wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Prawdopodobna data konferencji z ogłoszeniem gospodarza WrestleManii 36, Widownia Total Bellas, Najwyższa oglądalność RAW od pół roku, CM Punk chce definitywnego zakończenia sprawy z Coltem Cabaną, Kenny Omega o występach kobiet w NJPW, Dobre recenzje i otwarcie kinowe "Fighting With My Family", Jeff Jarrett domaga się 5 milionów odszkodowania od Anthem/Impact Wrestling
Dodano: 27-02-2019, 08:36
„Wrestling Inc” informuje, że 7 marca w Tampie odbędzie się konferencja prasowa z oficjalnym potwierdzeniem, iż w tym właśnie mieście zorganizowana zostanie WrestleMania 36.

Oglądalność ostatniego „Total Bellas” wyniosła 424 tysiące widzów, więc jest to wynik bardzo zbliżony do 426 tysięcy sprzed tygodnia.

Tymczasem widownia RAW wyniosła w tym tygodniu 2.922 miliona widzów, co oznacza poprawę względem 2.771 miliona sprzed tygodnia i największą widownię od 20 sierpnia 2018 roku. Nie trudno zgadnąć, że wielu widzów zainteresowało ogłoszenie Romana Reignsa, które było zapowiadane na początkowy segment. Widać to po oglądalności pierwszej godziny programu, choć i druga godzina RAW wykręciła w tym tygodniu bardzo przyzwoity jak na obecne standardy wynik. Godzinowa oglądalność ostatniego RAW:
- pierwsza godzina: 3.167 miliona widzów
- druga godzina: 2.952 miliona
- trzecia godzina: 2.648 miliona.

Prawnicy CM Punka wystąpili już o definitywnie zamknięcie sprawy pozwu ze strony Colta Cabany, przedstawiając dowody, iż drugi już wniosek Cabany dalej nie przedstawia żadnych konkretów i nie powinien być w ogóle rozpatrzony. Przypomnę, że pierwszy pozew Cabany przeciwko Punkowi został odrzucony przez sąd, więc jest to jego ostatnia szansa na pozytywne rozpatrzenie. Cała sprawa dotyczy wydarzeń sięgających pozwu Chrisa Amanna przeciwko CM Punkowi i Coltowi Cabanie, gdy oskarżał ich o pomówienia w podcaście Cabany. Sprawę wygrali wtedy Punk i Cabana, ale Colt twierdził, że Punk zobowiązał się opłacić wszystkie koszty tamtej sprawy, które przekraczały możliwości Colta i ten tylko dlatego nie zdecydował się wcześniej na ugodę z Amannem oraz WWE. Po całej sprawie Punk żądał jednak od Cabany opłacenia jego części kosztów, a jak się okazało panowie nie spisali niczego na piśmie, co postawiło Cabanę na z góry przegranej pozycji.

Ciekawej wypowiedzi udzielił „Tokyo Sports” nie kto inny jak Kenny Omega, który skrytykował tym razem New Japan Pro Wrestling za to, że uparcie nie chcą dopuścić w swojej federacji do występów kobiet. Omega przyznał, że proponował to NJPW jeszcze w ubiegłym roku, ale spotkał się z odmową. Kenny stwierdził, że mamy rok 2019 i kobiety występują już w ringu na tych samych zasadach co mężczyźni, więc jego zdaniem NJPW popełnia błąd, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę to ile utalentowanych zawodniczek pochodzi właśnie z Japonii.

Film „Fighting With My Family” zbiera bardzo dobre recenzje i pierwszy tydzień emisji filmu dał przychody na poziomie ponad 8 milionów dolarów ze sprzedaży biletów. W miniony weekend film był kinowym numerem cztery, bowiem większe zainteresowanie wzbudziły jedynie „How to Train Your Dragon: The Hidden World” (w Polsce „Jak wytresować smoka 3”), „Battle Angel: Alita” oraz „The LEGO Movie 2”. Przypomnę, że produkcja przygotowana wspólnie przez WWE Studios i prowadzone przez The Rocka Seven Bucks Productions, to film o rodzinie Bevis/Knight, ze szczególnym skupieniem na osobie byłej mistrzyni Div WWE – Paige.

W dalszym ciągu trwa sprawa Jeffa Jarretta przeciwko Impact Wrestling i właścicielowi tej federacji – Anthem. Chodzi o nagrania Global Force Wrestling, które Anthem wykorzystało w okresie w którym Jarrett współpracował z IW. Jeff twierdził, że nie przekazał im pełnych praw do materiałów, a Anthem mimo wszystko dalej z nich korzystało. Teraz okazało się także, że pod koniec ubiegłego roku Anthem zniszczyło materiały GFW Amped, tłumacząc to „naturalnym procesem czyszczenia magazynów”. Jarrett domaga się obecnie 5 milionów dolarów odszkodowania za zniszczenie materiałów, wyceniając jedną godzinę materiału na około 300 tysięcy dolarów.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.