wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

CM Punk i Colt Cabana wycofali wzajemne pozwy - sprawa sądowa definitywnie zamknięta, Więcej o tym czemu WWE wycofało zawodników NXT UK z gali Southside Wrestling, Specjalny odcinek WWE Watch Along w trakcie najbliższego NXT, Booker T o potencjalnym udziale CM Punka w programie WWE Backstage
Dodano: 30-09-2019, 08:44
Konflikt prawny na linii CM Punk-Colt Cabana wreszcie dobiegł końca, po tym jak obie strony uznały najwyraźniej, że nie dopną swego i zgodziły się wycofać wnioski. Obaj panowie poprosili sąd o unieważnienie swoich pozwów 25 września i dzień później wnioski zostały przyjęte. Z tego co wiadomo nie było to efektem żadnego porozumienia finansowego, więc po prostu sprawa zostaje zamknięta i żaden nie wypłaci drugiemu żadnego odszkodowania. Takie rozwiązanie sprawy oznacza również, iż Punk i Cabana nie mogą składać przeciwko sobie dalszych pozwów odnośnie tej sytuacji.
Przypomnę, że cały konflikt trwał ponad rok. W sierpniu 2018 roku Cabana pozwał Punka w związku z sytuacją dotyczącą ich wspólnej sprawy przeciwko Chrisowi Amannowi. Punk poprosił wtedy Cabanę o udział w sprawie i zdaniem Colta zobowiązał się pokryć wszelkie koszty pozwu, lecz po całej sprawie Punk wystawił Cabanie rachunek do spłaty. Cabana nie dysponował żadnymi formalnie spisanymi dokumentami, więc opierał się jedynie na ich ustnym porozumieniu, przez co miał problemy z udowodnieniem swojej racji w sądzie. W czerwcu tego roku Punk złożył kontr-pozew, w którym oskarżył Cabanę o zniesławienie i domagał się 600 tysięcy dolarów rekompensaty. W tej chwili oba pozwy są już definitywnie wycofane.

Okazuje się, że sprawa wycofania zawodników NXT UK z gali Southside Wrestling ma nieco inne podłoże niż się początkowo wydawało. WWE podjęło taką decyzję z uwagi na to, że Southside zostało przejęte przez Revolution Pro Wrestling, lecz nie przez współpracę tej federacji z NJPW, ale zdarzenie które miało miejsce w ostatnim czasie. Chodzi o szeroko omawiany incydent w którym sędzia Aaren Wilde został naprawdę zaatakowany podczas gali Rev Pro przez dwóch zawodników – Sha Samuelsa i Josha Bodoma. WWE uznało, że nie chce oddelegowywać swoich zawodników na galę pod banderą federacji, których poczynań nie akceptują i która nie stwarza w pełni bezpiecznego środowiska dla pracowników, więc gwiazdy NXT UK zostały natychmiastowo cofnięte z tego eventu.

Podczas środowego odcinka NXT, na WWE Network, YouTube, Twitterze i Facebooku, równolegle będzie pokazywane „WWE Watch Along”. Głównymi prowadzącymi programu mają być Ricochet i Apollo Crews, natomiast w mniejszym stopniu pojawią się też: Kassius Ohno, Bianca Belair, Keith Lee, Jordan Myles, Rachael Evers, Chelsea Green, Deonna Purrazo, Isaiah „Swerve” Scott, Rik Gugez, Jordan Omogbehin, Mansoor, Malcolm Bivens i Brendan Vink.


W wideo zamieszczonym na kanale Reality of Wrestling, Booker T przyznał, że nie wie nic o tym by CM Punk miał dołączyć do załogi WWE Backstage, którego on będzie współprowadzącym. Jeśli coś jest na rzeczy, to FOX musi to zatem robić dyskretnie, a w kontekście plotek o ostatnie testy należy pytać Renee Young, gdyż jego na pewno tam nie było.
Booker został spytany o to czy jego zdaniem powrót Punka byłby dobrym posunięciem. WWE Hall of Famer stwierdził, że osobiście nie ma żadnego spięcia z Punkiem, choć sytuacja z niektórymi innymi pracownikami mogłaby być bardziej napięta, gdyż Punk po swoim pamiętnym odejściu zachował się dość dziwnie, z automatu usuwając kontakty do wszystkich osób, nawet tych z którymi był w dobrych stosunkach, jak Corey Graves. Jeśli miałby natomiast powrócić to jego zdaniem byłoby to pozytywne i ma tu na myśli również powrót na ring, gdyż Punk jest jeszcze w dobrym wieku by pokazać się w akcji. Jeśli chodzi natomiast o rolę Punka w programie na FOX to on nic o tym nie wie, ale z tego względu nie może też jednoznacznie zaprzeczyć takim plotkom.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.