wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Dlaczego nie oglądamy Murphy'ego w WWE TV?, Paige VanZant o karierze w WWE, Falls Count Anywhere na najbliższym AEW Dynamite, Triple Threat Revolver Match na Impact Wrestling No Surrender, Sledge z nową umową z Ring of Honor, Gadżety Bad Bunny'ego najlepiej sprzedającymi się akcesoriami w sklepie WWE, Cameron Grimes powróci na przyszłotygodniowym NXT, Debiut i Street Fight w kolejnym NXT UK
Dodano: 05-02-2021, 17:21
„Ringside News” donosi, że brak występów Murphy’ego w WWE TV nie jest spowodowany żadną wymuszoną przerwą, lecz po prostu brakiem pomysłów na jego wykorzystanie w programach. Murphy jest obecny na zapleczu gal SmackDown, lecz federacja w ostatnim czasie po prostu z niego nie korzysta.

W rozmowie z Chrisem Van Vlietem, zawodniczka MMA Paige VanZant, przyznała, że pozostaje w dość regularnym kontakcie z WWE i była nawet zaproszona do Performance Center, więc mogła się rozeznać w tym jak wygląda funkcjonowanie ośrodka. VanZant podkreśliła, że jest otwarta na pracę w WWE, a federacja chętnie widziałaby ją w swoich szeregach, lecz nawiązanie współpracy jest jeszcze kwestią dobrania odpowiedniego czasu. VanZant zasugerowała, że zajmie się wrestlingiem, gdy będzie miała więcej czasu, więc może to być już po zakończeniu kariery w MMA. Być może rozważy taki krok po wywiązaniu się z obecnych zobowiązań (VanZant podpisała kontrakt z Bare Knuckle Fighting Championship na cztery walki, a pierwszą ma stoczyć już w tym miesiącu – przyp. red.).

AEW zapowiedziało walkę wieczoru przyszłotygodniowego Dynamite, jaką będzie tag teamowy Falls Count Anywhere Match: Kenny Omega & KENTA vs. Jon Moxley & Lance Archer.

Impact Wrestling ogłosiło tymczasem na galę No Surrender nietypową walkę Triple Threat Revolver. Uczestników tej walki jest aż ośmiu, lecz jednocześnie w ringu walczy trzech – przy każdej eliminacji przez odliczenie lub poddanie, osoba przegrana opuszcza walkę, a jej miejsce zajmuje kolejny uczestnik pojedynku. Taka sytuacja utrzymuje się do momentu, gdy każdy z ośmiu zawodników miał już swoją okazję, a ostatnia trójka rywalizuje już w bezpośrednim Triple Threat Matchu o zwycięstwo w całym pojedynku. We wspomnianym Triple Threat Revolver Matchu wezmą udział: Daivari, Suicide, Willie Mack, Ace Austin, Trey Miguel, Chris Bey, Josh Alexander i Blake Christian.

Ring of Honor poinformowało, że australijski zawodnik Sledge, związał się nowym kontraktem z federacją.

Przy okazji aranżacji występu muzycznego Bad Bunny’ego na Royal Rumble, WWE wydało serię limitowanych gadżetów z jego wizerunkiem, w tym koszulki i bluzę. Okazuje się, że zainteresowanie akcesoriami jest ogromne, gdyż jak podaje „License Global” to właśnie gadżety rapera są obecnie najlepiej sprzedającymi się produktami z całego asortymentu sklepu WWE. Przypomnę, że sporo mówi się również o tym, że Bad Bunny zawalczy w tym roku na WrestleManii.

WWE zapowiedziało powrót Camerona Grimesa podczas przyszłotygodniowego NXT. Zawodnik został wyłączony z akcji w grudniu, gdy doznał kontuzji i musiał się poddać operacji nogi.

WWE potwierdziło, że podczas przyszłotygodniowego NXT UK zadebiutuje Meiko Satomura, a oprócz tego na gali odbędzie się Street Fight w którym Mark Andrews i Flash Morgan Webster zmierzą się z The Hunt.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.