wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Steve Cutler zwolniony z WWE, Deonna Purrazzo miała pozytywny wynik testu na COVID-19, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Wyniki finansowe WWE za czwarty kwartał 2020 roku i podsumowanie całego roku, Komentarz Vince'a McMahona odnośnie wyników za rok 2020 i powrotu fanów na gale
Dodano: 05-02-2021, 09:11
WWE poinformowało o rozwiązaniu kontraktu ze Stevem Cutlerem. Obecnie wiemy już, że była to jednostronna decyzja WWE, o której Cutler dowiedział się dopiero po fakcie. Zdaniem „Fightful Select” zwolnienie miało związek z tym, że w styczniu Cutler otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19, a złapanie wirusa przez zawodnika miało zirytować Vince’a McMahona, gdyż przymierzano się do ewentualnego powrotu Cutlera do telewizji.
Sam zawodnik przyznał, że decyzja o zwolnieniu jest dla niego szokiem, ale musi patrzeć z optymizmem w przyszłość i na to co go teraz czeka. Na razie będzie oczywiście musiał odczekać 90 dni, zgodnie z klauzulą po zwolnieniu z WWE, gdy przez 3 miesiące nie może występować na galach telewizyjnych innych federacji.

A pozostając nieco w temacie, poza Cutlerem pozytywny wynik testu na COVID-19 miała w styczniu także Deonna Purrazzo, czyli życiowa partnerka Cutlera. Potwierdziła to sama zainteresowana.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite wyniosła 844 tysięcy widzów z ratingiem 0.32 w grupie wiekowej 18-49, co jest poprawą względem 754 tysięcy oglądających i ratingu 0.29 w poprzednim tygodniu. Show wyraźnie zdystansowało też NXT, które zaliczyło gorsze liczby niż w ubiegłym tygodniu. NXT obejrzało tym razem 610 tysięcy osób przy ratingu 0.15 we wspomnianej grupie, podczas gdy poprzednio było to 720 tysięcy widzów i rating 0.21.

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa WWE z wynikami finansowymi za czwarty kwartał 2020 roku. WWE wyraźnie odczuło brak fanów na arenach, a przede wszystkim brak gali w Arabii Saudyjskiej, gdyż przychody wyniosły 238 milionów dolarów i spadły o 26% względem czwartego kwartału 2019 roku. Zysk operacyjny w ostatnim kwartale ubiegłego roku wyniósł 36 milionów dolarów, czyli aż o 64% mniej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.
Przy okazji konferencji doszło też do zbiorczego podsumowania 2020 roku i tutaj informacje były już dużo bardziej optymistyczne, gdyż mimo wyjątkowej sytuacji z COVID-19 i braku fanów na galach przez większą część roku, WWE osiągnęło lepsze liczby niż w roku poprzednim. Łączny przychód WWE za rok 2020 wyniósł 974 miliony dolarów i był o prawie 14 milionów wyższy niż w roku 2019. Jeszcze bardziej wzrósł zysk operacyjny, który w 2020 roku zamknął się na poziomie 208 milionów dolarów, podczas gdy w roku 2019 były to 92 miliony.

W konferencji brał udział Vince McMahon, który najwyraźniej wraca do pracy, po tym jak przez pewien okres czasu był nieobecny po śmierci swojego brata. Vince odniósł się do rezultatów finansowych mówiąc, iż rok 2020 był dla nich optymistyczny pod tym względem, mimo niezwykle trudnych warunków i wielu wyzwań, które postawił przed nimi COVID-19. McMahon podkreślił jednak, że udało im się zachować elastyczność i opracować choćby ThunderDome, z czego jest bardzo zadowolony.
Szef WWE stwierdził, że z niecierpliwością czekają na powrót gal z udziałem fanów, choć oczywiście pozostaje tutaj wiele niewiadomych i w tej chwili żadna branża nie jest w stanie dokładnie oszacować jak będzie to wyglądało w nadchodzących miesiącach. Vince stwierdził jednak, że gdy będzie taka możliwość, to WWE jest w stanie w ciągu sześciu tygodni przygotować się do powrotu w pełną trasę.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.