chrisa Jericho, a Orton liczył przynajmniej na takie zarobki jak obecny AEW World Champion. Z tego względu temat szybko upadł, a Randy dogadał się odnośnie nowej umowy z WWE.

Frank Mir jest kolejną osobą, która przechodzi ze świata MMA do wrestlingu, natomiast w rozmowie z Chrisem Van Vlietem, Mir przyznał, że nie chce od razu startować z poziomu AEW czy WWE. Zamierza nabrać trochę doświadczenia i popracować dla mniejszych federacji, a dopiero potem będzie się zabierał za coś poważniejszego. Frank stwierdził, że chce w ten sposób uszanować zawód pro wrestlera, bo gdyby od razu chciał wskoczyć na wielką scenę, to każdy miałby go za dupka, a tak mógłby się tam dostać w naturalny sposób. Mir dodał, że osobiście nie lubi takich praktyk, co dotyczy także przechodzenia w odwrotną stronę. Podał tutaj głównie przykład CM Punka z UFC, gdy ten od razu dostał profesjonalny kontrakt i stoczył swoje pierwsze walki w MMA właśnie w największej organizacji świata. Nie dziwi się Punkowi, że ten skorzystał z oferty, lecz osobiście jako zawodnik MMA był zirytowany całą sytuacją, bo miał świadomość ilu utalentowanych gości, którzy pracowali na to od lat, zostało pominiętych na rzecz kogoś kto miał tylko słynne nazwisko.

New Japan Pro Wrestling oficjalnie zatwierdziło stypulację do walki Chrisa Jericho z Hiroshim Tanahashim na Wrestle Kingdom 14. Zgodnie z ustaleniami między zawodnikami, jeśli Tanahashi wygra, to otrzyma walkę o AEW World Championship. Na razie nie potwierdzono czy potencjalna walka o tytuł miałaby się odbyć na gali NJPW czy AEW, lecz bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz.

Impact Wrestling przedstawiło pierwszą połowę swoich nagród za rok 2019. Wyniki pozostałych kategorii (tag team roku, zawodnik roku i walka roku) będą przedstawione w przyszły weekend podczas drugiego z epizodów „Best of”. Dotychczasowe rezultaty są następujące:
+ zawodniczka roku – Taya Valkyrie
+ moment roku – Sami Callihan zdobywa World Championship podczas debiutanckiego odcinka Impact Wrestling na AXS TV
+ kogo warto śledzić w 2020 roku – Willie Mack
+ gwiazda dywizji X – Rich Swann
+ najlepsza akcja kończąca roku – Magnum od Tessy Blanchard.

Triple H gościł ostatnio w „After The Bell” i zdradził, że rola Shawna Michaelsa w WWE stała się jeszcze ważniejsza, gdyż obecnie jest on szefem projektu NXT UK i zajmuje się wszystkimi bieżącymi kwestiami dotyczącymi tego brandu. Hunter przyznał, że zastosowali taki wariant na jesieni, gdy okazało się, że NXT przechodzi na format na żywo. W związku z tym przybyło mu o wiele więcej obowiązków, więc zdecydował się przekazać NXT UK pod rządy Michaelsa, a sam w pełni skupia się teraz na oryginalnym NXT.

Podczas podcastu „After The Bell” Triple H odniósł się także do ostatnich słów Tommaso Ciampy, który dosadnie stwierdził, że chciałby pozostać na stałe w NXT i wolałby zakończyć karierę niż przejść na RAW czy SmackDown. Hunter stwierdził, że nie jest zdziwiony, bo Ciampa po tym co przeszedł z pewnością ma pewne wątpliwości odnośnie stanu swojego ciała. Na pewno ma zatem prawo obawiać się jak wyglądałoby to po przejściu na RAW czy SmackDown, gdzie grafik jest o wiele bardziej rozbudowany. Co prawda obecnie jest to już o wiele bardziej elastyczne niż jeszcze jakiś czas temu, zwłaszcza dla osób, które mają rodziny i potrzebują czasu na inne rzeczy, lecz wciąż są to o wiele większe obciążenia niż w NXT. Z pewnością rozumie zatem, że Ciampa chce powalczyć dłużej na mniejszych obrotach i dopiero potem zająć się innymi rzeczami.
Hunter zdradził przy okazji, że po zakończeniu ringowej kariery Ciampa na 100% odnajdzie się w jakiejś zakulisowej roli i właściwie już go do tego przygotowują. Na pewno ma on predyspozycje na świetnego trenera, ale poza tym dobrze odnajduje się także w obowiązkach dotyczących produkcji gal z poziomu zaplecza. Pod tym względem dają mu już okazje do spróbowania swoich sił, gdyż wysyłają go w roli producenta choćby na gale EVOLVE i bardzo dobrze sobie radzi.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
26. stycznia 2020


Royal Rumble Match Mężczyzn

Royal Rumble Match
Kobiet

Mistrzostwo Universal
"The Fiend" Bray Wyatt
vs
Daniel Bryan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Asuka

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Lacey Evans

Falls Count Anywhere
Roman Reigns
vs
King Corbin

Shorty G
vs
Sheamus
15. grudnia 2019


Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
TLC Match

Kabuki Warriors
pokonały
Becky Lynch i Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Viking Raiders
pokonali
The O.C.

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Ladder Match
The New Day
pokonali
The Revival

TLC Match
King Corbin
pokonał
Romana Reignsa

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
The Miza

Tables Match
Bobby Lashley
pokonał
Ruseva

Aleister Black
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

Humberto Carillo
pokonał
Andrade
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę PriestleyDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.