wrestling wwe tna ecw


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Dość niespodziewanie AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z Paulem Wightem, doskonale znanym wcześniej fanom jako The Big Show z WWE. Weteran opuścił WWE po nieporozumieniach na tle finansowym i planów dotyczących jego osoby. W AEW ma pełnić rolę komentatora nowego programu Dark: Elevation, a w przyszłości okazyjnie ma również toczyć pojedynki w ringu.

NJPW podjęło ważną decyzję odnośnie swoich głównych tytułów mistrzowskich. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z podwójnymi mistrzami IWGP Heavyweight i Intercontinental, w związku z czym federacja zadecydowała ostatecznie o unifikacji obu tytułów w jedno mistrzostwo, o nazwie IWGP World Heavyweight Championship.

WWE ogłosiło rekordową jeżeli chodzi o liczebność, klasę nowych adeptów WWE Performance Center. Pośród zakontraktowanych osób znalazło się kilka ciekawych nazwisk, w tym Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera), Parker Boudreaux (wypatrzony przez Paula Heymana i uważany za potencjalnego następcę Brocka Lesnara) czy doskonale znana fanom Taya Valkyrie (była zawodniczka AAA i Impact Wrestling, prywatnie żona Johna Morrisona).Taya Valkyrie o swojej przyszłości, Zaręczyny konferansjera WWE, Kip Sabian wyłączony z ringowej akcji z powodu kontuzji, Walka i segment na RAW, Shaul Guerrero rezygnuje tymczasowo z wrestlingu po problemach natury mentalnej, Gwiazdy AEW na Super Bowl
Dodano: 08-02-2021, 10:39
Taya Valkyrie jest obecnie wolną agentką i trwa mnóstwo spekulacji odnośnie jej przyszłości. Temat poruszyła teraz sama zainteresowana, która w rozmowie z „Highspots Wrestling Network” wypowiedziała się o potencjalnym przejściu do WWE lub AEW. Taya stwierdziła, że podobają jej się oba produkty i ciężko jej powiedzieć gdzie mogłaby trafić. Valkyrie przyznała, że cała sytuacja jest dla niej w ogóle dość nietypowa, gdyż przez ostatnie osiem i pół roku nieustannie miała z kimś podpisaną umowę – od AAA, przez Lucha Underground, po Impact Wrestling, w zasadzie podpisywała umowy w sposób ciągły, więc pierwszy raz w karierze ma dłuższą chwilę bez pracodawcy. Z tego względu chce na spokojnie przemyśleć ten wybór, by zrobić to co będzie dobre dla niej i jej rodziny, a także z perspektywy rozwoju jej kariery. Taya radzi zatem swoim fanom uzbroić się w cierpliwość, lecz na pewno niedługo powinno się to rozstrzygnąć.

W miniony weekend doszło do zaręczyn konferansjera WWE, Grega Hamiltona, z jego partnerką – Arianą Thompson.

Kip Sabian pozostaje aktywny w telewizji, ale od dłuższego czasu nie stoczył walki w AEW i jak podaje „Fightful Select” jest to spowodowane jakąś kontuzją, choć nie sprecyzowano co dokładnie mu dolega. Sabian ostatni raz walczył w Dynamite Diamond Battle Royal 2 grudnia 2020 roku, a ostatni solowy pojedynek stoczył 18 listopada ubiegłego roku, gdy jego rywalem był Orange Cassidy.

Oprócz tego, że Drew McIntyre wypowie się na RAW o zdradzie ze strony Sheamusa, to mistrz WWE stoczy także pojedynek na tygodniówce. WWE zapowiedziało, iż McIntyre spotka się w Non-Title Matchu z Randym Ortonem. Poza tym na tygodniówkę zapowiedziano konfrontację Charlotte Flair z Lacey Evans.Shaul Guerrero poinformowała, że robi sobie przerwę od wrestlingu, ponieważ musi się zająć swoim zdrowiem psychicznym. Guerrero przyznała, że w ostatnim czasie przeszła poważny kryzys mentalny, przez co wycofała się z paru występów i skorzystała w końcu z pomocy specjalistów, którzy zarekomendowali jej całkowite wycofanie się na jakiś czas z wszelkich występów. Shaul przeprosiła fanów i obiecała powrócić, gdy upora się ze swoimi problemami.

Na trybunach Raymond James Stadium przy okazji Super Bowl LV, nie zabrakło osób związanych z AEW. Ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy się, że w wydarzeniu brali udział Cody i Brandi Rhodes czy Chris Jericho.
W ramach ciekawostki można wspomnieć, że w trakcie słynnych reklam w przerwie Super Bowl były z kolei dwa akcenty ze świata WWE, a mianowicie John Cena wystąpił w reklamie Mt. Dew, a Batista pojawił się w materiale Rocket Mortgage.----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto wygra walkę o mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 37?

Roman Reigns
Edge7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
vs
Jon Moxley

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
vs
Chris Jericho & MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
vs
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting & Darby Allin
vs
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
vs
Matt Hardy

Buy-In Match
Thunder Rosa & Riho
vs
Britt Baker & Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Cody Rhodes
vs
Scorpio Sky
vs
Penta El Zero M
vs
Lance Archer
vs
Max Caster
vs
???

Casino Tag Team Battle Royale
Private Party, The Butcher & The Blade, Santana & Ortiz, John Silver & Alex Reynolds, Evil Uno & Stu Grayson, Top Flight, Bear Country

Tag Team Match
Miro & Kip Sabian
vs
Orange Cassidy & Chuck Taylor
21. marca 2021(karta wkrótce)
21. lutego 2021Mistrzostwo WWE
Elimination Chamber Match
Drew McIntyre
pokonał
AJ Stylesa
Jeffa Hardy'ego
Kofiego Kingstona
Randy'ego Ortona
Sheamusa

Mistrzostwo WWE
kasacja Money in the Bank

Miz
pokonał
Drew McIntyre'a

Elimination Chamber Match
o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Daniel Bryan
pokonał
Cesaro
Jeya Uso
Kevina Owensa
Kinga Corbina
i Samiego Zayna

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Triple Threat Match
Riddle
pokonał
Johna Morrisona
i Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet RAW
Nia Jax i Shayna Baszler
pokonały
Asukę i Biancę Belair

Fatal 4 Way o miano pretendendenta do mistrzostwa Stanów Zjednoczonych
Kick-off
John Morrison
pokonał
Eliasa
Mustafę Aliego
i Ricocheta


7. listopada 2020"I quit" match
o Mistrzostwo Świata AEW

Jon Moxley
pokonał
Eddiego Kingstona

Walka o członkowstwo MJF w Inner Circle
MJF
pokonał
Chrisa Jericho

The Elite Deletion match
Matt Hardy
pokonał
Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo Tag Teamów AEW
The Young Bucks
pokonali
FTR

Mistrzostwo Kobiet AEW
Hikaru Shida
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo AEW TNT
Darby Allin
pokonał
Cody'egp Rhodesa

Orange Cassidy
pokonał
Johna Silvera

Mistrzostwo Świata AEW Eliminator
Finał Turnieju
Kenny Omega
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Kobiet NWA
Pre-show

Serena Deeb
pokonała
Allysin Kay


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.