wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Brock Lesnar i Roman Reigns spotkają się na którejś z nadchodzących WrestleManii?, Edge naciska na walkę z Danielem Bryanem, Ustalono datę rozprawy Vince'a McMahona i byłego komisarza XFL, Seth Rollins powróci na przyszłotygodniowym SmackDown, WWE uhonorowało Butcha Reeda, Uwaga na spoilery ze SmackDown: rezultat walki mistrzowskiej, czy Edge wybrał Romana Reignsa na swojego rywala na WrestleManii?
Dodano: 06-02-2021, 12:50
„Wrestling Observer” sugeruje, że na którejś z nadchodzących WrestleManii może dojść do jeszcze jednej odsłony rywalizacji Brocka Lesnara z Romanem Reignsem, a historia pojedynku będzie zbudowana wokół tego, iż Heyman wspiera teraz Reignsa, podczas gdy w przeszłości był oczywiście menedżerem Lesnara. Wspomniane źródło sugeruje jednak, że pojedynek nie jest planowany na tegoroczną WrestleManię, lecz raczej 38 lub 39 edycję gali.

To samo źródło podaje, że Edge mocno naciska WWE na zorganizowanie mu walki z Danielem Bryanem. Takie starcie będzie prawdopodobnie przygotowane na późniejszym etapie 2021 roku. Na razie Edge jako zwycięzca Royal Rumble Matchu zawalczy oczywiście na WrestleManii 37 o któryś z tytułów mistrzowskich. Sporo mówi się o jego walce z Romanem Reignsem, która miałaby być ścisłą walką wieczoru jednego z dni WrestleManii. Co ciekawe, WWE nie ustaliło jeszcze ponoć który z panów miałby wygrać taki pojedynek.

Sprawa Vince’a McMahona i byłego komisarza XFL, Olivera Lucka, rozstrzygnie się w sądzie, a rozprawę ustalono na 8 października. Oczywiście do tego czasu może zostać zawarta ewentualna ugoda, ale nie wiadomo czy obie strony będą skłonne się dogadać. Luck domaga się od McMahona 23.8 miliona dolarów, których nie wypłacono mu z wartego 35 milionów kontraktu, który został rozwiązany przez McMahona z uzasadnieniem winy komisarza. McMahon złożył kontr-pozew, w którym argumentuje, że Luck porzucił swoje obowiązki po wybuchu pandemii i działał na własną rękę, podejmując decyzje sprzeczne z interesami XFL, co upoważniało go do jednostronnego rozwiązania kontraktu.

WWE zapowiedziało, że Seth Rollins powróci do akcji na SmackDown w przyszłotygodniowym odcinku. Przypomnę, że Rollins pojawił się na Royal Rumble po raz pierwszy od Survivor Series, po którym wziął wolne, żeby być z Becky Lynch w czasie porodu i w pierwszych tygodniach życia ich dziecka.

Na początku wczorajszego SmackDown, WWE uhonorowało grafiką zmarłego wczoraj Butcha Reeda.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
Podczas SmackDown doszło do walki o WWE Intercontinental Championship. Big E skutecznie obronił tytuł w Triple Threat Matchu, w którym jego rywalami byli Apollo Crews i Sami Zayn.

Zgodnie z zapowiedziami na SmackDown pojawił się Edge, a Roman Reigns oczekiwał od niego jasnej odpowiedzi którego z mistrzów wybiera zwycięzca Royal Rumble w kontekście walki na WrestleManii 37. Na odpowiedź się jednak nie doczekał, gdyż na koniec show Reigns został zaatakowany przez Kevina Owensa, co zwiastuje, iż Royal Rumble PPV prawdopodobnie nie było zakończeniem rywalizacji obu panów.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.